Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ???


milou

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ....ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΗΝΗΜΑΤΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΝΙΩΣΑ ΩΡΑΙΑ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΜΕ ΕΜΕΝΑ!

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΤΑ SERPAFAR ΚΑΙ ΤΩΡΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και σε σένα Καλή Επιτυχία κούκλα μου!!!!!!!!

Και καλώς μας ήρθες!!!!!!!!!!!!

Σήμερα….. από το πρωί…… αυτήν την ατάκα λέω κι εγώ!!!!!!!!!

"ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ"???

Ανήμερα τα Χριστούγεννα…… κλείνουμε…… 13 μήνες!!!!!!!!!

Ουα ουα ουα ουα ουα ουα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σέλω νινί!!!!!!!!!!!!!

:P :P :P:P:P:P:P:P:P:P

Υ.Σ.: Με συγχωρείς για πριν...... σε μπέρδεψα με κάποια άλλη κοπέλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα γίνεται μάνες δεν υπάρχει θέμα, τόοοοσο πολύ που το θέλετε θα σας έρθει, σας εύχομαι σύντομα πολύ σύντομα χριστουγενιάτικο πακέτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιλου μην αγχωνεσαι...

καλως ηρθες στο φορουμ...

θα πανε ολα καλα και θα μεινεις

εγω 2 χρονια εκανα ελευθερο με τον αντρα μου και εμεινα φετος χωρις να το ψαξω καθολου...

ουτε θεραπειες ουτε τιποτα απλως αν δεν ξεαγχωθεις δεν θα μεινεις να το ξερεις ειναι πολυ κακος συμβουλος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ...

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΙΣ 30 ΤΟΥ ΜΗΝΑ(ΠΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ)ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 28 ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΣΚΙ.

ΛΕΤΕ ΑΝ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΠΕΙΡΑΖΕΙ?

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ.

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα milou μου!!!!

Από Γυναικολόγο έχω μάθει πως μέχρι να (μην) εμφανιστεί η περίοδος, μπορούμε να έχουμε τη φυσιολογικότατη ζωή μας, με τις βόλτες της, με τις δουλειές, με τα παιχνίδια, με τα ποτάκια μας, με τη γυμναστική μας, με τη δουλειά μας, με τα όλα της!!!!!!!!!

Υποτίθεται...... πως όταν αρχίσει η καθυστέρηση..... αρχίζει και η υστερία "ΠΡΟΣΕΧΩ"!!!!!!!!!!! Γι' αυτό να πας να κάνεις ΣΚΙ γλυκειά μου..... δε νομίζω να επηρεάζει σε κάτι...... κι εγώ κάνω ποδήλατο..... δε νομίζω πως παίζει ρόλο.......

Ακόμη και φάρμακα να παίρνεις (μιλάμε για τύπου παυσίπονα!) προστατεύεται το εμβρυάκι στην αρχή από την ίδια τη μήτρα.....

Εάν τα λέω λάθος..... εάν τα ξέρω λάθος..... ας μας το πει κάποιος...... κάποια.... μη σε πάρω στο λαιμό μου κι έχω τύψεις μετά.....

Πάντως..... δε χάνεις και τίποτε..... να πάρεις κανένα τεστάκι μαζί!!!! Πού ξέρεις?????? Μπορεί να είναι γουρλίδικες οι διακοπούλες σας......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ....ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΑΝΕΒΑΖΕΙΣ!ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ...ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΛΟΙΠΟΝ!ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ...ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πραγματικά εύχομαι από την καρδιά μου να σας έρθει το σποράκι...!

Και που 'στε!!

Μην το σκέφτεστε καθόλου,όποιος το σκέφτεται απλά το κάνει να καθυστερεί..Είναι αυτοί οι άσχημοι νόμοι της ζωής.

Θα σας έρθει!

Να είστε καλά,χαρούμενες,κι όλα θα γίνουν.

Καλές γιορτές σε όλες σας,καλώς όρισες MILOU!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑ ΜΟΥ!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΤΟΛΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ''ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ'' ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΤΙ....

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΑΓΧΩΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΝΙΩΘΟΥΝ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ!

ΦΙΛΑΚΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...