Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

Ζουζούνες γειά σας!

Κοιμήθηκε η μπέμπα χωρίς να φάει καλά.. 2-3 λεπτά θήλασε... νύσταζε πολύ, γκρίνιαζε πολύ και μασούλαγε τα πάντα με μανία! Απ'το ζόρι της δεν μπορούσε να θηλάσει.. Οπότε αναμένω βραδυνό ξύπνημα :!:

Γεωργιάννα, κι εγώ τότε που έδωσα ντεπόν δεν είδα ιδιαίτερη διαφορά.. νομίζω ότι είναι φάσεις και περνάνε... Εμείς την είχαμε "βουτήξει" και την κάναμε βόλτα με το αυτοκίνητο γιατί αλλιώς θα έσκαγε απ'το κλάμα..

Δάφνη, χαίρομαι που διάβασα τα νέα σας! Θυμάσαι που ρώταγα εσένα και τη Γεωργιάνα για τα sling? Τελικά παρήγγειλα mei tai (λόγω μέσης). Θα το έχω πριν τις διακοπές! Ανυπομονώ να το δοκιμάσω!

Έλενα, για την επόμενη συνάντηση κι εγώ μέσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!Χθες η μικρή έσκασε απο το κλάμα για 10', πρώτη φορά την είδα έτσι, την πονάνε τα ούλα, έχουν γίνει άσπρα και βάζει συνέχεια το χέρι στο στόμα, το καινούριο που κάνει είναι να δαγκωνει τα χείλη της, της έδωσα depon αλλά άργησε να δράσει, έφαγε λίγο και αποκοιμήθηκε από την εξάντληση, Τη λυπήθηκα, με κοίταζε με κόκκινα μάτια κ έλιωνα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Ti kanete? Emeis 3ipnisame stis 7:30 8ilasame k eipame na koimi8oume ligo na 3ekourastoume alla i mirki den i8ele egw nistaza poli :(..Telika tin fortwsa sto autokinito k ir8ame stin mama mou!! Arga to apogeuma 8a pame 8allasa me tous koumparous mas, ton aderfo mou, tin nimfi mou k tous goneis mou..I mikri den 8a tin valw mesa k mallon oute egw 8a mpw giati pistevw to soutien tou magiou den 8a mou kanei :( fisika den to dokimasa..

K emena i mikri olo 8elei meme :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και νταντι!!! δαφνη καλως ηρθες!!!πρεπει να περασες πολυ ωραια στην ακρατα, μπραβο!!!μ'αρεσει οταν εκτιμαμε τα μικρα πραγματα γιατι εκει κρυβεται η ευτυχια.... ;) δαναη μου, περαστικουλια στη μυρτω!!!στεναχωριεμαι πολυ οταν κλαινε τα μωρα, σπαραζει ηη καρδια μου και θελω κι εγω να βαλω τα κλαματα ( πολλες φορες το κανω..) :( θα περασει ομως, σκεφτομαι, και τα γελια της μπουμπους θα ειναι περισσοτερα απο τα δακρυα, ετσι παρηγοριεμαι....

αναστασια, με γεια το μει ται και ευχομαι ανετες βολτες στα σοκακια της κερκυρας!!!!αν εχετε σκοπο να κανετε σταση στο δρομο προς κερκυρα, εμεις μενουμε στο μενιδι, ενα παραθαλασσιο χωριο, ψαξ'το και πες μου αν ειναι να πιουμε ενα καφεδακι με τους αντρες μας και τις μπουμπουδες!!!! :lol::lol:

αντρια, εμενα δε μου κανει το κατω μερος του μαγιου!!!!!τι να κανουμε, το τρωμε το φαι μας!!!χιχιχι :lol::lol:

