Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

Γειά σας κ απο εδώ κοριτσάκια μου κ αγόρι!! Κοντεύουμε κιόλας τον 5 μήνα!!ήρθε η ώρα για φαγητάκι!! Σαλιάρες,πιατάκια κ κουταλάκια λάβετε θέσεις!!! :lol::lol: Ας ετοιμαστούμε να δούμε τις πιο τέλειες γκριμάτσες!! 8-}:ymtongue:

Άχ!Θα το ξαναπώ αλλα έτσι είναι βρε κορίτσια κ αγόρι...πώς μεγαλώνουν τόσο γρήγορα;;!!

Νομίζω οτι δε θα προλάβω να το χορτάσω σαν μωρούλι γιατί θα έχει γίνει ολόκληρος άντρακλας! :D

Λοιπόν παρεάκι μου ελάτε να τα λέμε εδώ!!

Εύχομαι να είναι παντα όλα γερά κ ευτυχισμένα!Κ εμέις παραπίσω να τα καμαρώνουμε κ να χαμογελάμε.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τελειος ο τιτλος!!!

Να ειμαστε καλα και να τα καμαρωνουμε και σ'αυτην την φαση της ζωης τους!!!!

Ελενα καλα θα κανεις να παρεις ρεπο!!!

Και εγω ηθελα να παω για καφε αλλα δεν βρηκα παρεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeraaaaaaaaa!!!! :D

To spiti mou einai mavra xalia milame gia poli vrwma k eipa molis koimotan na ekana kati tis alla i mikri einai mesa stin gkrinia..Mallon mou kriwse ligo giati exei apo ta extes mou kanei diarroies k 8elei sinexws na eimai dipla tis :o milisa k me tin paidiatro k mou eipe pws apo tin stigmi pou trwei kanonika na min anisixw gia kammia afidatwsi (tin pira til panikovlimeni)..

Petaxtika k kaneka misawro stin mama mou k apo to kounima sto car koimi8ike k tis lew: "ma giati kardia mou den koimosouna sto spiti na kanw k kammia doulitsa?" alla den mou apantise :))

Axxxx den mporw na vlepw to spiti xalia exw tooooosa polla na kanw geniki, plintiria,sidero k na min mporw na kanw tipota..Me epiase to agxos k ta nevra..Trwgwme me ta rouxa mou :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Efiga 8a paw na vrw tous goneis mou..8a tous parw til na dw pou einai 8a pigenan ikea telika den 3erw pou katali3an :)..Den mporw na vlepw olo auto to xaos sto spiti k na min mporw na kanw tipota..Mallon 8a katsw k egw opws to Elenaki na ta kanw apo4e 3imerwmata :( i avrio pou 8a einai spiti o andras mou na tin analavei..Twra 8a dw!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ενα παραπονο μεγαλοοοο!!!

Το ριλαξ- κουνια που του εχουμε παρει δεν γυρναει εαν δεν το βαλω σε δυνατη ταχυτητα!!!! Μη γελατε εχουμε τα κιλακια μας και δεν γυρναει!! Καλα τοσο ευαισθητα ειναι; :((:((:((:((:((

Σιδερωσα και εγω, εφτιαξα κατι που ηθελα στα ντουλαπια στην κουζινα. Περιμενω να κοιμηθει ο μικρος και να καθαρισω την κουζινα. Αυριο το πρωι θα ερθει η νονα του και δεν θελω να δει το σπιτι ανω κατω. Οπωσδηποτε σκυπισμα σφουγγαρισμα!

