Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ :D ΜΩΡΑΚΙΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ... ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ!!!


Recommended Posts

Και της δικιας μου της αρεσει να καθεται αλλα πεφτει. Την στριμωχνω με τα μαξιλαρια. Ευχαριστιεται παντως πολυ πολυ στο καρεκλακι φαγητου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 729
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια χωρις παρεξηγηση, απλα επειδη μεγαλωσαμε ;) πηρα το θαρρος κ ανοιξα νεο θεματάκι για να συνεχισουμε.

Θα το βρειτε στα νεα θεματα "6ΜΗΝΩΝ ΠΙΑ,ΚΡΕΜΕΣ,ΦΡΟΥΤΑ,ΒΑΦΤΙΣΙΑ"

Δεν θελω να δημιουργηθει θεμα, αν καποια εχει προβλημα ας μου το πει κ θα το αλλξουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσοπουλα...τι μου κανετε?σημερα επαθα πλακα με την μικρη...της στρωνω κατω γτ γυρναει κ το πεσιμο απο οποιοδηποτε κανα πε τοχουμε σιγουρο...καποια στιγμη γυρναω να την δω κ δεν την βλεπω...γερνω το κεφαλι πιο περα γτ λεω σιγουρα γυρισε...αφαντη :o:o τα παραταω ολα κ τρεχω κ τι να δω????????το σκατο μου εφτασε μεχρι την μπαλκονοπορτα...1μιση μετρο πιο περα ....κουτρουβαληθηκε κανονικοτατα :lol::lol::lol: πωπω ουτε μαγειρεμα δεν θα προλαβαινω ετσι...θα θελει συνεχως επιβλεψη

αυτα τα σημερινα μας...σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλησπερα σας!!!!! :D:D:D:D:D μολις κοιμηθηκε ο μπεμπακος και ετοιμαζομαι να κανω τις δουλιτσες μου και ειπα πριν να περασω να σας διαβασω...

την sinlac σημερα εφαγε πρωτη μερα ενα κουταλακι... οχι οτι του αρεσε, προσπαθουσε να την φτυσει και γω του την ξαναεβαζα μεσα ;);) αναγκαστηκα μου ειπε η παιδιατρος πρεπει να την φαει γιατι δεν εχουμε αλλη επιλογη :(:(:(

εσυ βρε dolfin ποια δινεις στο μικρο?? η δεν δινεις καθολου? με τα κιλα πως παει εσενα?

δινω τη humana μηλο που ειναι χωρις γαλα και του βαζω το υπαλλεργικο γαλα που πινει.υπαρχει η δικα σου και μια ακομη allergy care λεγεται.ο δικος μου την τρωει.ισως βοηθαει που εχει γευση μηλο.

απο κιλα χαλια 55οο στους 6 μηνες οταν ο αδερφος του ειναι 8150.δεν παιρνει βαρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...