Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα γλυκες ΜΑνουλλες?

Μπραβο βρε ελενα μου τι ομορφος τιτλος ειναι αυτος? οπως το ειπες ειναι ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ !!!! :lol::lol:

Κοντεύουμε κιόλας τον 5 μήνα!!ήρθε η ώρα για τις κρεμουλλες μας !!Σαλιάρες,πιατάκια κ κουταλάκια ξεκινανε δραση! :lol: :lol: το σαββατο πηγαμε στην παιδατρο βαλαμε ακομη ενα εμβολιο (ευτυχως του περασε ο πυρετος και το μωρακι μας ηταν μια χαρα) μαε ειπε εμειναν ακομη 2 και μετα θα περιμενουμε να χρονισει για τα επομενα .παλι καλα. ειμασε 7500 κιλα σε βαρος !! εχει δει τα ουλη του και μας ειπε οτι εχουν φουσκωσει γιαυτο εχει τοσα σαλιακια και βαζει συνεχεια τα χερια στο στοματακι του.αρχισαμε απο χθες 3 κουταλιες μονο σαν αρχη για τις 3 πρωτες μερες ρυζαλευρο (δοκιμασαμε της Nestle ) και μετα να του δινουμε λιγο νερακι (εμφιαλομενο αλλα να το βραζουμε λιγο μας ειπε) και μετα να συνεχιζουμε με γαλατακι .αυτο για αυτες τις πρωτες 3 μερες .μετα θα δινουμε 120 μλ νερο στο ριζαλευρο και θα τρωμε κανονικα ολη την κρεμουλλα . επρεπε να το βλεπατε στην αρχη πηρε μια γευση και μετα του αρεσε και ηθελε και αλλη :lol::lol: χεχχε εχω ομορφες φωτο να σας βαλω να το δειτε πως εκανε, ;);):lol: σε 2 εβδομαδες απο σημερα θα αρχισουμε και φρουτα μας ειπε για μισο αχλάδι και μισο μηλο να τα τα σμιγουμε μαζι και να τα κανουμε κρεμουλλα καινα του τα δινουνε .οπας .εχουμε μεγαλες εξελιξεις ε? σταματησαμε την αποστειρωση ουφφφ , πινουμε νερακι , τρωμε ρυζαλευρο και θα τρωμε και φρεσκα φρουτα!!!!!! ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!! μεγαλωνουνε παιδια πολυ γρηγορα και σκεφτομαι οτι δεν το χορταινουμε μας λειπει πολυ , τουλαχιστον φροντιζουμε τα σ/κ να το εχουμε ολοδικο μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axx exw mia sigkratimeni xara..I nimfi mou prin 1,5 evdonmda pige sto giatro k tis evala enesi na spasei to wario tis k ir8ane se epafi 2 sinexonenes meres, edw k meres ponaei polla to sti8os tis k fouskwse..Mou eipe pws liges meres prin adia8etisei ta ponouse ligo alla oxi gia meres opws einai twra..Tis eipa na min einai apaisiodo3i alla oute na exei polles elpides k na lipi8ei meta an tixwn k den einai..Tis eipa an ws to savvato den adia8etisei na kanei xoriaki k oxi test giati emena vgike arnitiko enw eimouna egkios..MAKARI sxedon prospa8ane 2 xronia tous teleutaious mines omws pio entatika..

Sorry simera sas trellana :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Η μπέμπα μου χτες έσκασε στο κλάμα...ακόμη και στο μπάνιο έκλαιγε που δεν το κάνει ποτέ.. Κοιμήθηκε τελικά στις 23:30 και ακόμη δεν έχει ξυπνήσει!! (στις 6πμ εννοείται ότι ξύπνησε για μαμ).

Αχ, με έχετε τρελάνει με τις κρεμούλες! Εμείς πότε θα ξεκινήσουμε άραγε? Το κόβω για τον άλλο μήνα που θα γίνουμε 5,5 μηνών!

Σούλα περαστικά στη μικρή!