Καλα που εισαστε σημερα; καφεδακι και βολτα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες και μπαμπα.το σαββατο πρωι ειναι η χειροτερη μου.ξεπατωνομαι.ξυπνησα 9'30 και ακομα δεν εχω καθησει.πηγα λαικη,γυρισα μαγειρεψα(λαβρακια),σκουπισα 2 φορες καθοτι το αγορι μου το μεγαλο εφαγε μπισκοτα και τα μισα τα εσπυρε στο πατωμα (τι να πω πια).μαζεψα τα ρουχα που σιδερωσα χθες γιατι δεν ειχα κουραγιο.θελω να παω πρακτικερ και τζαμπο.και μεσα σε ολα αυτα να ταισω,να αλλαξω,να κοιμησω και τα 2 μου παιδακια....αχ γεωργιαννα το ιδιο προβλημα εχω και εγω.η κουνια ρηλαξ οταν το βαζω μονο στην κουνια(γιατι εχει και δονηση)ισα που κουνιεται.ανηκουμε βλεπεις και εμεις στην κατηγορια βαρεων βαρων.θα του κανω διαιτα του χοντρουλη μου.απλα το θεμα ειναι που να τον βαζω να καθετε τωρα.εμεις η κουνια ειναι μεχρι 9 κιλα και καλα και εμεις ειμαστε 8700 ηδη.......χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α και κατι ακομα....θηλαζω αποκλειστικα.τον τελευταιο μηνα μου φευγουν πολλα μαλλια.πολλα λεμε σε σημειο ανησυχιας.το ιδιο βεβαια ειχα παθει και στον μεγαλο.μου κρατησε κανενα μηνα ,αν θυμαμαι καλα και μετα τελος.τωρα δεν σταματανε.ειναι απο τις ορμονες που επανερχονται σιγα σιγα μου ειπε ο γιατρος.τι να πω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κ πάλι!!!

Αχχχ βρε Γεωργιάννα...δεν μπορει να κουνηθεί ο μπέμπης,κουνα τον εσυ...αλλη μια εργασία προστέθηκε...μου φάνηκε αστείο πάντως :lol:

Για καφέ ήμουν με την κουμπάρα μου κ εγώ,εδώ στο καφε στέκι της γειτονιάς,ευτυχως μαζευεται η παρέα κ λέμε κανένα αστείο να περνάει η ώρα....

φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α και κατι ακομα....θηλαζω αποκλειστικα.τον τελευταιο μηνα μου φευγουν πολλα μαλλια.πολλα λεμε σε σημειο ανησυχιας.το ιδιο βεβαια ειχα παθει και στον μεγαλο.μου κρατησε κανενα μηνα ,αν θυμαμαι καλα και μετα τελος.τωρα δεν σταματανε.ειναι απο τις ορμονες που επανερχονται σιγα σιγα μου ειπε ο γιατρος.τι να πω.

και γω εχω φοβερη τριχοπτωση κ ολο ξεχναω να ρωτησω τα κοριτσια αν ισχυει το ιδιο....παντως διαβασα οτι οντως επανερχονται οι ορμονες ....

αχχχ τι τραβαμε....μην ανυσηχεις παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα τελειος τιτλος!!!!!!εμπρος λοιπον κουταλακια εν δραση :lol::lol::lol:

παιδια πολυ γκρινια σημερα!!!πονεσε το κεφαλι μου :mrgreen: ξυπνησε στης 5 το πρωι γιατι ηταν μπουκωμενη η μυτουλα της δεν τρωει το γαλα της κ της δινω κρεμουλα αναγκαστικα γιατι δεν μπορω να την αφησω κ νηστικια,ανησυχησα απο το πολυ κλαμα κ την πηγα στην παιδιατρο ετσι κ αλλιως θα πηγαινα την δευτερα,μια χαρα ειναι απλως την ενοχλουν οι μυξουλες για αυτο γκρινιαζει,κανα με τα εμβολιακια μας απο κιλα ειναι 7.400 κ 70 ποντους μια χαρα!!!που να ετρωγε κιολας μου ειπε η παιδιατρος :lol::lol::lol: τα ουλα της ειναι αρκετα πρισμενα αλλα δεν φαινετε τιποτα στον οριζοντα :lol:

ειρηνακι εννοειτε θα σας φιλοξενησουμε τι ετσι θα σε αφησω??? :lol::lol::lol: οι επισκεπτες που ερχοντε ξερουν καλυτερα τα μερη μας απο εμας που μενουμε εδω :lol::lol::lol:

δεν ερχεστε βρε κοριτσια να κανετε κ σε μενα καμμια δουλεια???σκυλοβαριεμε!!!ειναι εδω η μανα μου κ προσεχει ολη μερα την μικρη κ εγω αρνταν εντελως!!!!

