Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΣΕ :D ΜΩΡΑΚΙΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ... ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 729
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το άνοιξα σωστά? Ελπίζω! Καλορίζικο κ γουρλίδικο και αυτό το καλοκαιρινό ποστ! καλά μπανάκια, καλές διακοπές, καλές και ατελείωτες βόλτες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το καινουριο ποστ... πηγαμε θαλασσιτσα σημερα, εγω βεβαια κ ο υιος δεν μπηκαμε αλλα μπηκε ο συζηγος με την κορη! αν δεν πιασουν καλα οι ζεστες ουτε το ποδαρακι δεν βαζω!

εκανα λιγο ηλιοθεραπεια μπας κ παρω λιγο χρωματακι ;)

εσεις τι κανετε? πολυ ησυχια σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για εμάς το σημερινό μενού έχει ξεκούραση!!! χτες ως γνωστόν ψοφήσαμε να φέρουμε βόλτα όλο το σπίτι, οπότε ήρθε η δικαίωση με τη χαλάρωση. να πέσει ο ήλιος που κατακαίει κ θα πάμε βολτίτσα :)

να απολαύσει ο Γιωργος μου τη βόλτα, ε, και να χάσει κ η μαμά κανά γραμμάριο παραπάνω!

εγώ konstantinos θα έμπαινα χαλαρά θάλασσα, αλλά πού να πάω έτσι όπως είμαι? να φύγει με το καλό ο μήνας αυτός να έρθω κάπως στα ίσα μου (κάνω κ συστηματική αγωγή με τη somatoline cosmetic για την κυτταρίτιδα) κ βλέπουμε! ο γιος μπορεί να μπει μάλλον απο Αύγουστο, ωστόσο τις καροτσάδες του θα τις κάνει ανελλιπώς μια κ η θάλασσα είναι δίπλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω αν δεν καλοκαιριασει για τα καλα θαλασσα μονο με τα ματια απολαμβανω οσο για την μικρη θαλασσα φετος χλωμο...καροτσαδα και πισινουλα προβλεπω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με γειά το ποστ! :)

τελεια- προχωραμε -μεγαλώνουμε!!(όχι εμεις- τα μωρά μας ;) )

πόσο ωραία καλοκαίριασε!!!κ τι δεν θα εδινα για λιγο κολύμπι στη θαλασσα :x

εμεις σουρτουκέψαμε ολο το σκ- κ οι δουλειες εμειναν πίσω..χαλάλι!

πάω να σας διαβάσω πιο αναλυτικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

well helloooooooooooo καλως σας βρήκα !! και με γειά μας !! χιχιχι ! :D

λεω και γω να ξεκινήσω διατροφή απο αυριο... αραγε "παίζει" να χασω 5 κιλα σε 2 μήνες ;;;

για να δούμε... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα! τι κανετε?

το μωρακι μου ακομη δεν ξυπνησε :D εχει σταθεροποιηθει πολυ στο θεμα υπνου...

να καταλαβετε το σαββατο ξυπνησε 10 το πρωι :shock: κοιμοταν απο τις 12 το βραδυ... :D

μαρακι 5 κιλακια μπορεις να τα χασεις σε 1 μηνα ανετααααα!

ρανια αλλο κωδικο λιμπερο βρηκες?

κοριτσια στο αρβανιτιδη τα babylino 5,59 € η μικρη συσκευασια , βεβαια εχει μονο 22 τμχ, αλλα μαρεσαν παρα πολυ τα νεα babylino κ οποτε τους στειλεις email στελνουν αμεσως κουπονακια!

παρεπιπτωντως εχω 4 κουπονια παμπερς που ληγουν 30 / 06 κ δεν πετυχαινω προσφορα στα παμπερς για να τα χρησιμοποιησω! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κ καλή μας εβδομάδα!!!

ξέχασα να σας πω χτες το πιο σημαντικό: απο το Σάββατο ο μικρός μου κοιμάται κανονικά στο δωμάτιό του, στο ωραίο του κρεβατάκι! βέβαια έπαθα μια ψιλοστέρηση που δεν τον έχω δίπλα μου, αλλά τι να κάνουμε, εφόσον έτσι πρέπει για να συνηθίζει.