Αφροδίτη εύχομαι να πάνε όλα καλά σήμερα στο παίδων!

Μαριτίνα, ζόρι τραβάς με το φαγητό.... Αλλά για το βάρος μην αγχώνεσαι. Αφού το ξέρεις ότι "φρενάρουν" στην ανάπτυξη. Άφησε αυτό το θέμα απ'το μυαλό σου και προσπάθησε να κάνεις πιο δελεαστικό το φαγητό για τη μικρή. Μήπως ζήλεψε χτες για το ροδάκινο γιατί κατάλαβε ότι δεν ήταν γι'αυτήν? Κάνε ότι τρως εσύ το μήλο ή τη μπανάνα και δεν της δίνεις, και μετά λιώσε το μπροστά της. Μπορέι να "πιάσει". Είναι πανέξυπνα τα ζουζούνια!

Δάφνη, κι εγώ τσακώθηκα με τον άντρα μου χτες... Μάλλον ήταν η μέρα όπως είπες. Αλλά το βράδυ όλα καλά ευτυχώς!

Άντρια, μακάρι να γίνεις θεία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia mou makari giati 3erw poso to 8eloun..O aderfos mou exei trelo erwta me tin kori mou..Ton vlepw pws tis kanei k lipame pou akoma den ta kataferane..Perasa k egw diskola wspou na kataferw na meinw egkios k 3erw pws niw8oun k ti xalia 4ixologia exoun..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλλα μου περαστικα βρε μα αρρωστησε τοσο εκανε και εμετο ? πωπω γριπποθηκε για τα καλα :( ξεχασα να σας πω οτι θα ξεκινησουμε και με το γαλα sr26 stage 2 . ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα παιδια.καλη βδομαδα να εχουμε.........γιατι τοσα παιδακια αρρωστα????και ειναι σεπτεμβριος ακομα βρε παιδια.τελος παντων.μονο εγω μαλλον δεν βιαζομαι να ξεκινησουμε κρεμες(ειμαι μηπως τεμπελα??).μηπως επειδη ειναι γνωριμη απο τον μεγαλο η διαδικασια????η μηπως εχω βολευτει με τον θηλασμο.οπου ειμαι τον ταιζω και χωρις προετοιμασια.ασε που μεχρι να ταισεις το πρωι φρουτοκρεμα να μαζεψεις μπολ και κουταλακια τα βγαζεις παλι για το μεσημεριανο.και αντε παλι το απογευμα.και αμα το παιδακι δεν τρωει και κανεις 2 ωρες να ταισεις κλαφτα............βεβαια οι γκριματσες που κανουν οταν αρχιζουν να τρωνε ειναι ολα τα λεφτα.ανδρια μια χαρα την εχεις βαλει την παντα.βεβαια επειδη εχεις την κουνια διπλα στο κρεββατι σου για να την βλεπεις χωρις να σηκωνεσαι μπορεις να την βαλεις στην μια πλευρα(κεφαλαρι και την υπολοιπη στο πισω καγκελο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Μ'εχει βγαλει εκτος ο μικρος!! Ανα 2 ωρες ξυπναγε εχθες την νυχτα και ειχε φαει και ρυζαλευρο!! Δεν θα του δωσω σημερα μηπως και κοιμηθει εστω μεχρι τις 3-4 σερι. Κουτουλαω και πανω που ειπα να ξαπλωσω λιγο διπλα του μου χτυπησανε το κουδουνι και παει δεν μπορω να κοιμηθω!!

Ανδρια θηλαστρο μηχανικο εχω γι'αυτο ειναι κουραστικο, αλλα δεν θελω να βγαζω πολυ. Ισα ισα για την κρεμα του.

Σουλα μου αρχιζουμε

στις 7 ΟΚτ. με 2 μερες μηλο, μετα 2 μερες αχλαδι και 2 μερες μπανανα στις 10 το πρωι( το δευτερο γευμα), μετα συνδιασμος αυτων με μιση μπανανα, μισο μηλο και 1 αχλαδι.

