Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο6...Τελική Αναμέτρηση 3!!!


Recommended Posts

ευχαριστω ελις και Γιελιζ μου. σε κανα δυο ειπε η γιατρος μας γιατι εχουμε την ιδια. εφτιαξα το καφεδακι μου και περιμενω να το πιω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερααααααααα....καλα βρε γιεληζ για ολο το χωριο εφτιαξες γλυκο? :lol::lol: καλα κανατε κ το ειπατε γιατι αν το μαθαινανε απο εξω τοτε σιγουρα θα λεγανε λογια...ε φτανει κ τοσο,κοντευεις να γεννησεις!!

βικη με το καλο ο μπεμπης,φαινεται αρεστηκε εκει μεσα κ κανει τον δυσκολο να βγει...τουλαχιστον γλιτωσε την ταλαιπωρια κ τους μεγαλους πονους η αδερφη σου,ευτυχως!!!

μαχη κ ελισαβετ υπομονη γιατι η αληθεια οσο μεγαλωνει το μωρο κ πιεζει ειναι ζορι...ειδικα οταν γυρισει αναποδα θα νομιζετε οτι το ποδι του θα σας βγει απο το λαιμο σας :lol::lol: δραμα η κατασταση...αν ερθουν κ οι καουρες...υπομονη λοιπον σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχωνεσε απο τωρα βρε Βικη μου. Θα γεννησεις οπως ειναι καλυτερα για σενα και για το μωρο!!!!

Ελισαβετ μαλλον αυτο θα ειναι και ειναι ασχημη αισθηση ρε γμτ....

Γιελιζ ειδες τι απειλη ηταν αυτη....εγω δεν ειπα τιποτα, ουτε ναι, ουτε οχι, εκανα τον Αλεκο......

Αχ δεν το βλεπω να μετακομιζω κιολας :roll::roll::roll: θα ειναι και οι ορμονες μου αναστατωμενες τοτε, αν τους εχω κι αυτους ολη μερα μεσα στα ποδια μου θα εκραγω σαν ηφαιστιο κι οποιον παρει ο χαρος :roll::roll::roll:

Σημερα εκανα κατι μαζοχιστικο το πρωι.....προσπαθησα να φορεσω ενα ανοιξιατικο παντελονι που περσι μου ηταν λιγο φαρδυ αλλά ουτε με σφαιρες δεν εμπαινε....ο αντρας μου μολις με ειδε επαθε σοκ και μου λεει μηπως να βαλεις και αυτο το σορτσακι(ενα πολυ στενο)....εγω βεβαια του ειπα οτι αυτο θα ειναι ο στοχος μου μετα την γεννα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια και Γιώργο!! Τι κάνετε???

Βίκυ μου με το καλό!! Περιμένουμε νέα σας!!

Γιελιζ ευτυχώς ή δυστυχώς δεν μου εμφανίζει τα γλυκά σου :lol::lol:

Μάχη μου άρχισαν οι απειλές ε?? :lol::lol: Εμένα δεν τολμά να πει κάτι τώρα αφού δεν της επιτρέπει την είσοδο ο γιος της :lol::lol::lol:

Καλημέρα Ελίς και Μιχαέλα.

Σήμερα ανέβηκα στη ζυγαριά...τι το θελα???? Μισό κιλό έβαλα σε μια βδομάδα!!! Είμαι στα 59!!! Δηλαδή +5!! Ουφ...νομίζω πρέπει να προσέξω λίγο! :oops::oops:

Οσο για όνειρα και τι δεν είδα χθες!!! Κατω από ένα δέντρο δυο χελώνες να παίζουν με ένα ψάρι :shock::o:lol::lol: Μετά πήγαινα λέει να πάρω παγωτο :lol: κι η κοπέλα που πηγε να μου το δώσει έκοψε το χέρι της και είχε πολύ κόκκινο αίμα!!! :? Μετά στο άσχετο βρέθηκα σε ένα σχολείο και ήρθε μια κυρια που κρατούσε ένα μωρό/βρέφος που ήταν μές στο σκ@το!!!!Και θα το άλλαζα εγώ :lol::lol: Οτι να'ναι δηλαδη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη βιαζεσαι βικη...το καλο πραγμα αργει να φανει :lol::lol: οσο για το χλουπ...δεν ειναι τιποτα...1,2,3 κ χλουπ βγηκε....μεχρι να φτασεις σε αυτο το χλουπ ειναι η ολη υποθεση :lol::lol: αληθεια κοντευει 24ωρο στο νοσοκομειο?καλημερα χρυσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι 24 ωρο καλε. το απογευμα κατα τις 7 της κανανε εισαγωγη και περιμενανε μεχρι που την ρωτησανε αν θελει να της κανουν τεχνιτους και ειπε οτι δεν ηθελε αφου δεν ειχαν σπασει καν τα νερα. και τελικα καλυτερα που δεν εκανε γιατι μετα απο λιγες ωρες σπανανε μονα τους και ειχε μονη της πονους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Χρύσα!!!

