Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ Η ΒΕΡΟΙΑ?


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 880
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ERI79 ΕΙΜΑΙ Η ANGELSI AΠΟ ΝΑΟΥΣΑ.ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΗΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ,ΣΥΝΟΜΙΛΟΥΣΑΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ 2-3,ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΚΑΜΜΙΑ...ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΛΗΞΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΓΡΑΨΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ!!!ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΠΟΛΗ.ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ.ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου eri79 τι κάνεις;τωρα βρήκα ευκαιρία και ξαναμπήκα στο φορουμ.είπες είσαι μέσα από ναουσα.που ακριβώς είναι το πατρικό σου;εγώ τώρα μένω κοντά στο 5ο δημοτικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

angelsi έγραψε:

Γεια σου eri79 τι κάνεις;τωρα βρήκα ευκαιρία και ξαναμπήκα στο φορουμ.είπες είσαι μέσα από ναουσα.που ακριβώς είναι το πατρικό σου;εγώ τώρα μένω κοντά στο 5ο δημοτικό.

ΕΓΩ ΕΜΕΝΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΓ ΜΗΝΑ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΚΤΕΛ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenatsak έγραψε:

KORITSIA ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΟ ΑΛΕΧΑΝΔΡΕΙΑ 31 ΧΡΟΝΟΝ ΚΑΙ ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΑΣ ΚΑΝΟ???? :unsure:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ!!!ΟΛΟΣ Ο ΝΟΜΟΣ ΜΑΣ ΧΩΡΑΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειασας κοριτσια.τι κάνετε;καλωσήρθες elenatsak.eri καλά είσαι;έρχεσαι καθόλου νάουσα;

το μωρό μου είναι 10 μηνών.πριν λίγα λεπτά το έβαλα για ύπνο και λέω ας ανοιξω τον υπολογιατη.τα δικά σας τι κάνουν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenatsak έγραψε:

ΧΑΙΡΟΜΑΙ..... ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ????

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΣΕ 107 ΜΕΡΕΣ!!!ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ . ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ 46 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ. ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΞΥΠΝΙΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια από τη Νάουσα!

εγώ είμαι απο τα Χανιά αλλά έχω έρθει στην πόλη σας και έχω τις καλύτερες εντυπώσεις! έμεινα για διακοπές Πάσχα στο άλσος του Αγ. Νικολάου, πήγα στη Βέροια και την ¨Εδεσσα...Τι ωραία μέρη και φιλόξενος, ζεστός κόσμος...

Θα προσπαθήσω να ξαναέρθω και με το μωρό μου...

Να είστε καλά και να χαίρεστε τα μωράκια σας!

πολλά φιλιά :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ! elena δεν είναι πολύ ωραίο συναίσθημα όταν κοιμάσαι δίπλα του;να βλέπεις τη φατσούλα του;εμένα μ΄ αρέσει παρα πολύ και τώρα οταν ξυπνάει αρχίζει τα γελάκια του,λέει τα δικά του,μπα μπα ντα...είναι το κάτι άλλο.ERI με το καλό να έρθει το μπεμπάκι σου.αλήθεια τι είναι;το είδατε;τωρα θα αγοράσεις και τα ρουχαλάκια του,κουβερτούλες,μπιμπερά και και και...ΤΕΛΕΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgiaher έγραψε:

καλησπέρα κορίτσια από τη Νάουσα!

εγώ είμαι απο τα Χανιά αλλά έχω έρθει στην πόλη σας και έχω τις καλύτερες εντυπώσεις! έμεινα για διακοπές Πάσχα στο άλσος του Αγ. Νικολάου, πήγα στη Βέροια και την ¨Εδεσσα...Τι ωραία μέρη και φιλόξενος, ζεστός κόσμος...

Θα προσπαθήσω να ξαναέρθω και με το μωρό μου...

Να είστε καλά και να χαίρεστε τα μωράκια σας!

πολλά φιλιά :kiss::kiss::kiss:

καλα τα μερη μασ αλλα και εσεισ εκει κατω δεν πατε πισω...ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΛΥ ΔΡΟΣΕΡΑ!!!!ΧΙΧΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΤΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANGELSI ΝΑΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ.ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΔΙΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ.

ΝΑΙ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ.ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ...ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ ΣΤΗ ΑΓΚΑΛΙΑΜ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΕΧΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΤΕ?

ΑNG ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΕΙ ΑΣΤΕ Κ ΣΥΝΟΜΙΛΗΚΕΣ..ΕΓΩ ΒΑΣΙΚΑ ΗΜΟΥΝΑ ΘΑΜΩΝΑΣ ΠΡΙΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΖΕΡΟ ΣΤΑ ΚΑΡΑΟΚΕ ΧΑΧΑΧΑ.ΝΑΙ ΕΧΩ ΥΠΕΡΟΧΗ ΓΑΙΔΟΥΡΟΦΟΝΑΡΑ!!!!!!!ΕΣΥ ΠΟΥ ΣΥΧΝΑΖΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ERI;ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ.ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΚΑΘΗΣΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΣ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.ΜΗ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ.ΕΓΩ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΧΑΖΕΥΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ 8ο ΤΑ ΠΗΡΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ZERO ΣΤΑ ΚΑΡΑΟΚΕ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΣΥΧΝΑΖΑ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ,ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ.ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΡΩΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΜΕΓΑΛΕΙΑ.....ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ ΟΜΩΣ!!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ANGRLSI ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΟ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ!!!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΧΑΝΙΑ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανεις elenatsak;και μενα πρινλιγο κοιμηθηκε.τον εβαλα κατα τις 2 και κατι αλλά ακουσε το μπαμπα του πυ ηρθε απο τη δουλεια και ήθελε αγκαλιά.επαιξαν λιγο και κοιμηθηκε.εσυ καθε 3 ωρες τον τα'ί'ζεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ax exoyme ena uemataki me to taisma..... apo to nosokom moy eipan kathe 3. o giatros mas moy eipe opote kai oso zitisei... e loipon ego apo moni moy katelixa kathe 4 ores 150gr. to kalo einai oti to brady troei stis 11 kai meta xana stis 6.30 to proi... to loyloydi moy den thelei na xipnaei tin manoyla!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια τι κάνετε;

ERI όλα καλά;που χάθηκες;

Elenatsak τι κάνεις;το μωρό καλά;είδες καλό παιδάκι; δε σε ξυπνάει.Μπράβο του!

Κι ο δικός μου κάθε 3 ώρες έτρωγε και λίγο πριν κλείσει το 2ο μήνα σταμάτησε να ξυπνάει το βράδυ.

Βγαίνετε καμμιά βολτίτσα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΛΙΓΟ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΡΕ ΑΚΟΜΑ. ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΑΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΝΑ ΒΓΕΝΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...