Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΕ!!! ΣΠΟΡΑΚΙ ΕΧΟΥΜΕ!


Recommended Posts

:kiss::kiss::kiss::kiss::P:P:P:P κοριτσακιαααααααααααα!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly:

ακουστε ιστορια!!! ειμαι τριτη μερα καθυστερησης και απο χτες ειχα κατι τσιμπιματακια...ετσι λοιπον(χωρις να πιστευω φυσικα πως ειμαι εγκυος), σημερα η αδερφη του χρηστου μου που δουλευει σε εργαστηριο,μου εδωσε 2 τεστ εγκυμοσυνης! εργαστηριακα παρακαλω!!! :P:P

παω σπιτι,κανω τσισακια,και ναι λοιπονννννννν αμεσως αρχισε να βγαινει η γραμμουλα η γλυκουλα η τρελουλα η πεταχτουλα!!!!!!!! κοριτσια.......δεν γινεται.......δεν υπαρχει αυτοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!! ευχομαι η Παναγιτσα να σας κανει οσες το περιμενετε να το νιωσετε γρηγορα αυτο το συναισθημα.........μεχρι εχθες ελεγα πως δεν θα τα καταφερω ποτε....εκλαιγα και χτυπιομουνα!!! και τωρα......ενα θαυμα...ενα γλυκο θαυματακι...το πιο ομορφο της ζωης μου.... σας χιλιοευχαριστω ολες τις φιληναδιτσες μου ρουλιτσα μου,βουλιτσα μου,δημητρουλα τρελη μουυυυ,νταλια μου γλυκια,αλκοστακι μου,bourique γλυκια,αριστινακι ,ποποοοοοοοοο ειστε τοσες πολλες που θα ξεχασω σιγουρα πολλες!!!! να μαστε καλα να ημαστε εδω να τα λεμε να σας πρηζω ολες καθε μερα με τις αποριες μου!!! αισθανομαι οτι εχει ανοιξει ενας καινουργιος αγνωστος κοσμος μπροστα μου... και ενω εχω μαθει τοοοοοσα εδω μεσα τοσο καιρο και εχω διαβασει τοσες πληροφοριες....τωρα νοιωθω οτι δεν ξερω τιποτα!!!! παντως τελικα θα γινψω και εγω γραφικη....τελικα δεν θελει αγχος.΄..(γελαω και που το λεω εγω η βασιλισσα του αγχους!!!!) ! μολις ειπα τελος και τα παιδια και τα σκυλια και τα τεστ και τα ξετεστ και οι γονιμες και οι βλακειες,και το σεχ ευχαριστηθηκα και εγκυος εμεινα αμεσως!!!! πριν 20 μερες ειπα τελος το αγχος και σημερα σας λεω τα ευχαριστα!!! αχ ρε αγαπες ελπιζω να με ανεχτειτε τωρα που θα ρωταω συνεχεια!!!!!!

αααααααα!!!! ο χρηστος εχει μεινει με ενα μονιμο χαμογελο σαν χαζο.....δεν μιλαει δεν λαλαει μονο γελαει....τωρα αυτο δεν ξερω πως να το παρω...καλε μηπως επαθε τιποτα???????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 204
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ ρε κοριτσαρες ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!! εχω τρελαθειιιιιιιιιιιι!!!!! δεν ειμαι νορμαλ εγω τωρα το νιωθωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!! θελω να χοροπηδαωωωωωωωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι μπράβο!!! Φτιάξε μου την μέρα!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!! ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!!!!!!!!! ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!! Και να μην χοροπηδάς!!! Εν κάνει!! Πρέπει να προσέξεις το νινάκι μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τι νεα ειναι αυτα??????????????????????

καλε θα τρελαθω....απαπαπαπαπαπα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΩΠΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ ΒΡΕ!!!!!! ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ!!!!!!!

και οσο για τις αποριες εδω ειμαστε εμεις χιχιχιχιχι και να προσεχεις το σπορακι τωρα ε?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia mou mporeis na to pistepseis re filenada????????????? giati ego den mporo me tipota!!!! xazogelao san ufo!!! ayto!!! den mporo na kano tipota allo!!! a kai pou kai pou vgazo krayges!!!!!!!!!!

marvel mou na se kala koukla mou se eyxaristo polu kai esy oti potheis !!!!!

mpempoulis mouuuuuuuuuuu!!!!!! den mporo na to pistepso me tipota!!! eblepa toso kairo tis files mou pou eixan koilitsa,tis files mou pou ekanan ta morakia tous ta glyka kai den mporousan afantasto oti tha ziso pote aytin tin eylogia.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό βρε φιλενάδα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Τι τέλεια νέα!!!