χτες ειχαμε πολυ ωραια μερα, τα βρηκαμε και με τον αντρα μου, κι ειμασταν μες στην καλη χαρα!!! το πρωι καφεδακι στην παραλια ( δεν μπηκα για μπανιο, ειχε πολλα φυκια ) το απογευμα σουπερμαρκετ και το βραδυ εξοδος για καροτσαδα και μπυρα!!!!δυστυχως , ομως ξεχασα να φαω χτες το βραδυ ( δε φανταζομουν οτι θα το ελεγα ποτε αυτο :D ) και σημερα το πρωι δεν ηταν το στηθος μου πρησμενο οπως συνηθως.... :(:(

τωρα η μπουμπου κοιμαται και ο μπαμπας μας εχει παει να εκτυπωσει τις φωτογραφιες της, γιατι ειναι ευκαιρια τωρα, που εχω χρονο ννα φτιαξω το αλμπουμ της!!!φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα, περαστικα στο διονυσακο!!!τι ειχε και εκλαιγε;;;; αρχιζουν τα δοντακια;;;;εν τω μεταξυ κι η δικη μου εχει σαλια, κι η μαμα μου εχει φαγωθει οτι θα βγαλει συντομα δοντια γιατι κι εγω κι ο αδερφος μου βγαλαμε απο τον 3ο μηνα!!!! :o:o:o κι εγω που ΘΗΛΑΖΩ ξερετε ποσο χαιρομαι που το ακουω αυτο.... :evil::evil::evil::evil::evil:!!!!μου ελειψε το μενου της ημερας, γεωργιαννα!!! εμεις σημερα φακες, θα τις κανει η μαμα μου και δεν τις πολυσυμπαθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα ενα τα θυμαμαι....ελενα, οσο μεγαλωνουν βαζουν και λιγοτερο βαρος, μην ανησυχεις!!!!αληθεια, τι εγινε με το θεμα της εγκυμοσυνης, εκανες τεστ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Δανάη, πως είναι σήμερα η μικρούλα?

Γωγώ, εσείς πως πάτε με τη γκρίνια?

Πάντως όλα τα μπεμπάκια κάτι έχουν. Ζορίζονται τα καημένα...και μαζί με αυτά και εμείς οι μανούλες που τα βλέπουμε να ταλαιπωριούνται.....

Εμένα χτες έβγαζε συνέχεια γάλα. Σήμερα είναι καλύτερα από αυτή την άποψη αλλά δεν μπορεί να κοιμηθεί ήσυχα. Κάτι την ενοχλεί.. Ενώ νυστάζει, ξυπνάει κάθε λίγο κ λιγάκι και κλαίει :(

Αργότερα, λέμε να πάμε με τους κουμπάρους μας στο Alloy! Ελπίζω να έχει κέφια η μικρή και να περάσουμε καλά!

Αφροδίτη, ωραία η ιδέα σου, αλλά λέμε να ταξιδέψουμε για κέρκυρα νωρίς το πρωί. Φυσικά η μπέμπα μπορεί να μας ανατρέψει τα σχέδια. Αν αλλάξει κάτι θα σου πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Ο μικρος μας χορεψε το πρωι κανονικα! Δαναη ετσι εκανε κ ο δικος μου. Απο το μεσιμερι κ μετα ειναι καλα. Για να δουμε την νυχτα! Δαφνη ευχομαι να συνεχιζετε τις ωραιες διακοπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνη μου καλως μας ηρθες!!!!!!

γεωργιαννα μου κ η δικια μου ειχε βλεννες στα κακα της για αυτο ανησυχησα κ την πηγα στην γιατρο μια ιωσουλα μου ειπε οτι ειναι προφανως κ δεν την ανυσηχουν ιδιαιτερα οι βλεννες στα κακα μου εγραψε ομως κ μια καλιεργεια κοπρανων περισσοτερο για να ειμαι ηρεμη εγω θα την κανω την πεμπτη γιατι λογω δεκαπενταυγουστου θα ειναι κλειστα τα μικροβιολογικα...

γωγω τελειες η μπομπονιερες!!!!!!!!!!!!τις πεταλουδες απο που τις προμηθευτικες???

αναστασια ζηλευωωωω θελω κ εγω allou!!!

