Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με δυο θετικα τεστ στο χερι.......


Recommended Posts

Κοριτσακι τωρα το ειδα..

τι τελεια νεα?????????

Ελπιζω για τα καλυτερα..

Να εισαι οντως εγκυουλα και να διανυσεις μια ΥΠΕΡΟΧΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ εγκυμοσυνη..

τα φιλια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 65
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

koritsaki mou gliko molis tora eidda tin anakoinosh sou !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ola 8a pane teeeeeeeeeeeeeeleia mi fovase tipota i pnagia mazi sou einai sou efxomai mesa apo thn kardia mou ta kaliiiiiiiitera kopela mou sou aksizoune k na deis pou ooooooola 8a pane mia xaroulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa se filo :) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεν το πιστευωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω θα τρελαθωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!κοριτσακι μου συνχαρητηρια κ ευχομαι ολα να σου πανε καλα,,,,ειδες με σειρα πηραμε την λιστα απο τις μελλοντικες μανουλες 2011 ευχομαι η επομενη να ειμαι εγω μιας κ ειμαι κ δευτερη μετα απο σενα στην λιστα!!!!!!συνχαρηρτηρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ε???????????τωρα πεταωωωωωωωωωωωωωω!!!

τα πιο γλυκα κοριτσακια του μαμμυ μενουβ εγκυες αυτο τον μηνα!!!!!!11

ευχομαι ολαααααααααα να πανε υπεροχα και σε 9 μηνες να κρατας αγκαλιτσα το μωρακι σουυυυυ!!!

συγχαρητηριααααααααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!Συγχαρητηριααααααααα!!!μολις ειδα το ποστ σου!δεν εχω λογια!εχω χαρει παρα πολυ για σενα!ειδες που σου ελεγα θα μεινεις γρηγορα εγκυουλα? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: τα καταφερες!!!!!!!!!! ;)

Ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη και μια υπεροχη γεννα!!!αγαπουλα μου γλυκια απο εδω και περα μονο χαρες και χαμογελα!!! :kiss::kiss::kiss: ε....ενταξει αμα θα εχεις και καμια αναγουλα μην τρελαθεις.. :laugh: :laugh: :laugh: τα εχουν αυτα οι εγκυμοσυνες!

Ευχομαι υγεια και για σενα αλλα και για τον μπαμπα σας ,ενα γερο μωρακι και να ειστε παντα μια χαρουμενη οικογενεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Irene1 φιλεναδαααα, εμεινα με το φιαλιδιο στο χερι!!! Ξερεις τι εννοω.....με προλαβε το σπορακι!!!Με το καλο κ εσυ να υποδεχτεις τα ζουζουνακια σου!! Τοσο καιρο σε περιμενουν.....θα τα καταφερουμε Ειρηνη μου.......

Ποιο χέρι;;;;;;;;; Πόσα χέρια έχεις;;;;;; Στα δύο κράταγες τα 2 τεστ εγκυμοσύνης...Η θεά Κάλι είσαι;;;;;;;;;;;χαχαχαχα!!!!!!!!

Σε λίγο θα κρατάς το ζουζουνάκι σου....Πάει πια!!!!!!! Αστο έχουμε σαλπάρει γι άλλες πολιτείες!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα μου τι υπεροχα νεα ειναι αυτα!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

γιουπι γιουπι :silly: :) :woohoo: :silly:

Με το καλο αγαπουλα μου να φερεις στον κοσμο ενα γερο μωρακι.