Καλως ήρθες στο club!!!

Εύχομαι να έχεις μια υπέροχη, γεμάτη τρέλα εγκυμοσύνη...

Και ασε τα χοροπηδηχτά στην άκρη!Τώρα είμαστε εγκυούλες!!!!

Φιλάκιαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kimon xixixi ok den tha xoropidao!!!!!! ennoeitai oti kai eseis tha meinete egkyoyles eythis amesos!!!!!!!!

stacey se eyxaristo polu!!!

bikxar na sai kala koukl amou eyxaristoooooo!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Συγχαρητήρια μικρούλα!!!!!! :cheer:

Χάρηκα ΠΑΡΑ πολύ!!! :cheer:

Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να φέρεις στο κόσμο το παιδάκι σας!!! :cheer:

Να προσέχεις και να προσέχεις και τον Χρήστο σου!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

:kiss::kiss::kiss::kiss::P:P:P:P κοριτσακιαααααααααααα!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly:

ακουστε ιστορια!!! ειμαι τριτη μερα καθυστερησης και απο χτες ειχα κατι τσιμπιματακια...ετσι λοιπον(χωρις να πιστευω φυσικα πως ειμαι εγκυος), σημερα η αδερφη του χρηστου μου που δουλευει σε εργαστηριο,μου εδωσε 2 τεστ εγκυμοσυνης! εργαστηριακα παρακαλω!!! :P:P

παω σπιτι,κανω τσισακια,και ναι λοιπονννννννν αμεσως αρχισε να βγαινει η γραμμουλα η γλυκουλα η τρελουλα η πεταχτουλα!!!!!!!! κοριτσια.......δεν γινεται.......δεν υπαρχει αυτοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!! ευχομαι η Παναγιτσα να σας κανει οσες το περιμενετε να το νιωσετε γρηγορα αυτο το συναισθημα.........μεχρι εχθες ελεγα πως δεν θα τα καταφερω ποτε....εκλαιγα και χτυπιομουνα!!! και τωρα......ενα θαυμα...ενα γλυκο θαυματακι...το πιο ομορφο της ζωης μου.... σας χιλιοευχαριστω ολες τις φιληναδιτσες μου ρουλιτσα μου,βουλιτσα μου,δημητρουλα τρελη μουυυυ,νταλια μου γλυκια,αλκοστακι μου,bourique γλυκια,αριστινακι ,ποποοοοοοοοο ειστε τοσες πολλες που θα ξεχασω σιγουρα πολλες!!!! να μαστε καλα να ημαστε εδω να τα λεμε να σας πρηζω ολες καθε μερα με τις αποριες μου!!! αισθανομαι οτι εχει ανοιξει ενας καινουργιος αγνωστος κοσμος μπροστα μου... και ενω εχω μαθει τοοοοοσα εδω μεσα τοσο καιρο και εχω διαβασει τοσες πληροφοριες....τωρα νοιωθω οτι δεν ξερω τιποτα!!!! παντως τελικα θα γινψω και εγω γραφικη....τελικα δεν θελει αγχος.΄..(γελαω και που το λεω εγω η βασιλισσα του αγχους!!!!) ! μολις ειπα τελος και τα παιδια και τα σκυλια και τα τεστ και τα ξετεστ και οι γονιμες και οι βλακειες,και το σεχ ευχαριστηθηκα και εγκυος εμεινα αμεσως!!!! πριν 20 μερες ειπα τελος το αγχος και σημερα σας λεω τα ευχαριστα!!! αχ ρε αγαπες ελπιζω να με ανεχτειτε τωρα που θα ρωταω συνεχεια!!!!!!

αααααααα!!!! ο χρηστος εχει μεινει με ενα μονιμο χαμογελο σαν χαζο.....δεν μιλαει δεν λαλαει μονο γελαει....τωρα αυτο δεν ξερω πως να το παρω...καλε μηπως επαθε τιποτα???????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΕΛΑ ΡΕ ΘΗΡΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΟΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΤΑ ΘΕΡΜΑ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΧΤΕΣ ΕΛΕΓΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΨΥΧΗ.... :P:P:P

ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι αν το ηθελα λεει.........το ονειρο μου ηταν!!!

