Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΥΣΙΑ, ΓΥΡΙΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ.......


Recommended Posts

ετσι μπραβο!!

με το καλο και το τριτο παιδακι σας.

θα γεμισει το σπιτι σας γελια ,τραγουδια και... τσακωμους βεβαιως βεβαιως

και εγω 3 θελω αλλα εχω δρομο ακομα.

μακαρι να τα καταφερω.

να χαιρεσε τα παιδακια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγχαρητήρια καλή μου σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη. Είσαι αξιοθαύμαστη! Αν εκτίμησα κάτι από τότε που έγινα μανούλα αυτό είναι τις μανούλες όλου του κόσμου πόσο μάλλον εκείνες που έχουν τρία και τέσσερα παιδάκια...θέλει κουράγιο δύναμη ανιδιοτέλεια και άπειρη αγάπη για να μεγαλώσεις τόσα παιδάκια ιδίως στις μέρες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΣ ΔΥΣΚΟΛΕΙΕΣ.ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ....

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ευχηθω κ γω με τη σειρα μου πολλα πολλα μπραβο για την αποφαση σου για το τριτο μωρακι!!!!Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ με το καλο να το φερεις στον κοσμο........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Χαρα!!! Μπραβο σου που ηθελες τοσο πολυ και 3ο παιδακι! αξιεπαινη! :cheer:

Με το καλο να δεχτητε και το 3ο μελος λοιπον και να ειναι ενα υπεροχο και υγιες μωρακι οπως και τα αλλα 2 παιδακια σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραια ποσο το χαρηκα!!!!!

μπραβο σας μεγαλωνει η οικογενεια!!!!!!!!!

να εχεις μια πολυ ομορφη εγκυμοσυνη και με το καλο το τριτο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο!!!!!

Πολύ ευχάριστα τα νέα σας.

Συγχαρητήρια για το κουράγιο σου.

Με το καλό να υποδεχτείτε το τρίτο σας παιδάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας. Είστε πολύ γλυκές.

Mitsi2 είπα να το κάνω και αυτό το βήμα. Τώρα, σε πιό τρελάδικο θα με βρείτε, αυτό είναι άλλο θέμα.

Ελένη μου κάνε μια βόλτα στο χωριό του μπαμπά σου, δεν είναι άσχημη ιδέα. Αντε, τι περιμένεις?

alexdim δυστυχώς απο 4 παιδιά και πάνω δικαιούσε άδεια ταξί, αλλά κάποια επιδόματα, και κάτι ελευθέρας σε πολιτιστικά θέματα, ιχ. χωρίς τέλος ταξινόμησης, καλύτερη αντιμετώπηση όσον αφορά δάνειο απο ΟΕΚ κλπ. Φυσικά υπάρχει και η μοριοδότηση σε περίπτωση εισαγωγής στο Δημόσιο, Αστυνομία, κλπ. Ακούγεται πως ο Παπανδρέου θέλει να κόψει κάποια προνόμια των 3τέκνων. Ελπίζω πως θα προσθέσει και δεν θα αφαιρέσει.

efi21 μια απόφαση είναι. πάρτην και κάνε και άλλα δυο.

yuki όταν σου αρέσουν τα παιδιά, δεν σκέφτεσαι τόσο τις δυσκολίες αλλά τα θετικά της υπόθεσης.

Πάντως είμαι πολύ χαρούμενη που θα ξανανιώσω αυτό το θαύμα. Εύχομαι σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν, να μάθουν σύντομα τα χαρμόσυνα και γι'αυτές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου τι ευχάριστα νέα είναι αυτά...Θα μεγαλώσει η οικογένειά σας και θα έχετε τρία αγγελούδια να γεμίζουν το σπίτι με παιδικές φωνούλες και γέλια...Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και να γεννήσεις ένα γερό μπεμπάκι!!!

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο που αγαπας τοσο πολυ ταπαιδακια και μπηκες στη διαδικασια για τριτο σου ευχομαιοτι καλυτερο και να ειστε μια ευτυχισμενη οικογενεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ

ΚΑΙ ΕΧΩ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΙΣΣΑΡΙΚΕΣ,ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΣΤΑ ΔΥΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια ααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μπραβο σας θα μεγαλώσει κι αλλο η οικογένειά σας τώρα !!!!!!!!!!!!!!!και μήπως ειστε τελικά πολύτεκνοι με τα τρια ζουζούνια ?

Μια όμορφη εγκυμοσυνη σου εύχομαι !!!!!!!!!!

Ομορφη ιστορία !!!!!!!!!!με συγκίνησες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας.

Βαρβάρα μου, ναι, το πήραμε απόφαση και για να πώ την αλήθεια, έκατσε στην κυριολεξία κατα λάθος το σποράκι. Θα στα πώ στο fb.

Ναταλί τί όμορφη κοιλίτσα, με το καλό κοπέλα μου και να σου ζήσουν τα κουκλιά σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου τί κάνεις? Πόσο καιρό έχουμε να τα πούμε? Αχ βρε κορίτσια, μου λείψατε πολύ. Θα προσπαθήσω να μπαίνω πιό συχνά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...