Να εχεις μια τελεια τελειομηνη εγκυμοσυνη

γεματη χαρουμενες και συγκινητικες στιγμες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντίνα μου πολλά πολλά συγχαρητήρια!!! :cheer: Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!Και κάτι μου λέει ότι θα είναι κοριτσάκι!Δεν ξέρω, μάλλον επηρεάστηκα από τον μήνα!.Σου εύχομαι σε 8 μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου το όμορφο μωράκι σου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ το γλυκο κοριτσακι τα καταφερε!!!!! μπραβο κουκλα μου μπραβο!!! ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ!!! γιατι η κουκιδιτσα τα νοιωθει ολα!!! οποτε μονο χαμογελα!! και κανενας δυσταγμος!!!!! ολα θα πανε κατ ευχην!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariakrhth Σευχαριστω πολυ...Με το καλο να υποδεχτεις κ εσυ το μωρακι σου!!! :kiss:

Chri μου, κοριτσαρα μουυυυ, σευχαριστω παρα πολυ....οτι επιθυμεις κ συντομα!!

Cuando, πως ηταν στη Πραγα?? Ωραιο το ανοστο ψωμακι ε...?? Οταν θα ξαναπαω Βαρκελωνη, θα ερθω να σε βρω!! Με το καλο ν’ ακουσουμε κ τα δικα σου!! :kiss::kiss:

ΕΦΣ Σευχαριστω πολυ πολυ...Τι εγινε με εσας? Ξεμπερδεψατε με τους «επισκεπτες»???ελα να παιρνουμε σειρα...!!

Natali.str εισαι το πρωτυπο μου!!!! Να σου ζησουν τα παιδακια σου κ με το καλο να ερθει κ το 4ο...

Barb Σευχαριστωωωωωωω....βλεπω εισαι κ εσυ στη προσπαθεια ε...?? Αναμενουμε κ τα δικα σου κοριτσαρα...

Mina2 Αθηνα μουυυυυυυυυυ, τι κανεις βρε φιλεναδα....σου ειχα στειλει μηνυματακι!!!Σευχαριστω παρα πολυ για ολα....Κ εσυ δε θελω να αγχωνεσαι για τιποτα! Συντομα θα ερθει κ το δικο σου θαυματακι.........

Kalli5 γλυκεια μου, εισαι η επομενη ναι ναι ναι!!!Σημαδιακη η λιστα τι να πω.....εμεις περιμεναμε μαζι θυμαμαι....τι εγινε, εχουμε κανενα νεο????Με το καλο να ερθει!! :kiss::kiss:

Stacey σευχαριστω παρα πολυ....το δικο σου γλυκουλικο ειναι στο δρομο βλεπω, με το καλο να το υποδεχτεις!!

Tinkerbel25 Απο το στομα σου κ στου Θεου το αφτι!!! Μακαρι να πανε ολα καλα...ειπαμε...ειμαστε αισιοδοξοι!!!! Οτι επιθυμεις σου ευχομαι.....

Μαρινιω ελα καλε, που εισαι εσυ!!! Σευχαριστω πολυ μικρη μου για τις ευχες...μετα το καλοκαιρι λετε να βαλετε μπροστα παλι ε? Ειδα το θεματακι......ευχομαι να σου πανε ολα καλα αυτη τη φορα....κ να μεινεις κ εσυ εγκυουλα συντομα! Το μικροβιο περασε? Τι εγινε?

Αργυρωωωωωωωω27 Χαχαχαχα φιλεναδααααααα το πετυχαμε το σπορουλι....λες να εχει κεντραρει????μεχρι να το δω στη μητρα....θα σκασω!!!!!Αχ βρε Αργυρω μου....σευχαριστω πολυ για ολα....κ τωρα που το σκεφτομαι, καιρο εχουμε να γελασουμε βραδιατικα...χαχαχα Με το καλο να ερθει το κοριτσακι σου!!!! :):)

Zaxarenia κουκλα μου! Σευχαριστω κ εσενα πολυ πολυ, θενκ γιου οπως λενε κ στο χωριο σου χαχαχα :laugh: Ποδηλατο κανεις καλε?? Να με κρατας ενημερη κις κις κις , με το καλο ν ακουσουμε κ τα δικα σου τα ευχαριστα! :kiss::kiss:

Hristin30 Χριστινακι μου γλυκο, τι κανεις? Σευχαριστω πολυυυυ....κ στα δικα σου γλυκεια μου.....παντα κοιταμε μπροστα!!!

