Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου φαίνεται απίστευτο...


Recommended Posts

...που γράφω αυτό το ποστ... Ακόμα και τώρα δεν το πιστεύω!! Δεν τολμώ να το συνειδητοποιήσω... Είμαι έγκυος... είμαι έγκυος... Πρέπει να το λέω στον εαυτό μου συνέχεια για να το πιστέψει...

Ήρθε εκεί που δεν το περίμενα... δεν το πίστευα καθόλου... Τι βάρη σήκωσα, τι δουλειές έκανα, δεν φαντάζεστε...Δεν είχα κανένα μα κανένα σύμπτωμα... αυτό το λέω για όσες ΔΕΝ περιμένουν... του γνωστού γκρουπ!! :P :laugh: Κορίτσια, κανένα σύμπτωμα!

Είχα ελάχιστο αίμα 25η μέρα και νόμιζα πως μου'ρθε νωρίς περίοδος.. αλλά μετά τίποτα! 26η.. 27η.. 28η.. πουθενά.. 29η το βράδυ έβαζα τάξη στο ντουλάπι του μπάνιου που ως συνήθως γίνεται χαμός και βρήκα ένα τεστ από αυτά του ίντερνετ, τα φτηνά.. είχε ξεμείνει από τότε που'χα πάρει τα τεστ ωορρηξίας.. Είπα, ας το κάνω το πρωί να μου φύγει η ιδέα που'χε αρχίσει να μου μπαίνει.. να δω ότι θα΄ναι αρνητικό, μπας και μου'ρθει κι η περίοδος να τελειώνω... Κάνω το τεστ το πρωί.. αχνό θετικό!!! Δεν πίστευα στα μάτια μου!!

Πήγα κατευθείαν για χοριακή: 202! Δεν το πίστευα!! Όλη την ημέρα περίμενα ότι θα με πάρουν και θα μου πουν "συγγνώμη, κάναμε λάθος"... Μια λεπτομέρεια: χοριακή 202 και το τεστ αχνό θετικό. Πράγμα που σημαίνει ότι αν το’χα κάνει 1-2 μέρες πριν μπορεί και να’χε δείξει αρνητικό.

Έκανα και σήμερα χοριακή... τιμή 907.. και κάπως ηρέμησα... κι άρχισα να χαμογελάω! :) :) Δόξα τω Θεώ, είναι μια πολύ καλή αύξηση!! Από δω και πέρα, μόνο θετική σκέψη... θα κάνω όλα όσα χρειάζονται κι όλα θα πάνε καλά!!! Εύχομαι και προσεύχομαι γι’αυτό…

Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα κορίτσια του mammyland που μου'χουν συμπαρασταθεί όλον αυτόν τον καιρό είτε με την καλή τους την κουβέντα, είτε με τις ευχές τους και τη θετική τους σκέψη. Όλες όσες έχουμε συναντηθεί αλλά κι εκείνες που δεν έχουμε συναντηθεί – ακόμα! ;) :laugh: Να’σαστε καλά, να χαίρεστε τις οικογένειές σας και ό,τι επιθυμείτε να σας έρθει σύντομα!

Το αγαπημένο μου ανιψούδι την Κωνσταντίνα (Aristina) για την αγάπη της, την θετική της σκέψη.. και τα τεστ ωορρηξίας που μου'στειλε και όντως όπως το'χε πει, αποδείχθηκαν γούρικα!!! :laugh: :laugh: Κοριτσάκι μου με το καλό να κρατήσεις το μπεμπάκι σου αγκαλιά! :)

Λαμπρινή (Asterias).. φιλενάδα, ελπίζω ο μαραθώνιος ;) να έπιασε τόπο και σε λίγες μέρες να'χεις κι εσύ ευχάριστα να μας πεις! Είπαμε, μαζί θα φουσκώσουμε!! ;)

Στα κορίτσια του ΔΕΝ περιμένουμε... και σ’ όλα τα κορίτσια που προσπαθούν για μωρό, εύχομαι σύντομα να ακολουθήσουν πολλές ευχάριστες ανακοινώσεις!! ;) Και να γεμίζει η κάτω λίστα συνέχεια!! ;)

Και για το τέλος, άφησα τις αγαπημένες μου Fantastic Six!!

Δημητρούλα, Έλενα (Dallia), Μαρίτσα (Marianda), Ολίβια (Mamoli) και Σισσιώ (και ζουζούνια εεε;;; :) )… Είσαστε δίπλα μου από την πρώτη στιγμή… ξέρετε τους φόβους μου, τις αγωνίες μου, τα πάντα.. και ξέρετε κάθε φορά να μου πείτε αυτό που χρειάζομαι ν’ακούσω. Κοριτσάρες μου, σας ευχαριστώ και σας αγαπάω πάρα πολύ!! :)

Νιώθω πολύ τυχερή που γράφτηκα στο mammyland - μου΄χει χαρίσει μια απίστευτη πανελλαδική παρέα και φιλίες ζωής! :)

