Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ


Recommended Posts

Τα ματακια μας ειναι ακομα μπλε και ελπιζω να μεινουν ετσι

Ο παιδιατρος μου ειπε δεν θα αλλαξουν. Τι να πω θα δειξει. Εμμανουελα ειναι κουκλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 328
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πως τα περασατε σημερα με τα μωρακια σας; Η μικρη μου εχθες το βραδυ θηλαζε απο τις 11 και κατι μεχρι στις 12:30 μετα ομως η γλυκια μου κοιμηθηκε μεχρι τις 6:30 το πρωι. Σημερα ηταν πολυ καλο μωρο οπως συνηθως .Πηγαμε τραπεζα και μετα για λιγα ψωνια και η ζουζουνα μου κοιμοταν ολη την ωρα. Ελπιζω να διατηρησει αυτο το 5ωρο με 6ωρο που κανει συνεχομενο το βραδυ γιατι με ξεκουραζει. Για αυριο ειμαστε ετοιμες για καφεδακι οπως κανουμε καθε Σαββατο (αμα μας αφησει ο καιρος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΠΑΛΙ Ε? Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ, ΚΙ ΕΓΩ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ. ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ, ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ 6920 ΚΑΙ 65 ΠΟΝΤΟΥΣ. ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΑΣ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΥΠΝΟ..ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΜΑΣ, ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΘΗΚΑΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!

ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ......ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ....ΑΚΟΜΑ....ΕΧΩ ΒΡΥΚΟΛΑΚΙΑΣΕΙ...

ΣΤΙΣ 12/2 ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΙΛΑΚΙΑ 7180 ΚΑΙ ΥΨΟΣ 66ΕΚ. Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΒΑΤΗ!!!

ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΡΩΤΕΥΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ!!!!!

ΚΑΙ ΑΣ ΜΕ ΞΥΠΝΑΕΙ 50000000 ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ..............

EINAI KAI Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ ΣΗΜΕΡΑ..

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΝΑ'ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ,ΚΑΤΙ ΜΑΤΑΡΕΣ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ :lol: ,Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΓΚΙΖΑ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΕΓΙΝΑΝ ΠΡΟΣ ΚΑΦΕ :angry: .

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΑ 20,ΕΧΑΣΑ 13 ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ 7 ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΧΑΣΩ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Η ΜΑΡΙΑ(PURPLE) ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΑΔΥΝΑΤΗ,ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΝΕ ΤΑ 7 ΚΙΛΑ(ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΘΕΛΩ,ΔΕΝ ΘΕΛΩ).ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗΚΑ,ΚΑΙ ΤΡΩΩ ΚΑΛΑ,ΚΑΙ ΓΛΥΚΑ,ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΑ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΩ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΧΑΛΑΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ,ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΘΕΛΕΙ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ???

ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΝΑ 3ΩΡΟ,ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΝΕΝΑ 5ΩΡΟ.ΠΟΣΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ.ΒΑΠΤΗΣΗ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΓΙΑ 19 ΙΟΥΝΙΟΥ!ΑΥΤΑ,ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΑ ΕΙΠΑ ΟΛΑ :blush::P .ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΠΗΓΕ ΜΙΑ Η ΩΡΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι αρρωστήσαμε λιγάκι. Εχεί 37,6 στο πωπουδάκι και λιγο βηχαλάκι.

Ελπιζω να μην ανέβει ο πυρετός άλλο. Την έχω αφήσει στην μαμα μου και είμαι στην δουλειά και αυτό με έχει αγχώσει. Τα περάσαμε πολυ ομορφα το τριήμερο είναι κρίμα να μου αρρωστήσει η ζουζούνα μου τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ DIDIMA ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΡΔΙΚΙ!!!

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΑΥΠΝΗ.....ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ....

ΕΧΩ ΚΑΙ ΝΕΟ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ...ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!

ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΣΕ 15ΜΕΡΕΣ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΟ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ.ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 8 ΜΕ 9 ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΘΕ 3 ΩΡΕΣ. ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΧΕΔΟΝ ΕΤΟΙΜΟΙ ΚΑΤΙ ΜΙΚΡΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ. ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ :huh: ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ ......ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ!!!

ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΣΕΡΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΣΗΚΩΝΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 ΠΑΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΘΩ ΣΕ ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ.....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΤΑΩ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ.. :blink: :laugh:

ΧΘΕΣ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ !!!ΑΛΛΑ ΤΟ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα.χτεσ ειχα γραψει ολοκληρη σελιδα και με πεταξε εξω :angry: ,τσαντιστηκα και βαριομουνα να ξαναγραψω.

διδυμανα κανεισ πλυσεισ με ορο,μηπωσ ειναι απο μυξουλεσ ο βηχασ,ειναι κριμα που αρρωσταινουν τοσο μικρουλια.

μαρακινα πασ να παρεισ τα πανω σου,να ανεβει η ψυχολογια σου.

γιωτουλαολα καλα θα ειναι,ποτε βαπτηζετε?τι θεμα θα εχεισ?εγω μολισ θα εχω κατι ετοιμο να το ανεβασω να τα δειτε.

εγω δεν εχω και πολυ χρονο για τον εαυτο μου,τρεχαμε με την βαπτηση,ξεκιναμε να χτηζουμε και αυτο εχει πολυ τρεξιμο,φερε αυτο το χαρτι,πηγαινε εκει,στειλε αυτο...

σημερα εκανα ενα σφραγισμα(μου επεσε το παλιο)παλι καλα που δεν πονεσα και πολυ γιατι εκανα χωρισ ενεση λογο θηλασμου.

εχω και τον μεγαλο γιο που ειναι σβουρασ :woohoo: ολο μιλαει,μιλαει,μιλαει εμαθε να λεει και το "ρ" ;) τρεχει με τα πιστολια του,ζει πολυ εντονα στο παιχνιδι.και εγω να προσπαθω με τισ ωρεσ να κοιμησω το μωρο :side: ,τωρα τον χαζευει τον μεγαλο που κανει βλακειε και χτεσ αρκετη ωρα γελουσε με τοση ορεξη και τοσο δυνατα που εγω εκλαψα απο συγκηνιση,φαντααστητε την αγαπη που νοιωθετε για το μωρακι σασ επι δυο,αχ τα λατρευω :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΗ. ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΙ ΘΕΜΑ? ΣΕ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ, ΣΤΟΝ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ.

ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΩΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΣΥΝΗΘΟΣ ΚΑΤΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ,ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΣΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ,ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ,ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΑΝΑΛΟΓΟ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ,ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΛΑΧΑΝΙ,ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ.ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΣΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΓΙΑΥΤΟ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΑΝΕΒΑΣΕ ΜΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΦΩΤΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΙΔΕΕΣ,ΤΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΔΙΑΛΕΞΕΣ?ΕΧΩ ΞΕΣΗΚΩΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΑΙΤ ΜΕ ΘΕΜΑ ΒΑΠΤΗΣΗ :laugh: ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΝΑ ΠΑΡΩ :S .ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΟΥ ΓΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΟΛΥΒΙΑ ΚΛΟΟΥΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΣΕ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΓΥΑΛΙΝΑ ΚΑΡΑΒΑΚΙΑ,ΚΑΡΟΥΖΕΛ,ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΤΙ ΗΤΑΝ :huh: .ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΚΛΟΟΥΝ?ΕΜΕΙΣ ΝΑΙ,ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ,ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από εμένα.

10/11 γεννηθήκαμε και στον τρίτο μας μήνα είμαστε 6.900 και 61 εκατοστά.

Από κιλά δεν είχα πάρει και πολλά επειδή έπρεπε να προσέχω πολύ την διατροφή οπότε είμαι στα κιλά που ήμουνα.

