Μετάβαση σε περιεχόμενο

ANTIBIOSH KAI EGKUMOSYNH?


Recommended Posts

geia sas!! xthes pou eixame ton uperixo eide kai tis eksetaseis tou protou triminou kai itan ola ok ektos apo ena baktirio pou proerxontai leei apo aplita laxanika an kai ego ta pleno poli kala....telospanton mou egrapse mia antibiosi gia 8 meres kai eipe na min fobamai giati den epireazei to moro legete CECLOR tin kserei kamia?? tin erxisa xthes alla ta katapino me baria kardia giati fobamai:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Κατερινα.

Η σεκλορ την δινουν σε παιδακια οποτε δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα.

Αν εχεις οποιαδηποτε αμφιβολια μπορεις να παρεις στο κεντρο δηλητηριασεων θα βρεις το τηλ σε οποιοδηποτε καθαριστικο.

Υπαρχει μια ενοτητα που λενε εγκυμοσυνη και φαρμακα και εκει θα σου πουν αν και ποσο επηρεαζει η αντιβιωση την εγκυμοσυνη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Σεκλορ ειναι αντιβιωτικο ευρεου φασματος και επιτρεπετε στην εγκυμοσυνη. Αυτο και το Ζιρτεκ. Μην ανισυχεις αν ηταν κατι σοβαρο δεν θα σου το εδινε ο γιατρος σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανησυχεις και γω στην εγκυμοσυνη μου λόγω ουρολοίμωξης πήρα amoxil500 αντιβίωση.Ο γυναικολογος με διαβεβαιωσε οτι δεν υπάρχει κανενα πρόβλημα για το έμβρυο.

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την στιγμη που στην εδωσε ο γιατρος σου να μην φοβασαι ΤΙΠΟΤΑ! να φοβασαι θα σου'λεγα αν δεν την πιεις την αντιβιωση...γιατι το μικροβιο απο απλυτα λαχανικα...ειναι πολυ σοβαρο μικροβιο! αν ομως πιεις την αντιβιωση, ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου μην ανησυχεις...αφου σου την εδωσε ο γιατρος σου εινι ολα οκ....και εγω ειχα ενα αλλο ουρεοπλασμα...και ηταν πολυ πιο σοβαρο και ο γιατρος μου ειχε δωσει αντιβιωση αρκετα βαρια για 14 μερες.....ολα θα πανε καλα....φιλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου ειχε δωσει augentin νομιζω ετσι γραφεται μια χαρα βγηκε το παιδακι μου αν εξαιρεσει οτι ειναι θηριο :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανησυχείς καλή μου! είναι πολύ ελαφριά αντιβίωση. Εγώ πήρα αντιβίωση Amoxil στον 3ο μήνα λόγω ουρολοίμωξης και το μωρό τώρα είναι εντάξει !!Δεν επηρεάζεται το έμβρυο.Όλες οι μετέπειτα μας εξετάσεις έδειξαν καλά στοιχεία ανάπτυξης.Αφού την έγραψε ο γιατρός μην ανησυχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...