δευτερα που φευγει ο αντρας μου ασκηση θα κανω γενικη...ουφ....

εμενα η τριχοπτωση τελειωσε κ αρχισε της μικρης καραφλη εντελως θα ειναι ως την βαπτιση :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω σας εχουμε περασει, πριν 2 εβδομαδες ημασταν 9 κιλα!! Και εγω αποκλειστικο θηλασμο και ειμαι πολυ χαρουμενη που τα εχω καταφερει μεχρι τωρα.

Παντως διαιτα δεν θα του κανω, οχι μεχρι να κλεισει τον 2ο χρονο ζωης, μετα θα δουμε εαν μοιαζει στον μπαμπα ή στην μαμα στα κιλα!!!! χα χα

Ο παιδιατρος απλα μου ειπε να αποφυγω τις κρεμες σε σκονη που ειναι γλυκες. Ο δικος σου τι σου λεει;

Γωγω μου σε ζηλευω! Θελω και εγω να παω εξω για ενα καφε μου την εχει βαρεσει μες στο σπιτι!!

Σουλα μου περστικα σας! Πολυ φυσικο ορο δεν σας ειπε; Εφτιαξεςτο "γλασο";

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΤΕΛΕΙΟΣ!!!ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....ΠΑΛΙ ΜΟΥΣΑΦΙΡΗΔΕΣ ΕΧΩ...ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΗΣ-ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ-ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ....ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ....ΑΝΔΡΙΟΥΛΑ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΕΦΤΑΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΜΟΥ.... =p~=p~=p~ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ ....ΚΙ ΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ...ΕΦΑΓΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΠΙΑΤΑΚΙ 150ΜΛ ΓΙΑ ΔΕΚΑΤΙΑΝΟ...ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ..ΤΩΡΑ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΟΥΛΑ...ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ...ΤΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ ΤΗΣ fisher price

http://www.bebe-shop.gr/product_thumb.p ... =140&h=140

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα! Καλά περάσαμε,ήρθε κ μια άλλη φίλη με τις 3 κόρούλες της!Ήταν ανάμεσα σε 4 "γκομενίτσες" ο Γιώργος!!Μαλωναν ποιά θα του πρωτοχαϊδέψει τα ποδαράκια! :lol::lol: Πολύ γέλιο.

Βρε Γεωργιάννα,όταν βαριέσαι χτύπα ένα τηλ μπας κ είμαι στη μαμά μου να βγαίνουμε καμια βόλτα.Τώρα που θα είμαι μόνιμα Περιστέρι κανόνισε να σε βλέπω.

Όσο για τη κούνια...με έκανες κ γέλασα! :D Καλέ οι μπαταριές τα "παίζουν" φυσικά,σιγά μη φταίνε τα κιλά του Διονυσάκου μας! :lol::lol:

Γωγώ κ Βασιλική έτσι όπως πέφτουν οι τούφες νομίζω οτι θα μείνω κουρούπα! :o Μάλλον είναι γενικό το πρόβλημα οπότε να μην ανησυχώ.Το πολύ πολύ να ψάχνουμε παρέα για περούκα :?

Αντριάκι ξεκουράσου κ αύριο μέρα είναι.Οι δουλειές εκεί θα είναι να περιμένουν..

Α!μεγιά τα ρούχα κ τα παπούτσια!Πολύ ωραίες γόβες αν κ δεν οράω ψηλοτάκουνα αυτές φαίνονται σούπερ.

Συμπεθερούλα περαστικα στη νυφούλα μου! Ειρήνη κ σε σένα περααστικά!

Γιουλάκι καλά να περάσετε!!Ελπίζω να βάλουν κανα χεράκι στο φεύγα,μη μαζεύεις μοναχούλα..