Στις 14 Οκτ. το μεσιμεριανο για 2 μερες πατατα, καροτο, κολοκυθι, σελινο. Υστερα για 2 μερες μοσχαρακι και μετα 2 μερες κοτοπουλο. Μετα μας επιτρεπει να βαζουμε και μακαρονακι μεσα.

Ολο αυτο το προγραμμα το αρχιζεις 3 μερες νωριτερα.

Πορτοκαλι να το αποφυγεις προς το παρον επειδη εχει οξυ μεσα μετα τον 8 μηνα καλυτερα.

Ουτε εγω εχω περιοδο και μου αρεσει πολυ, να σας πω την αληθεια εχω ξεχασει πως ειναι!!

Μαριτινα πολυ ζορι τραβας με την μικρη.Συμφωνω με την Αναστασια να της κανεις με τα φρουτα μηπως και ζηλεψει!!

Δαναη που χαθηκες;

Βασω εχεις βολευτει με το θαλασμο οπως και εγω αλλα μου αρεσει να αρχισει τις κρεμες να ζησω κατι διαφορετικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai vasiliki mou gia na tin vlepw prepei na tin valw stin mia meria mono 8a me volevei para na sikwnome alla apo tin alli den 8elw na mas vlepei giati 8a ma8ei etsi 8a 3ipnaei 8a mas vlepei 8a irema k 8a 3anakoimate (poli wraio) alla meta pou 8a tin metaferoume sto dwmatio tis k 3ipnisei kata tin diarkeia tis nixta k den mas dei girw tis 8a klaiei!!! Den 3erw ti na kanw..Mpros gkremos k pisw rema...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυτερα οποτε ειναι να αφησεις την παντα οπως την εχεις τωρα και να σηκωνεσε εσυ για να την ελεγχεις.εγω τον μικρο τον εχω βγαλει απο το δωματιο μας.τα βραδυα εχει πολυ γελιο που ξυπναω και κουτολωντας απο την νυστα παω μια στο δωματιο του μπεμπη μια στο δωματιο του κωσταντη για να τα δω.γεωργιαννα υπομονη.φαση ειναι και θα περασει.τα μωρακια αλλαζουν συνεχως προγραμμα.ο μεγαλος μου οταν αλλαζε κατι στον υπνο εκανα υπομονη 4-5μερες και μετα εστρωνε παλι.βαζω μια σκουπα και παω με τα παιδακια μου παιδικη χαρα να κουραστει λιγο και ο μεγαλος γιατι χθες ηταν κλεισμενος ολη μερα μεσα στο σπιτι και πηγε 1 το βραδυ για να μου κοιμηθει.τα νευρα μου.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasiliki mou protimw na tin exw dipla mou allo ligo kairo k na tin koitazw para na sikonome na pigenw sto dwmatio tis..Koimate sto karotsi ka8ws tin pernw peripato k koimismeni tin vazw sto krevvati tis k den vlepei pou tin vazoume k pou eimaste emeis :)) k etsi protimw na meinei etsi wste na ma8ei na koimate k na min mas vlepei para na travaw ta mallia mou meta pou 8a 8elw na tin metaferw!!!

Kala na perasete :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

happy καλά κατάλαβες,θα αλλάξεις το γάλα όταν κλείσεις 6 γεμάτους μήνες κ τις αλλαγες στις κρέμες κτλ....θα στα πει κ ο γιατρός να μην αγχωνεσαι.

Γεωργιάννα μια χαρά το προγραμματάκι full ε?Με το καλο να ξεκινησετε κ ευχομαι να δεχτει με χαρα ολες τις γευσεις!Εμας θα μας τα πει αρχες Οκτώμβρη που θα έρθει...το πρωί κ το απογευμα τρωει γυρω στις 5,5 κουταλιες κ 170 ml νερο.

Οσο για τον υπνο τα κανουν τα τσαλιμακια τους,εσυ να εισαι σταθερη στο προγραμμα.