πάω να βάλω το φαγάκι μου, αρακά έχει σήμερα το μενού. μάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα τσουπρίτσες!

κοιμουνται τα νινια μας ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ!!!!! τωρα πια εβαλα προγραμμα να σηκωνομαι μετα το πρωινο της γευμα (γιατι ειμαι χουζούρα- αρκούδα- κ υπναρού :D ) κ να κανω τις δουλειες κ το μαγειρεμα μου με την ησυχια μου ωστε μετα να ειμαι όοοοολη δικη της!χαχα

Δελφινακι θα πας διακοπες κ εγω τωρα ζηλευω! ποσο θα ηθελα κ εμεις να παμε καπου!

Κωνσταντινε δεν πετυχαμε ουτε εμεις πουθενα προσφορα στα παμπερς ειναι αληθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με γες, με γες το νεο μας ποστ!!!!!

μια χαρα σα βρησκω ολες! και μεις καλα!!!σημερα η ζηγαρια μου μηδενισε τα κιλα της εγκυμοσυνης [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]:D:D:D χωρις καμμια προσπαθεια και με πολλα γλυκα :lol::lol::lol::lol:

θελω ακομα να χασω κανενα 3αρι απο πριν και ειμαι οκ!!

το μπεμπακι μου καθε μερα και πιο ζωηρο ειναι. καλα βρε κοριτσια τι ορεξη ειναι αυτη που εχει το πρωι? απιστευτη ορεξη, με τρελενει στα γελια και στα αγκου......και η μαμα κουκουβαγια,τρελενεται... ποση ευτυχια μπορει να κρυβει μια λεξουλα απο το στοματακι τους???? παναγια μου!!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααα και αυριο πρωι πρωι εχουμε ζυγαρια στην παιδιατρο.... για να δουμε αν το μπουμπουκακι μου πηρε κανενα γραμμαριο? :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!επιτελους κοιμηθηκε!!τον παιδευω καμια ωριτσα.τα μεσημερια δεν γουσταρει την κουνια του καθολου!ομως δεν εχει ριλαξ...κουνια και αν του αρεσει!!μας παιδευει λιγο,αλλα εγω εκει,ανενδοτη!αγκαλια και παλι κατω!

τωρα κλασικα αρμεγομαι.πολυ γαλα ρε παιδι μου.εχω γεμισει την καταψυξη!

μαρακι καλως ηρθες απο τις διακοουλες σου!προλαβαινεις ααανετα να τα χασεις τα κιλα.εγω εχω χασει 5500 με 3 εβδομαδες διαιτα.εχω κανα 5αρι της εγκυμοσυνης ακομα και καμια 20 "δικα"μου.ντεμακι μαζι θα το παλεψουμε,να παιρνουμε κουραγιο!

κωνσταντινος,δεν εχω παρει αλλα λιμπερο προς το παρον.ειχαμε κατι μπειμπιλινο και τετοια.οταν παρω θα σου στειλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια νυχτιατικα μου ηρθε η ορεξη να μπω μολις κοιμηθηκαν και τα ζουζουνια μου και ειπα να πω την καλησπερα μου για σημερα....ολα καλα εδω η μικρουλα μου τελεια τρελαινεται να της μιλας και να απανταει και το καινουργιο την φυλαω ρουφηχτα στο λαιμο και σκαει στα γελια και μαλιστα τσιριχτα....τρελενομαι η μανα :x:x επισης εδω και μιαμιση βδομαδα εχει πολλα σαλακια και ολο βαζει το χερι στο στομα και το πιπιλαει,ξεκινανε να προετοιμαζονται τα ουλακια για το πρωτο δοντακι....ο γιος μου το εβγαλε 6 μηνων και μετα απο2 εβδομαδες εσκασε μυτη και το δευτερο καπου εκει την κοβω και αυτην....φιλια και πολλες καληνυχτες..................... i-)i-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια , τι κανετε? εγω περιμενω τον υιο να ξυπνησει... :D

απορω πως κ δεν πειναει μετα απο τοσεεες ωρες... εφαγε στις 10.30 :roll:

φτου - φτου μην τον ματιαξω βεβαια!

