Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

αχ τι όμορφα νέα είναι αυτά που διαβάζω! Φωτεινούλα να σου ζήσει ο μπέμπης σου! Καλή λοχεία τώρα και υπομονή στα νέα δεδομένα που θα έχεις!

Καλή συνέχεια στις επόμενες και πάντα να υπάρχει θετική σκέψη! Όποια απο εμάς θα ακολουθήσει να της πάνε όλα καλά και να μην ταλαιπωρηθεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου τι κανετε??

εμεις εδω και λιγες ωρες εχουμε σταματησει τις εργασιες για σημερα..και η κουραση μου δεν λεγεται! χαλαλι ομως γιατι το δωματιακι της μπουμπους μας βγαινει τελειο! :woohoo: το κανουμε 2 χρωματα..τους 2 τοιχους μπεζ και τους αλλους 2 πορτοκαλι! απο το πρωι δεν εχω κατσει καθολου...και μεσα σε ολα βαλαμε να ψησουμε και χταποδια, ψαρια και καλαμποκακια (μιαμ μιαμ) καλα που ηρθε η πεθερα και ανελαβε εκεινη να ψηνει τουλαχιστον και εγω να βοηθαω οσο μπορω τον αντρα μου..τι να κανω τοσες μερες δουλευει απο το πρωι μεχρι το βραδυ και μια μερα που καθεται εβαφε...το ποδια να μμην σας περιγραψω πως ηταν..σε ψωμακια ειχαν φουσκωσει :laugh: :laugh:

και η μπεμπα μου να κανει χαρουλες στην κοιλιτσα μου που της φτιαχνουμε το δωματιο!!! :PB) :laugh: το καλο μεσα σε ολα ειναι οτι δεν ειχα συσπασεις και ετσι εκανα ανετα δουλιτσες!

ηθελα να ερθω και εγω στην φωτεινη μας αλλα δεν αντεχα με τιποτα :(

κοριτσια ηρεμια τωρα και μην αγχωνεστε..θα εχουμε πονακια τωρα γιατι ο καιρο κοντευει και ειμαστε τοσο βαριες..λογικο να ποναμε και λιγακι..

φιλακια πολλα σε ολες τις φουσκοκοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Valentina euxaristoume pou mas enhmerwses gia thn Fwteinh!pisteuw na ths edwses tis euxes mas kai thn agaph mas!xairomaste pou einai kala kai oi 2 tous!!!!

Kikitsa mou mpravoooooo!!!!me to kalo na teleiopoih8ei h dwmatiara ths mpempas sou!!!alla....prosexe!!!!!oxi polu kourash!den xreiazetai na exeis suspaseis gia na ka8esai.siga siga ola 8a ginoun!omorfo 8a ginei pantws sumfwna me thn perigrafh sou!

shmera eixa k gw suspaseis enw den ekana tpt..kai h mpempoula mou exei aplw8ei san xtapodaki.xerakia-podarakia thn anatolh kai th dush!polu zwhroula einai shmera!manaraki mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥ,ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ,να σου ζησει το παλικαρακι σου!!!

τρελαθηκα απο την χαρα μου οταν το εμαθα οτι γεννησες!!!μπραβο κοπελα μου ναναι γερος και καλοτυχος παντα!!!η παναγιτσα μαζι σας!!

Κικιτσα ,με το καλο το δωματιακι σας!

Χριστινακι μου,με το καλο την Παρασκευη να γεννησεις το νινακι σου και να μην πονεσεις καθολου!ευχομαι ναναι υ πιο υπεροχη εμπειρια ζωης!!! :kiss:

Ανσια μου θα συμφωνησω μαζι σου οτι κι εγω δεν με βλεπω να καταλαβω οτι γενναω :laugh: :laugh: :laugh: μαλλον θα τρεχω τελευταια στιγμη και οχι τιποτα αλλο αλλα το μαιευτηριο ειναι κανα μισαωρο μακρια...εσυ εισαι κοντα τουλαχιστον!!! ;) τυχερουλα!!! :silly:

Γεωργιτσα μου πες μας κι αλλα ...ενημερωσε μας γιατι αποτι βλεπεις κι εγω και η Αναστασουλα δεν μας βλεπω να καταλαβουμε οτι γενναμε :P

Παντως ωραια της τα ειπες στο προηγουμενο μηνυμα σου μεχρι κι εγω ηρεμησα!!!κι εγω νομιζω οτι θα γεννησω νωριτερα και το εχω ετσι σαν ενστικτο ..δεν ξερω..αλλα απο την αλλη ειναι η πρωτη γεννα μου και λενε οτι στο πρωτο παιδι σε παει μεχρι την ΠΗΤ ...ελπιζω να μην με

παει εως 21/7 γιατι θα λιωσωωωωωω απο την ζεστη!!!

