Μετάβαση σε περιεχόμενο

sos ψαχνω ρουχαλακια για αγορι 3-4 χρονων


Recommended Posts

καλημερα

δυσκολευομαι πολυ να βαλω αυτο το θεμα ομως χρειαζομαι ρουχαλακια χειμωνιατικα για αγορακι

3-4 χρονων

ειναι για μενα επειδη ειμαστε πολυ δυσκολα οικονομικα αυτον τον καιρο και μου ειναι αρκετα δυσκολο να του αγορασω

ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου μη νιώθεις άσχημα δεν είναι ντροπή, ζούμε σε δύσκολους καιρούς... Μακάρι να ζητούσες μικρότερης ηλικίας να σου έστελνα, δυστυχώς ο γιός μου είναι μικρότερος... Εύχομαι να βρεθούν κοπέλες που να μπορούν να σε βοηθήσουν πολύ σύντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω κοπελα μου

πρωτη φορα ερχομαι σε τοσο δυσκολη θεση και ντρεπομαι

αλλα τι να κανω?

ευχομαι να με βοηθησουν οπως βοηθουσα κι εγω καποτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν χρειάζεται να ντρέπεσαι!!!Όλα τα ρούχα του γιου μου,έτσι τα αποκτήσαμε και δεν ντρέπομαι!Αφού δεν έχω λεφτά να του τα αγοράσω,να τον έχω να κυκλοφορεί γυμνός??? :mrgreen: Θα στρώσουν τα πράγματα!Ελπίζω να βρεθούν κοπέλες να σου δώσουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Νατάσα πως δεν το είπες νωρίτερα.............

Την προηγούμενη εβδομάδα έκανα ξεκαθάρισμα και τα έδωσα στην εκκλησία.........

Και δεν χρειάζεται να ντρέπεσαι καθόλου, γιαυτό είμαστε άλλωστε εδώ να βοηθάμε όπως μπορούμε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελπιζω μονο να βρεθει κατι νατασουλα

το ειχα σκευτει αλλα να δισταζα....

ευχομαι να μην ειναι αργα και να βρω κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μπεμπούλη μου, μην αισθάνεσαι καθόλου άσχημα!!! η δυσκολίες των ελληνικών οικογενειών είναι τεράστιες στις μέρες μας!

ντροπή είναι αυτοί που έχουν να μην δίνουν, και δεν το λέω για μικρά πράγματα όπως ρουχαλάκια ή τρόφιμα από άτομα σε άτομα, αλλά και πιο μεγάλα από οργανισμούς, εκκλησία κλπ....

δυστυχώς εμείς είμαστε ακόμα στην προσπάθεια οπότε ούτε εμείς έχουμε ρουχαλάκια παιδικά, είμαι σίγουρη όμως ότι σε μία κοινότητα όπως αυτή του mammyland η θέληση για βοήθεια και προσφορά είναι προτεραιότητα όλων των μελών της οπότε κάτι θα βρεθεί!!!

κι εμείς τα τελευταία χρόνια με τα αδέλφια μου, τα ξαδέλφια μου και τις φίλες μας "ψωνίζουμε" ρούχα η μία από το σπίτι της άλλης, η μία πάχυνε και δεν της κάνουν πια, η άλλη αδυνάτισε, η τρίτη τα βαρέθηκε και έτσι ανταλλάζουμε και έχουμε όλες "καινούρια" και αγοράζουμε ελάχιστα πράγματα από τα μαγαζιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία έλα ρε σου έστειλα μήνυμα στο φέις,

θα κοιτάξω και εγώ, δώσε μου με πμ την διεύθυνσή σου :)

τι θα αφήσουμε τον Σπυράκο έτσι? :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπούλη σ'ευχαριστώ πολύ!!! εύχομαι και σε εσάς να έρθουν όλα καλύτερα!!! υπομονή θέλει τελικά σε όλα τα πράγματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουλη μου το κοριτσακι μου ειναι στον 6ο μηνα κ δεν εχω αγορασει ουτε καλτσακι ως τωρα :D ολα τα ρουχακια της μου τα εδωσε η κολλητη μου κ η κουνιαδα μου,δεν υπαρχει λογος να νοιωθεις ασχημα τι νομιζεις πως ολες αγοραζουμε ρουχα?οι περισσοτερες δανεικα περνουμε κ ας μην το παραδεχοντε ολες :lol: !!!

σε φιλω κ ευχομε να βρεθουν πολλες κοπελες να σε βοηθησουν κ ποτε να μην νοιωθεις ασχημα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Αναστασια ηρθαν τα πραγματα? Αν οχι να παω στο ταχυδρομειο με το χαρτι που μου εδωσαν...

Εχω μια ανησυχια γιατι εχει πανω απο δεκα μερες που τα εστειλα κ η σακουλα ηταν χαρτινη..

αν δεις το μηνυμα μου στειλε μου ενα πμ ,κατι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...