Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

Κοριτσια καλοριζικο το Νο 7 και ευχομαι ολοψυχα μεσα απο την καρδια μου ολες με ενα σπορακι στην κοιλιτσα!!!

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και απο εμενα και απο τη φραουλιτσα!

post-7474-1387393810795_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

7!!!!!!!!!!!τυχερο να ναι!!!!αφου το ανοιξες εσυ με τη μπεμπουλα σου θα ειναι πολυ τυχερο!!!!να σου ζησει η κουκλιτσα!πετας φανταζομαι!!!!!αχ βρε αναστασουλα τι γλυκοοοοοο!!!!!!!!!κοριτσια με το καλο πολλες εγκυμοσυνες!!!!!!!και ξερετε..φφφφφφφουουουουουουουυουοουοουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

7 λοιπον και εγω ειμαι ακομα εδωωω και αυτο το χειμωνα :lol::lol::lol::lol: καλοριζικοοοοο!!!!!!ευχομαι το νεο ποστ και μεχρι το νεο ετος να εχουν κοκκινισει πολλες!καλη μας επιτυχια με πολλα θετικα τεστακια @};-@};-@};-@};-

ευχαριστουμε αναστασακι μου το ποδαρικο σου ειναι πολυ καλο και τωρα με την φραουλιτσα σου ακομα καλυτερο ;):-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο και τυχερο το 7 και το 2012 ολεςςςςς μας μανουλες!! θελωω να με βαλετε και εμενα στην λιστα με τις μελλοντικες μανουλες :) !! καλη τυχη σε ολες μας καλα αποτελεσματα και υψηλες χοριακες!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχομαι να ειναι γουρικο και να μεινετε ολες με ενα σπορακι στην κοιλιτσα!!!!

Μπαινω και εγω με το δεξι και σας φυσαω πιο επισημα, για πρωτη φορα!!

φφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γυρισα και απο το γιατρο παμε πολυ καλα η χοριακη μου ανεβηκε 248!!! :D

Εκανα και κατι εξετασεις γιατι ειχα θυροειδητιδα , και εναι σουπερ!!!! Δεν εχω τιποτα!! :D:D:D

Κατερινα καλως ηρθες!

Ευχομαι με το καλο και εσυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζω αυτό να είναι τυχερό για όλες μας κορίτσια %%-%%-%%-

Κορίτσια θα με προσθέσει κάποια στη λίστα σας παρακαλώ πολύ??? Να παίρνω και εγώ σειρά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΤΡΕΛΟΚΟΡΙΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :P ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!ΓΕΜΑΤΟ ΜΕ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!

LIL ΜΟΥ,ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ 9 ΤΕΛΕΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ???

ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΟΠΟΤΕ ΒΡΕΙΣ ΧΡΟΝΟ ...ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ...

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ???ΑΣΧΗΜΑ ΤΑ ΝΕΑ?ΘΑ ΨΑΞΩ ΝΑ ΣΕ ΒΡΩ.....

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ

ΚΑΙ

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL MOY ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!! %%-:ymapplause: σου ευχομαι να πανε ολα τελεια και σε λιγο καιρο να κρατας στην αγκαλια σου ενα γλυκο γλυκο μωρακι!! κοριτσια καλως σας βρηκα! να ειμαστε ολες πολυ πολυ τυχερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL MOY ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!! %%-:ymapplause: σου ευχομαι να πανε ολα τελεια και σε λιγο καιρο να κρατας στην αγκαλια σου ενα γλυκο γλυκο μωρακι!! κοριτσια καλως σας βρηκα! να ειμαστε ολες πολυ πολυ τυχερες!

κατερινακι σε ευχαριστωωωω :x

και εσυ με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία σε ευχαριστούμε για το νέο ποστάκι! Μακάρι να είναι τυχερό και σύντομαι να είμαστε όλες εγκυούλες! ΝΑ χαίρεσαι και το μωράκι σου! Από ότι κατάλαβα είσαι φρέσκια μανούλα! Να σας ζήσει!

Μπορείτε να βάλετε κι εμένα στη λίστα καθώς είμαι κι εγώ στην προσπάθεια να γίνω μανούλα!