Μαριτλινα να μην αγχωνεσαι,σιγα σιγα αλλαζουν κ οι προτιμησεις,ο γιατρος μου ειχε πει οτι πρεπει να κανουμε ΄'πατεντες΄' στο φαγητο π.χ να ανακατευουμε αυτα που πρεπει να φαει με μια γευση που αρεσει στα μωρα....να συνδυαζονται μεταξυ τους φυσικα...πχ ενισχυουμε τα φυσικα φρουτα με 2 κουταλιες φρουτοκρεμα σε περιπτωση που δεν τα τρωνε.

Samar εκανες πολυ καλα που ανεβηκες Λυκαβητο,γενικοτερα εχω παρατηρησει πως οταν εχουμε νευρα καλυτερα να βγαινουμε απο το σπιτι κ ολοι κ ολα ειναι καλυτερα...

Υπομονη μαλλον φταινε κ οι ορμονες λιγουλακι,αν κ εσυ ξερεις καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

ΣΟΥΛΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....ΠΟΠΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΤΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ-ΧΕΙΜΩΝΑ...ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΟ ΠΣΚ?ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΟΣΜΟ...ΚΑΤΕΒΗΚΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ Κ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Κ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΤΡΕΛΑ....ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΨΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ...ΔΕ ΣΤΑΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΧΤΕΣ ΦΥΓΑΝΕ Κ ΟΙ ΟΙ ΔΥΟ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΠΑΛΙ Τ ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ...ΤΙΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ...ΟΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ....ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΛΑΝΤΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ...ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ....ΤΙ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ,ΤΙ ΤΟΝ ΚΟΥΝΑΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ....ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙ Κ ΔΟΝΤΙΑ...ΝΙΩΘΩ ΕΞΟΥΘΕΝΩΜΕΝΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ....ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΑΓΟΡΕΣ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ?ΜΕ ΤΟ PAY PAL ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ?ΤΑ ΕΧΩ ΜΠΟΥΡΔΟΥΚΛΩΣΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ....ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΤΩ?ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΤΕ?ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ....ΠΛ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑ ΠΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας αγαπούλες!! Ελπίζω να είστε καλύτερα απο εμένα.. ξυπνάει το βράδυ πεινασμένος καθε 2-3 ώρες απο εκεί που κοιμόταν 8+3 τώρα κάνει κολπάκια..Λέτε να μη χορταίνει το γάλα μου; Τα έχω παίξει! Α!Το Π-Σ/Κ μετακομίζουμε κ είμαι στο τρέξιμο,οπότε δε ξέρω άν τα καταφέρω να έρθω στη συνάντηση σίγουρα :(

Διάβασα τα νέα σας αλλα δεν έχω κουραγιο αυτη τη σρ=τιγμη να σχολιάσω..με συγχωρείτε..Περαστικά στα ζουζουνάκια που είναι κρυωμένα!Εύχομαι γρήγορη ανάρρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και νταντι!!!!δεν προλαβαινω να διαβασω τα νεα σας, η μπουμπου κοιμαται, και δεν ξερω μεχρι ποτε....πηγαμε στο παιδων, μας ειδε ο διευθυντης και ειπε οτι δεν ειναι συνοστεωση, εχει ενα εξογκωμα το κεφαλακι της αλλα δεν κλεινουν τα οστα!!!!!μια χαρα μας ειπε ειναι,και για να ειμαστε εντελως σιγουροι καλο ειναι να μας ξαναδει σε 2 μηνες!!!δεν φανταζεστε τι χαρα πηραμε, σχεδον βουρκωσαμε απο την ανακουφιση!!!βεβαια, κλεισαμε ραντεβου την πεμπτη το απογευμα να μας δει κι ο αλλος διευθυντης της νευροχειρουργικης, και θα δουμε μηπως παμε και σε εναν νεογνολογο που μας συστησαν....η αθηνουλα εχει ακομα μυξουλες και βηχα, δεν ξερω αν ειναι κρυωμα η ιωση, μαλλον θα παμε παιδιατρο το απογευμα, και δεν ξερω αν θα παμε στην ιδια που μας παρακολουθουσε γιατι εχει κλονιστει η εμπιστοσυνη μου...μου φανηκε πολυ περιεργη η ολη υποθεση, κι ακομα ειμαι μπερδεμενη....

