Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΕ!!! ΣΠΟΡΑΚΙ ΕΧΟΥΜΕ!


Recommended Posts

ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΑ!!! :):):) ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.. :):):) ΤΩΡΑ ΤΟ (ΘΗΡΙΟ)ΣΟΥ ;) ΘΑ ΕΧΕΙ ΗΜΕΡΕΨΕΙ... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 204
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

RUBELA έγραψε:

RUBELA έγραψε:

:):)[/quote:15zv88d4]

συγνωμη αλλα τα ζυγακια ειμαστε οι καλυτεροι ανθρωποι του πλανητη!!! :laugh: :P :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα σηγχαρητηρια μου μικρουλα!!!!!!!

Τι ομορφα νεα ειν' αυτα?

Ευχομαι να εχεις μια ομορφη και ηρεμη

εγκυμοσυνη.. :)

Ειμαστε εδω για οτι χρειαστεις... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το πιστεύωωωωωωωωωωωωωω.......:) δεν πιστεύω ότι διαβάζω το θέμα αυτό απο σένα!!!!!!:) Είμαι πάρα πολύ χαρουμενη για σένα!!!!:) Εύχομαι να μείνει εκεί μέσα άλλους 9 μήνες και να το κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου!!Να είναι ένα ευλογημένο σποράκι..πωππωπω....τι καλάαααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!! Πολύ χαίρομαι για σένα μικρούλα μου!!!! Πριν λίγες μέρες σου έλεγα για το γιατρό μου και τελικά ήσουν και δεν το ήξερες!!!!!! Απίστευτο μου φαίνεται!!!!! Να προσέχεις πολύ και σε 9 μήνες να κρατήσεις ένα μωράκι όλο τρέλα και γλύκα σαν και εσένα!!!!! ααααα και στείλε και σ εμάς τον πελαργούλη ε;;; φιλάκιαα πολλάα χχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι ολόψυχα μία καλή εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μπεμπάκι!! Κοίτα να χαρείς αυτην την περίοδο της ζωής σου!! Είναι ευλογία να νιώθεις μια ζωούλα μέσα σου!! Η ζωή τώρα ξεκινά.... να το θυμάσαι!! Από δω και πέρα όοοοολα θα είναι αλλιώς!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ .... ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ!!! :woohoo: :woohoo: :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

RUBELA έγραψε:

:):)[/quote:1be0c0ok]

AYTES EINAI OI HMEΡΟΜΙΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΜΙΚΡΟΥΛΙΝΑ!! :woohoo: :woohoo: ΤΑ ΒΑΖΩ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα συνχαριτηρια...μια ομορφη κ εγκυμοσηνη να εχεις γλυκια μου :kiss:

παρακολουθουσα τα θεματα σου κ ξερω πως το ηθελες πολυ...φιλακια κ να προσεχεις... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρούλα μου!!!!!!!!!!!χίλια μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!ξέρω πόσο το ήθελες!!!είδες που ήρθε τελικά το άτιμο;;;;

να προσέχις το σποράκι σου και όλα θα πάνε καλά!!!!πολύ χάρηκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι καταπληκτικά νέα είναι αυτά; Συγχαρητήρια! Να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου και να είσαι πάντα χαρούμενη όπως αυτές τις πρώτες μέρες! Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια mikroula, να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη. Χαρηκα πολυ με τα νεα σου, δεν θυμαμαι αν εχουμε μιλησει μαζι αλλα παρακολουθω πολλα απο τα θεματα που εχεις γραψει, μου αρεσει ο τροπος που γραφεις. Ευχομαι αυτη η ευτυχια που νιωθεις τωρα να κρατησει για παντα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοοοοοοοο!!!!!!!!Συγχαρητηριαααααα!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη,να το απολαυσεις και να μην στενοχωρεσαι για τιποτα.ολα ειναι υπεροχα!!!!!!!!!!!

Με το καλο να γεννησεις και να φερεις στο κοσμο ενα γερο νινακι!!!φιλακια πολλα στο σπορακι σου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κυλήσει ο χρόνος ήρεμα, γλυκά και ομαλά μέχρι να του κάνεις την πρώτη του μεγάαααλη αγκαλιά...

Από τότε και μετά και για πολλάααααα πολλά χρόνια να το καμαρώνετε και να γεμίζετε περηφάνεια και ευτυχία και οι ψυχές σας και οι αγκαλιές σας να ναι πάντα γεμάτες!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε οχι τιποτα δεν επαθε ο χρηστο σου.απο την χαρα του ειναι.μπραβω χαιρωμαι για εσενα.σου ευχωμαι μεσα απο την καρδια μου να κρατησεις ενα γερο πανω απο ολα μωρο στην αγκαλιτσα σου που απο τωρα ειτημαζεται να γινει μαμουλα.φιλια πολλα γλυκια μου.και να πρωσεχεις βαρη,δουλειες,και ΑΝΧΩΣ κανει κακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες ευχαριστω για τις υπεροχες ευχουλες σας!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! τι ωραια μερα ειναι αυτη καλε????????? ολη νυχτα εκανα ονειρα............σκεφτομουν...ξανασκεφτομουν.......και 6 η ωρα το πρωι ξυπνησα δεν μπορουσα νακοιμηθω αλλο!!! και ο χρηστος τα ιδια...!!!

καλε η ημερομηνια τοκετου βγενει 15 οκτ ωβρη που εχει γενεθλια η μανα μου!!! χιχιχιχιιχιχιχιχιχιχι

αχ ρε κοριτσια τι υπεροχο που ειναι...ακομη και τωρα που δεν καταλαβενω σχεδον τιποτα,μονο κατι τραβηγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου,δεν εχει τυχει να μιλησουμε πολλες φορες αλλα εχω δει ποσο πολυ ηθελες αυτο το μωρακι!!!!!

χαρηκα πολυ και σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!σε 9 μηνες να κρατας ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλια σου!!!!

φιλακια στην κοιλιτσα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

κοριτσαρες ευχαριστω για τις υπεροχες ευχουλες σας!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! τι ωραια μερα ειναι αυτη καλε????????? ολη νυχτα εκανα ονειρα............σκεφτομουν...ξανασκεφτομουν.......και 6 η ωρα το πρωι ξυπνησα δεν μπορουσα νακοιμηθω αλλο!!! και ο χρηστος τα ιδια...!!!

καλε η ημερομηνια τοκετου βγενει 15 οκτ ωβρη που εχει γενεθλια η μανα μου!!! χιχιχιχιιχιχιχιχιχιχι

αχ ρε κοριτσια τι υπεροχο που ειναι...ακομη και τωρα που δεν καταλαβενω σχεδον τιποτα,μονο κατι τραβηγματα...

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑ....το καλυτερο δωρακι θα το κανεισ στην μαμα σου...!!!

Το εμαθε η γιαγιακα??

Αντε να δεισ οταν θα σε κλωτσισει το μαναρακι σου....ΘΑ ΜΟΥΡΛΑΘΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου γλυκό,

Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα ! Σου εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή εγκυμοσύνη!

Θα δείς ότι η μητρότητα είναι ένα πολύ γλυκό συναίσθημα!

Να προσέχεις !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIKROULAXRISTOS,ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΩΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!

...ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΝΥΣΕΙΣ!!!!!!

ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...