Εύχομαι το 2012 να μας βρει όλες εγκυούλες! :ympray::ympray::ympray:

Λιλ μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να μας φυσάς κι εσύ!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...ευχομαι ολοψυχα το 2012 να μας βρει ΟΛΕΣ ΜΑΣ με ενα μπεμπε στην αγκαλια μας...καλοριζικο το νεο το ποστακι.. θα ηθελα να με βαλετε και εμενα στη λιστα αν γινεται...βεβαια για να ειμαι ειλικρινης ειμαστε στο 5ο μηνα προσπαθειων αλλα το λαχταραμε και εμεις το μωρακι πανω απο ενα χρονο...βεβαια καποια προβληματα υγειας και διαφορα οικογενειακα μας πηγαν λιγο πισω...το 7 το εχω ως τυχερο μου αριθμο..ειμαι και γεννημενη 7/7...

φιλια πολλα σε ολες σας και ευχομαι απο εδω και περα τα καλυτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σας ευχηθώ σύντομα όλες εγκυούλες, μια κ είναι το νο.7 και είμαι κ εγώ γεννημένη 7/7!!! θα είναι τρομερά γουρλίδικο το ποστ, συν τοις άλλοις έκανε την αρχή του το Αναστασάκι με το φραουλάκι :D

Lil πολύ ευχάριστα τα νεάκια, καλή εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ Νο 7 ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΤΟ 2012!!!!

ΝΑ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, μπαμπαλου 24, IRO81, Diaz, katerinaaa3, ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΕΣ ΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ!!!

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αναστασουλα να σου ζησει η κορακλα, μια κουκλα ειναι , ευχομαι καλοτυχη και υγιεστατη να ειναι :-*:-*

Χουανιτακι εδω ειμαι περασαμε και μεις ζορικα με διαφορες εξετασεις που δεν ηταν καθολου καλες και εμενα σε κατασταση να πηδηξω απο κανα μπαλκονι απο την αγωνια μου, ευτηχως τα πραγματα δεν ειναι τοσο ασχημα οσο μας ειπανε στην Β επιπεδου και εχω αρχισει να κανω ονειρα πλεον και να κανω και καποια ψωνια για την μικρη..

Στεναχωρεθηκα πολυ με το Μαρικακι μας, ευχομαι να μπει καποια στιγμη να μας πει τα νεα της και ολα να πανε κατ ευχην....

φιλακια στις εγκυουλες μας και στις καινουργιες κοπελες που μπηκαν στον post

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το ποστ κοριτσακια! με τη νεα μαμα Αναστασια και τη φραουλιτσα της να το ανοιγουν μονο καλα μπορουν να συμβουν!!!

σια μας ελειψες πολυ χαιρομαι που πανε ολα καλα!!! αντε να χαλαρωσεις και να κανεις τις αγορες σου και τα σχεδια σου.. τι επαθε το μαρικακι κοριτσια, εχασα επεισοδια.. :?

φιλια σε ολες, καλη δυναμη και μην ξεχνατε η λαχταρα ειναι ισχυρη και ανικητη!!!

φφφφφφφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ κι απο μας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλορίζικο το Νο 7!!!!!!!!

Εύχομαι να γεμίσει σύντομα ευχάριστες ανακοινώσεις και να μην προλαβαίνει η Αναστασία να μας κοκκινίζει!!!

Θα είναι σίγουρα τυχερό μιας και το άνοιξες εσύ με την φραουλίτσα σου κοριτσάκι!!!

Προσπαθώ να συνέλθω από τα νέα που διάβασα για το Μαρικάκι... Δεν μιλούσαμε πολύ αλλά στεναχωρέθηκα αφάνταστα και μου ήρθαν στο μυαλό τα δικά μου και καταλαβαίνω πώς νιώθει... στο μυαλό μου επικρατεί πανικός αυτή την στιγμή... εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είναι σιδερένια από εδώ και πέρα....

Φιλάκια σε όλες και καλή επιτυχία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασάκι θα είναι γούρικο σίγουρα αφύ είναι απο την μπέμπα.

Rose χιώτισα μην στεναχωριέσαι πλησιάζει η στιγμή σου κουκλίτσα μου.

Merenta νομίζω ότι και εσύ είσαι πολύ μα πάρα πολύ κοντά.

Σε όλα τα κορίτσια ευχομαι να είναι τυχερό αυτό το 7!!! και να φέρει τα μωράκια στην κοιλίτσα.

Εγώ Περιμένω τον Δεκέμβρη για την εξέταση και την θεραπεία και ελπίζω πρώτα ο Θεός τον ΙΑννουάριο να έχω το μπεμπέ μέσα μου.

Αναστασάκι και πάλι να σας ζήσει η φραουλίτσα σας.

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουλι με το καλο και εσυ ,ερχετε η σειρα σου!!!

Αυριο παω για εξετασεις και χοριακη παλι ...Εχω λιγη αγωνια να δω τι γινετε με το σπορακι.

Φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...