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MPEMPOURA NA ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΒΑΠΤΙΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΩ. ΟΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΠΟΥΓΚΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΕΠΑΝΩ ΜΑΓΝΗΤΕΣ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ, ΕΧΟΥΝ ΠΛΑΚΑ. ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΑΛΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ. ΕΓΩ ΚΛΟΟΥΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ, ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ. ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΚΑΜΗΛΟΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΛΑΧΑΝΙ ΜΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΧΡΩΜΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!

ΜΠΕΜΠΟΥΡΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ!!

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΕΣΗ??ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΦΡΑΓΙΣΜΑ(ΑΚΟΥ ΣΥΜΠΤΩΣΗ)ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΗΛΑΖΩ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΕΝΕΣΗ ΧΩΡΙΣ ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΝΟΜΙΖΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ!

ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΟΡΗΣΕ..

ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΑΕΙ ΣΟΥΠΕΡ,ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΚΙΝΗΤΟ ΤΟΣΟ ΚΑΡΟ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΠΑΝΙΕΜΑΙ ΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΩ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ!

ΓΙΩΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ!!ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΜΑΙΟ.ΠΡΙΝ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ???ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΟ?

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπεμπουρα να χαιρεσαι το μωρακι σου!να σου ζησει!

γιωτουλα ωραια ειναι αυτα που λεσ τα μαγνητακια,και εγω ειπα οτι αυτη τη φορα θα κανουμε ιδια μπομπονιερα για ολουσ.τον κλοουν τον θελω για τα μεγαλα παιδακια,να μην βαριουνται.ποσο κοσμο θα εχετε?εμεισ 200-250.

πηγα σημερα στην παιδιατρο και αυτη δεν ηταν στο γιατρειο,με περιμενε χτεσ :side::ohmy: τα εχω χαμενα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια μαζι γραψαμε :P :laugh: του ειπα απο μονη μου αμα αντεξω ασ μην κανουμε,δεν ειχα και πολυ για τροχισμα,ισα ισα μου εβαλε καινουργιο.η κουμπαρα μου οταν ειχε κανει σφραγισμα θηλασε μετα απο καμια ωρα,και νομιζα δεν κανει.αμα θα ποναγα θα του το'λεγα και θα εκανα ενεση.καλα το γυμναστηριο ε?ωραια,πιο πολυ μαλλον κοιλικουσ κανεισ ε :P ?που μενεισ ακι εχεισ κινηση?θα μου πεισ παντου εχει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΟΛΙΑ ΜΟΥ,ΗΜΟΥΝΑ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ.

ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΩ,ΤΣΑΚ ΜΠΑΜ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ!

ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΑΝΩ ΣΑΦΩΣ ΚΟΙΛΙΑΚΟΥΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ,ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΜΩΣΗ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΤΟ ΚΟΙΜΙΖΕΙΣ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ???

ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΑΛΛΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΝΑ 4ΩΡΟ ΣΕΡΙ!!ΑΛΛΙΩΣ ΤΙΝΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΝΑ 1 ΩΡΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΝΑΣΚΕΛΑ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ. ΜΑΡΑΚΙ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΤΗΝ ΕΚΛΕΙΣΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ, ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΥΝΗΘΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!εγω μενω νικαια,σχετικα κοντα!ξερεισ οταν τον βαζω για υπνο τον σκεπαζω με κουβερτα και την γυριζω απο κατω του να μην κουναει τα χερακια του,και ο δικοσ μου το πολυ μπορει να κοιμηθει μια ωρα και να ξυπνησει νυσταγμενοσ,και αντε παλι απ'την αρχη.τον βαζω μπρουμυτα η ξυπναει αμεσωσ η κοιμαται το ιδιο οπωσ και στο πλαη.απλωσ να προσεχεισ να ειναι σκληρο το στροματακι απο κατω,οταν θα γυριζει μονη τησ θα δεισ με το κωλαρακι προσ τα πανω θα κοιμαται΄απο μονη τησ.ε δεν την αφηνεισ και μονη τησ?εγω αν βλεπω οτι κοιμαται αρκετοι ωρα καθε δεκαλεπτο μπαινω να τον δω.εκανεσ εμβολια στουσ 3 μηνεσ?πωσ ηταν η μικρη?γκρινιαζε η υπνηλια ειχε?εγω αυτεσ τισ μερεσ θα κανω και θα δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και καλη εβδομαδα. Η μικρη μου ειναι μια χαρα τρωει κοιμαται και ειναι ολο χαρουλες.

