Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμωνιάτικα μωράκια 2010-2011 (Δεκ.-Ιαν.-Φεβ.)


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια!!!Πολυ χαιρομαι που μεζευομαστε παλι σιγα σιγα!!! :D:D:D:D

Τι ομορφες φατσουλες ειδα......εχω τρελλαθει!!!Αννουλα κουκλος ο μπομπιρας σου!!!Φτου φτου να τον χαιρεσαι!!!Επαθα πλακα οταν διαβασα οτι τον βαζεις στο γιογιο!!!Μπραβο θα σου μαθει πολυ γρηγορα!!!Οσο για τις συμβουλες σου για τις δυσκολιες με τα οικονομικα....σε ευχαριστω πολυ εχεις πολυ δικιο υπομονη θελει και βλεπουμε!!!

minie κουκλακια οι γιοι σου....αληθεια μοιαζουν παρα πολυ ειναι ομοζυγωτικα διδυμα;;

stk :-*:-*

Η μπουμπου μου τωρα πια σηκωνεται μονη της στο παρκο και στην κουνια και γενικως οπου μπορει να πιαστει και κανει βηματακια :shock::shock::shock: και θελει πολυ προσοχη πια!!!Οσο για μπουσουλημα εστρωσα κιολας οποτε αλωνιζει μεσα στο σαλονι :D:D:D και καμαρωνει η κουκουβαγια η μανα!!! :lol::lol::lol::lol: Απο κουβεντες βεβαια δεν λεμε και κατι ιδιαιτερο κανα μπαμπαμπα αν εχει κεφια,αληθεια εσας μιλανε;;;

Αννουλα οπως βλεπεις δηλωνω παρουσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα Ιωάννα!!!

Μια χαρά την βρίσκω την μικρούλα σου!!Αλήθεια,βαφτιστήκατε???

Ο δικός μου έχει ξεφύγει,εκεί που τον βλέπεις να μπουσουλάει,την επόμενη στιγμή είναι όρθιος πιασμένος από κάτι!!Και να πεις ότι πιάνεται από σταθερά αντικείμενα,να πω οκ αλλά όλο ανεβαίνει πιάνοντας την στράτα και τρέμω μην κυλίσει και σπάσει τα μούτρα του ή σκαρφαλώνει πάνω στην πόρτα και πάλι τρέμω μη γλιστρήσει στο πλακάκι και πέσει...με λίγα λόγια τρέχω!!!!!!Δευτέρα έχουμε ταξίδι,θα πάμε Χαλκιδική με τον μικρό να δούμε τους γονείς μου!!!Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κι εμενα βρε Αννουλα ολο σηκωνεται και μετα τρωει τουμπες.............που να περπατησουν κιολας :o:o:o:o θα μας τρεχουν οοοοολη μερα!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ιωάννα!!Ναι ήρθε ο καιρός να Χειμωνιάσει...Αν και λένε ότι από Τρίτη στρώνει πάλι!! :D Εγώ αύριο έχω ταξίδι με τον μικρό,θα πάμε Χαλκιδική στους γονείς μου!!Αχ είναι και συναχωμένο το πουλάκι μου και υποφέρει από τις μυξούλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!!!!!!!!!ναι ναι επιτελους χειμωνιαζει!!!!!!!!!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Αννουλα καλο ταξιδι!!!!!!!!!!!οταν ερθεις να τα πουμε ε????????????

Φιλακια κοριτσια μου και περαστικα στα μωρακαι σας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσύ πάλι γιατί χαίρεσαι???!!!!Θέλεις βροχές και κρύο???!!!!! :lol:

Ευχαριστώ!!Θα τα πούμε όταν γυρίσω οπωσδήποτε!!

Ναι μου αρεσει παρα πολυ ο χειμωνας!!!!!!!!!!!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Πως ειναι τα συναχωμενα μωρακια? Καλυτερα? Πολυ ορο κ τραβηγμα τις μυξουλες με το μηχανημα!!! Σε 2-3 μερουλες θα ειναι ενταξει!!!

Αννουλα καλα να περασεις στους γονεις σου! Αντε θα ξεκουραστεις λιγο!!!