Εγω κατα τα αλλα ειμαι οκ!!!δοξα τω θεω!η μπεμπα κοβει βολτες οσο μπορει γιατι ειναι και στριμωγμενη πια....η υγεια μου,καλα και απλα περιμενωωωωωωω...επισης ο Τεο μου ,μου υποσχεθηκε θαλασσιτσα το Σαββατο γιατι δεν με αφηνει ο ιατρος μου να μπω στη πισινα μας και ντρεπομαι κιολας να με βλεπουν και οι γειτονες με την κοιλια να κολυμπαω...οποτε θα με παει σε απομονωμενη παραλια να νιωθω ελευθερη και να κολυμπησουμε με την μπεμπουλα!!!φιλακια πολλααααααααααα σε ολες τις κοιλουμπιτσες και πειτε μου καμια που κολυμπησε πως ενιωσε με την κοιλιτσα στη θαλασσα.ελαφρυτερη λενε πως νιωθεις ,ισχυει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIKH εννοειτε πως θελουμε φωτο απο το δωματιο της μπουμπους σου!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ και μενα η δικια μου σημερα εχει απλωθει λες και κανει ηλιοθεραπεια :P:P:P ! Και ωρες ωρες ζοριζομαι πολυ ετσι που απλωνεται! Ασε που εδω και μερικες μερες με πιανουν καουρες το βραδυ και με τρελενουν!

ΑΡΓΥΡΩ μου χαιρομαι που σας ηρεμησα! Παντως αληθεια σας το λεω εγω πηγα με μια ανεση απιστευτη! Γενικα ειμαι ψυχραιμος ανθρωπος αλλα εκεινη την μερα ειχα μια απιστευτη ηρεμια που ουτε εγω η ιδια δεν μπορουσα να εξηγησω! Για να καταλαβετε εδινα και κουραγιο στην καυμενη την μαμα μου που επειδη ειχε γεννησει με καισαρικη την αδερφη μου και ειχε ασχημη εμπειρια (1986) ηταν ετοιμη να βαλει τα κλαματα οταν της ειπε η γιατρος μου οτι παμε για καισαρικη! Και γω να της λεω "καλυτερα με καισαρικη ρε μαμα! κυρια θα μπω κυρια θα βγω! ουτε σπρωξε "γιατι μειναμε απο βενζινα", ουτε να βλεπει ο καθενας το "πιπι" μου :P:P:P ! Και τωρα που πλησιαζει ο καιρος το μονο που με αγχωνει πραγματικα ειναι η προσαρμογη στο σπιτι με δυο παιδια και πως θα αντιδρασει ο Νικολας μου! ΑΑΑΑ! και αυτη η καταθλιψουλα που μου εκανε παρεα περιπου 2-3 μηνες την προηγουμενη φορα!

Κοριτσακια μου σας αφηνω και παω για υπνο γιατι η μερα αυριο προβλεπεται πολυ δυσκολη!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο βραδακι κοπελα μου!!!και μην σκεφτεσαι καταθλιψουλες και χαζα!τωρα με τον Νικολα σου θα εχετε πλακα ολοι μαζι !θα παιζετε και θα δεις ποσο πολυ θα το αγαπα ο Νικολας σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala Gewrgia mou shmera einai to kati allo h karamelitsa mou!kale den stamataei!den kserw ti na thn kanw. :) :) ase pou niw8w sunexws na me travaei to shmeio deksia tou omfalou otan ka8omai gia kana 10lepto or8ia.ti zori kai auto.me ponaei tautoxrona.periergo..eisai tuxeroula pou eisai psuxraimh..egw 8a sas pw thn empeiria mou otan me to kalo ftasei h wra ..an k den nomizw pws 8a deiksw thn apaitoumeh psuxraimia.afou lew ston antroulh mou:ekeinh thn hmera den 8a mou les na milaw souhdika..mono ellhnika 8a milaw.den mporw kai alles pieseis ekswterikes.. :D :D :D :D

argurw mou tuxh einai les na exw to nosokomeio sta 100m?

koritsia please..mhn arxisete na milate gia 8alassa ..shmera eixa to prwto mou ksespasma..eklaiga me lugmous giati diavasa se ena post kapoies kopeles pou phgan gia mpanio sth 8alassa.exw trela me th 8alassa,ton hlio,ton kauswna.den mporw na ta steroumai kai epeidh fetos den 8a er8oume ellada to kalokairi zorizomai arketa..sxedon epa8a kata8lipsh shmera..eklaiga egw,klwtsouse h mpempa,eniw8a k tupseis psuxologia sk##a!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές!!!

