Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυος....Το πιστευετε????εγω οχι.....


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια θα προσπαθησω να το παρω απο την αρχη.Πρωτη περιοδος μετα τη γεννα της δευτερης κορης μου ηταν 5/6.Μετα απο 28 μερες περιμενα τη δευτερη.Αλλα προς μεγαλη μου εκπληξη δεν εβλαπα σημαδια περιοδου πονακια,πρηξιματα στηθους κα.Περναω μια ιωση με πυρετο για 2 μερουλες και λεω ε ενταξη ισως γι αυτο να καθυστερησε.Στο μυαλο μας με τον αντρα μου θελαμε και ενα τρτο αλλα λιγο αργοτερα η μικρη μου ειναι 11 μηνων.Και ξαφνικα αρχιζω να συνειδητοποιω οτι ειμαι εγκυος,δεν ξερω πως να το περιγραψω αλλα το ενιωσα το ηξερα....Ετσι χωρις πολλα πολλα παω για χοριακη (ο μονος τροπος που εμπιστευομαι)βγαινουν τα αποτελεσματα και ειναι χαμηλουτσικες οι τιμες στο 14 οποτε μου λλει ξαναελα μεθαυριο .Παω σημερα και το μεσημερι με παιρνει ο γιατρος και μου λεει συγχαρητηρια πηγαμε στο 32.Ειμαι πανευτυχης.Δεν περιμενα οτι θα εμενα εγκυος γι αυτο και δεν υπηρχε προφυλαξη γιατι για τις δυο προηγουμενες εγκυμοσυνες προσπαθουσαμε 8 και 6 μηνες αντιστοιχα....και λεω κοιτα τωρα να δεις απο κει που δεν το περιμεναμε.Ειστε οι πρωτες πο το μαθαινετε δε το εχω πει πουθενα ακομα ουτε εγω η ιδια ξερω πως κρατιεμαι απλα περιμενω την καταλληλη στιγμη.Και κοιταξτε ειρωνια τις προαλλεςδημιουργησα ενα θεμα για τριτεκνες και τα επιδοματα τους για μια φιλη μου και πλεον με ενδιαφερει και μενα :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααα τι ευχάριστα νέα!!!!!

Κοριτσάκι συγχαρητήρια!!!! Με το καλό ...και με ένα γιο να πω??? :laugh:

Όπως και να 'χει, να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να κάνεις ένα υγιέστατο μωράκι!!!!

Φαντάζομαι την έκλπηξή σου όταν επιβεβαιώθηκες για την εγκυμοσύνη, είδες τελικά που το αγχος τα καθυστερεί όλα?

Όλα να πάνε κατ' ευχήν!!!!! Φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριααααααααααααααα αλεξανδρα με το καλο να

ερθει κ το 3ο σας μωρακι γερο κ υγιες

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε και σε 9 μηνες θα γινεις τριτεκνη .... βεβαια δνε ξερω με τα νεα μετρα ποσο θα μεινουν τα επιδοματα που εχουν για τους τριτεκνους....συγχαρητηρια και με εναν πονο αντε να σου πομε τωρα με ενα γιο ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααχ τι ωραια!!!!!!! Μεγαλωνει κι αλλο η οικογενια!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!!!!!!!!! Ολα να πανε τελεια κ να εχεις την καλυτερη εγκυμοσυνη :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Αλεξανδρα!!!! Τελεια νεα!!

Ευχομαι να εχεις μια ηρεμη εγκυμοσυνη με ενα

υγειεστατο μωρακι!! Αντε και με εναν γιο τωρα! ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aλεξανδρα με το καλο το μωρακι σου!!!!!!!!!

σου ευχομαι να πανε ολα καλα........

και πες τον αντρα σου.....γρηγορα τα χαρτια για τη δαπανη.. :laugh: :laugh: :laugh: φιλια πολλα :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

αντε και ενα τεταρτο μωρακι να εχετε αμεταθετο

για καμια δεκαρια χρονια :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...