Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η Παναγια εκανε το θαυμα της!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Μπράβο βρε Αναστασία μου να έχεις μια τελεια εγκυμοσύνη η ποαναγια θα σου τα φέρει ολα καλα. σε λιγο καιρο θα μας λες για το μπεμπακι σου οσο για τη χοριακη στην αρχη ολες ετσι είναι οχι αγχος αυτο να λες στον εαυτό σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εκτιμώ αφάνταστα την συμπαρασταση σας και δεν ξερω ποσα τεστ θα εκανα ακομα αν δεν με ηρεμουσατε.Αφου σημερα δεν ειχα πονακια και νομιζα πως δεν ειμαι εγκυος, παθαινω κατι τετοιες κρισεις.!!!Εντομεταξύ ειμαι φουλ φουσκωμενη σαν μπαλονι λες και ειμαι 4 μηνων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααααααααααααααα διπλασιαστηκεεεεεεεεεεεε!!!!38,40 χοριακη.Πηρα το γιατρο και μου ειπε παμε καλα.Θ αξανακανω την αλλη Παρασκευη και μετα θα μου πει ποτε θα με δει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου τελεια η χοριακη :cheer::cheer::cheer:

αντε ετοιμασου...σε λιγες μερες θα δεις το σπορακι σου...

πολλα φιλια :kiss: ...και χαιρομαι πολυ με την χαρα σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

αναστασια μου τελεια η χοριακη :cheer::cheer::cheer:

αντε ετοιμασου...σε λιγες μερες θα δεις το σπορακι σου...

πολλα φιλια :kiss: ...και χαιρομαι πολυ με την χαρα σου :)

Σ ευχαριστω πολυ για την στηριξη σου, μου ειναι πολυτιμη!!Το αγχος δεν μου εφυγε ακομα , δεν σου κρυβω, για το να θα ανεβει κι αλλο η χοριακη!!!Νομιζω πως ολα θα πανε καλα ομως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΦΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ!!ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΣΕ 8 ΜΗΝΕς ΘΑ ΕΧΕΙς ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααααα εκανα χοριακη παλι σημερα.274,70 ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ!!!!!!!επλιζω να μην μας απογοητευσει.Με αυτο το ρυθμο φανταζομαι πως απο την αλλη εβδομαδα θα παμε να δουμε το φασολακι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

μπραβο αναστασια μου :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

αντε τωρα περιμενουμε να μας πεις αν ειναι ομορφο το φασολακι σου :P:)

Αφου θα μοιαζει τον αντρα μου κουκλι θα ειναι...ο καρπος του ερωτα μας!!! :P:kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANASTASAKI MOY γλυκο ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι βρε ....

κ γω ανυπομονω την αλλη εβδομαδα να παω ν αδω το φασολακι μας χαχαχχα

λεω να παω να ανοιξω ενα θεμα με πας που πρωτα ο θεος γενναμε γεναρη φλεβαρη για να τα λεμε εκει ....εσυ τι λες?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!! ΤΗ ΠΑΡΡΑΚΛΙΣΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΤΗ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.ΛΕΣ ΝΑ Μ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ.ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ 2 ΠΑΛΙΝΔΟΜΕΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Η ΜΗΤΡΑ ΚΑΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΔΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...