ελενακι μου μια χαρα ειναι η μπουμπου μου τωρα!!!!εχει γινει ενα πολυ γλυκο κοριτσακι γελαει ολη την ωρα!!!!θελει παρεουλα κ μιλαει!!! :lol::lol::lol: λεει τα δικα της τα μπαμπαλιστικα :lol::lol::lol: τα κοριτσια εχουν δικιο για το βαρος οσο μεγαλωνουν τοσο πιο λιγο βαζουν...αν συνεχιζαν να βαζουν τοσο βαρουν θα γινοταν σουμο βρε :lol::lol::lol::lol:

αφροδιτη τι να πω....τα μωρα τις ομαδας μας ειναι τοσο ενωμενα που βγαζουν ολα μαζι δοντακια :lol::lol::lol: εμενα βαζει με μανια οτι βρει στο στομα για να ανακουφιστη απο την φαγουρα!!!!

τα υπολοιπα κοριτσια τι κανετε???

ειρηνακι μου τι κανεις???που χαθηκες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ! Ενώ ήταν όλα καλά όλη μέρα σήμερα και πήγαμε και βολτούλα το απόγευμα στα μαγαζιά, γυρίσαμε, κάναμε μπανάκι, φάγαμε πολύ λαίμαργα, το κάναμε εμετό και μετά από ένα τέταρτο μας έπιασε η απόλυτη κρίση. Σπαραχτικό κλάμα και να μην τον παρηγορεί τίποτα. Του έδωσα λίγο depon και λίγο αργότερα ηρέμησε. Τώρα κοιμάται σαν αγγελούδι. Τι διάολο πόνεσε το παιδί μου τόσο πολύ??? Σπάραξα! Τέτοια κλάμα πρώτη φορά. Και βέβαια άκουσα κι εγώ μια βλακεία από τον άντρα μου. Γελοιότητες! Αντί να μας στηρίζουν τη δύσκολη στιγμή, μας κάνουν επίθεση. Ηλίθιοι!

Α και μια και το συζητάμε, κι ο Άρης πολλά σάλια έχει τελευταία, δαγκώνει διάφορα πράγματα (σεντόνια, πετσέτες, κουκλάκια, τα ρούχα μου) και βάζει τη μπουνίτσα του στο στόμα. Ρώτησα τον παιδίατρο λοιπόν σήμερα και μου είπε πως μπορεί κάλλιστα να έχει ξεκινήσει η διαδικασία της οδοντοφυΐας από τώρα αλλά αυτό δε σημαίνει πως θα βγάλει δόντια νωρίς, είναι απλώς η αρχή της διαδικασίας.

Πάω να πάρω το μωρό μου αγκαλιά και να κοιμηθώ. Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne mou den to pistevw k emena twra to vradi mou evgale tin pisti na koimi8ei eklaige paaara poli, sparaxtiko klama milame k den stamatouse me tipota oute me pipila, oute me to sti8os mou oute me agkalia :(..Simera ekane kakakia moni tis k prin tin voi8isa k ekane alli mia fora, aeristike k para polles fores..Den 3erw ti eixe..Apo tin stenaxwreia mou ponesa to stomaxi mou :(

Aa k mena vazei tin mpounitsa tis sto stoma tis pws ta katafernoun kale me etsi mikro stomataki k tin xwrane? :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!τι κανετε;;;;εμεις ξυπνησαμε στις 9, φαγαμε και τωρα κοιμομαστε....χτες, βεβαια, ηταν πολυ ανησυχη, μαλιστα εκλαιγε και με παραπονο, λες και την παρατησαμε και την εκλεψαν οι γυφτοι!!!! :D:D:D τι να πω!!!μου το εκανε μια φορα στο σπιτι με τη μαμα μου, αφου αρχισα να σκεφτομαι μηπως νευριαζει μαζι της, και μετα αλλη μια οταν βγηκαμε εξω κατα τις 9....δεν ξερω...εχει κι αυτη τις μερες της, αλλα δε νομιζω να την πονουσε τιποτα, μηπως αρχιζει και κακομαθαινει στην αγκαλια;;;;

