Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

Απίστευτο μου φαίνεται..αλλα είναι αληθινό ευτυχώς!!Τα μωράκια μας έγιναν 3 μηνών!!!!!!! [smilie=wav.gif] Τον χαζεύω κ δε μπορώ να πιστέψω οτι αυτό το υπέροχο ανθρωπάκι είναι δικό μου!Μεγαλώνουμε πολύ πολύ γρήγορα...θυμάμαι πέρυσι τέτοιο καιρό ονειρευόμουν κ προσευχόμουν να γίνω κάποια στιγμή μανούλα.. να που τελικά τέλος Αυγούστου το όνειρο μου πραγματοποιήθηκε με μία χοριακή!!Αχ...ποτέ δε θα ξεχάσω εκείνη τη μέρα..όπως κ τη μέρα που αντίκρυσα πρώτη φορά το γίο μου..δεν΄υπάρχουν λόγια να το περιγράψω αλλα εσείς ξέρετε πως είναι! :D Τεσπα,μη πολυλογώ γιατί άν συνεχίσω σίγουρα θα γράψω κατεβατά για τον μονάκριβό μου κ τη καψούρα που έχω! :lol:

Εύχομαι υγεία σε όλους,στα μωράκια μας αλλα κ σε όλα τα μωράκια του κόσμου..υγεία,αγάπη,ευτυχία κ καλή ανάπτυξη!! ;)

Φυσικά όπως συνηθίζω να λέω..μακάρι να γράφουμε πάντα ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!

Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας! Ευχομαι μονο ευχαριστα να γεμισει το ποστ μας! Εδω θα ζησουμε τα πρωτα βαπτισια. Δεν θελω τα γραψω αλλα συγκιτικα λογια γτ ξερω οτι κ εσεις θα δακρυσετε σαν κ μενα. Να μας ζησουν τα μωρακια μας κ μονο ευτυχια να μας φερουν! Πολλα φιλια απο την ομορφη Κεφαλλονια που περσι με βοηθησε να πραγματοποιησω το ονειρο μου: ενα υγιεστατο μωρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, καλώς ήρθαμε και σ'αυτό το πόστ!

Εύχομαι να μοιραζόμαστε όπως πάντα τις ανησυχίες μας και να στηρίζει η μια την άλλη όπως κάνουμε τόοοοοσο καιρό!

Τα ζουζούνια μας μεγαλώνουνεεεεεεεεεεε! Το έχετε καταλάβει? Πρέπει να "ρουφάμε" την κάθε μέρα μαζί τους......γιατί δεν θα την ξαναζήσουμε!

Εύχομαι να έχουν υγεία τα βλασταράκια μας, και εμείς δύναμη να τα μεγαλώσουμε σωστά μαζί με τους άντρες μας, με πολύ-πολύ αγάπη!

Και να θυμάστε..... Κανείς δεν έπαθε τίποτα από την ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς μπορώ να επισυνάψω μια φωτο στο μήνυμα?θέλω να σας στείλω την πρωτη δοκιμαστική μπομπονιέρα που έφτιαξε η αδελφή μου η Νεφέλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν ενα χρονο ενα μικρο σπορακι ξεκινησε το ταξιδι του...το σπορακι μεγαλωσε κ εγινε ενα μικρο γλυκο μωρακι!!!!!

να μας ζησουν τα μωρακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πώς μπορώ να επισυνάψω μια φωτο στο μήνυμα?θέλω να σας στείλω την πρωτη δοκιμαστική μπομπονιέρα που έφτιαξε η αδελφή μου η Νεφέλη

