Μετάβαση σε περιεχόμενο

δωρο γαμοβαπτισης?


mama_xina

Recommended Posts

:dry: γεια σας...ειναι η πρωτη φορα που σας γραφω (χαχαχαχα αστειακι!)

λοιπον σοβαρα τωρα βρε κοριτσια παντρευετε ο αδερφος μου κ βαπτιζουν κ την μπεμπα (πολυ της μοδας ειναι ε?) και εχω ενα θεμα...οκ πες οτι βαζουμε λευτα στο λογαριασμο...ποσα να βαλουμε? και απο την αλλη οκ ας πουμε οτι βαλαμε ενα ποσο...θελω να κανω ενα ιδιαιτερο δωρο στην ανηψια μου γιατι...δεν ειναι μια οποιαδηποτε βαπτισφη...αλλα η δικη της!θελω να πω δεν θα παω καλεσμενη σε μια "ασχετη" βαπτιση! εχετε καμμια ιδεουλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραμονακι καλημερα και καλως ορισες στο μαμμυ!!!

Εδω ειμαστε μια ομορφη παρεουλα και η καθε μια κοπελα θα σου δωσει την δικη της συμβουλη-αποψη...Ελπιζω να παραμεινεις στο φορουμ μιας και μας ερχεσαι για 1η φορα.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλακιτσα εκανα... ;)

Λοιπον ευχομαι η ωρα η καλη και για τα 2 μυστηρια...ΓΑΜΟ- ΒΑΠΤΙΣΗ.

θα κανεις ξεχωριστο δωρο? αλλο για το γαμο κι αλλο για την βαπτιση?

Για το ποσο που λες απο εσενα εξαρταται το ποσα διαθετεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα νομιζω οτι ευχεσαι να μπαινω συχνοτερα!χαχαχα

καλως σας βρηκα κυρια γωγακι!χαχαχαχαχα

βρε συ γωγω τι δωρο να κανω στη μπεμπα?ιδεουλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελοκομειο εδω μου εισαι;;;;;

που χαθηκες;;;;

Λοιπον...τι να σου πω για τα δωρα ...για την μικρη μπορεις να παρεις ενα κοσμημα- εχει πααααρα πολλα..και σε καλε ςτιμες...πχ καποιο ομορφο ματακι για το χερι ..οσο για το ζευγος..τι να πω..κατι γαι το σπιτι τους;;;; μια μηχανη νεσπρεσσο...χιχιχι..να απολαμβανεις και εσυ τον καφε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικα εσυ τι θελεις....

Να της ανοιξεις ενα λογαριασμο με ενα καλο ποσον και καθε χρονο ονομαστικη εορτη και γενεθλια της να της καταθετεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω κατι που να μην ειναι χρηματικο...για να το εχει να με θυμαται!

καλα να μου πεις οτι τα σημερινα παιδια σε θυμουντε πιο πολυ απτα χρηματα!χαχαχαχα αλλα θελω κατι να μπορει να το βλεπει να το θυμαται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοσμημα το σκεφτηκα κ εγω...αλλα τι?!

κοιταξε για το γαμο θα βαλουμε ενα ποσο...δε ξερω ποσο! αλλα σκεφτηκα οτι αλλο ο γαμος κ αλλο η βαφτιση ενος παιδιου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχει μερικα εδω...www.kosmima.gr..σου λεω μονο ενδεικτικα γιατι στην αγορα εχει πααααρα πολλες προτασεις

http://www.kosmima.gr/index.php?cPath=1 ... =3c&page=5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκτος απο σταυρο που παιρνει η νονα η' ο νονος,θα μπορουσες να της παρεις σε λευκο χρυσο κατι πολυ διακριτικο για το λαιμο της οταν γινει με το καλο δεσποινις...η' μια ταυτοτητα για το χερι της με το ονομα της,η' κατι που εχεις εσυ στο μυαλο σου σε σχεδιο να το δωσεις παραγγελεια να σου το φτιαξουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πααααρα πολυ! βρηκα κ στο σαιτ που μου εγραψε η κουκλιτσα μας καποια πολυυυυ ομορφα κ ταυτοτητες διαφορες!

αντε στο δικο μου γαμο να δω που θα σας χωρεσω οοολες σας!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα με τοσο καλους ανθρωπους εδω μεσα οχι κτημα θα χρειαστουμε αλλα ολοκληρο χωριο χαχαχαχαχα

γωγακι....βαλε λιγο χρωμμα στην επαφη σου εισαι ενα τοσο χαρουμενο πλασμα δεν σου παει το γκρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαμαχινα παρ'της ενα αλμπουμ με τις φωτογραφιες σου θα σε βλεπει και θα σε θυμαται....χαχαχαχαχαχα πλακα κανω ελπιζω να μην με παρεξηγησεις.... καλη ιδεα ειναι η ταυτοτητα αλλα πιστευω θα της παρουν και αλλοι...το συνηθιζουν εγω για παραδειγμα οταν γεννησα ειχα μαζεψει 4 ταυτοτητες....ασε που οταν μεγαλωσει δεν θα το φοραει..πιστευω πως μια καλη ιδεα ειναι να της παρεις ενα λευκοχρυσο μενταγιον..παραδειγμα μια καρδουλα...ετσι οταν μεγαλωσει θα το φοραει και θα σε θυμαται κιολας αφου οι αλλοι δεν θα εχουν παρει κατι παρομοιο..ελπιζω να βοηθησα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

χαχαχα με τοσο καλους ανθρωπους εδω μεσα οχι κτημα θα χρειαστουμε αλλα ολοκληρο χωριο χαχαχαχαχα

γωγακι....βαλε λιγο χρωμμα στην επαφη σου εισαι ενα τοσο χαρουμενο πλασμα δεν σου παει το γκρι!

το γκρι το εβαλα μπας και μου κανει πιο λεπτη μεση... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

σου στελνω πμ.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με προσγειωσες δεν το ειχα σκεφτει ετσι! χμ...καλο ακουγετε το αλμπουμ! χαχαχα

βοηθησες! πολυ μου αρεσει να τα συζηταω μαζι σας...καλυτερα πολλα μυαλα παρα ενα! ευχαριστω κοριτσακιαααα

χμ στη βαπτιση ποιο ηταν το δωρο που εκτιμηθηκε περισσοτερο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν τον εχουμε βαφτιση ακομα...αλλα απο δικια μου εμπειρια ενα μενταγιον που το ειχαν κανει δωρο οταν ημουν μικρη το φοραω ακομα...πιστευω πως αν παιρνει καποιος μικρα κοσμηματα θα καταληξουν σε ενα συρταρι..αν ομως παρεις ενα για οταν μεγαλωσει θα το εκτιμισει και θα το φοραει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν της παιρνεις 1 κουτα τσιγαρα,μερικα κονσιλερ και 1 σετ σκιες και πολλες πολλες σερβιετες να πιασουν τοπο;;;αστειο ειναι!!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να την χαιρεστε ....σου ευχομαι συντομα και εσυ με ενα υγιεστατο μωρακι...καλα ρε Σωσω ελεος χαχαχαχα...παρε μου τα εσυ σε εμενα ειδικα τσιγαρα και σερβιετες γιατι περιμενω περιοδο και θα σε κολλησω σε αφισα σπιτι μου χαχαχαχα και εγω πλακα κανω χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω...λες?

δεν νομιζω να χαρει ο αδερφος μου πολυ ομως!χαχαχαχα

το μονο που δεν της ξαναπαιρνω μεχρι να μεγαλωσει ειναι ρουχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...