Μετάβαση σε περιεχόμενο

δεν παει καλα


Recommended Posts

Δυστυχως η χοριακη ειναι πολυ χαμηλη....δεν ειχε βασικα την αναμενομενη ανοδο...

τη περασμενη πεμπτη ηταν 66 μοναδες και σημερα μολις 167,5 :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 113
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

bourique μου αν σου πω να μην στεναχωριεσαι κ να εισαι αισιοδοξη θα με μουτζωσεις με τα χερια κ με τα ποδια.........μαλλον ψυχραιμια πρεπει να πω....

Θα επαναλαβεις την χοριακη; Πως θα κινηθεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πας να επαναλανεις τη χωριακη!

σε δυο μερες, μεθαυριο δηλαδη! να δεις πως αυξανεται!

αυτος τι σου ειπε?? τι θα κανεις? θα πας καθολου να σε δει?

μη στεναχωριεσαι!!!!!

κ γιατι εβγαλες το τικερακι σου καλε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε γλυφιτζουρακι γιατι να σε μουτζωσω;;;;

για χοριακη θα παω την παρασκευη....δεν περιμενω και πολλα πραγματα ομως....απλα θα παω γιατι μου το ειπε η γιατρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε λενακι θα παω για χοριακη...αλλωστε αυτο μου ειπε...οσο για να με δει δεν υπαρχει λογος εφοσον δεν φαινεται κατι στον υπερυχο....

το τικερακι τι να το κανω πλεον;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα εγω ξερω οτι ανα δυο μερες θα πρεπει να διπλασιαζεται...

δε σου ειπε να πας να σε δει?

αν εχει γινει αργα η συλληψη? η δεν παιζει ρολο αυτο?

να αυξανεται πιο αργα? η μαλακιες λεω παλι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου ειπε οτι υπαρχουν καποιες περιπτωσεις που για καποιο λογο αυξανεται αργα...η παλι παιζει και το ενδεχομενο να ηταν 2 και να παλλινδρομησε το ενα....αλλα ολα αυτα μου ακουγονται παρηγορια στον αρρωστο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το οτι ανεβηκε ειναι θετικο...κανονικα καθε μερα διπλασιαζεται....αλλα περιμενε μεχρι την παρασκευη...θυμαμαι με την αδελφη μου οτι ειχε χαμηλη χοριακη κ την δευτερη φορα που εκανε δεν ηταν διπλασιασμενη...μετα ξαναεκανε κ ηταν ενταξει.....αλλα δεν θυμαμαι ποσο ηταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην απογοητευεσαι κοριτσι μου..

περιμενε να κανεις τη χωριακη την παρασκευη

μην πεφτεις ψυχολογικα, επηρεαζεται το νινακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το μπορω αυτο το περιμενε...καλυτερα να ειχε πεσει να το επερνα αποφαση να τελειωνε...τωρα ειναι χειροτερα....

πηρε και ο αντρας μου με μια χαρα να μου πει τα αποτελεσματα και του εμεινε η χαρα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα την έννοια σου όλο το απόγευμα μπουρεκάκι μου, έμπαινα να μάθω τί έγινε...Δεν ξέρω πολλά πράγματα, δεν έχω κάνει ποτέ μου χοριακή αλλά θέλω να σκέφτεσαι θετικά. Ο γιατρός σου που δεν σε απογοήτευσε κάτι ξέρει, ίσως να συμβαίνει όντως κάτι από αυτά που σου ανέφερε και το σποράκι σου να είναι μια χαρά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 και εγώ αυτό που λέει το μαιμουδάκι ξέρω οτι κανονικά διπλασιαζεται ανα δύο μέρες.. άλλα μην απογοητεύεσαι μέχρι να κανεις και την χοριακή την παρασκευή και καλο είναι να πας και απο την γιατρο σου την παρασκευή όταν την πάρεις. Μην πέφτεις απο τώρα. Ελπίζω πραγματικά να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω ακουσει κι εγω παρομοια περιστατικα με αυτο που περιγραφει η Χρυσανθη!

Μην προδικαζεις το αποτελεσμα...Η Παρασκευη ειναι κοντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique ποτέ δεν ξέρεις! μακάρι να έχει αίσια έκβαση όλο αυτό κ την Παρασκευή να σου έρθουν χαρμόσυνα μαντάτα! Στο ίδιο μικροβιολογικό έκανες τη χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε τεράστια υπομονή κ ας ελπίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά! Δεν θυμάμαι καλά αν εσύ το είχες πει ότι έχεις κάποια σχέση με τον ιατρικό χώρο. αν ναι, προσπάθησε να διασταυρώσεις πολύ καλά τα αποτελέσματά σου, αν κ εύχομαι μέσα απ'την καρδιά μου μια μεγάλη αύξηση την Παρασκευή. μήπως καμιά φορά ο οργανισμός μας κάνει κ τα δικά του κ λειτουργεί διαφορετικά? ας το ελπίσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε..δε θελλω τετοια!!!

Θα εχεις μια χοριακη ΝΑΑΑΑΑΑ με το συμπαθειο...

και αυτα που σου λεει ο γιατρος εγω δεν τα βλεπω παρηγορια στον αρρωστο...ολα θα πανε καλε...

φιλακια...ειπανε η Ταλιμπανιτσα σε περιμενει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie_14 ναι του χωρου ειμαι...και γι αυτο το λογω ειμαι ετσι απαισιοδοξη....μονο σε ενα θαυμα θα μπορουσα να αισιοδοξω...αλλα γινονται θαυματα στις μερες μας;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΟΛΟ ΧΑΜΗΛΗ ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΙΧΑ Κ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΑ,ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ,ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ,ΜΗΝ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ,ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΟΥ ΣΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια δεν μιλαμε για μικρη αριθμο αλλα για μη διπλασιασμο της χοριακης....

τεσπα οτι ειναι να γινει θα γινει............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα μου μολις μπηκα κ ειδα το θεμα σου.οπως σιγουρα θα εχεις διαβασει περιπτωσεις που συμβαινουν διαφορα...μπορει να εισαι κ εσυ μια τετοια.κρατα την ψυχραιμια σου γιατι κ η κακη διαθεση παιζει σημαντικο ρολο.περιμενε μεχρι την παρασκευη κ μην προεξοφλεις τιποτα.καλα κανεις κ εισαι προετοιμασμενη για τα χειροτερα αλλα ολα με μετρο... κ η χαρα κ η στεναχωρια.σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα να πανε καλα κ να μεινει μονο η στεναχωρια κ το αγχος αυτων των ημερων.ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα...αλλωστε με ποιον θα μιλαω εγω μεχρι το σεπτεμβρη? κ μην ξεχνας...+++++ενεργεια κ διαθεση(οσο μπορεις)να ρωτησω κ κατι...ειχες προυγουμενες αποβολες ή παλλινρδρομες?φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...