Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑΙ....ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mk23

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ax poly xarikaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!mpravo synxaritiria kopelara mou!!!!!!!!!!na sou pane ola teleia!!!!!!!!kai me to kalo na to krathseis sthn agalitsa s!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπραβο κουκλιτσα μου!!!!!!!Συγχαρητηρια..ειδατε τελικα ρε κοριτσια που το ενστικτο της ΜΑΝΑΣ :cheer::cheer: ,δεν πεφτει εξω;;;;

Απο την αρχη μας ειχες πει οτι νοιωθεις εγκυος κ ειχες απολυτο δικιο παρ'ολο το αρνητικο τεστ.

Σου ευχομαι ολα τα καλα του κοσμου,να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη κ να γεννησεις ενα ροδαλο,ομορφουλικο,παχουλο μωρακι.

Οσο για την τιμη της χοριακης..ειναι μια χαρα.Ο γυναικολογος μου μου εχει πει πως απο 5 κ πανω ειναι εγκυμοσυνη,απλα εισαι λιγων ημερων κ ειναι χαμηλη.Μην σε πτοει τιποτα,μην εχεις αγχος για τιποτα..

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑΑΑΑΑ!!!!!!!!! :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά και σε λίγο καιρό να κρατάτε στην αγκαλιά σας ένα γερό μωράκι :)

Να είσαι αισιόδοξη και να προσέχεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριαααααααααααα

το ωραιοτερο δωρο που θα μπορουσε να σου φερει

ο αγ.βασιλης χιιχιχιχι

ευχομαι μια ηρεμη κ καλη εγκυμοσυνη

κ με το καλο να ερθει το μαναρακι σου στον κοσμο

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι! Είδες, η Αγία Ειρήνη; τη ζώνη τη φοράς; εγώ φαντάσου είμαι στον 5ο και τη φοράω ακόμα. Και είχα μια πάρα πολύ καλή εγκυμοσύνη! Είναι μεγάλη η Χάρη της.

Και πάλι συγχαρητήρια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοο!! αυτην την φορα ολα θα πανε καλα! θα δεις!!καλη συνεχεια ευχομαι!!με το καλο σε λιγους μηνες νακρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!!ΠΕΠΙΤΑ,Η ΧΑΖΗ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ..!ΣΤΑΥΡΩΝΟΜΑΙ ΟΜΩΣ,ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕ ΛΑΔΑΚΙ!ΑΠ'ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ!ΑΛΛΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΩ!ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΑΠ'ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΟΣ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΣΚΥΒΕΙΣ ΑΠΟΤΟΜΑ,ΓΡΗΓΟΡΑ..ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!

Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλίτσα!

ΜΟυ θυμίζεις τα δικά μου πέρισυ...τα μωράκια τα καλοκαιρινα είναι χάρμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΗΝΑΣ ΜΑΣ...ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΓΙΟΡΤΗ,ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ,ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ...ΚΑΙ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΕΤΑΩ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια αυτο ειναι υπεροχο!!!Ευχομαι ολα να πηγαινουν καλα!!!Με το καλο να κρατησεις και ενα υγιεστατο νινακι στην αγκαλια σου!!!Μην αγχωνεσαι να σκεφτεσαι θετικα!!!Φιλακια να εχεις μια πολυ καλη συνεχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπέλα μου τώρα είδα το post σου... συγχαρητήρια!!!!σου εύχομαι οτι καλύτερο!!!να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!

άντε και στα δικά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!!!

Ψηλά το κεφάλι!!!!!

Αισιοδοξία κι όλα θα πάνε περίφημα αυτή τη φορά!!!!!!

θα γίνεις μανούλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσακι!!!!! Συγχαρητηρια!!!!! :woohoo:

Πολυ ωραια νεα!!!!!

Η χοριακη σου προφανως ειναι χαμηλη ακομα γιατι ειναι ακομα νωρις...

Μην ανησυχεις για τιποτα και να εχεις θετικη σκεψη!!!!!

Ολα καλα να σου πανε!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήριαααα!!!τέλεια νέα!!καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι να έχεις mk23 και όσες κοπέλες θέλουν να γίνουν μανούλες το 2010 να είναι η χρονιά τους!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου γλυκο μου κοριτσι ποσο χαιρομαι για σενα...ελπιζω και ευχομαι αυτη τη φορα ολα να πανε κατε ευχην και σε 9 μηνες να αντικρυσεις το αγγελουδι σου...με το καλο και παλι...μια τελεια και υπεροχη εγκυμοσυνη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο με το καλο

σου ευχομαι να εχεις μια παρα πολυ καλη εγκυμωσυνη κ να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα παρα πολυ γερο κ δυνατο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...