Χαίρομαι που ειναι καλα η Φωτεινή και ο μπέμπαρος!!!

Βαλεντίνα ευχαριστούμε για τα νέα! :kiss: Αλλά τι λές? έχεις κι εσυ συσπάσεις? θα μας κάνεις την έκπληξη?

Ζηλέυω όσες πήγατε για μπανάκι, θέλω κι εγω, ίσως πάμε την Τρίτη...να βρέξω τα πόδια μου λίγο...

ρε παιδια έχω γίνει γκρινιάρα πολύ... :(

έχω φουσκώσει και τουμπιανιάσει απο το πρήξιμο...Νιώθω άσχημα με το σώμα μου, σα την όρκα τη φάλαινα, όλο ζεσταινομαι, κουνιέμαι και νιώθω να μου φευγουν υγρα απο το πιπι, πονάω σε όλα μου τα κόκκάλα...τον έχω πρήξει τον άντρα μου :(

Η μπέμπα ΟΛΗ μέρα κουνιέται (ζωή να χει το καλό μου) αλλά φοβάμαι πώς θα βγει και δε θα κοιμάται με τπτ...

Θέλω κι εγω να γεννήσω κι ας φοβάμαι...

Σας έπρηξα, φιλιά στα κοιλουμπάκια σας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδίτσες μου!!!!!

απο χτες εχω γίνει σαν λουκουμας !!! χιχιχι!!! εχουν πρηστεί τα πόδια μου στους αστράγαλους και με αυτη την αφόρητη ζεστη ιδρωνω συνεχεια!!!!! εν τω μεταξυ εχω βαρυνει πολύ (οχι μονο σε λικά αλλα και σε διαθεση) και δεν εχω κουραγιο να κανω τιποτα!!!! τελικα ο ενατος είναι ο πιο δυσκολος μηνας!!!! όλοι οι αλλοι μπροστα του είναι παιχνιδακι!!!!!!! το μονο που με ηρεμει ειναι ο μπεμπάκος μου που κλωτσαει συνεχεια και η αναμονη της πεμπτης που εχω υπερηχο και ραντεβου στον γιατρουλη μου!!!!!!!!

εσεις πως ειστε κοριτσακια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HaraAbel έγραψε:

Σας έπρηξα, φιλιά στα κοιλουμπάκια σας! :kiss:

ΧΑΡΑ μου!!!!!!! δεν μας πρήζεις!!!! ετσι ειμαστε όλες και διαβαζοντας η μια τα σχολια της αλλης ηρεμουμε λιγο, τουλάχιστον δεν αισθανόμαστε μονες!!!!!

Υπομονη!!!!!! οπου να ναι τα βασανα θα τελειωσουν και θα εχουμε αγκαλια τα μπεμπάκια μας!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ξεχασα να σας πω ότι χτες φτιάξαμε το δωματιάκι του μικρού, βαλαμε τα αυτοκόλλητα που αγοράσαμε και εχει γινει σουπερ!!!! επιτελους περνει μορφη σαν παιδικό δωματιακι και εγω ειναι τοοοοσοοοο ευτυχισμένη!!!!!! :silly: :lol: :silly: :lol: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω το μονο μπανιο που κανω ειναι στην μπανιερα πισινα μου χαχαχαχα εχτε με κοροιδευε ο αντρας μου εχουμε ενα σιτριβανι μου λεει μπες μεσα αμα θες καντο πισινα αλλα του ειπα να το σκεπασει μηπως και το δουν απο τον δορυφορο και μας το φορολογησουν ουφφφφφφφφ δεν αντεχω ολο ντουζ κανω απο το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

τι κανετε? εγω εδω ζεστενομαι!

εχω την εντυπωση πως εχω γινει σαν ντουλαπα! ο μπεμπης μου δεν εχει σταματησει λεπτο να κλωτσαει, ηθελα και εγω να παω για μπανιο χθες αλλα δεν μπορεσαμε γιατι ο αντρουλης μου ειχε μια δουλεια να κανει.

