Μετάβαση σε περιεχόμενο

geia sas!


Recommended Posts

Geia sas!

eimai molis 7 evdomadwn k an ola pane kala tha gino manoula sta mesi me teli martioy. Eimai poli agxwmeni epidi prin apo 5 mines apevala katatin proti egkymosinh mou. Elpizo edw na milame, na enimeronomaste k na moirazomaste eyxarista k tyxon disaresta gegonota. Xairomai poly poy molis egina melos tis megalis sas pareas

kalos sas vrika!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες στο μάμμυλαντ!

Σου εύχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Είναι φυσικό να αγχώνεσαι. Κι εγώ είχα μια παλλίνδρομη πριν από ένα χρόνο περίπου και τώρα, όπως βλέπεις και στο τικεράκι μου, είμαι και πάλι έγκυος, και όλα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς όρισες!

Σου εύχομαι μια ήρεμη, γλυκιά και βεβαίως τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Κι εγώ πριν ενάμιση χρόνο είχα μια παλίνδρομη κύηση. Τώρα όμως κρατάω στα χέρια μου τον πιο γλυκό μπόμπιρα του κόσμου!! Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Καταλαβαίνω το άγχος σου αλλά προσπάθησε να χαλαρώσεις και ν'απολαύσεις αυτές τις στιγμές κι όλα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλως ηρθες στην παρεα μας!!!! ευχομαι απο εδω και περα να μοιραζομαστε μονο ευχαριστα, και να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη !!!με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου!!! κι εγω, πριν ερθει η μπουμπου μου, ειχα μια κυηση που δεν προχωρησε, και με ειχε καταβαλλει, αλλα οπως ειπαν και τα κοριτσια καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη!!!εσυ να σκεφτεσαι μονο το σπορακι σου που μεγαλωνει και γινεται το παιδακι σου, κι ολα θα πανε καλα!!!

με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...