γενικα, δε μου αρεσε η αντιμετωπιση ουτε του πλαστικου χειρουργου που την ψηλαφισε , ουτε η σταση της παιδιατρου μας...θα δουμε...

αυτα, περαστικα στα μωρακια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα!!!!! Εαν θελεις μπορω να σου συστησω τον δικο μου παιδιατρο που τον εχω απο τον Αλεξανδρακο. Σχετικα κοντα ειναι, απο την Λεωφ. Ηρακλειου παω.

Γιουλη εγω αγοραζω απο το Αμαζον με μια προπληρωμενη καρτα.

Βασω και εγω τον εχω κοντα μου στο λικνο. Τα περισσοτερα βραδυα απο καποια ωρα και μετα τον περνω διπλα μου. Χαρα στο κουραγιο σου!!!! Δεν θα αντεχα νομιζω! Με σκωτονει το πρωινο ξυπνημα και η διαδρομη μεχρι το σχολειο του Αλεξανδρου.

Λετε να μην σταματησω το ρυζαλευρο το βραδυ; Το σκεφτομουνα μηπως γι'αυτο ξυπναει ετσι ανα 2ωρο. Αλλα βλεπω και τα δικα σας πανω κατω το ιδιο.

Λοιπον λεω συναντηση ΣΑΒΒΑΤΟ στις 11 στο Village Ρεντη κοντα στα Φλοκαφε!!Συμμετοχες παρακαλω!!!! Θα ειναι και 1 Οκτ. να μας αρχισει καλα ο μηνας (ξερω Γωγω εχετε μηνογενεθλια εσεις).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον κοριτσια περιμενω παιδιατρο... θα σας πω νεοτερα σε λιγο κ θα επιβεβαιωσουμε αν οντως ειναι δοντι!

εγω σαββατο δε θα μπορεσω θα παμε στα γενεθλια του μπαμπα του γιαννη κ μετα ισως πορτο ραφτη... δεν εχω συνελθει πληρως απο γαστρεντεριτιδα... α αυτη οταν κοιμαται τριζει τις μασελες της! το κανει κανενα αλλο; αχ να μην το χει παρει απο το μπαμπα της

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΡΕΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ... να αλλαξετε παιδιατρο παραυτα , η δικια μου ειναι πολυ καλη αλλα ειναι νικαια! ο τι θες λες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη πολυ χαιρομαι που ειναι ολα καλα!!!!! Εαν θελεις μπορω να σου συστησω τον δικο μου παιδιατρο που τον εχω απο τον Αλεξανδρακο. Σχετικα κοντα ειναι, απο την Λεωφ. Ηρακλειου παω.

Γιουλη εγω αγοραζω απο το Αμαζον με μια προπληρωμενη καρτα.

Βασω και εγω τον εχω κοντα μου στο λικνο. Τα περισσοτερα βραδυα απο καποια ωρα και μετα τον περνω διπλα μου. Χαρα στο κουραγιο σου!!!! Δεν θα αντεχα νομιζω! Με σκωτονει το πρωινο ξυπνημα και η διαδρομη μεχρι το σχολειο του Αλεξανδρου.

Λετε να μην σταματησω το ρυζαλευρο το βραδυ; Το σκεφτομουνα μηπως γι'αυτο ξυπναει ετσι ανα 2ωρο. Αλλα βλεπω και τα δικα σας πανω κατω το ιδιο.

Λοιπον λεω συναντηση ΣΑΒΒΑΤΟ στις 11 στο Village Ρεντη κοντα στα Φλοκαφε!!Συμμετοχες παρακαλω!!!! Θα ειναι και 1 Οκτ. να μας αρχισει καλα ο μηνας (ξερω Γωγω εχετε μηνογενεθλια εσεις).

ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΩ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΑΛΛΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ PAY PAL...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΩ...ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΜΕ ΤΟ PAY PAL?ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη ποιο σιτε ειναι;

Απο το πρωι ολο στην κουζινα περιφερομαι. Εφτιαξα πατατες γιαχνι, φασολαδα για τον Αλεξανδρο. Τωρα φτιαχνω λουκουμαδες και θελω να φτιαξω για τον ανδρα μου τυροπιτα και εαν προλαβω λαχανοντολμαδες για μας για αυριο. Κατι ακουσα οτι γινονται στην γαστρα ωραιοι. Δεν ξερω μπορει να δοκιμασω , εαν ο μπεμπης με αφησει γτ θελει και μια διαδικασια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι ειναι δοντακι που θα φανει καλα σε ενα δυο μερες ειπε η γιατρος ειμαστε 66 εκατοστα και 6560 σε κιλα και ειναι πολυ ευχαριστημενη , μια χαρα ! Στο εμβολιο δεν εβγαλε κιχ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπραβο Αφρο!!! Αντε το πρωτο δοντακι στην παρεα!!! Να ακολουθουμε και εμεις!!

Της πηρες κατι δωρο; Ετσι κανουμε εμεις, οποιος δει πρωτος το πρωτο δοντακι του μωρου περνει ενα δωρακι στο μωρο.

Ξεκουραστικα και μια ωριτσα, ο Διονυσης ακομη κοιματε και ετσι παω να συνεχιζω τις δουλιτσες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη ποιο σιτε ειναι;

Απο το πρωι ολο στην κουζινα περιφερομαι. Εφτιαξα πατατες γιαχνι, φασολαδα για τον Αλεξανδρο. Τωρα φτιαχνω λουκουμαδες και θελω να φτιαξω για τον ανδρα μου τυροπιτα και εαν προλαβω λαχανοντολμαδες για μας για αυριο. Κατι ακουσα οτι γινονται στην γαστρα ωραιοι. Δεν ξερω μπορει να δοκιμασω , εαν ο μπεμπης με αφησει γτ θελει και μια διαδικασια!!!

ΕΙΝΑΙΤΟ IOFFER....ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΓΑΛΟΤΣΕΣ BURBERRY, ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΗ ΜΙΑ....ΣΑΣ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ!!!ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ!!!never-worn-burberrys-check-rain-boots-66c0.jpg[/attachment:27wbwit1]

post-12477-13873937745712_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, ευτυχώς δεν ήταν τίποτα και η Αθηνούλα είναι μια χαρά! Είδες? Οι προσευχές όλων των κοριτσιών της παρέας μας έπιασαν!!!!!!

Είμαστε δυνατή παρέα!

Γεωργιάννα, κι εγώ μέσα για το σάββατο!

Άφρο, δοντάκι????????? Τι λες τώρα? Μπράβο στη μπουμπούκα!

Βάσω, καλωσήρθες στην παρέα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δίωρος ύπνος μετά από ένα από τα πολύ αγαπημένα μου φαγητά: μπακαλιαράκια, φάβα και ραδίκια!

Αφροδίτη μπράβοοοοοοο!!!! Όλα καλά με την Αθηνούλα! Γιούπιιιιι!!

Άφρο μπράβο για το δόντι!

Κορίτσια θα προτιμούσα να μη κάνουμε τη συνάντηση Σάββατο... Η Παρασκευή που λέγαμε δε βολεύει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι κ νταντυ....δεν μπορώ να σας γράψω πολλά παρα μόνο πως ΝΑΙ!!!!θα χαρουμε πολύ να κάνουμε τα μηνογενέθλεια παρεα με τους φίλους μας!!!! :D

Ανυπομονεί κ η μαμά !!!

Σας αφήνω να ταισω κρέμα την μικρη κ να την ετοιμάσω να παμε Περιστερι επισκεψη σε έναν αλλο φιλο μας 12 μηνων ! Φιλια!!!

Σαμαρ εγω δεν μπορω Παρασκευη,μετα πάμε απο Δευτερα...ας μας πουν κ τα κοριτσια.ββ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...