Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΑΙ....ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mk23

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΧΑΣΑΤΕ..!!!ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!Η ΧΟΡΙΚΑΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ..ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΑΥΡΙΟ¨"ΔΕΝ" ΠΕΡΙΜΕΝΑ..ΕΙΝΑΙ 42,56 ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΔΙΝΕΙ ΓΙΑ 3-4ΕΒΔ.:9-130..ΤΙ ΛΕΤΕ?ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΣ ΣΥΜΒΕΙ ΞΑΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ..ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!

HAPPY BEBAKI,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγχαρητήρια!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!

Τώρα προσπάθησε να'σαι ήρεμη και να σκέφτεσαι θετικά!!

Και σε λίγους μήνες θα κρατάς το μπεμπάκι σου αγκαλιά!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ευχομαι τα καλυτερα.....συγχαρητηρια συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααα....ολα να σας πανε τελεια..........με το καλο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελα μου!!

θετικες σκεψεις μονο και χαμόγελα!!

ολα θα πανε καλα!!

αντε να μας φερεις γουρι και σε αλλες κοπελες (κι εγω μεσα)..

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αξιζε η αναμονη λοιπόν....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ γλυκια μου.σου ευχομαι να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και να χαρεις την καθε της στιγμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ!!!! ΜΠΡΑΒΟ!! ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠ¨ΟΨΗΝ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη και να χαρείς την κάθε της στιγμή.

Φιλάκια πολλά και τώρα χαλααααααάρωσε και άσε όλους του άλλους να τρέχουν για σένα χι χι χι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!STRAWBERRY,ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΛΙΓΟ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριαααααααααααααα!!!!:) Μπράβο!!¨Ολα καλά θα πάνε θα το δεις κι εσύ!!!:) Μη φοβάσαι τίποτα!!:) Θα γίνεις μαμααααααα!!!!χχιχιχιχιχιχιχχχιχι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια mk μου και απο αυτο το topic.

Με το καλό λοιπόν και μην αγχώνεσαι για τίποτα όλα θα πάνε καλά κοριτσάκι μου.

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια!!!!

Μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι και

με το καλό να φέρεις στον κόσμο το μωρό σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!Ολα καλα θα πάνε,να έχεις πιστη στο Θεό!Αυτή τη φορά θα το χαρείτε ως το τέλος!Σε λίγο καιρό θα κρατάτε αγκαλια το μπεμπακι σας και θα είστε πολυ ευτυχισμένοι!Καλή και όμορφη εγκυμοσύνη!Πολλά πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8erma sygxarhthria mk23 mou!!!na exeis mia uperoxh egkumosunh!se poia evdomada eisai kopela mou???ola kala na sou pane!!na eisai polu prosextikh!na mhn skuveis,na mhn shkwneis varu..tpt mhn kaneis idiaitera to 1o 3mhno!na xareis oso mporeis thn egkumosunh sou glukeia mou! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...