Οι υπόλοιπες που είστε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα αντε να ερθεις Περιστερι να σε βλεπω πιο συχνα! Μια χαρα ο Γιωργακης απο τωρα με τις γκομενες!!!

Αυτες οι μπαταριες γρηγορα αδειαζουν!!

Γιουλη και εγω του εχω μομπιλο, αλλα να εχεις το νου σου οταν θα αρχιζει να συκωνετε και να το πιανει. Αυτο κανονικα ειναι 0-6 μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το θεματάκι, γεμάτο χαρές και καινούρια κατορθώματα! Τέλειος ο τίτλος αν κι εμείς αργούμε ακόμη...

Τελικά πήγαμε και λαϊκή και για καφεδάκι και γυρίσαμε αργά, ώσπου να μαγειρέψουμε πήγε 6 η ώρα, φάγαμε μεσημεριανοβραδινό και τώρα μ' έχει πιάσει τρομερή νύστα!...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete :)..

Elenaki mou arese to xrwma poli oso gia ton i4os logw egkimosinis exei kairo na foresw 4ilotakouna euxomai na min kremotsakistw ante egw den peirazei na min krtataw k tin mikri :))

Piga ikea k vrika tous goneis mou, ton aderfo mou k tin nimfi mou k meta petaxtikame sto mall meta piga stin pe8era mou kanena 45 lepto itan k o andras mou ekei k ekane kati idravlika sto spiti mou xtizei i aderfi tou katw apo tin pe8era mou k meta petaxtika k afisa tin mikri stin mama mou k ir8a na kanw tis douleies mou giati avrio 8a er8ei i kouniada mou episke4i..Twra kanw ena dialeimma k 8a 3ekinisw pali..

Oso gia ta mallia mou k mena to idio peftoun apisteuta poli panta eixa trixoptwsi alla auti tin fora einai to kati allo apapapa :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα αντε να ερθεις Περιστερι να σε βλεπω πιο συχνα! Μια χαρα ο Γιωργακης απο τωρα με τις γκομενες!!!

Αυτες οι μπαταριες γρηγορα αδειαζουν!!

Γιουλη και εγω του εχω μομπιλο, αλλα να εχεις το νου σου οταν θα αρχιζει να συκωνετε και να το πιανει. Αυτο κανονικα ειναι 0-6 μηνων.

ΕΙΝΑΙ ΕΠΚΥΝΔΙΝΟ ΔΗΛΑΔΗ?ΦΟΒΑΜΑΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΕΙ,ΞΕΡΩ ΓΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ?ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΑ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΧΤΕΣ ΤΟ ΠΗΡΑ,Ε ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ...ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΑΥΤΟ Ο ΘΕΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ...ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ Μ ΑΥΤΟ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne mou k emena einai mesa stin gkrinia, pira tilefwno tin mama mou na dw ti kanei giati tis tin afisa na kanw geniki to spiti k mou eipe pws eklaige paaaaaara poli, tin taisane pio nwris tin voi8isane na kanei kakakia k ekane k itan neroula exei 2 meres mou kanei diarroia..Den 3erw an einai kriwma i einai to 3eno gala pou tis alla3a..Axxxx stenaxwriemai pou tis tin afisa alla den ginotan alliws..Niw8w kakia mana pou to mwraki mou kanei diarroies k den eimai dipla tis gia xari twn skatwn douleiwn :twisted: ..Mou emeine to sfoggarisma omws k eutixws teleiwsa, avrio kanw tis verantes..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πριν λιγο που με πιπιλαγε η αννουλα εκανα τον κλασικο ουλοελεγχο και στην ΠΑΝΩ ΓΝΑΘΟ ΕΝΑ ΔΟΝΤΑΚΙ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΚΥΝΟΔΟΝΤΑ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΔΕΙΛΗ ΑΣΠΡΗ ΜΥΤΟΥΛΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙ!!!!!!!!!!!! βγαζουμε δοντακι και ειμαστε 4 μηνων κ 4 ημερωννννν!!!! ειναι μικρουλα ομως σκληρη σκληρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ !!!!κι εμενα μ'αρεσει ο τιτλος, αν κι αργουμε ακομα :( .....!!!ποτε προλαβατε και γεμισατε 3 σελιδες, δεν καταλαβαινω!!! :lol::lol::lol: ευχομαι , παντα να γεμιζουμε τις σελιδες με ομορφες εμπειριες και καλα νεα, και τα μωρακια μας να'ναι γερα κι ευτυχισμενα [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif] !!!!

