Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΑΘΗΝΑ ΣΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΔΙΟΤΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΑΛΙ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ.ΜΑΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΠΕΜΒΑΣΗ.Η ΠΡΩΤΗ ΗΤΑΝ ΠΕΡΙΣΥ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΥΠΟΤΡΟΠΙΑΣΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΙΟ.ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΛΠΟΣΚΟΠΗΣΗ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ 3,ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟΣ,,,ΧΤΥΠΑ ΞΥΛΟ.ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΘΥΣΥΧΑΣΤΙΚΗ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΒΙΟΨΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ.

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΕΜΒΟΛΙΟ!!!!ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΚΑΣΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ??ΜΑΡΙΝΑ ΑΝ ΒΟΛΕΨΕΙ ΠΕΣ Κ ΤΗΝ ΤΙΝΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΟΤΑΝ ΕΡΘΩ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μακάρι να μην είναι τίποτα Ράνια μου...

Στην εγκυμοσύνη όλα διογκώνονται..γι αυτό μπορεί να φαινόταν μεγαλύτερα απ'ότι είναι...

κ εγώ που έχω 3 ινομυώματα στην εγκυμοσύνη είχαν γίνει τεράστια κ τώρα έχουν συρρικνωθεί στο 1/4...

Έχεις αίμα κ θηλάζεις κιόλας; ή ακόμα από τα λόχεια είναι; επειδή αν σου ήρθε αίμα σαν περιόδου, να προσέξεις μη σου κοπεί το γάλα..καθάριζε με χαμομήλι τις θηλές κ ενδιάμεσα από τα γεύματα της μικρής να αντλείς 10-20ml για να εντείνεις την παραγωγή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!

ΣΤΟΛΙΣΑΤΕ ΔΕΝΤΡΑΚΙΑ???? ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ!!!!!!!!!!!!post-1311-13873934649868_thumb.jpgIMGP0492123456.jpg[/attachment:2qqzrzf8]IMGP0484mam.jpg[/attachment:2qqzrzf8]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Πολύ ωραίο το δεντράκι σας Ελενάκι!! μας έφερες τις γιορτές!!!

Σας εύχομαι να το χαρείτε όσο μπορείτε φέτος, επειδή του χρόνου η μοναδική περίπτωση να επιζήσει πανω από ένα τέταρτο έτσι όμορφο κ τακτοποιημένο, είναι να το κρεμάσετε ανάποδα από την οροφή να μην το φτάνει!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ ΜΟΥ ΕΛΕΝΑ!!!!!ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΚΑΛΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!ΕΓΩ ΦΕΤΟΣ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΔΕΝΤΡΟ ΠΗΓΑ ΜΑΖΕΨΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΛΑΔΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΛΑΔΙΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΒΑΖΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΜΠΑΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ!!!!ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΟΝ ΑΗ ΒΑΣΙΛΗ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΑ ΔΩΡΑ!!!! [smilie=occasion18.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=kermit.gif] ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΕΧΟΜΕ!!!!ΤΙ ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ?? [smilie=icescream.gif] [smilie=icescream.gif] [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif] ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΑΩ...ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΙΣΙΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΑ ΕΓΚΥΟΣ...???ΑΝΤΕ ΑΣ ΧΕΙΜΩΝΙΑΣΕΙ ΛΙΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ Κ ΕΙΧΕ 21 ΒΑΘΜΟΥΣ!!!!

ΕΛΑ ΒΡΕ ΡΑΝΙΑ....... ΟΛΟΚΛΗΟ ΠΑΙΔΙ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΜΕΣΑ!!!! ΑΣ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΣΩΜΑΤΑ ΜΑΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΑΝ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!ΠΟΥ ΠΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ Κ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΑΤΟΖΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣΑΝ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!! ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΝΙΑΖΩ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΟΙ ΧΟΝΤΡΕΣ Κ ΘΑ ΠΗΓΕΝΩ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΔΙΠΛΑ ΝΑ ΛΙΑΣΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΝΟΜΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΑΙ ΚΑΝΑ ΝΕΟ???

ΡΑΝΙΑ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ????ΜΑΡΙΝΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ????

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ????

ΚΑΣΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΝΕ???

ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΛΕΣ Ε????

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΕΛΕΝΑ.ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ...ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΑ ΚΡΥΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!!!ΗΟΗΟΗΟ!!!

Στολισαμε!!!!! Nαι!!! Επεμενε ο μπαμπας μας...οτι η μικρη ζουζουνα δεν θα γκρεμισει το δεντρο. Βεβαια εμεις το στερεωσαμε καλα καλα. Φυσικα τραβαει που και που κανενα φωτακι και τις μπαλες που φτανει αλλα το δεντρο δεν το ριχνει ;)

Εlenatsak τελειο το δεντρο σας!!!

Χαχαχα γελιο εχετε με την παραλια ...Ειδικα φετος κρατηστε μου κι εμενα μια θεση εκει κοντα γιατι μολις θα εχω γεννησει ...το δευτερο μωρο :oops:

Ερι79 μην ανησυχεις που δεν στολισες κανονικο δεντρο ...αν ησουν καλο κοριτσι θα σου αφησει το δωρο σου ο Αγιος Βασιλης... ;) Αλλα πανω απο ολα ας φερει την υγεια!! Ευχομαι κοπελα μου να μην εχεις τιποτα για το θεμα που ελεγες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Good Morning!!

Για να καταλάβετε για τι μιλάμε : όταν η Kasi θα έχει γεννήσει το 2ο μπεμπε κ θα έρθει δίπλα σε μένα, θα είναι μισή άπό εμένα που θα έχω 2 χρόνια που γέννησα το 1ο!!!

οπότε καλά θα κάνει να μη μιλάει!!!!

άιντε με σύγχισες πρωινιάτικα!!!!!!!!!!!

τι άλλα;;;

εμείς είμαστε καλά!! φτου φτου!! επειδή όλα τα γνωστά μας παιδάκια ταλαιπωρούνται από ιώσεις που βρίθουν αυτή την εποχή!!

η μικρή άρχισε να λέει πολλές λεξούλες- ό,τι τραγούδι ακούει κάνει τις ανάλογες κινήσεις-μας φωνάζει με τα ονόματά μας-κομμένα τα μαμά-μπαμπά!! εκτός αν με λέει ας πούμε-μαμά-μάνια!!

γενικά καλά..

τα χριστούγεννα θα πάμε καβάλα στα πεθερικά μου, κ πρωτοχρονιά θα κάνουμε μεγάλο πάρτυ στο σπίτι μας...θα έρθουν κ φίλοι μας να μείνουν μαζί μας..ωραία θα είναι, ελπίζω!!

αυτά τα νεότερα!!

Ράνια πήγες στο γιατρό; όλα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σημερα παμε για την αυχενικη διαφανεια !!!!!!!!!!

Βοηθεια!!!!!!!!!

Θα μαθουμε και φυλο ισως!! Αλλα αυτο ειναι το τελευταιο που με ενδιαφερει........

Ευχηθειτε μου να ναι ολα καλα!!!! Αχχχχ!

................................................

Αχχχ!!!!

Εri εχω facebook στο ονομα της μικρης μου Cassandra Zografou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμ... μου την ειπε η Μαρινα..... :(:(

Οπως παντα υπερβολικη! :):D

Κι εγω που σε συμπαθω τοσο πολυ ....δεν ηθελα να σε συγχισω πρωινιατικα... :YMHUG:

Σου βαζω παντως ενα στοιχηματακι για την πιο πολυ κυτταριτιδα.... ;) Εκει δεν με πιανει καμια.....

ΥΓ: Η μικρη μου πρωτη φορα κοιμαται 2 ωρες συνεχομενα. Να ανησυχησω??? Βρηκα παντως κι εγω λιγο χρονο να γραψω ...Απιστευτο μου φαινεται!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΤΕ!!!!!!!!!!!

ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΕΡΗΜΙΚΗ ΑΚΡΟΓΙΑΛΙΑ! ΘΑ ΒΟΥΛΙΑΞΟΥΝ ΟΙ ΞΑΠΛΩΣΤΡΕΣ! ΘΑ ΑΓΚΟΜΑΧΗΣΟΥΝ!!

ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΑΡΙΝΑ!!!!!ΩΡΑΙΕΣ ΓΙΟΡΤΟΥΛΕΣ!!!!

ΚΑΣΙ ΕΓΩ ΣΕ ΕΧΩ ΣΤΟ FACE???? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ....ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΔΕΣ ΦΩΤΟ ΑΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟ FACE!!! ΠΩΣ ΤΙΣ ΕΙΔΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Πέπη τι έγινε με την αυχενική; όλα οκ? είδαμε τι είναι το νέο μπεμπε;;;;;!!!!

εμείς σήμερα 2 εμβόλια παρακαλώ...τη 2η δόση γρίππης κ μηνιγγίτιδας...

αχ το δόλιο...κοιμάται τώρα..αλλά που να φανταστεί τι θα γίνει μόλις ξυπνήσει... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Eλενα τον γιο σου τον ειδα εδω στο mammyland στο αλμπουμ που εχεις 3 φωτογραφιες... ;) και οχι στο facebook.

Μαρινα μου πηγαμε για αυχενικη διαφανεια και περιμενω με αγωνια να βγει το papp-a.. γιατι βγηκε 2,24... Δεν ειναι βεβαια πανω απο 2,5 αλλα θα μπορουσε να ειναι και λιγοτερο... :(

Και ετσι δεν ησυχασα ακομη... :( Ρινικο οστο ειδαμε!

Δεν ξερω...Μηπως ανησυχω αδικα?? Πες μου κι εσυ που γνωριζεις καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΙΕΣ!!!!ΚΑΣΙ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΘΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΚΑΙ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ--ΜΑΡΙΝΑ--!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΕΜΒΟΛΙΟ!!!!ΧΘΕΣ ΕΓΙΝΕ 2 ΜΗΝΩΝ!!!

ΚΑΛΕ ΝΑΟΥΣΑΙΕΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ???ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΟΝΤΡΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ!!!ΘΑ ΠΑΓΩΣΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΒΟΥΝΟ!!ΚΑΣΙ ΕΙΔΑ ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΣΤΟ ΦΑΙΣ..ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ!!ΠΑΡΑΞΕΝΟ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ!!ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΠΑΙΔΙΑ!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζάμπα ανησυχείς Πέπη μου!!

αφού είδες ρινικό είσαι οκ!

κ παίζει κ η μέρα κ η στάση του μωρού...άλλωστε μην ξεχνάς ότι η αυχενική είναι καθαρά στατιστική εξέταση και όχι διαγνωστική που σημαίνει ότι και 5 να σου έβγαινε που λέει ο λόγος θα ήταν απλά μια μικρή πιθανότητα...όχι σίγουρα!!

το ξεχνάς άμεσα κ έχεις χαρά μεγάααααααααλη!!!!

ωωωωωχ εμβόλιο...... ούτε να το ακούω δεν θέλω...ελπίζω να μην κλάψει πολύ...

τώρα έχει 10 βαθμούς Ράννια, αλλά λένε ότι από αύριο πέφτει κατακόρυφα..θα είναι -2 με -5 έξω..οπότε θες χοντρά ρουχαλάκια..κ κασκόλ - σκουφιά γενικά εσκιμώο το μωρό!!!

Με έχετε πάρει λίγο στο ψιλό με τα ιατρικά ή μου φαίνεται????

:oops::oops::oops:

οκ θα το αντέξω!!! συνεχίστε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΜΜΜΜ ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΗΚΙΓΟΡΟΣ ΕΧΕΙΣ Κ ΑΛΛΕΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ???????? ΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝΒΕΝΕΙ Η ΑΝΕΡΓΕΙΑ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΡΜΗ ΧΩΡΑ!!!!! ΠΟΛΥΘΕΣΙΤΕΣ ΟΛΟΙ!!!!!! Η ΕΦΟΡΙΑ ΑΡΑΓΕ ΤΟ ΞΕΡΕΙ Η ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΚΡΑΤΟΣ!!!!!! ;)

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΧΑΝ ΒΓΑΛΕΙ 1ΣΤΑ25 ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΝΤΑΟΥΝ!ΠΕΡΥΣΙ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ Κ ΕΚΛΕΓΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!! :cry:

ΕΜΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΕΙΟ Κ ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΚΑΘΟΤΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΚΛΗΡΟΙ...ΔΕΝ ΚΛΑΨΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΡΑΝΙΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Η ΜΟΚΡΗ ΑΠΟ ΤΡΥΠΙΜΑ!!! ΕΜΕΝΑ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΠΕΡΑ ΒΡΕΧΕΙ!!!! ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΚΛΕΓΑ Κ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΤΡΥΠΙΣΟΥΝ!!! ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΟΥ ΒΓΗΚΑΝ???

ΚΑΣΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΑΙΤΗΜΑ ΦΙΛΙΑΣ!!!!!! ΜΕ ΘΕΣ ΓΙΑ ΦΙΛΗ ΣΟΥ :oops::oops::oops: ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΙΟ ΝΕΕΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΠΑΛΙΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρινα μου να 'σαι καλα που με καθησυχασες!!!!!Που εισαι να ερθω να σε φιλησω???????? :x:x:YMHUG:

Κι εγω θεωρω εν μερη ελαφρως απατη αυτες τις εξετασεις... και τους γιατρους απατεωνες...Γιατι ο συγκεκριμενος μου ειπε οτι ενω δεν μπορει να μου το προτεινει με αυτη την τιμη, εγω παρολα αυτα αν θελω ας κανω αμνιοπαρακεντηση για να βεβαιωθω... :evil::evil: Ολα για το χρημα!!!! :evil::evil:

Επισης το μωρο δεν γυρνουσε σωστα. Βγηκα, εφαγα και την παστα μου και ξαναμπηκα να μετρησει αλλα δεν γυρνουσε σωστα...Οποτε μπορει να εχεις δικιο Μαρινα και για τη σταση του τη δεδομενη στιγμη. Ασε που ημουν 13εβδ. και 2 ημερ. Η εξεταση αυτη δεν γινεται λιγες μερες νωριτερα ?? Τελος παντων.. Σας επρηξα sorry αλλα καπου ηθελα να τα πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε ναι περίπου 12,5 μέχρι 13 εβδομάδα γίνεται...

αμνιο μην κάνεις με τίποτα!! γνώμη μου έτσι; έχει περισσότερες πιθανότητες να τραυματίσεις το έμβρυο παρά από ότι σου δίνει η αυχενική!!

εν τω μεταξύ με ρινικό οστό ορατό, 2ο παιδί κ μικρή μαμά - έλεος πια οι γιατροί!!! τι θέλουν;

αστα μωρέ κ χαλάρωσε!!

δεν ακουσες η ελενα; 1 στα 25 της έδωσαν...τι να πω;

μη σου μαυρίζει διάθεση...ξέχασέ το!!

στο γραφείο είμαι!!

έλα σε περιμένω για το φιλί μου!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ελενα !! Τι λες τωρα??? 1στα 25????Απιστευτο !!! Τι περασες κι εσυ βρε κοπελα μου????

Τελος καλο, ολα καλα ομως!!! :)

Ρανια 2 μηνων κιολας? Να σου ζησει το νινι σου!! Ειναι απιστευτα ομορφη !!! Η δικια μου οταν γεννηθηκε δεν βλεποταν η καημενη...χιχιχχι !!Χαλια ηταν, παραμορφωμενη, γεματη κοκκινιλες, .... Μετα τους 2 μηνες και βαλε εστρωσε...

Ρανια απο οτι βλεπω σου μοιαζει πολυ και εσυ εισαι θεα!!

Ααα επισης δεν ειναι καθολου παραξενο που δεν με ξερεις γιατι εχω μολις 2 χρονια που μετακομισα Ναουσα..

Επισης παρε οπως ειπε και η Μαρινα χοντρα ρουχαλακια γιατι θα εχει μειον εδω πανω και πιθανον και χιονια...Εχω και μια ροζ φορμα του σκι για την μικρη σου(ή φορμα εξοδου που το λενε συνηθως) να σου δωσω οταν ερθεις . ΕΙναι οτι πρεπει για εδω πανω...

Εμενα δεν θα μου χρειαστει αλλο γιατι ξεχασα να σας πω οτι.... το 2ο μπεμπε ειναι ...αγορακι !!

:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...