Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΥΣΙΑ, ΓΥΡΙΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ.......


Recommended Posts

Μάτα μου αν ήξερα πως θα μπορώ σίγουρα να ανταπεξέλξω στις οικονομικές υποχρεώσεις των παιδιών, σίγουρα θα σκεφτόμουν για 4ο. Ίσως αν κέρδιζα το λαχείο!!! Πότε κληρώνει βρε παιδιά?

@ngel με 3 παιδιά έχεις ελάχιστα προνόμια των πολυτέκνων. Δυστυχώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ "ΗΑΡΑΠ" ΚΑΙ ΧΑΡΑΣ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΓΙΑ 3 ΠΑΙΔΙΑ. ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΘΑΥΜΑΖΩ, ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΛΟΓΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΙΑ. ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!! Εισαι γεννημενη για μανουλα!! Σου ευχομαι μια καλη εγκυμοσυνη!Εγω ουτε για 2ο δεν το σκεφτομαι γιατι με τοσα προβληματα υγειας δεν ειμαι ουτε για να γεννησω ....αυγο!

Συγχαρητηρια και παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρενάτα και Αννιώ, όντως χρειάζεται πολύ κουράγιο για μια τέτοια απόφαση. Και αυτό επειδή ακόμα τα άλλα δύο είναι μικρά. Ειδικά ο Κωνσταντίνος. Αλλά ξέρεις τί είπαμε? Αφού το θέλουμε, το παίρνουμε απόφαση πως δεν θα κοιμηθούμε για 2-3 χρόνια ακόμα, θα ταλαιπωρηθούμε, αλλά θα έχουμε τρία αγγελούδια που θα μας δίνουν κουράγιο και δύναμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΜΠΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...