ανυμομωνω να γεννησω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.ΤΙ ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ??????????????ΠΕΘΕΝΩ..............ΟΥΦ ΚΛΩΤΣΑΕΙ Κ Η ΜΙΚΡΗ ΑΡΚΕΤΑ,ΠΕΡΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ...ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΤΡΟΜΑΖΩ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ!!! :P:P:P ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΙΞΙΜΑΤΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ.ΘΕΛΏ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΤΟΥΖ Κ ΝΑ ΞΑΠΛΩΝΩ...............ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ??ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΩ ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ??ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ!! :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mouritsa εμενα την προηγουμενη φορα που πηγα μου ειπε ο γιατρος οτι την επομενη θα με δει και απο κατω! να μετρησουμε τραχηλο και να δουμε πλακουντα.

:cheer: φοβαμαι βεβαια μηνγινει καμια στραβα και σπασουν τα νερα. αλλα εχω εμπιστοσυνη στο γιατρο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοιλουμπιτσες μου!!!

μολις μαγειρεψα και εχω σκασειιιιι!!!παιδια εγω εδω που μενω ειναι βουνο και περυσι ειχε και ψυχρα το βραδακι..φετος :blink: εχει καυσωνα τρελοοοοοοο,δεν φυσαει καθολου !!!φανταζομαι τι γινεται στο κεντρο :S ...

Εν τω μεταξυ στο συγκροτημα μας εχουμε πισινα και ολα τα σκατοπαιδα βουτανε συνεχεια και τους βλεπω και εχω σκασει απο το κακο μου :angry::angry::angry: ζηλευωωωωωωωωω......ευτυχως ο αντρας μου μου ειπε θα με παει το Σαββατο στη θαλασσιτσα και περιμενω πως και πως...φυσικα μαγιω για φαλαινες δεν εχω :laugh: :laugh: :laugh:

αλλα θα δω τι θα κανω...θα με παει καπου απομερα να μην τρομαζω το κοσμο :lol: και θα βουτηξωωωωωωωω!!!γιουπιιιιι!!!

Κατα τα αλλα τα ποδια μου ειναι τουμπανο,δουλειες βαριεμαι αφορητα να κανω,σημερα εκανα και την ντουλαπα της μπεμπουλας και τελειωσαμε απο το δωματιακι της!!!ειμαστε ετοιμοι να την υποδεχτουμε!α....το απογευμα θα κανω και την βαλιτσα μου!ψωνισα σουτιεν και παντοφλες και οτι χρειαζομουν τελος παντων και θα τα τακτοποιησω στην βαλιτσουλα!!!

Και κατι ακομη..ρε κοριτσια εμενα δεν κλωτσαει συνεχεια... :( διαβασα πριν που λεγατε οτι συνεχεια κλωτσανε τα μπεμπουλινια σας και τρομοκρατηθηκα!εμενα κλωτσαει σχετικα συχνα αλλα οχι και συνεχεια!δηλαδη εχει τυχει να περασει και μια ωρα και να μην φανει...

ουφ...

τι να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα μου νομίζω δεν πρεέπει να ανυσηχείς...πια δεν έχουν τόσο χώρο να κουνιουνται εντονα, μπορεί να είναι και λίγο τεμπελίτσα :):)

εμενα μερικες φορές τον πιανει και κανει ολόκληρο σοου από καρουμπαλάκια και κλωτισες και σχηματα, μερικές φορές κοιμάται για κανα 2 ώρες και μετα φτου και από την αρχη!!!! ειναι τόσο καλοοος ο γιοκας μου μωρε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινη να σου ζήσει το μωράκι και συ Χριστίνα όλα καλά να πάνε.

Εγώ κορίτσια τα έχω παίξει τόσο από τη ζέστη που την διαδικασία της γέννας δεν την σκέφτομαι καθόλου και δεν με αγχώνει καθόλου. Δεν την αντεχα τη ζέστη καθόλου τώρα ακόμη χειρότερα. Χθές έκανα μπάνιο στη θάλασσα απολαυση δεν νομίζω να προλάβω να κάνω αλλο γιατί το άλλο ΣΚ ο αντρας μου τρέχει σε αγώνα.Εχει χόμπυ τα ράλλυ. Εχουμε τρελλαθεί τελείως φαντάζεσται να με πιάσουν οι πόνοι την Κυριακή και ο άντρας μου να είναι στο αυτοκίνητο. όσο για το αν θα καταλάβουμαι πότε θα γεννήσουμε το ίδιο είπα και γώ στο γιατρό΄, αλλα μου είπε πως δεν υπάρχει περίπτωση να μην το καταλάβω. mouritsa μου είπε ο γιατρός οτι την Παρασκευή που θα πάω θα με δει και απο κατώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα κανει πολλες φορες καρουμπαλακια στην κοιλιτσα μου και γυριζει σβουριτσα και εξογκωματα βλεπω παντου αλλα κανει και κανα 2ωρο καμια φορα να εμφανιστει η τσαπερδονα μου!χαχαχχαχ