Bell αχ συγκινηθηκα....μακαρι.....ετσι ακριβως οπως το λες....να μας βρει ο χειμωνας αγκαλια με το νινι μας.....Να χαιρεσαι τα παιδακια σου...!!!

Kimon Παει η διαιτα πανε ολα!!!!αλλα χαλαλι....χαχαχα, με το καλο κ τα δικα σου!!! :kiss:

Maraki24 Σευχαριστω πολυ κουκλιτσα!!! Το πετυχαμε.....οι επομενες παρακαλω!!! Εσυ πως τα πας? Το θεμα που ειχες με τους μυκητες, ξεπεραστηκε?

Irene1 χαχαχαχαχα μεκανες κ γελασα!!!! :laugh: :laugh: Η θεα Καλι ακριβως!!! Στο ενα χερι το ενα τεστ, στο αλλο χερι το αλλο τεστ, στο αλλο χερι το φιαλιδιο κ στο τεταρτο χερι......χμμμμμ χαχαχαχαχ βαλτε τη φαντασια να δουλεψει :P:P

BIKY μου, σευχαριστω παρα πολυ...να χαιρεσαι την πανεμορφη οικογενεια σου!!!

Theodosiadou Δεσποινακι μουυυυυ, τι κανεις??? Φουσκωνεις, φουσκωνεις???Σ ευχαριστω παρα πολυ....μακαρι Παναγια μου...να πανε ολα καλα...εχω ενα αγχος κ δυο κ τρια!!!!!Σε φιλω πολυ πολυ πολυ γλυκα, θα σε δω στις εγκυουλες Μαιου χιχιχι :kiss:

Dominique κουκλα μου, σευχαριστω πολυ!! Λες να ειναι κοριτσακι ε?? Εγω εχω τη διαισθηση για αγορακι....αλλα πραγματικα δε με απασχολει καθολου...γερο να ειναι...τιποτα αλλο....Να χαιρεσαι το παιδακι σου!!

Debbie871 σευχαριστω πολυ! Τι κανεις? Γεννησες η κοντευεις? Θυμαμαι το τικερακι σου!!

Mikroulaxristos εχεις δικιο! Αν κ κουκιδα ολα τα αισθανεται.....ειμαι αισιοδοξη απλα...καταλαβαινεις.....ειναι μεχρι να το αντικρυσω εκει που πρεπει να ειναι !!!χιχιχι Με το καλο να ερθει κ το μωρακι σου....θα γιορταζω κ μαζι της :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου Κωνσταντινουλα το δωρο σου ,για την γιορτη σου ο θεουλης σου το εφερε λιγες μερες αργοτερα ..

το πιο ομορφο,μοναδικο,το πιο ονειρεμενο δωρο που θελει μια γυναικα ...δεν ειναι πια μακρια σου ..τωρα πια ειναι στην ζωη σου ..ηρθε και θα μεινει ...

ειπαμε ..ΜΑΣ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΕΙ Ο ΘΕΟΣ !!!!!!!!

να εχεις μια ομορφη γλυκια εγκυμοσυνη κοριτσακι μου ..και ενα γερο μπεμπακι στην ομορφη αγκαλια σου ..

οτι χρειαστεις ειμαστε διπλα σου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ σε ευχαριστω πολυυυυ!!! :woohoo: :woohoo:

παλι κατι μου βρηκε στο τεστ παπ και μου λεει ειναι κολπιτιδα μοριακη....κατι τετοια...και παλι παιρνω κατι χαπακια!!δεν ειναι τιποτα σοβαροοο!!!ευτυχως ;)

και παλι με το καλοοοοοοοοο :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνχαρητηριαααααααα!!!μολις διαβασα την ανακοινωση σου τι τελεια νεα ειναι αυτα???μπραβο!!!χαρηκα απιστευτα!!!με το καλο να γεννηθει το μωρουλι σου το γλυκο :laugh: :cheer:;):P :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...