Ιωαννα η μικρη ειναιμια γλυκα!!! Κρατιεται στο παρκο βλεπω!!! Εμενα παλι τα χερια τα εχει 'κουλα'!!! Λες κ βαριεται...Κρατιεται για κατι δευτερα κ μετα αρχιζει να χοροπηδαει, αφηνει τα χερια κ σωριαζεται...Δεν μπουσουλαει κιολας κ μου εχει κοψει τη μεση...Θελει ολη την ωρα να την κραταω απο τα χερια κ να κοβουμε βολτες στο σπιτι... Το βλεπω πρωτα να μιλαει κ μετα να περπαταει!!! :lol::lol::lol:

Απο ομιλια δοξα το Θεο!!! Εδω κ καιρο λεει παρα πολλες συλλαβες..μπα-μπα, για-για, πα-πφφφφ, ντα-ντα, τα-τα, λα-λα...μονο μα-μα δε λεει οσο κ να προσπαθω να της το μαθω...Λες κ το κανει για σπασιμο!!! :x:x:x

Στελλιτσα σου αρεσει κ σενα ο χειμωνας!!! Αχ κ εγω τρελαινομαι!!! Θελω τζακι κ χουχουλιασμα!!! Εν τω μεταξυ εμεις εδω εχουμε παλιοκαιρο, βροχες, καταιγιδες, αστραπες, βροντες!!!! Πρεπει να στρωσω κ βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ρεββεκα ειχες παει Αλεξανδρουπολη η οχι? Η Λυδια ειναι καλυτερα? Θελω παλι να μου πεις πως φτιαχνεις τη μπισκοτοκρεμα!!!!

Μinnie τα κουκλια σου πως ειναι?

Α ασχετο εχει δωσει καμια σας αυγο? Πως το δινετε? Εμενα με το που πλησιαζει το κουταλι χτυπιεται!!! Ουτε να το μυρισει δε θελει!! Μεχρι κ μεσα στην κρεμα το εβαλα κ που το μυρισε η ατιμη??? Ουτε την κρεμα δεν εφαγε που την τσακιζε!!!

Δε μας βλεπω να μαζευομαστε παντως!!!! Τουλαχιστον ας προσπαθησουμε!!!

Φιλακια προς το παρον!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες!!!!!!απο τη βροχερη Αθηνα!!!!! [smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif][smilie=toothy2.gif]

Μινι πως ειναι το ονομα σου δεν θυμαμαι???? :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

και εγω ηθελα να στρωσω αλλα ειπανε πως ξανα ανεβαινει η θερμοκρασια!!!!! :roll::roll::roll::roll: τι να πω παλιοκαιρος!!

εγω αυγο αρχες Νοεμβρη θα δωσω!ψαρι της εδωσα και δεν της αρεσε και παρα πολυ!

εμενα η δικια μου σιγα σιγα τη βλεπω να περπαταει κανει πολυ φιλοτιμες προσπαθειες!οσο για λεξουλες λεει τα ιδια!αλλα λεει και μαμ!και εγω λιωνω!ελπιζω να εννοει μαμα και οχι οτι θελει να φαει! :lol::lol::lol::lol:

Μινι περπατουρα δεν τη βαζεις?η σε κανενα παρκοκρεβατο?

φιλακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλα Ισμηνη με λενε!! Ασε στο παρκοκρεβατο δεν θελει με τπτ!! Μετα απο 2 λεπτα ξεκιναει η γκρινια! Ασε που μεχρι να τη βαλω γραπωνεται απο πανω μου , μου τραβαει τα μαλλια με ολη της τη δυναμη κ οχι τπτ αλλο στο τελος το βλεπω να μενω καραφλη!!!! Περπατουρα να σου πω δε εχω δοκιμασει ακομα κ ουτε καν το σκεφτηκα να σου πω την αληθεια..Ειπα δε θα τη βαλω αλλα ποσο να αντεξω η ερμη η μανα? Η Χρυσα δε στεκεται πουθενα, τη βλεπεις οτι κανει προσπαθειες να σηκωθει κ να μπουσουλησει αλλα δεν τα καταφερνει το καμαρακι μου κ παει η τσαντηλα σε αλλο τοπο!!!

Αληθεια ψαρι πως κ της εδωσες τοσο νωρις? Απο μονη σου? Δε φοβηθηκες? Εμενα η γιατρος μου ειπε στον 11ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω δεν ηθελα να τη βαλω!αλλα απο τη στιγμη που και εμενα δεν καθοταν στο παρκο δεν καθοταν κατω μονη της τη εβαλα καλα μην φανταστεις ολη μερα!παντως παρατηρησα οτι δυναμωσαν πολυ τα ποδια της!τυχαιο τι ναπω???