και με τρομαζει το τρελοπαιδο μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mouritsa κι εμένα έτσι μου είπε ο γιατρός, Παρασκευη που θα πάω θα με κοιτάξει απο κ΄τω... :dry: Δεν ήξερα οτι έτσι σπάνε τα νέρα :huh::huh:Ανθηηηηη με φρίκαρες τώρα!

Αργυρώ μη σε απασχολει καθόλου, δε κάνουν όλα τα μωράκια το ιδιο! και αφου σου δινει στιγμα ανα τακτα διαστηματα όλα καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου οπως ειχα προβλεψει σημερα ηταν μια πολυ γεματη μερα! απο τις 7 ειμαι στο ποδι! κατεβηκαμε με τον Κωστα στην πολη για διαφορες δουλειες, τραπεζα, εφορια, ελτα, γιατρο του τεβε για να γραψουμε εμβολιο και τελος πηγαμε στην παιδιατρο και καναμε το τελευταιο εμβολιο του Νικολα (το επομενο θα ειναι σε 2 χρονια)! Γυρισα εκανα ενα ντους, εφτιαξα κατι προχειρο και φαγαμε και ξαπλωσα μια ωριτσα! Εμενα η γιατρος μου με κοιτουσε απο κατω οταν μπηκα στον μηνα μου (μιλαω για την πρωτη εγκυμοσυνη) και μου ειχε κανει και μια καλλιεργεια κολπικου υγρου! Αυτην την φορα μου ειπε οτι επειδη παμε με προγραμματισμενη καισαρικη θα κανουμε μονο την καλλιεργεια για να δουμε αν ολα ειναι οκ και δεν προκειτε να με κοιταξει απο κατω! Χαρα μου δεν σπανε ετσι ευκολα τα νερα! Τι λες τωρα?

Αργυρω μου και μενα την πιανει την κορακλα μου και κλωτσαει ασταματητα και καποια στιγμη ηρεμει σε σημειο να ανυσηχω αλλα εχω βρει το κουμπι της, τρωω κατι γλυκο και ξαπλωνω, δεν υπαρχει περιπτωση να μην μου ειξει κλωτσια!

Ποια ειπε οτι επειδη κλωτσαει θα ειναι ζωηρη η μπεμπα της? Δεν ισχυει κατι τετοιο! Και ο Νικολας δεν ειχε υσηχια οσο ηταν στην κοιλια μου αλλα με το που βγηκε ηταν τοσο ηρεμος και καλος σε σημειο πολλες φορες να ανυσηχω!

ΚΟριτσακια μου αυτα απο μενα! Φιλια πολλα πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..............ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ..ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΕΙ :cheer::cheer:

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΣΕ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΑΠΛΑ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΛΕΝΕ:ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ Κ ΑΝ ΣΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΤΟΚΕΤΟ?ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ. :lol::lol:

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ.ΕΓΩ ΤΗ ΜΕΡΑ ΘΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΥΝΙΕΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. B) ΦΥΣΙΚΑ ΑΝ ΕΙΧΑ Κ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΑΣΧΟΛΙΟΜΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.. :P

ΜΟΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΓΙΑ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΝΑ ΞΕΠΙΑΝΟΜΑΙ..ΑΧ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΣΑΝ ΤΟ ΒΕΓΓΟ ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ :silly: :silly: !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να κανω βρε μουριτσα μου? Ηταν δουλειες που επρεπε να γινουν και το βασικοτερο ηταν το εμβολιο του Νικολα και να γραψω τα εμβολια στο ΤΕΒΕ, 130€ εκαναν ;)! Ασε που θελω μπαινοντας στο μηνα μου να μην εχω καμια εκρεμοτητα τετοιου ειδους αλλα και με την δουλεια μου! Το δευτερο βεβαια δυσκολο αλλα θα προσπαθησω να εχω τακτοποιοησει οποιαδηποτε εκκρεμοτητα για να γεννησω με την ησυχια μου και να μην εχω πολλα πολλα στο κεφαλι μου!

Ασχετο βρε κοριτσια ποιες απο εσας εχετε facebook να τα λεμε και απο κει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...