Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θετικοοοοοοοοοοοοοοοοοο


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μπράβο.

δε σε ξέρω και δε με ξέρεις 'ομως σε διαβάζω τον τελευταίο καιρό που κάνεις αυτήν την προσπάθεια και πολύ χάρηκα.

σου εύχοομαι τα κλαύτερα και προσοχή τώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

και μην αγχώνεσε εεεεεε :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ 1ΜΕΓΑΛΗ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!ΟΧΙ ΑΝΧΟΣ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!!!!11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες και για την συμπαράσταση σας έκανα χοριακη 3 η ώρα θα είναι έτοιμη δεν μου λέτε γιατί δεν ξερώ τι ακριβός θα δείξει η χοριακή αχ είναι θετικό θετικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

Sugxarithria!!!! :cheer::cheer::cheer:

Sou euxomai na pane ola kala kai suntoma na deis, na akouseis, na noiwseis kai na AGALIASEIS to mwraki sou!!!

σε ευχαριστω πολυ πολυ :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

μπραβο ρε συ!!!τελεια!ετσι,να αυξανομαστε!!
Αχ έτσι κούκλα μου σε ευχαριστώ πολύ :) :woohoo: :laugh: :laugh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!! :woohoo: :woohoo:

Καλά έκανες και δεν περίμενες περισσότερο, γιατί να έμενες με την αγωνία;; κι εγώ το ίδιο τεστ είχα κάνει. Η χοριακή θα δείξει ένα ποσοστό της ορμόνης στο αίμα σου, αν είναι μεγαλύτερο από τις φυσιολογικές τιμές σου είσαι εγκυούλα! Μην ανησυχείς, ξέρουν και στο μικροβιολογικό να σου πουν! Συγχαρητήρια και πάλι, σου εύχομαι να έχεις και μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακή και όλα να πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

enina έγραψε:

Συγχαρητήρια!! :woohoo: :woohoo:

Καλά έκανες και δεν περίμενες περισσότερο, γιατί να έμενες με την αγωνία;; κι εγώ το ίδιο τεστ είχα κάνει. Η χοριακή θα δείξει ένα ποσοστό της ορμόνης στο αίμα σου, αν είναι μεγαλύτερο από τις φυσιολογικές τιμές σου είσαι εγκυούλα! Μην ανησυχείς, ξέρουν και στο μικροβιολογικό να σου πουν! Συγχαρητήρια και πάλι, σου εύχομαι να έχεις και μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ χοριακή και όλα να πάνε καλά!

ΣΕ ευχαριστώ πολύ αχ κορίτσια ακόμα δεν το πιστεύω :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dreamgirl ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!! Τα νέα είναι σούπερ ντούπερ φανταστικά!!!! Χαίρομαι απίστευτα για σένα, γιατί ξέρω ότι το θέλεις πολύ!!! Άντε και με μια τεραστίων διαστάσεων χοριακή! γιούπι :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thena έγραψε:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

MPAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OI EYXES MOY ARXIZOYN NA PIANOYN MIA MIA POLLA FILIA K NA PROSEXIS

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σε ευχαριστώ πολύ να σε ρωτήσω στην 3 μέρα καθυστέρησης θα δείξει λες η χοριακη :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Μπράβο κούκλα μου!! Σούπερ τα νέα!!

Εύχομαι και μια σούπερ τεράστια χοριακή!!!

Και με το καλό!!! ;) ;) :) :) :)

Σε ευχαριστώ πολύ το ελπίζω γιατί από την 3 μέρα καθυστέρησης λες θα μου δείξει η χοριακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sigoura tha deiksei xwriakh. egw ekana 1 hmera prin thn periodo mou, 13 meres apo thn sullhpsh kai edeikse 185!!!

Etsi kai alliws ta test thn idia ormonh metrane!! Kai sunhtws ta test metrane apo 25 kai panw ara sigoura tha vgei thetikh!

Trekse na kaneis xwriakh kai pes mas ta apotelesmata!! Piese tous na sou thn vgaloun se 1-2 wres!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha έγραψε:

Sigoura tha deiksei xwriakh. egw ekana 1 hmera prin thn periodo mou, 13 meres apo thn sullhpsh kai edeikse 185!!!

Etsi kai alliws ta test thn idia ormonh metrane!! Kai sunhtws ta test metrane apo 25 kai panw ara sigoura tha vgei thetikh!

Trekse na kaneis xwriakh kai pes mas ta apotelesmata!! Piese tous na sou thn vgaloun se 1-2 wres!!!!

Έκανα 3 η ώρα θα είναι έτοιμη θα σας πω :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...