Μετάβαση σε περιεχόμενο

EIMAI XAΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!!!


eleftheria75

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

Με λένε Ελευθερία και σας παρακολουθώ αρκετό καιρό. Πρόκειτε και εγώ να γίνω μανούλα. Έχω ήδη ένα γιο 17 χρονών και μετά από τόσα χρόνια αναπάντεχα πάω για το δεύτερο το αργότερο μέχρι 15/6/10.

Η αλήθεια είναι ότι μετά από τόσα χρόνια νιώθω ότι είμαι νέα μανούλα και πελαγωμένη γιατί δεν θυμάμαι σχεδόν τίποτα! Εκτός από πελαγωμένη όμως είμαι και απίστευτα ευτυχισμένη!

Καλώς σας βρήκα λοιπόν και εύχομαι να με δεχτήτε και εμένα στην παρέα σας και να μου λέτε τις συμβουλές σας μιας και όλα είναι διαφορετικά!

Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία καλωσόρισες στην παρέα μας!!!

Να χαίρεσαι τον γιο σου και με το καλό να φέρεις στον κόσμο και το δεύτερο παιδάκι σου! :)

Είμαι η Ιφιγένεια, 30 ετών κι έχω μια κορούλα το γνωστό Μαράκι. :P

Είσαι 35 ετών? Και ο γιος σου 17? Τέλειααααα!!!!! :cheer:

Ότι χρειαστείς από εμάς τις βετεράνες (ναι καλά... :P:cheer: ) εδώ είμαστε!!! ;)

Σε φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ελευθερια...καλωηρθες στην ομορφη μαπεα μας. να σου ζησει το μεγαλο σου παιδακι..και καλως να ερθει και το νινι σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες ελευθερια!!!

με το καλο να υποδεχτεις το νεο μελος της οικογενειας σου

θα ειναι το μικρουλακι σας!!!!

να χαιρεσαι και τον γιοκα σου ομως τον λεβεντη τον μεγαλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια μου καλως ηρθες!!!!!!

καταρχας να σου ζησει το μεγαλο σου παιδακι και με το καλο και το μωρο σου!!!!!!να μπαινεις να μας λες τα νεα σου φιλια

αναστασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια καλωσορισες στην παρεουλα μας.

Ειμαι η Μαρια 34 χρονων εχω εναν γιο 10 μηνων και περιμενω (πρωτα ο θεος) το δευτερο νινι μου.

Να χαιρεσαι το παλικαρακι σου και με το καλο ο βενιαμιν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία καλημέρα!

Με λένε Αφροδίτη, είμαι 35 χρονών κ έχω μία κόρη που θα γίνει 12 μηνών στις 5 Φεβρουαρίου.

Με το καλό να δεχτείς το νινί σου και να χαίρεσαι το παιδί σου!

Καλώς όρισες κ εύχομαι να πάνε όλα καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Ελευθερία,

να χαίρεσαι το γιο σου και με το καλό να έρθει το νέο μέλος της οικογένειας. Έχω και εγώ ένα κοριτσάκι 14 μηνών και είμαι πολύ ευτυχισμένη γι' αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Ελευθερία στη παρέα μας

και να χαίρεσαι τον γιο σου!!

με το καλό να έρθει στην αγκαλιά σου και το νέο μπεμπάκι!!!

εύχομαι να περάσεις όμορφα στη παρέα του μάμμυ :kiss:

εγώ είμαι η Ελένη, και πρόσφατα έγινα μαμάααααααααααααααα...

2 μηνών σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koρίτσια σας ευχαριστώ πολύ για το γλυκό καλωσόρισμα!

ΤΟ ξέρω ότι ακούγετε περίεργο 35 χρονών και 17 χρονών παιδί! Αλλά έγινα νωρίς μανούλα και δεν το μετάνιωσα ούτε για μια στιγμή. Για φανταστείτε να έκανα καμιά ανοησία τότε και μετά να προσπαθούσα 15 χρόνια για παιδί! Νομίζω ότι όλα στη ζωή είναι τυχερά. Ευτυχώς είχα και την συμπαράσταση του αντρούλη μου που του χρόνου θα κλείσουμε 20 χρόνια σχέσης (Ναι είμαστε μαζί από σχεδόν 15 χρονών) και ευτυχισμένοι.

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας και καλή επιτυχία στα κορίτσια που προσπαθούν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΚΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ!ΚΙ ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΠΟΡΕΙΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΛΟΓΩ ΗΛΙΚΙΑΣ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Ελευθερία μου!! να χαίρεσαι τον γιο σου και με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου!! Δεν υπάρχει λόγος να έχεις άγχος! Όλα είναι υέροχα μ'ένα μωράκι!! Στην αρχή ομολογουμένως τα είχα δει όλα... αλλά είδα ότι τα καταφέρνω τέλεια με το μωράκι μου στο νέο μου ρόλο!! Πόσο μάλλον εσύ που το γνωρίζεις ήδη!! Θα χαρώ να τα λέμε! Είμαι η Έλενα , 27 χρόνων και μανούλα ενός υπέροχου αγοριού μόλις 5μιση μηνών!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...