Άντε, ας κλείσω την έκθεση.. συγχωρέστε μου την πολυλογία… αλλά με ξέρετε, άμα πάρω φόρα, ξεχνάω να σταματήσω… :P :laugh:

Υ.Γ. Όσες με έχετε στο facebook, μη γράψετε τίποτα εκεί.. για ευνόητους λόγους… ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 215
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

SUNXARITIRIAAA ROULAKI MOU!!!!!!!!TI XARA EXOUME MAZI SOU!!!EDWSES SE OLES MAS DUNAMI NA SUNEXISOUME TON AGWNA MAS:):)NA EXEIS MIA UPEROXI EGGUMOSINI NA TIN EUXARISTITHIES POLI POLI...KAI OLA NA SOU PANE KALA KORITSAKI MOU.....KAI NA MPENEIS GIATI SE THELOUME EDW DIPLA MAS.....NA MAS DINEIS THARROSS KAI TIS GNWSEIS SOU!!!!ESTILNA EGW TIN APESTALMENI MOU XAXAXA TIN GIWTAA NA KATHETE OLI TIN WRA DIPLA SOU NA KOLISEI EGGUMOSINI KAI NA MOU TIN FEREI EDW XAXAXAXAXAXAX!!!ME TO KALO NA GINOUN OLAA...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!

ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ .

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ .

ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ .

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μπραβο!!!να σου πανε ολα τελεια,να εχεις μια υπεροχη και ηρεμη εγκυμοσυνη και να κρατησεις ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλια σου!!!τωρα ηρεμια,ξεκουραση και ολα μια χαρα!! :):):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχουμε μιλησει ποτε μεσα απο το μαμμυ αλλα ειχα διαβασει ποσο το ηθελες. σου ευχομαι ολοψυχα να σου πανε ολα καλα και να ξερεις οτι τωρα αρχιζουν τα ωραια. και ηρεμια απο εδω και περα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!

:side::side::side::side::side::side::side::side::side::side:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΎΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!!! ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΗΘΕΛΕΣ!!!!!! ΚΑΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙΣ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ?????????????

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΡΟΥΛΑΚΙ!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΔΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιιιιιιιιιιιιιιιιι?????????

ποτε καλεεεεεεεεεεεεε????

ρε κοριτσακι δεν σε προλαβαινουμε πωπω ο γιατρος τρελαθηκε δηλαδη εσυ!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλιτσα πολυ χαρηκα με τα νεα σου...!!! :laugh: Συγχαρητηρια...!!! :laugh: Σου ευχομαι ολα να πανε καλα και σε λιγους μηνες να κρατας στα χερια σου ενα υγειεστατο μωρακι...!!! :)

Μπορει να μην εχουμε τοσο συχνη επικοινωνια και να μην λεμε και πολλα στις συναντησεις (φταιει λιγο και ο κλειστος μου χαρακτηρας :P ), αλλα θελω να ξερεις οτι εισαι απο τα λιγα ατομα που εχω εκτιμησει στο μαμμυ, και πραγματικα χαρηκα πολυ με τη χαρα σου...!!! :lol:

Πολλα πολλα φιλακια...!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια...!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: καλη και ήρεμη εγκυμοσύνη σου ευχομαι. Δεν θα καταλάβεις ποσο γρηγορα θα περάσει ο καιρος και θα παρεις στην αγκαλια σου το μωράκι σου. φιλακια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια...!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: καλη και ήρεμη εγκυμοσύνη σου ευχομαι. Δεν θα καταλάβεις ποσο γρηγορα θα περάσει ο καιρος και θα παρεις στην αγκαλια σου το μωράκι σου. φιλακια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :ROYLAKI MOYOYOYOOYOYOYOOYOY απιστευτοοοοοοοοοοοοοοο

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

10000000000000 ΕΥΧΕς ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ

Δ ΞΕΡΕΙς ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΧΑΡΙΚΑ

Δ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ

ΑΠΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙς ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

Κ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙς ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΓΕΡΟ Κ ΥΓΙΕς ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙΚΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΑΣ!!!!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΝΧΟΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζήτω!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εισαι από τα κορίτσια που παιδεύτικαν πάρα πολύ!!!

Συγχαρητήρια!!!

Το αξίζεις!!!

Τώρα μπορούμε και εμείς!

Θα ήταν άδικο πριν από εσένα!!!

Εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε τέλεια!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μπραβο μπραβο μπραβο εκατομυρια μπραβο εκατομμυρια ευχεσ εκατομμυρια χαμογελα και σκεψεις χαρας και ευτυχιας...να χαιρεσαι την εγκυμοσυνη σου και σε μερικους μηνες και το μωρακι σου :):):):) :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα καλυτερα νεα της ημερας μου!!!!!!!!!!!!!!

συγχαρητηρια,δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαρηκα!!!!!!

οταν ειδα τον τιτλο του θεματος αμεσως το μυαλο μου σε σενα πηγε ενστικτωδως!!!!!!!!!!!!

με το καλο και ολα να πανε καλα!!!!!

να προσεχεις πολυ κουκλα μου,η παναγιτσα να σε φιλαει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...