Olia Καναμε το εμβολιο του 3ου μηνα πριν απο 10 περιπου ημερες και καναμε λιγο πυρετουλι κατα τα αλλα ηταν μια χαρα

Ολο γελακια ειναι αυτες τις μερες και με εχει τρελανει.

Κοριτσια θηλαζεται; Εγω ναι αποκλειστικα. Εαν ναι σας εχει ερθει η περιοδος;Εμενα μου ηρθε στις 55 μερες και μετα αλλη μια φορα μετα απο 17 ημερες. Τωρα περιμενω εδω και 12 μερες και τιποτα. Ειναι φυσιολογικα ολα αυτα αραγε;

Σας εχει πει ο παιδιατρος ποτε θα ξεκινησουμε στερεες τροφες; Εγω ξεχασα η χαζη να ρωτησω ποτε ξεκιναμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλεσ.λοιπον εχουμε και λεμε.....μονη μου τα γραφω μονη μου τα διαβαζω.....αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα :P

το σαββατο ηρθε η παιδιατροσ ειμαστε 7060 κιλα και 65,5 υψοσ,ολα πολυ καλα,του εκανε 2 εμβολια πυρετο δεν εκανε,αλλα χτεσ ειχε πολλη γκρινια και του εδωσα ντεπονακι.ποσο διαφερουν τα μωρα μεταξι τουσ,ο μεγαλοσ μου γιοσ κοιμοταν κατι 2-3ωρα μετα τα εμβολια ενω αυτοσ τα ιδια τι πριν απο αυτα τι μετα

διδυμα εγω θηλαζω αποκλειστικα και ρωτησα την παιδιατρο αν θα δωσουμε πρωτα μηλο η κρεμα βανιλια,μου ειπε τον αλλο μηνα που θα ερθει θα δουμε αναλογοσ τα κιλα,αλλα ετσι πωσ παμε πρωτα μηλο θα φαει.περιπου 4,5 μηνων ξεκινανε απο ενα κουταλακι και προσθετουμε καθε μερα.

οσο για περιοδο και εμενα κατι τετοιο εγινε στισ 52 μερεσ ειχα για 2 μερεσ περιοδο,μετα σ'ενα μηνα(καπου εκει)ειχα κανα 2 σταγονεσ και αυτο ηταν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

olya εχω διαβασει οτι στο αποκλειστικο θηλασμο δεν πρεπει να δωσουμε τροφες μεχρι τον 6ο και ειμαι προβληματισμενη. Πρεπει να αποφασισω τι θα κανω. Θα συνεχιζα κι αλλο με αποκλειστικο θηλασμο αλλα δεν ξερω αν θα καταφερω με τη δουλεια

Εμενα η μικρη μου στο εμβολιο του 3ου ( 3 μηνων και 5 ημερων ) ηταν 5450 και 58 ποντους. Εσεις εισαστε πολυ μεγαλοι μπραβοοοο.

Το επομενο θα το κανουμε σε 10 μερες περιπου

Olia προσεχεις τη διατροφη σου; Εγω δεν τρωω οσπρια, πρασινα, κρεμμυδι, σκορδο, καφτερα κ.α και την Κυριακη εφαγα σουπιες που δεν ειχα Φαει παλι και εχθες λιγα χορτα για δοκιμη και ειχαμε λιγο γκρινια. Εδειχνε να την ποναει η κοιλια της και ετσι λεω να μην κανω αλλα πειραματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...