Δανάη, έχετε πολύ όμορφα ονόματα στην οικογένεια! Δανάη, Νεφέλη, Μυρτώ!!! Πως καταφέρατε να ξεφύγετε από την παράδοση? Γιατί αν είστε τυχεροί και είναι ονόματα γιαγιάδων, θα τρελαθωωωωωωωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια σας βρίσκω όλες και όλους εδώ μετά από τόσο καιρό. Μου λείψατε πάρα πολύ. ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΟΙ ΟΛΑ ΤΟΥΣ. Εμείς είμαστε σχεδόν 5 μηνών τώρα. Μεγαλώσαμε...είχαμε πολλά ξενύχτια τα οποία και συνεχίζονται. Τη θηλάζω αποκλειστικά και ακόμα και τώρα το βράδυ με ξυπνάει από 1 έως και 5 φορές για να φάει. Κούραση πολύ κούραση και δεν πίστευα ότι μπορώ να αντέξω με τόσο λίγο ύπνο. Είναι μέρες που κοιμάμαι όρθια. Έχω να κοιμηθώ σερί πάνω από 2 ώρες εδώ και 5 μήνες. Στις 25 έχουμε παιδίατρο και θα είμαστε 5μιση μηνών...λέτε να μου πει για ριζάλευρο ή κρεμούλα; Τον προηγούμενο μήνα ήμασταν 6320 και ύψος 67 πόντους. Στο ύψος ξεπεράσαμε το ανώτατο όριο, στα κιλάκια είμαστε στο Μ.Ο. Περιττό να σας πω ότι είναι ίδια ο μπαμπάς της εμφανισιακά αλλά στο χαρακτήρα μάλλον έχει πάρει από μένα, γκρινιάρα, πεισματάρα, απαιτητική και κυκλοθυμική. Θα προσπαθήσω να μπαίνω πιο συχνά να μαθαίνω νέα σας. Φιλάκια πολλά σε όλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Δεν έχετε ιδέα ποση γκρίνια ολη μέρα,εχω κουραστει πολυ,ακομα κ την κρεμα της με γκρινια,ενω οταν την βαζει στο στομα την τρωει...πολυ ταλαιπωρια,ολη μερα δεν κλεινει ματι κ το βράδυ μέχρι να κοιμηθεί την εχω σουρτα φέρτα...

Ιδρώνει κ πολυ,ενω εχω aircondition ολη μερα κ πάλι ιδρώνει ,εσας ιδρωνουν τα ζουζουνια?

Θέλω κ εγώ να σας ανεβάσω φώτο με τα δέιγματα απο μπομπονιέρες αλλα μου βγάζει οτι είναι μεγάλο αρχείο...αν μπορει καποιος να βοήθησει γτ δεν έχω ουτε υπομονή ουτε πολυ χρόνο για να το βρώ.

Κάθε βράδυ έχω υπερένταση κ οταν επιτέλους με παίρνει ο υπνος μετα απο 4-5 ωρες ξυπνάω απο την μικρη...κομμάτια λοιπόν όλη μέρα... :(

Μαριτινα σου βγάζω το καπελο στην αντοχή σου ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ K να σου ζησει το μωρουλι!

Φιλιά σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Η μικρής χθες κοιμήθηκε 9,5 ώρες!ρεκόρ!!!τώρα την έχω στο γραφείο δίπλα μου στο ρελαξ και της βάζω μουσική, ξετρελένεται με το "δυο δυο στη μπανιέρα δυο δυο" του Γερμανού, αυτό είναι το τραγούδι του μπάνιου, το τραγουδάμε κάθε βράδυ

Αναστασία, ευχαριστώ για τις οδηγίες!

Geov, εγώ την έχω όλη μέρα μόνο με το pamper's Μόνο το βράδυ της βάζω αμάνικο φορμάκι ή όταν την βγάζω βόλτα ή στο μπαλκόνι

Για τα ονόματα που με ρώτησε κάποια-και συγγνώμη που δεν θυμάμαι τώρα-τ Δανάη ήταν επιλογή της μαμάς μου κ της νονάς μου Βέβαια μου έδωσαν κ δεύτερο όνομα το Δέσποινα(της γιαγιάς) στο οποί εγώ ποτέ δεν γύριζα οπότε κ η γιαγιά σταμάτησε να με φωνάζει έτσι Το Νεφέλη ήταν επιλογή δικιά μου Το Μυρτώ το επιλέξαμε με τον άνδρα μου, τη μητέρα μου τη λένε Αριάδνη-Μαρία (το Αριάδνη της γιαγιάς της) αλλά τη φωνάζουμε Μαρία Το Αριάδνη μου φάνηκε σοβαρό για μωράκι Την πεθερά μου τη λένε Λίτσα από το Ευαγγελία κ δεν μου άρεσε αλλά και η ίδια μας είπε να μην αισθανθούμε υποχρεωμένοι να το βάλουμε Αν κάναμε αγοράκι θα το βγάζαμε Νικόλα (ολόκληρο) από τον πεθερό μου που δεν ζει

post-14553-13873937500021_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, ευχαριστώ για τις οδηγίες!

Αναστασια θέλω κ εγώ οδηγιες!!!

Δανάη τέλεια η μπομπονιέρα !!! Κατι παρόμοιο είναι κ η δικιά μου σε στεφανάκι.

Στο ριλαξ δεν έχεις στανταρντ αλλα όχι κ για πανω απο 1,5 ωρα συνεχομενα φαντάζομαι.

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!! :D

Piga se ena vivliopwleio na agorasw to vivlio tis Annas Patsourou "8ilasmos mia iperoxi sxesi" k einai ellei4i pira til se allo vivliopwleio k deixnei to stock tous 1 k 8a to ele3ei i kopela k 8a me parei til :)..

