Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΑΜΠΑ ΕΡΧΟΜΑΙ!


Recommended Posts

"ΜΠΑΜΠΑ ΕΡΧΟΜΑΙ.ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ Η ΜΑΜΑ ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ.ΕΛΠΙΖΩ Ο ΑΔΕΡΦΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ.ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑ,ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ,ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΤΗΡΙ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΣΚΑΣΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟ.ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ."

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.ΟΧΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΨΕΙ.ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΧΑΡΩ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΣΟ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ.

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑΘΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααγαπηηηηηηηηηηηηηηη μου

με εκανες και δακρυσα σκασμενο!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

(αχ δεν ξερεις ποσο χαρηκα)

Με το καλο ομορφια μου.

Σου ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη

και να φερεις σε 8 περιπου μηνες στον κοσμο ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THEODOSIADOU έγραψε:

ααγαπηηηηηηηηηηηηηηη μου

με εκανες και δακρυσα σκασμενο!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

(αχ δεν ξερεις ποσο χαρηκα)

Με το καλο ομορφια μου.

Σου ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη

και να φερεις σε 8 περιπου μηνες στον κοσμο ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!!!!!

ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΟΥΣΑ ΒΡΕ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΛΙΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΗΣ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδιτσα μου μπραβο συγχαρητηρια...χαιρομαι για σενα...στον γιο μου ενα τετοιο μηνυμα εστειλα κ εγω στον μπαμπα...

σε ειχα στο μυαλο μου αυτες τις ημερες..ολα καλα θα πανε...φιλακια στο μπεμπακι σου πολλα πολλα πολλα....με το καλο...

κ μπαμπακα να προσεχεις την μαμα....

ο θεος να ειναι μαζι σου συνεχεια καλο μου...χαρηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα πιο τέλεια νέα της ημέρας! :) :) :)

Συγχαρητήρια!!! Να'χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθει στην αγκαλιά σου!!!

Η Παναγία, που αύριο ξημερώνει η γιορτή της, να'ναι στο πλάι σου κάθε στιγμή!!

Ηρεμία τώρα, ξεκούραση, προσοχή και όλα θα πάνε καλά!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου συγχαρητήρια....Είχα διαβάσει την ιστορία σου και είχα λυπηθεί πολύ...Είδες όμως που το αγοράκι σου δε σε αφησε μόνη;;;;Σου στέλνει το αδερφάκι του για να σας γεμίσει ευτυχία...

Πολλά συγχαρητήρια κοπέλα μου...Να έχεις μαι υπέροχη εγκυμοσύνη και να είσαι σίγουρη ότι αυτή τη φορά όλα θα πάνε τέλεια... :):):)

Η Παναγίτσα να είναι κοντά σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγκινηθηκα... Σου ευχομαι ολοψυχα να εχετε μονο χαρες απο δω και περα!!!!!!! Να υποδεχτητε το μπεμπακι σας και η ζωη σας να γεμισει ευτυχια!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!! Πάρα πολύ ωραία η σκέψη σου για το γραμματάκι!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος και να κρατήσετε στην αγκαλιά σας αυτό το πολυπόθητο μωράκι!!!!!! :kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!!!!!!ολα καλα θα πανε μεχρι το τελος!!!!!!!με ανατριχιασε δεν σου κρυβω το γραμματακι σου,ηταν πολυ ομορφο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια !!!!με το καλο!!!να πανε ολα καλα!!!!!να εχεις 9 υπεροχους ηρεμους μηνες και να κρατησεις αγκαλιτσα σου το μωρακι αυτο!η Παναγιτσα να σε ακολουθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα B)

ευχομαι κ γω οτι επιθυμεις , να σε βοηθησει η Μεγαλοχαρη που γιορταζει σημερα να κρατησεις το μπεμπακι σου αγκαλια καλη μου !

Μ'εναν πονο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...