αλλα, βλεπω οτι ολες, λιγο πολυ ειχαμε παρομοια...μηπως ειναι κανενας ερμης αναδρομος;;;;;αααα καλε το ξεχασα!!!εχουμε πανσεληνο σημερα!!!μαλλον σεληνιαστηκαν ολα μαζι!!! :lol::lol::lol::lol:

αντρια, δαφνη, σουλα, γεωργιαννα, αναστασια καλημερα!!!!τι κανουν τα αλλα κοριτσια;;;δαναη, ειρηνη,γλυκερια,ιωαννα, ελενα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάζοντας ένα κείμενο από το "είμαι μαμά" για το ρόλο του πατέρα...

"Ο μπαμπάς είναι το πιο αγαπημενο παιχνίδι του μωρού.

Η μαμά είναι η ανάσα του."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Εμείς δεν κοιμηθήκαμε καλά.. :(

Χτες το βράδυ έφαγε και κοιμήθηκε στις 00:10. Λέω "τι καλα"! 1:20 ξυπνάει :shock: Προσπαθώ να την κοιμήσω αλλά τίποτα.. Πείναγε πάλι :o ! Την ταίζω και κοιμόμαστε επιτέλους στις 2!

Ε, μετά από 4 ώρες πάλι ξύπνια! Δηλ στις 6. Μαμ και νάνι και μετά από λίγο ξεκινάνε τα κλάμματα μες στον ύπνο της..με παράπονο.. Την παρηγορούσα αγκαλίτσα, κοιμόταν και με το που με έπιανε ο ύπνος για κανα 10λεπτο, πάλι κλάμματα! Τώρα η μπέμπα είναι ένα χαρούμενο μωράκι αλλά η μαμά της "κουδούνι" με πονοκέφαλο :roll:

Ο μπαμπάς μας φυσικά κοιμήθηκε μια χαρα........

Γι'αυτό ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πανσέληνος τα φταίει όλα!

Όσο για τον ύπνο του μπαμπά, Αναστασία μου, ο δικός μου επέλεξε να κοιμηθεί σε άλλο δωμάτιο ακόμα και στις διακοπές, για να μη χαλάσει τον ύπνο του! Καλά όμως στην Ακράτα που είναι σπίτι και την έχει αυτή την επιλογή, τώρα στο Κουφονήσι να δω τι θα κάνει, λέτε να νοικιάσει και δεύτερο δωμάτιο??? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκες!!!!!

μαλλον θα γινω θεια απο τον αδερφο μου :D:D:D ευχομε να μην αλλαξουν γνωμη...ξανα :evil::evil::evil: η κοπελα του ειναι εγκυος :x:x:x το ανακαλυψαν στις διακοπες τους...μετα καταλαβαν οτι δεν θελουν να ειναι μαζι κ ηθελαν να το ριξουν :(:(:( κ τωρα πηγε ο αδερφος μου να ρωτησει τι χρειαζετε για πολιτικο γαμο :?::?:D:D:D οτι να ναι?????αχ μακαρι να τα πανε καλα κ να ειναι ευτυχησμενοι τι να πω..ειναι λιγο παραξενη η μελλουσα νυφη μου κ μου την σπαει λιγο με αυτα που λεει...μου πηρε ο αδερφος μου δυο αλμπουμ απο το νησι που πηγαν κ αυτη του ειπε...γιατι τους παιρνεις δωρο?αυτοι τι σου εφεραν απο πανω??? :shock::shock::shock: επρεπε να το πει σε μενα θα της απαντουσα οτι μου φερατε κ εσεις οταν γεννησα!!!ενα τιποτα με μπολικο καθολου δηλαδη!!δεν θελει να πηγαινουν στην μαμα μου,δεν θελει η μαμα μου να μπαινει στο facebook του αδερφου μου...γενικα απο οτι φαινετε δεν μας παει μια η κοπελιτσα φαντασου τι εχει να κανει οταν παντρευτουν κιολας!!!!!κ η πλακα ειναι οτι εμενα δεν με εχει γνωρισει δεν ξερει καν τι ατομο ειμαι :shock: τωρα στον γαμο θελω να παω δεν κραταω κακιες το ανιψακι μου πανω απο ολα!!!αλλα αν ξανα ακουσω την μαμα μου στεναχωρημενη η μαθω οτι ειπε παλι κατι για μενα θα την ξεχεσω λιγο!!!θα την ρωτησω μπροστα στους δικους της τι προβλημα υπαρχει να το ξερω!!!

