Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εχω χασει το μυαλο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 148
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Aristina πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!

Να που μετά από τόσο καιρό η πολυπόθητη στιγμή ήρθε και για σας.

Με συγκίνησες πολύ με αυτά που γράφεις.

Ήταν από τις καλύτερες ανακοινώσεις που έχω ακούσει μαζί μετης apis.

Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη κι ένα υγιέστατο μωράκι σε εννιά μήνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aristina,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!!!!!!! ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΚΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΑ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ... ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΕΟ ΟΜΩς ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ :woohoo: :woohoo: .. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ .. ΟΤΙ ΕΥΧΕΣΑΙ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΕΙΤΑΙ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΑ!! ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙς ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!! :cheer::):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!!!!!!

εχω ανατριχιασει με το πώς περιγράφεις τα συναισθηματα σου!! μπραβο κοπέλα μου!!!

ευχομαι ολοψυχα μια τελεια εγκυμοσυνη και με το καλο το μωρακι σας να γεμισει την αγκαλια σας,το σπιτι σας και την ζωη σας ολη!!!

η Παναγία να ειναι μαζί σου συνέχεια και να σας προστατευει εσενα και το εμβρυακι σου!!!

τις πιο θερμες ευχες μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ? :silly: :silly: :silly:

ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ

ΣΕ ΦΙΛΩ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριστινα και αρη μπορει να περιμενατε πολυ δεν λεω αλλα αυτος ο πελαργος μαλλον ειχε χασει την διευθυνση και οι ευχες ολων μας εδω του εδειξαν τον σωστο δρομο,τον δρομο προς την ευτυχια τον δρομο προς την ολοκληρωση

ενα μωρακι ειναι πια στην κοιλιτσα σου αριστινα μου και οχι μονο στην καρδια σου ενα μικρο σπορακι που καθε μερα μεγαλωνει και σε 9 υπεροχους μηνες θα ερθει στην αγγαλια σας

συγχαρητηρια γλυκια μου ξερω ποσο χαρουμενη εισαι και ποσο το λαχταρουσες νασαι λοιπον στο κλαμπ των μελλουσων μαμαδων!!!!

καλη εγκυμοσυνη να εχεις και να προσεχεις το μικρο σπορακι σου

σας ευχομαι η ευτυχια σας να ειναι παντα τοοοοοοσο μεγαλη οσο ειναι τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια και από εμένα!!

Δεν σε ξέρω και δεν έχουμε ξαναμιλήσει αλλά αν και καινούρια στο φόρουμ έχω διαβάσει πολλές φορές τις απαντήσεις σου εδώ μέσα και πάντα έβλεπα τα δύο σου τικεράκια.

10 χρόνια μαζί και ελπίζω να δούμε ένα μεγάλο +++ κάποια μέρα.

Όταν είδα το ποστ έχω χάσει το μυαλό μου!!!!!! μπήκα να δω και συγκινήθηκα τρελά με τον τρόπο που περιγράφεις το πως νιώθεις.

Σου αξίζει!! Να νιώθεις πάντα τόσο ευτυχισμένη και χαρούμενη. Μια υπέροχη τελιώμηνη εγκυμοσύνη και ένα υγιέστατο μωράκι στην αγκαλιά σου!!!

Μπράβο σου κοριτσάκι μου. Μας συγκίνησες. Με το καλό :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aristina μου τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα μπραβο κοπελα μου μια ομορφη κ ηρεμη εγκυμοσυνη σου ευχομαι :cheer:

θυμασαι τι μας ελεγες πριν 6 μηνες ειδες που τελικα αξιζε τον κοπο η αναμονη....φιλακια κ να προσεχεις :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!!ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ.....ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΣΤΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ....ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΟΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!

συγκινήθηκα πολύ με αυτά που έγραψες!! :huh:

Εύχομαι από εδώ κ πέρα μόνο χαρές για σένα κ τον σύζυγο σου!!!

καλή εγκυμοσύνη!!!

Υ.Γ Στις εγκυούλες καλή λευτερία κ στις μέλουσες μανούλες καλά αποτελέσματα (έγινε η αρχή κ γι αυτό το μήνα ;) )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ???νΑ ΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!!

Χαρηκα παρα παρα πολυ για σενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μου πραγματικα ειναι η ανακοινωση εγκυμοσυνης που με συγκινησε πιο πολυ από ολες!!!ειμαι απόλυτα ειλικρινης αλλά ετσι ειναι..

να εχεις την πιο ομορφη εγκυμοσυνη...ετσι όπως την εχεις ονειρευτει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina... :laugh: :laugh: :laugh: Συγχαρητήρια κοπελάρα μου!!!

Πάντα χαρές να γεμίζει το σπίτι σας!

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Να γεννήσεις ένα υπέροχο πλασματάκι που να σφρίζει απο υγεία!!! :):):):)

Φιλάκιααααααα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ

ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕ Ο ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ ΜΕ ΤΟΣΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΝΕΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντίνα μου!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

μπράβο κοριτσάκι μου!!!!δεν ξέρω τι να σου πρωτοευχηθώ... :silly: :blink: :silly:

πωπω!!έχω τρελαθεί από τη χαρά μου!!!άλλωστε ήσουν και η πρώτη μου γνωριμία στο mammy....ξέρω πόσο πολύ το ήθελες και το λαχταρούσες!!!σου αξίζει κοριτσάκι μου!!!

εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!!!και σε λίγο καιρό να κρατάς αγκαλίτσα σου το θαυματάκι σου!!!!

τέλεια νέα!!! :woohoo: :woohoo:

'αντε και στα δικά μας!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακιι μουυυυυυυ τελειιιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα νεα ....συγχαρητηρια για το μικρο σου το σπορακι......να εισαι καλα και να προσεχεις.....να πανε ολα καλα μεσα απο την καρδια μου.....φιλακια πολλα.....και με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!! ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τώρα είδα την ανακοινωσή σου aristina μου με συγκινησες τόσο πολύ με την περιγραφή σου!!!!Μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις μία τέλεια εγκυμοσύνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

τι νεα ειναι αυτααααααααααααα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

συγχαρητηριααααα πολλα πολλα πολλα σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη γεματη πολυ πολυ χαρα και ενα υγειεστατο μωρακι!!!!!!

αχ τελειααααααααααα τι υπεροχα νεαααααααα παντα τετοια να ακουμε η μαλλον να βλεπουμε!!!!!!!μπραβοοοοοοοοοο :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...