εμεις χτες, πηγαμε στις θειες μας και η αθηνουλα χορτασε αγκαλιες και προσοχη!!!ευτυχως, ηταν καλο παιδακι, κοιμηθηκε και λιγο κατα τις 8, ετσι συνεχισε τη βραδια της χωρις γκρινια!!!το πρωι, παλι ξυπνησε στις 5.30, αλλα ευτυχως της εδωσε την πιπιλα ο γιωργος και κοιμηθηκε....τι καινουριο ειναι αυτο , δε μπορω να καταλαβω!!!τωρα παιρνει εναν υπνακο κι οταν ξυπνησει μαμ και εξω για καφε!!! κανονικα τωρα επρεπε να μαγειρευω, αλλα μου λειψατε!!!!! :x:x

γιουλη μου, με γεια το περοστρεφομενο, σωτηριο δεν ειναι;;;;;μην ανησυχεις, θα προσεχεις ποτε αρχιζει και σηκωνεται ο αλεξακος και θα κατεβασεις το στρωμα της κουνιας, κι αν θες βγαζεις και το μομπιλο!!

ωραιο το μπαρμπεκιου;;;;

γεωργιαννα και βασω, τα παχη μας τα καλλη μας!!!!χαχαχα!!!σιγα μη σκασουμε για την κουνια, αλλωστε εσεις ειστε σωστα παλικαρια!!!παντως κοριτσια κι εγω εχω χασει το μισο κεφαλι μου!!!!παντα μου επεφταν πολλες τριχε το σεπτεμβρη, αλλα τωρα σπερνω σε ολο το σπιτι!!!!ελπιζω να σταματησει οπου να'ναι γιατι δεν θα μου μεινει τριχα!!!λετε να ειναι ελλειψη σιδηρου;;;

γωγω , ωραια ειναι να πεταγεσαι για καφεδακι!!!τι κανει το χριστινιω;;;;

αντρια περαστικα στη βικτωρια!!!και μην ακουω βλακειες για κακια μανα, στην γιαγια της ηταν η βικτωρια και την προσεχε!!!τελειωσες με τις δουλειες;;;

σουλακι, περαστικα στην ελενιτσα μας!!!!για τις μυξουλες τι κανετε;;;;δεν κανει να τις τραβαμε με το φυσητηρι, οταν ειναι μπουκωμενα;;;;

δαφνη, υπομονη, ειναι με τις μερες τους, η δικια μου τουλαχιστον!!!!χτες το πρωι, σχεδον εκλαιγε και δεν ηξερα τι ηθελε!!!τελικα την θηλασα σε λιγοτερο απο 2 ωρες αποσταση στα γευματα και καταπινε το γαλα λες και την ειχα νηστικη μερες!!!!! :lol::lol::lol:

ελενακι πως παει η μετακομιση;;;;αντε, να τακτοποιηθειτε κι εσεις ,να ηρεμησετε!!!

αφροδιτακι, χρυσο να ειναι το δοντακι σας!!!!μπραβο!!!κι ειστε τοσο μικρουλες!!!αληθεια, νομιζα οτι τα κατω βγαινουν πρωτα, και ολο εκει κοιταω, δεν ισχυει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω..ποτε ειπαμε για συναντηση, παρασκευη;;;;δεν εχω προβλημα κοριτσια, απλα δε μπορω να ειμαι σιγουρη, γιατι τη δευτερα εχουμε ραντεβου στο παιδων , αλλα θα παμε και σε αλλους γιατρους, οποτε δεν ξερω αν θα μπορω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...