Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νάνι, νάνι το παιδί μας κάνει.....


lena

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 170
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ Λένα τί όμορφα νέα είναι αυτά;

Με το καλό να υποδεχτείς την πιο όμορφη αλλαγή στη ζωή σου!

Να σου πάνε όλα τέλεια και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Πάντα τέτοια ευχάριστα να ακούμε!

Πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να μας λες νεα σου. Πως παει, τι φυλο ειναι αν εχεις εμετους!! Ολα θελουμε να τα ξερουμε!! Με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου ειναι τα πιο υπεροχα νεα που εχω ακουσει...και η μερα μου δεν ειναι καλη σημερα!!!

Χαιρομαι παρα πολυ για σενα..και ευχομαι να φερεις γουρι και στα υπολοιπα κοριτισα που προσπαθουν τοσο καιρο.

Να εχεις μια καλη ομορφη εγκυμοσυνη, ολα καλα να σου πανε..τα φιλια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου συγχαρητηρια!!!Με το καλο ολα :):) !!!!!Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ να την απολαυσεις!!!!

Και ο,τι χρειαστεις...ξερεις...εμεις εδω ειμαστε ;) !!!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια και απο εμενα. Να εχεις μια τελεια εγκυομοσυνη.Αντε το φορουμ μας πηρε φορα και δεν θα σταματησει τωραααα...... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ

Υ

Γ

Χ

Α

Ρ

Η

Τ

Η

Ρ

Ι

Α

!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!

ΓΙΑ ΠΕΣ...

ΠΩΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ;;; ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ Ή... ΕΚΣΦΕΝΔΟΝΙΣΤΗΚΕ ΣΕ ΚΑΝΑ ΣΥΝΝΕΦΟ ΕΠΑΝΩ; ΧΙΧΙΧΙΧ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΑΣ!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΖΩΗ ΣΑΣ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΟΠΩΣ ΘΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟ Δ Ι Κ Ο ΣΑΣ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου συγχαρητηρια!!!!!!!!

Να εχεις μια απολαυστικη εγκυμοσυνη κουκλα μου!!!

Κ να μας δειχνεις καθε μηνα την κοιλιτσα σου την γεμιστη!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι, τώρα όλες μπορούμε να μείνουμε και να ξανά μείνουμε εγκυούλες. Γιατί, "ότι είναι ο σπιτονοικοκύρης γίνεται και ο κόσμος όλος", που λένε και στα μέρη μου :laugh: :laugh: :laugh:

Να έχεις μια υπέροχη εγυμοσύνη και πολλά πολλαααααααααααααα μωράκια :side: :woohoo: :side: :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα συγχαρητήρια, εύχομαι να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη, όλα καλά να είναι.........

εγώ γιατί νόμιζα ότι έχεις παιδάκι? :ohmy::blush:

όσο για το τραγούδι δεν μπορώ να το ακούσω δεν ξέρω γιατί!!! :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο κοριτσάκι μου! :cheer::cheer::cheer:

Συγχαρητήρια!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: τι ευχάριστα νέα ήταν αυτά? Αργησα λιγάκι να το δω το μηνυματάκι.Πραγματικά χάρηκα πολύ πολύ.Καλώς ήρθες στον υπέροχο μαμαδόκοσμο !!!!!! εύχομαι να χεις μία τέλεια εγκυμοσύνη ,ήρεμη και με το καλό να γεννηθεί το αγγελουδάκι σου σε 9 μήνες ...Θα δείς ότι δέν υπάρχει ομορφότερο συναίσθημα από την μητρότητα....Αντε συντονίστρια μας...!!!!!!! διπλή και γιατί όχι και τριπλή! οτιδήποτε χρειαστείς εμείς είμαστε εδώ..... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα μας γλυκιά,

πολλά πολλά πολλά ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Χάρηκα πάρα πολύ, συγκινήθηκα!!!!!!! :cheer:

Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό να υποδεχθείς το μωράκι σου!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Λένα μου!!!

Με το καλό κοπέλα μου!!!

Χάρηκα πάρα πολύ!!!Καλως ήρθες στο club ;););) !!!

εύχομαι σε λιγότερο απο 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μωράκι!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena moy shgkiniuika poly ....

proxthes diabaza thn anakinosh poy ekana otan emina egkios kai eida tis eyxes sou gia thn egimosinh mou kai gia na deis kai esu grigora roz test ....

shgkinithika polu pou epitelous to ides !!!

shnxaritiria kai euxome na exeis mia egkimosinh kai mia genna stromenh me rodopetala .

filia pola sthn koilitsa sou . :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!Ευχομαι ολοψυχα να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη,ολα να πηγαινουν καλα ,να την απολαυσεις με την ψυχη σου και με το καλο να ερθει η ωρα να παρεις και το υγιεστατο πανω απ ολα ,νινακι σου αγκαλια!!:)

Ειναι υπεροχο το συναισθημα πως να μην θες να σε τσιμπησουμε εγω ακομα να ξυπνησω!!!!χα χα χα χα !!!!Με το καλο η Παναγια μαζι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...