Aaa endiafertika gia na ginw simvoulos 8ilasmou, (MIN GELASETE :)) ) prepei na steilw e-mail se mia kopela pou einai ipeu8ini gia Ellada k Kipro gia na mou dwsei plirofories..Fisika apo oti diavasa prepei na eisai giatros, maia i nosileutria epomenws mallon den mporw na ginw.. 8a to sigoure4w omws!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζούνες!Τί κάνετε;Εγώ εδώ με τους μαστόρους τα έχω παίξει!Βάφουμε τις φάτσες,τις σκάλες στο σπίτι σύν κάτι μερεμέτια που προέκυψαν κ μου τα έχουν κάνει όλα άνω κάτω τόσες μέρες!Απο τη μία μαζεύω κ απο την άλλη βρωμίζουν! :twisted: Τα έχω παίξει!

Θέλω να σας πώ κ ένα "πρόβλημα" που έχω..πρίν 5 μέρες κάναμε σεξάκι... :oops: κ πρώτη φορά που χρησιμοποιήσαμε προφυλακτικό...κ τελικά το άτιμο έσπασε κ το περιεχόμενό του έμεινε μέσα... :o

Λέτε να υπάρχει περίπτωση να μείνω έγκυος τώρα που θηλάζω;;Το θέμα είναι οτι πρίν 16 μέρες είχα δεί λίγο αίμα(ψευτοπερίοδο) κ λέω μην έγινε καμια ωορηξία γιατί τότε λογικά θα ήμουν σε γόνιμες μέρες.. Προβληματίζομαι κιόλας γιατί χθές βράδυ κ σήμερα είδα μπεζ-καφέ στο σερβιετάκι κ θυμάμαι στον μικρό μου όταν τον έπιασα 4-5 μέρες που έγινε η εμφύτευση είχα καφέ υγρά :!: Ούφ!Πανικός με έπιασε αλλα άν έρθει τώρα καλοδεχούμενο θα ναι..

Δανάη τέλεια η μπομπονιέρα!!"Πιάνουν" πολύ τα χέρια της αδερφούλας σου!Μπράβο της!Στο ρελάξ τον αφήνω συνολικά 1-1.30 ώρα τη μέρα.Όχι όμως συνεχόμενα για να μην πιάνεται.

Γωγούλα τί κάνεις;κουράγιο..σε καταλαβαίνω,έτσι είναι κ ο τζούτζουνος μου τόσες μέρες.Πολύ γκρίνια κ ούτε αγκαλιά δεν ηρεμεί. Πάντως κ εμένα ιδρώνει απίστευτα πολύ κ ας είναι γυμνός σε a/c.

Συμπεθερούλα πώς είναι η νύφη μου;;η δίαιτα πώς πάει;

Αντριάκι ωστε σύμβουλος θηλασμού ε;;Να σου πώ με τόσα που πέρασες καλύτερα θα τα ξέρεις κ απο τις "κανονικές" συμβουλους! ;) Η Βικτώρια πώς πάει με το βάρος;

Γεωργιάννα μου μια χαρά σε βρίσκω στην ωραία Κεφαλλονιά!Κοίτα να το ευχαριστηθείς γιατί μετά πάλι εδώ θα "λιώνουμε" όλες! :D Φιλάκια στα ζουζούνια σου!

Μαριτίνα welcome back!Ελπίζω να βρείτε τους ρυθμούς σας κ να ξεκουράζεσαι περισσότερο!

Φιλάκια πολλά σε όλες! daddy που είσαι; ακόμα αδειούχος;;καλές διακοπές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos,πήρες χάπι της επόμενης ημέρας?επιτρέπεται?εγώ θα έλεγα να πάρεις τον γυναικολόγο σου. η μαμά μου έμεινε έγκυος δύο μήνες αφότου με γέννησε κ ενώ θήλαζε.όλα είναι πιθανά εμένα ο γυναικολόγος μου είπε να μην μείνω έγκυος για 5 μήνες μετά τη γέννα γιατί είναι επιβάρυνση για τον οργανισμό τι να πω?ο΄τι είναι για καλό!μην ανησυχείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aa na sas anaferw k kati pou mporei na to 3erete idi..Den ipologizoume poso varos evale to mwro apo to varos pou genni8ike alla apo katwtero varos pou eftase to mwro meta tin genna epomenws emeis Elenaki mou eimaste -200gr apo to varos pou eprepe na einai i Victoria alla an skefteis pws 1 evdomada den evale oute 1 gr tote ekei einai ta 200gr pou mas ipoloiponte..Ekeini i evdomada mas pire pisw sta gr mas :( ..Nomizw ta pame mia xara giname ligo Mykonos me to sti8os e3w alla den peirazei :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos,πήρες χάπι της επόμενης ημέρας?επιτρέπεται?εγώ θα έλεγα να πάρεις τον γυναικολόγο σου. η μαμά μου έμεινε έγκυος δύο μήνες αφότου με γέννησε κ ενώ θήλαζε.όλα είναι πιθανά εμένα ο γυναικολόγος μου είπε να μην μείνω έγκυος για 5 μήνες μετά τη γέννα γιατί είναι επιβάρυνση για τον οργανισμό τι να πω?ο΄τι είναι για καλό!μην ανησυχείς!