Βίκυ μου εμείς που έιμαστε απ'εξω λέμε πότε θα βγει...φαντάζεσαι την αδερφούλα σου??? Αχ τι καλά να έρθει και η δική μας σειρά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μιχαέλα - Μαράκι- Χρύσα!!!

Μιχαέλα ποιό όλο το χωριό καλέ?? Σιγά μην τους έδινα!!! :lol::lol::lol::lol: Για μένα και το μωρό μου είναι όλα!!! Άντε και λίγο για τον άντρα μου!!! Για την πεθερά και εγώ αυτό είπα στον άντρα μου για να τον πείσω... ότι κοντεύω να γεννήσω... και δεν έχω καμία όρεξη να ακούω μουρμούρα!! :lol::lol:

Μαράκι τι όνειρα είναι αυτά καλέεεε?? :lol::lol::lol::lol: όντως ότι ναναι!! Πάντως λένε ότι το αίμα ακυρώνει το όνειρο! Δεν θα σε αφήσω παραπονεμένη!! Ορίστε το γλυκό! :lol::lol: Απο εμφάνιση μπορεί να μην λέει πολλά (γιατί βαρέθηκα όταν τό έκοβα, αλλά απο γεύση σκίζει!!)

post-11183-13873936559131_thumb.jpg

post-11183-13873936559328_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!Βικυ με το καλο η αδερφη σου!!Περιμενουμε νεα...

Γιεληζ πολυ λαχταριστο φαινεται το γλυκακι σου!!Χρυσοχερα... ;) Καλα κανατε κ το ειπατε κ στην πεθερα,να μην ανησυχεις οτι θα το μαθει απο αλλου!

Μαχη μου.... σε ματιασα κοριτσι μου!Εγω βεβαια δεν χρειαζεται να ανησυχω οτι θα εχω καθε μερα την πεθερα μου μετα τη γεννα,ειναι δεδομενο αφου την εχω κ τωρα :evil::evil::evil: Μακαρι να μπορουσα να μετακομισω καπου αλλου.Με πνιγει το σοι εδω που ειμαι :evil::evil:

Ελισσαβετ μου οσο περναει ο καιρος τα ζουζουνια μας πιεζουν το στομαχι και αισθανομαστε δυσφορια,αλλα υπομονη!!

Καλημερα Μιχαελα και Χρυσα!Πως ειστε?

Μαρακι τα ονειρα σου ειναι σεναρια για ταινιες επιστημονικης φαντασιας!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι δεν μπορείς να πείς..... τώρα τα βλέπεις σίγουρα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημέρα Σοφία μου!!!! Και εμένα κοντά είναι η πεθερά αλλά της έχει κόψει τον αέρα ο άντρας μου... Ειδικά μετά τα περσινά με τα μωρά δεν νομίζω να τολμήσει να έρχεται συνέχεια και μετά τη γέννα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα επειδη την σκεφτομαι και την ποναω το λεω. να βγει να ηρεμησει και εκεινη. να ρθει και η σειρα μας δεν λες τιποτα. και οσο δεν εχουμε βαψει ακομα σπιτι και τα οικονομικα οπως ολων ειναι οριακα αστα να πανε. τουλαχιστον μενουμε σε δικο μας σπιτι. πληρωνουμε βεβαια καθε 2μηνο το δανειο αλλα εχουμε ενα κεραυδι πανω απ το κεφαλι μας. τουλαχιστον δεν με νοιαζει τι θα υπομεινω μεχρι να γεννησω. μετα την περσινη παλλινδρομηση δεν παραπονιεμαι για τιποτα που να αφορα την εγκυμοσυνη μου. αχ μπεμπουλα μου ποσο σ αγαπαει η μανουλα.

ευχαριστω σοφακι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ τι μου κανεισ!!!!!!