το ψαρι μου το ειπε ο γιατρος!και εγωξαφνιαστηκα!τι να πεις ο καθε γιατρος τα δικα του!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!τι κανετε καλε???????καντε την εμφανιση σας!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Εμεις ειμαστε πολυ καλα βγαλαμε αλλο ενα δοντακι ειμαστε ηδη στα 7!!!!!και αυτη τη φορα χωρις γρινια!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

επισης φαγαμε ψαρακι και δεν μας πειραξε καθολου!!!!!!!!!

σας φιλω!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

κοριτσαρες!!!

εδω και γω!!!

εχω θεμα με το μαμμυ κολαει παρα πολυ γιαυτο δεν μπαινω εδω συχνα....

ισμηνακι η κρεμα η πρωινη ειναι....μπισκοτα βιολογικα η κουακερ και προσθετω φετα αναλατη,βουτυρο γαλακτος,1 κοταλιτσα πετιμεζι και αυγο μου ειχε πει ο γιατρος αλλα λογο αλεργειας στο αυγο δεν βαζω...

ναι ημουν αλεξανδρουπολη η λυδια μου μια χαρα!!!

2 δοντακια μπουσουλαμε στηριζομαστε και περπαταμε απο το ενα σημειο στο αλλο,σκαρφαλωνει παντου ανοιγει συρταρια και ντουλαπια και ξενυχταμε οπως παντα!!!

ψαρακι ε???εμας μας ειπε στον χρονο ψαρι ντοματα αυγο λογο αλεργειας για σιγουρια...

ενταξη εμενα τρωει τα παντα πολυ ευκολα,της αρεσουν τα φρουτα και λαχανικα!!!της μαμας της παιδι!!!!

μακαρι να ,μαζευοταν ολα τα κοριτσια που ημασταν μαζι γκαστρουλες!!!θυμαστε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ρεββέκα...τι μου θύμισες...τις παλιές καλές εποχές που ήμασταν γκαστρούλες και τα λέγαμε...Λέω να ανοίξω καμιά ομάδα στο φατσομπούκι,γκαστρούλες Μαΐου 2010..να τα λέμε εκεί αφου εδώ δεν μας βλέπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ...ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ,,ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ...ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια το βρηκα το τικερακι....να σας ρωτησω βρε κοριτσια κατι....η μικρη μου ακομα δεν εχει δυναμη να σταθει στα ποδια της..δηλαδη τι εννοω...αν την κραταω βαζει δυναμη στεκεται για λιγο και λυγιζουν μετα τα ξανασφιγγει και παλι παταει...και ακομη δεν μπορει να δονατισει και να σηκωθει απο επιπλα ...ποσο μηνων το κανουν???κατα τα αλλα κανει βαρελακια απο ανασκελα μπρουμητα, σηκωνεται απο ξαπλωτη καθιστη,,καθεται μονη της και τωρα σερνεται και καθεται για δευτερολεπτα στα τεσσερα προσπαθωντας να μπουσουλησει....δεν ξερω απλα λιγο που δεν μπορει να σταθει πολυ ωρα με ανησυχει...ακουω αλλα μωρακια σηκωνονται στο παρκο που η δικια μου...μια φορα πιαστηκε και σηκωθηκε και στο σωμα της ετρεμε σαν ζελε..ασταθης εντελως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Φωτεινή!!!Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!!Πως την λέτε?Βαφτιστήκατε???Να σου πω ότι το κάθε παιδάκι έχει τον δικό του ρυθμό ανάπτυξης και να μην σε ανησυχεί καθόλου αυτό!!Κάποια αρχίζουν να μπουσουλάνε 7-8 μηνών ενώ άλλα δεν κουνιούνται και 12-14 μηνών αρχίζουν να περπατάνε!!Η κόρη σου με τον γιο μου έχουν 10 μέρες διαφορά!!!Το θεματάκι μας έχει ψιλοερημώσει,οπότε αν θέλεις έλα στο θεματάκι Μωρακια χειμωνα/Τα πρωτα μας γενεθλια+σπορακι,είναι πιο μεγάλα μωράκια αλλά δεν πειράζει!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...