αναστασια μου συμφωνω κ επαυξανω ναι ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ!!!ευχομε να μπορεσεις να ξεκουραστεις λιγο :-*[smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

σαμαρ πολυ σοφο αυτο η μαμα ειναι η ανασα.....!!!!!! :lol::lol::lol: φανταζεσε να νοικιασει??? :lol::lol::lol::lol:

γιωργο μου ευχομε να περνατε τελεια κ να απολαμβανετε τις πρωτες σας διακοπες με το μωρο!!!

οι υπολοιπες τσουπρες τι κανετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koristakia mou DEN TO PISTEVW!!!! Ta idia travi3a k egw xtes to vradi..Apo tis 8 to vradi prospa8ousa na tin koimisw ti sti8os diname, ti pipila, tis agkalies pali TIPOTA meta apo poli kopo k mox8o ta katafera stis 12 k piga katw efaga vradino stis 12 :o (o andras mou efage monos tou o kaimenos meta pou ton piesa giati ton lipi8ika) k stis 2 otan pigame panw sto dwmatio na 3aplwsoume 3ipnise k sparaze apo to klama den prolava kan na valw to kefali mou sto ma3ilari..Koimi8ike mono 2 wres :(..Tin evala dipla mas tin 8ilasa k koimi8ikame k oi 3 mazi sto krevvati mas eee ma pia na spasw den antexa allo..Meta 3ipnisame stis 7:30 tin 3ana 8ilasa k koimi8ikame ws tis 11 peripou opou 3ana fagame..

Den 3erw ti eixe e4es alla eri3e pooooooli klama, kati tin ponouse nomizw!!

Soula makari na kratisei to mwraki k na zisoune eutixismenoi, einai krima alloi na prospa8ane gia mwraki k se allous na erxete etsi aploxera k na min to 8eloune, gia tin nimfi milaw giati apo oti katalava o aderfos sou to 8elei :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβάζοντας ένα κείμενο από το "είμαι μαμά" για το ρόλο του πατέρα...

"Ο μπαμπάς είναι το πιο αγαπημενο παιχνίδι του μωρού.

Η μαμά είναι η ανάσα του."

To diavasa k egw fovero keimeno apo ton mpampa Mano :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου κ ντάντυ,τι κάνετε?

Πολυ κλάμα διαβάζω γμτ ,πάντως κ η Χριστίνα σε περιεργες φάσεις την πιάνανε κάτι κρίσεις,το επαθε πάλι όταν την πήγα στην μάνα μου,είχαν πέσει κ όλοι απο πανω της κ άρχισε παλι να κλαίει,λεω ομως αυτη την φορά δεν 8α παω τρεχωντας σπιτι θα μείνω εδω με αγκαλίτσες να το ξεπεράσει όπως κ εγινε.

Δεν το κανει συχνά ,3-4 φορες έχει γίνει ...αλλά αυτο που έχω σε μονιμη βαση ειναι η γκρίνια...

απιστευτο ποσο γκρινιαζει για να ασχολουμαστε συνεχεια μαζι της,επισης ΒΗΧΕΙ ΨΕΥΤΙΚΑ για να μας τραβηξει την προσοχή. :o

Εχτες μαζευτηκαμε παλι η παρεα κ πηγαινε σε όλους,τους έκανε ναζακια κ γελαγε συνεχεια!!!