Πως να φαω μετ ατην μηλοπητα με ενα τετοιο γλυκο...μνιαμμμμμμ

τελειο ειναι..χρυσοχερα μου εσυ!!!

Παιδια οταν θα γενναμε θα εχει πολυ φαση..δε θα καταλαβαινουμε πως περναιε ο καιρος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ γιατι μου το κάνεις αυτό?????????????????Κι εγώ που έλεγα ευτυχώς που δεν φαίνονται οι φώτο να μην μπω σε πειρασμό!!! Με κόλασες πάλι :lol::lol::lol::lol:

Σοφάκι μου καλημέρα!!! Καλά ο συνδυασμός των ονείρων μου έχουν ξεπεράσει κάθε όριο!!! :lol::lol:

Υπομονή με το σόι!!!

Ευτυχώς εγώ είμαι μακρυα από όλους!!! Μόνο τη μαμά μου θα ήθελα πιο κοντά ειδικά τώρα με το μωρό.

Βικούλα μου συμφωνώ μαζί σου!! κι εγώ μετά τα περσιν'α ακόμα κι αυτή η κλεισούρα την παλεύω..

Πάλι καλά σήμερα το μεσημεράκι θα έρθει μια φίλη για καφέ και μάλλον θα φάμε και μαζί. Το βράδυ θα έρθουν πάλι κάτι φιλοι, οπότε θα περάσει η μέρα ευχάριστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ μου δόξα το Θεό να λέμε!!!! Ας είναι τα μωρά μας καλά και όλα τα υπόλοιπα γίνονται... Υπάρχουν πολύ χειρότερα γύρω μας...

Χρύσα μου άμα ήσουν κοντά θα σου έδινα.... Μου βγήκε και πολύ! :lol::lol::lol::lol:

Βέβαια η μέση μου τα είδε όλα... αλλάα χαλάλι... τουλάχιστον τα σπιτικά γλυκά του κουταλιού είναι υγιεινά...οπότε άξιζε τον κόπο...

Μαράκι δεν μπορούσα να σε αφήσω παραπονεμένη!!! :lol::lol::lol::lol:

Ωραίο πρόγραμμα έχεις για σήμερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σοφια....εγω παντως σημερα δεν εχω κ πολυ ορεξη για φαγητο :(:( μετα τα χθεσινα σημερα το στομαχι μου ειναι χαλια...ηπια ενα γαλα κ πηρα μαζι μου κορν φλεικς να φαω αν πινασω...ειπα κ στην κολλητη μου να μου φερει ματζουρανα που εχει η πεθερα της...το κανεις τσαι κ το πινεις κ λενε οτι γιατρικο για το στομαχι...θα το δοκιμασω κ θα σας πω τα αποτελεσματα...

παντως οντως οταν φτασει ο καιρος κ ξεκινησουν οι γεννες δεν θα προλαβαινουμε...σκεφτηκα να δωσουμε με πμ μεταξυ μας τα κινητα για να μαθαινουμε νεα...τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsia ti kanete?blepw to pame xalara me ta faghta akomh..egw molis prin shkwthika alla ebala na faw galatopita k turopita pou ekane h giagia mou..katapliktikh

maraki wraio programma exeis..egw shmera den douleuw tha eimai oooollllhhh mera spiti xalara isws to bradaki na pame kamia bolta

na sas zhsei k kalh loxeis mamapianisimo!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ μου να σας ζήσει!!!!!! Πάντα γερό και καλότυχο να είναι!!!! Καλή λοχεία στην αδερφούλα σου!!!! Και στα δικά σου με το καλό!!!!!

Καλημέρα merykal!!

Μιχαέλα καλή ιδεά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα μου καλή ιδεά σου...΄

Βικούλα μου ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!! Καλή λοχεία στην αδερφούλα σου και το μωράκι σας να είναι πάντα καλότυχο και ευτυχισμένο!! Αντε στα δικά σου τώρα!!

Μερυκαλ καλημέρα!!

κοριτσια καλό προγραμμα εχω αλλά επειδή όλοι έρχονται στο σπίτι να με δουν σαν άρρωστη νιώθω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ μου να σας ζησει!!!

με το καλο και στα δικα σου με εναν πονο!!!!

Αντε παιδια και στα δικα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιελιζ χαλαλη..τελειο φαινετε...ανετα αναλαμβανεις εργαστηριο παρασκευης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...