Δανάη μου δεν το πήρα γιατί έχω την εντύπωση οτι δεν επιτρέπεται!ΝομίΖω οτι το είχα διαβάσει στις οδηγίες παλιότερα..τώρα πάντως κ να επιτρεπόταν είναι αργά,ξέρω οτι μέχρι 48 ώρες πρέπει να το πάρεις.. γι'αυτό δεν παίρνω τον γυναικολόγο.Εκτός κ άν συνεχιστούν τα καφετιά.

Αν είμαι τυχερή κ το έπιασα τόσο σβέλτα το σπορί σαν τη μαμά σου τί να πώ..τότε με το καλό κ στα δικά μου! :D Ο γιατρός μου,μου είπε οτι κ τον επόμενο μήνα μετα την γέννα άν έμενα έγκυος δεν θα είχα πρόβλημα,αλλα ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΟΣΟ ΘΗΛΑΖΩ!ΤΕΟΝ!Ήταν κ απόλυτος! Τί να πιστέψω δε ξέρω,κ εγώ αυτής της άποψης είμαι,καλύτερα να περάσει ένα 6μηνο να συνέλθει ο οργανισμός..όπως λέει η γιατρός σου..εε,να ευχαριστηθούμε λιγάκι τα παιδάκια μας! θα δούμε σε 15 μέρες που θα πάρω τέστ καλού κακού,μήν αρχίσει να κλωτσάει κ μετά το πάρω χαμπάρι!! :lol::lol:

ευχαριστώ γι την απάντηση! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε συμπεθερουλα η νυφουλα σου δεν λεει να μεινει καλα εστω για λιγο μαλλον της αρεσει πολυ το ιατρειο της παιδιατρου μας...παλι ιωσουλα εχει...εχει λιγες μερες που δεν τρωει καλα κ απο εχθες τα μεσανυχτα ως τωρα εκανε 4 φορες κακα με βλεννη μας εγραψε να κανουμε μια καλλιεργια κοπρανων να βεβαιωθουμε πως δεν υπαρχει μικροβιο...μου την εσπασε κ ο αντρας μου :x μου ειπε μηπως δεν την προσεχουμε καλα για αυτο ολο κατι παθαινει...θυμωσα πολυ μαζι του ειναι σαν να μου λεει οτι δεν ειμαι καλη μαμα!!!!τι να κανω δηλαδη???να την κλεισω σε γυαλα να μην την αγγιζει κανενας????να μην βγαινει απο το σπιτι???να το κανω καθυστερημενο το παιδι????

η παιατρος μας ειπε οτι τα ουλακια μας ειναι πολυ πρισμενα κ θα εχουμε δοντακι σε κανα μηνα :D:D:D γιουπι!!!!

μαριτινα μου καλως μας ηρθες μας ελειψες :x:x:x φιλια στο γλυκο μωρακι σου..

αρε αντρια εισαι θεα...συμβουλος θηλασμου...πως σου ηρθε η ιδεα??καλη σκεψη..

λες βρε ελενακι να εχει τρυπωσει κανα σπορακι???καισαρικη δεν εκανες ομως???κανει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy, σε καταλαβαίνω, νομίζω οτι τ χειρότερο που μπορει να μας πει καποιος τώρα είναι ότι δεν φροντίζουμε καλά τα μωρά μας.έλεος!!τι άλλο να κάνουμε, κ ειδικά όταν αυτός είναι ο μπαμπάς από τον οποίο περιμένουμε κ συμπαράσταση.ελπίζω να είναι όλα καλά κ να μην ταλαιπωρηθεί η μικρή σας

