Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΑΣ ΗΡΩΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΕΦΥΓΕ!!


Recommended Posts

ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΟΚΑΡΙΣΜΕΝΗ,ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΚΤΑΚΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΤΩΝ F16.ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΕΜΑΘΑ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΝΕΑ.ΕΝΑΣ ΗΡΩΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΕΦΥΓΕ.ΕΝΑ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ,ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΣΤΑ ΧΕΙΛΗ,ΠΕΤΑΞΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ.ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ.ΤΑΣΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΣ ΤΕΤΟΙΟ ΤΕΛΟΣ!Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΙ ΣΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΤΡΥΦΕΡΗ ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΗΝ ΜΑΝΑΣ.ΟΛΟΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΙΣΩ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΑΝ ΑΜΕΡΙΜΝΟΙ.ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΟ.ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ ΤΟ ΒΑΘΥ ΠΟΝΟ.

ΤΑΣΟ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ,ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ........

ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ.

ΕΓΙΝΕΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΥΛΑΣ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΥΟ ΠΙΛΟΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΡΙΣΚΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΟΥΣ,ΦΥΛΟΥΝ ΤΑ ΠΑΤΡΙΑ ΕΔΑΦΗ.Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τετοια παλικαρια δεν υπαρχουν λεξεις!!!αν καταλαβα καλα τον γνωριζες προσωπικα? καλη δυναμη σε ολους οσους μενουν πισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ άδικο κοπέλα μου! Δόξα και τιμή σε τέτοια παλικάρια που με κίνδυνο της ζωής τους αναλαμβάνουν τέτοιο έργο!

Καλό παράδεισο να έχει και ο θεός να αναπαύσει την ψυχούλα του. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΩΑΣ

κουραγιο στην οικογενεια του και καλη αναρρωση στα αλλα 2 τραυματισμενα παλικαρια.

Με ολο μου τον σεβασμο.....

Αυτοι οι ανθρωποι ειναι ΗΡΩΕΣ,ΜΑΧΗΤΕΣ!!!

Ειναι αδικο να τους "θυμομαστε" μονο οταν γινεται κατι ασχημο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα ο αντρας της ξαδερφης μου ιπταμενος ειναι και καθε φορα που ακουμε για ατυχημα, ολοι μας περιμενουμε ν' ακουσουμε τον τυπο του αεροπλανου και τα ονοματα... ψυχοφθορο, πραγματικα...

ολοι αυτοι που μας κανουν να κοιμομαστε ησυχοι, οπως ειπες και εσυ, αξιζουν πολλα περισοτερα απ' οσα τους δινουμε... αλλα οι ηρωες δε ζητανε ανταμοιβη!

Μακαρι να ξεπερασει τον κινδυνο και το αλλο το παλικαρι που ειναι ασχημα.

για το παλικαρι που εφυγε... μακαρι να ειναι ηρεμος στους ουρανους που τοσο αγαπησε!!!

κουραγιο να εχουν οι δικοι του ανθρωποι, που σιγουρα, δε θα τον ξεχασουν ποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλληπητηρια στην οικογενεια του. :(:( Καλη του Αναπαυση.& Καλο κουραγιο στις οικογενειες των τραυματισμενων παλικαριων.Εμενα ο αδερφος μου δουλευει στο νοσοκομειο της Πολεμικης Αεροποριας στην Αθηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματι, τέτοιες στιγμές δεν υπάρχουν λόγια... Μόνο ένας κόμπος στο λαιμό... :(:(:(

Άς είναι ελαφρύ το χώμα που θα σκεπάσει τα νιάτα του... και ελπίζω να μην θρηνήσουμε άλλο χαμό...

Θερμά συλληπητήρια σε όσους τον γνώριζαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΣΗΦΗΣ.Ο ΘΕΟΣ ΑΣ ΑΝΑΠΑΥΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΑΣ ΔΩΣΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΟ ΣΥΖΗΓΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΡΗ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΠΟΝΟ ΨΥΧΗΣ ΓΙΑ ΟΣΑ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΥΜΑΤΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ,ΠΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΜΑΣ.ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ ΤΟ ΧΩΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ.

ΤΑ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ,ΤΡΥΓΙΡΙΖΟΥΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΑΙ ΙΔΙΩΣ ΤΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΠΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΘΡΗΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥΣ.ΑΘΑΝΑΤΟΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το απόγευμα το ύστατο χαίρε στον σμηναγό

Στις 17:30 το απόγευμα της Κυριακής, στον ιερό ναό Υπαπαντής του Χριστού στη Γέργερη Ηρακλείου Κρήτης θα τελεστεί η νεκρώσιμος ακολουθία για τον άτυχο 36χρονο Σμηναγό (Ι), Σήφη Αναστασάκη, ο οποίος έχασε τη μάχη για τη ζωή, στη 01:15 τα ξημερώματα.

Ο Αναστασάκης έφερε συντριπτικά κατάγματα στη λεκάνη, αλλά το μεγαλύτερο πρόβλημα ήταν η εγκεφαλική λειτουργία που είχε υποστεί ανεπανόρθωτες βλάβες εξαιτίας των τριών ανακοπών που είχε υποστεί κατά τη διάρκεια της μεταφοράς του στο νοσοκομείο.

Ο 36χρόνος πιλότος ήταν παντρεμένος, πατέρας ενός τρίχρονου κοριτσιού ενώ η σύζυγός του είναι έγκυος στο δεύτερό τους παιδί.

Καλο κουραγιο στην οικογενεια του & κυριως στην γυναικα του & την κορη του. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα λόγια είναι πολύ φτωχά... Ό,τι κ να λέμε, από καιρού εις καιρό ακούμε ακόμη ένα τέτοιο τραγικό γεγονός κ για αδικοχαμένα παλικάρια... Να είναι η μνήμη τους αιώνια κ κουράγιο στις οικογένειες που μένουν πίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συλληπητηρια κ κουραγιο στις οικογενειες τους!!!ο θεος ν'αναπαυει τις ψυχουλες τους!!

δεν εχω λογια πραγματικα....πολυ κριμα.... :(:(:(

ΗΡΩΕΣ....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...