Πολυ το χαρηκα!!!

Η νονα της γυρισε απο το τουρ στην Ευρωπη με μηχανη (τελεια!!!) κ της εφερε απο την Αυστρια ενα μπουφανακι burberry φανταστικό.

Σήμερα θα ανέβω Γέρακα για μπαρμπεκιου πάλι με την παρεα κ θα κοιμηθούμε εκει...ελπίζω να πάνε όλα καλα κ να μην την πιάσει τίποτα.

Εχτες ήταν τα γενέθλεια του Χρήστου,ηταν η μέρα που έμαθα οτι είμαι εγκυος,οτι πέθανε ενας πολύ καλός μας φίλος κ μάθαμε τα χειροτερα αποτελέσματα των εξετάσεων του πεθερου μου...αν θυμαστε που σας τα ελεγα...

Αναμεικτα συναισθηματα γελιο κ δακρυ κ σημαδευμενη μερα πλεον ...δυστυχώς φοβάμαι πως ο Χρηστος στα γενεθλεια του δεν θα ναι ποτε τοσο χαρούμενος.

Εγω του έ κανα το αγαπημένο του φαγητό,του έφτιαξα καρυδόπιτα κ εστρωσα ενα ωραίο τραπεζι με τριανταφυλλα που τα προσεξε οταν καθησε στο τραπεζι...χαμπαρι δεν είχε πάρει!

Τουρτα με τιποτα δεν ηθελε.

Μετα πηγαμε στα κουμπαρακια που τυχαίνει(τυχαίο?) ο κουμπάρος να εχει γενεθλεια ίδια μερα!!!χααχα!!

Σας ευχαριστω για τα καλά σας λόγια,μάλλον θα αφαιρέσω τις κίτρινες...Γεωργιάννα μου ,μαλλον θα το χρειαστω το δεντρο,να μου πεις ποσες χωρανε κ να κανονισουμε οτι χρειαζεται γτ εγω Απριλιο μαλλον θα το χρειαστω....αν φυσικα γίνεται.

Σαμαρ πόσο δίκιο έχεις ,μπαμπάς = παιγνίδι & μαμά=ανάσα...γτ μαζί μου δεν γελαει τόσο,όσο με τον μπαμπά της....με κάλυψες :D

Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou na sou zisei o androulis sou, na ton xerese k panta xares sto spitiko sas!!!

Axxx ti na peis? einai k auta ta disaresta stin zwi g@mw to!!!! :evil::evil:

Σε ευχαριστώ πολύ Αντριά μου...ολες κ όλοι να έχουμε πάντα μόνο χαρες !!!

Φιλια στο ζουζουνι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!τα υπολοιπα, δυστυχως, ειναι πολυ δυσαρεστα, αλλα να μη μενετε σ'αυτα!!!με γεια το μπουφανακι σας!!!οι μπομπονιερες κι εμενα μου αρεσαν!!

δαφνη, μην κοροιδευεις, μια ζωη τσακωνομουν με τον αντρα μου οταν εχει πανσεληνο!!! :lol::lol: οσο για τη μπεμπα, θα δειξει πως θα παει τις επομενες μερες.... ;)

σουλιτσα, λιγο περιεργα τα λεει η μελλουσα νυφη σου!!!ελπιζω να πανε ολα καλα για το ανιψακι σου, και με το καλο να γινεις θεια!!!!και μην τσαντιζεσαι απο τωρα, γιατι μπορει να παρεξηγηθεις με τον αδερφο σου, δεν ξερεις τι μπορει να του λεει, και να βρεθεις εσυ στη μεση!!!!! :o

αναστασια, υπομονη, και οσο μπορεις κοιμησου το μεσημερι!!αντρια, κι εσυ, ξεκουρασου!!!\

εμεις καναμε δουλιτσες στο σπιτι σημερα, και τωρα ενα πιλαφακι για το μοσχαρακι που εκανε η μαμα μου λεμονατο!!!φιλια και καλη ορεξη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...