εμένα χθες ο δικός μου μου εκανε παράπονα ότι έχω πέσει με τα μούτρα πάνω στη μικρή επειδή δεν ήθελα να την αφήσω στην πεθερά μου το απόγευμα για να βγούμε με φίλους!τη μέρα που είναι ξύπνια κ τη θηλάζω δεν βρίσκω το λόγο να την αφήσω εκτός αν είναι να πάμε για μπάνιο. την αφήνω το βράδυ ταϊσμένη και κοιμισμένη. εντωμετξύ βγαίνουμε, φίλοι έρχονται σπίτι, εκδρομε΄ς πηγαίνουμε, σεξ κάνουμε (όχι κ τόσο συχνα βέβαια όπως παλιά), του μαγειρεύω τον φροντίζω τι άλλο θέλει???του είπα πως ζηλεύει όπως ζηλεύουν τα μεγάλα αδελφάκια όταν έρχεται νέο μωρό στην οικογένεια.του είπα ότι με στεναχώρεσε κ νιώθω ότι με αδίκησε κ μου ζήτησε συγγνώμη.εσάς ζηλεύουν?!?!?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το νεο μας ποστ!!!!αχ βρε ελενα, με συγκινησες!!!θυμηθηκα κι εγω, πως ενιωθα περυσι τετοιο καιρο, και ποσο λαχταρουσα ενα μωρακι!!!!αλλα κι εσενα σε θυμαμαι και τη δικη σου λαχταρα, και των αλλων κοριτσιων απο το φορουμ!!!θυμασαι;;;;"ιουλιο-αυγουστο η σεπτεμβριο, εγω θα γινω μανα!!!!" ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!μακαρι να τα καταφεραν ολα τα κοριτσια....

η δικη μου το πρωι γκρινιαζε, μαλλον απο τη ζεστη....τωρα ευτυχως κοιμαται ησυχα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα διαβασα και τη 2η σελιδα....

ελενα, ξερω οτι ο θηλασμος δεν ειναι τελεια αντισυλληψη, οποτε, γιατι οχι μπορει να ερθει και το δευτερο!!!ο,τι ειναι να γινει με το καλο!!!παντως κι εμενα ο γιατρος μου ειπε, οχι σε λιγοτερο απο χρονο, που ειμαι με καισαρικη...

αφηστε...αν ανοιξουμε το κεφαλαιο αντρες, τι εχω να του συρω, γιατι με τσαντισε πολυ χτες, μου φανηκε πολυ γαιδουρι και εγωιστης!!!!πειτε μου δηλ... περιμενα ολη τη μερα να βγουμε με τη μπεμπα το βραδυ για καροτσαδα στην παραλια, να παρω λιγο αερα, και οταν βγηκαμε και ειπα οτι πειναω, χαλαστηκε, γιατι λεει, ειχε φτιαχτει για μπυρα βαρελισια και τωρα πρεπει να κατσουμε να φαμε και να περιοριστει στη μπυρα του κουτιου ο κυριος!!!!εξαλλη ειμαι, γιατι και τωρα που μιλαμε δεν εχει καταλαβει γιατι ειμαι θυμωμενη!!!εγω προσπαθω να πηγαινουμε παντου με τη μπεμπα, ενω δε μμε βολευει παντα το θεμα του θηλασμου για να μην του χαλαω χατιρι, κι αυτος χαλαστηκε επειδη ειπα οτι πειναω!!!!αλλα δεν θα περασει ετσι :evil::evil::evil: αν δε μου ζητησει συγγνωμη δεν του ξαναμιλαω!!!!! και σουλιτσα και δαναη, εχετε απολυτο δικιο!!!!ακου δεν προσεχουμε το παιδι, που κοιμομαστε και ξυπναμε με τη σκεψη του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, το κεφάλαιο άντρες είναι μεγάλη ιστορία.............Δεν μπορούν να μας καταλάβουν!

Δανάη, μια χαρά είσαι αφού κατάλαβε τελικά και σου ζήτησε και συγνώμη! Δεν είναι όλοι έτσι...

Εγώ δεν μπορώ να του "σούρω" πολλά εδώ μέσα γιατί μπαίνει καμιά φορά και διαβάζει :lol::lol:

Η μπομπονιέρα πολύ ωραία!!! Το πουλάκι από τι υλικό είναι?

Άντρια, το βιβλίο της Πατσούρου το έχω κι εγώ. Είναι τέλειο. Δίνει πολλές απαντήσεις. Όταν το διάβαζα, σε κάθε σελίδα λυνόταν και μια απορία μου, άσε που όλα αυτά που ένιωθα και πάθαινα, διάβαζα ότι είναι φυσιολογικά! Και έτσι ηρεμούσα. Εμένα με βοήθησε πολύ τις πρώτες "δύσκολες" 40 μέρες που έφτασα πολύ κοντά να τα παρατήσω με το θηλασμό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...