εμεις ευτυχως ειμαστε σε παραθαλασιο μερος οποτε κανουμε κ τις διακοπουλες μας ;)

αλλα ολο κ καπου κοντα λεμε να παμε για κανενα τριημερακι μες στο καλοκαιρι κ εφοσον

κοψω το θηλασμο, για να παμε μονοι μας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και με γεια το καινουριο μας ποστ!! πως ειστε? εμεις μια χαρα! περασαμε ενα πολυ ομορφο σαβ-κο στο χωριο και ο μπεμπης φαινεται να καλοπερασε μιας και εριξε τους υπνους της ζωης του με τον καθαρο αερα!! θαλασσα τελικα ηταν σκετος παγος και δεν κολυμπησαμε. εγω περιμενω και να αδιαθετησω και φοβομουν μην κρυωσει η κοιλια μου και υποφερω... ευτυχως κι εμεις ειμαστε σε νησι οποτε θα προλαβω να τα κανω τα μπανακια μου. με τη διατροφη τις τελευταιες μερες γαμωτο ολο ξεφευγω και τρωω οτι να ναι... 2 βδομαδες τωρα και δε λεει να κατεβει η ζυγαρια με τιποτα. τελος παντων.

ο μικρος κι εμας εχει πλεον σταθεροποιηθει στο θεμα υπνου. τρωει κατα τις 10μιση το βραδυ, κοιμαται περιπου μεχρι τις 7, ξανατρωει και σηκωνεται πια οριστικα κατα τις 10μιση-11. μια χαρα, φτου μην το ματιασω...

τωρα τον περιμενω να ξυπνησει, να πιουμε το γαλα μας και να κατεβουμε την καθιερωμενη μας βολτα. θα παμε στα μαγαζια με τη μια νονα να ριξουμε μια ματια για τα βαφτιστικα του. το πως ανυπομονω να ερθει η βαφτιση δε λεγεται!! εχω αρχισει ηδη να γραφω και ονοματα για προσκλητηρια. δεν κρατιεμαι!! :D:D

οσον αφορα τις πανες εχω καταβολευτει με τις pampers active fit. προχτες πηρα και μια συσκευασια λιμπερο που ειχε προσφορα να τις δοκιμασω και στα πρωτα κακα του ξεχειλισε.. :?:? μπορει βεβαια να ηταν και τυχαιο. αντε σας επρηξα πρωι πρωι!! καλημερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα

κοριτσια όσες εχετε Μασούτη στα μερη σας εχει τις Libero με 50% εκπτωση για οσους εχουν κσρτα ποντων Μασουτη.

τρεχάτε! :D

Η θαλασσα ειναι οντως λιγο κρυα- αλλα με τις ζεστες που ερχονται συντομα θα ειναι 'κολυμπ'ισιμη' χαχα

τωρα πινουμε κ εμεις γαλατακι. μια χαρα ειμαστε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ...τι κανετε σημερα?εμεις πριν λιγο γυρισαμε απο την γιατρο και τελικα ειναι 4900... δεν καταφεραμε να το κανουμε 5000 :roll::roll::roll: τελος παντων. ειπαμε οτι μπορει να φταιει και η παλλινδρομηση που κανει και να μην περνει κιλα... θα το δουμε στις 28/6 που εχουμε εμβολιο ξανα και μπορει να παρουμε ενα σιροπακι μηπως φτιαξει η κατασταση... τελικα εχω το πιο αδυνατουλικο μωρακι του ποστ... και με διαφορα μαλιστα :x:x:x:x

και εμενα βαζει τα χερια στο στομα και τα πιπιλαει με μανια και ειπε η γιατρος οτι εχουν φουσκωσει τα ουλα και μας εδω μια κρεμουλα αλλα εχω ακουσει πως δεν κανει και πολλα...

γεια σας τσουπρες. τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...