βασομιτσ μου τα χω παιξει τελειως!!! δεν μπορω να το πιστεψω!!! μενατε σιγα σιγα ολες οι φιλες μου εγκυουλες,εγω δεν εμενα και πλεον νομιζα οτι δεν θα μεινω ποτε....και τωρα θα μου λες πως ειναι ο καθε μηνας της εγκυμοσυνης ε?????????? αχ αντε να μαθω και ποσο ειμαι για να βαλω τικερακι!!!! μου αρεσει αυτο που εχεις και εσυ που λεει απο πανω my pregnancy. ειναι πολυ ομορφο!!!! μου αρεσει που δειχνει και πως ειναι το μωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλιτσα :woohoo: Τι ωραια νεα ειναι αυτα? Συγχαρητηρια κοριτσακι μου με το καλο να ρθει το μπεμπακι σου. Φιλακια και να προσεχεις :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλάκι μου είμαι βαθύτατα συγκινημένη για σένα!! Ήξερα πόσο πολύ το ήθελες!!! Θυμάμαι πέρσι το Πάσχα που είχες μια καθυστέρηση και σου λεγα δεν μπορεί... Θα είσαι!! Φέτος θα φας για το σποράκι σου!!!

Σου εύχομαι μια ήρεμη και καλή εγκυμοσύνη!!! Σαν την δική μου!! Κι ένα μωράκι γερό και δυνατό ότι κι αν είναι!!!

Και φυσικά ότι θες.... από απορίες... όρεξη να υπάρχει!!! Δεν χρειάζεται να σου θυμίσω ότι το τηλέφωνο μου το έχεις ήδη!! Τηλέφωνο, μήνυμα...ότι γουστάρεις στέλνεις!! :laugh: Τώρα σ'έχουμε στα όπα όπα!! Και κοίτα να έρθεις σε καμιά συνάντηση! Θέλω να χαϊδέψω την κοιλίτσα σου!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου ρουμπι....να σαι καλα ρε τρελο μου σε ευχαριστω!!!! καλα εμενα να δεις ποσο απιστευτο μου φαινεται!!!! και εσυ κουκλα μου καλο υπολοιπο να εχεις!!! ποπο ποτε μπηκες στον 6ο μηνα χαμπαρι δεν πηρα!!!! πως περναει ρε παιδια ετσι ο καιρος?????????

μιτσακιιιιιιιιιι καλο!!!!! ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!

μπιμπιμπο σε ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!

λετισια ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!

ολες σας ευχαριστω πολυ!!!! νοιωθω οτι δεν παταω στη γη...νοιωθω οτι πεταω.....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρούλα μου!!! :) :)

Πόσο χαίρομαι που επιτέλους γράφεις ανακοίνωση σ'αυτήν την κατηγορία!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Είδες που τελικά όλα γίνονται; :) :)

Με το καλό κοριτσάκι μου, να'χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσετε με το θηρίο σου το μωράκι σας αγκαλιά!!!!! ;) ;) :woohoo:

Υ.Γ. Νωρίτερα που μιλήσαμε (δηλαδή αμέσως μετά το θετικό τεστ!!!! :P :laugh: :woohoo: και σ'ευχαριστώ που το μοιράστηκες μαζί μου!!!!) ήμουν στο γραφείο με κόσμο και δε μπορούσα να εκφραστώ ελεύθερα... δηλαδή να τσιρίξω κι εγώ μαζί με σένα!!!!!! :woohoo: :woohoo: :laugh: :P

Φιλάκιααααααααααααααααα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νταλια μουυυυυυυυυυυυυ .........μπραβο βρε...καλα μου εκανες!!!! δεν εκλαψα μολις ειδα το θετικο τεστ...με εκανες εσυ να κλαιω.... τρελοκομειοοο!!! σε ευχαριστω...τι υπεροχες ευχουλες μου εδωσες... αχ μωρε τα τηλ εννοειται οτι τα εχω..απλα ξερεις τι επαθα μολις γεννησες,δεν ηθελα να ενοχλω,ηθελα να εχεις χρονο μονο για το μωρο και επαθα γενικως αυτη τη μαλακινση να το πω...????? αλλα τωρα θα στρωσω!!!!! στο υποσχομαι!!!!! απο αποριες και συζητησεις.........ορεξη να χετε!!!! εννοειται οτι θα ερθω στην επομενη συναντηση!!!! μονο παρτε και τηλ ν αμου το πειτε μη κανω καμια βλακεια και μπερδευτω παλι!!!! την προηγουμενη φορα πηγα στο ραντεβου με μια μερα καθυστερηση!!!!!! σαββατο ηταν,κυριακη σημαιοστολιστηκα εγω να παω!!!!!! γιαυτο σου λεω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...