Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εχω χασει το μυαλο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Ξεκινώ με ένα τεράστιο Ευχαριστώ στον Θεό και την Παναγιά μας!!!!Ευχαριστωωωωωω!!!!!!Δόξα το Θεό!!!!

Επίσης ένα τεράστιο ευχαριστώ και εσάς για τις τόσες ευχές σας να έρθει το γοργονακι…..χωρίς εσάς και τις ευχές σας που τόσο γούρι φέρνουν δεν ξέρω τι θα έκανα!!!

Όπως είπε και η Κέιτ Γούινσλετ όταν παρέλαβε το οσκαρ της έτσι κι εγώ θα σας πω…..ότι θα ήταν ψέμα αν έλεγα ότι δεν είχα κάνει πρόβα στο τι θα πω μια μέρα σαν την σημερινή που έμαθα ότι το γοργονακι μου είναι καθοδόν!!!!!Το έγραψα το είπα το ξαναείπα λες και θα έβγαζα λόγο για κάτι που συμβαίνει μόνο σε μένα…..μα για την κάθε μανούλα είναι μοναδικό!!!!!

Όχι οσκαρ…..στο φεγγάρι πήγα και γύρισα σήμερα κορίτσια!!!!!!!Δεν μπορώ να περιγράψω αυτό που αισθάνομαι νιώθω ότι πετώ….είναι όνειρο ζωής……από τότε που με θυμάμαι το ήθελα, παιδάκια οικογένεια…..είμαστε κοντά 11 χρόνια με τον αντρούλη μου αλλά ήρθε η ώρα που μου χτύπησε την πόρτα το μικρό θαυματακι μας…..

Δεν ξέρω τι να κάνω από την χαρά μου,δεν το πιστευω,δεν μπορω,ειχε αρχισει να μοιαζει μακρινο…..δεν κρατιέμαι, θέλω να ουρλιάξω!!!:-)

Eχω ριξει το κλάμα της ζωης μου….ξεσπασμα μαλλον γι ολους αυτους τους μηνες που περιμενα!!!Θέλω να σας πω ότι η παρέα σας είναι ότι καλύτερο μου έχει τύχει ποτε!Σας αγαπώ την καθεμία ξεχωριστά!!

Εύχομαι ολόψυχα να έρθει το θαυματάκι και να χτυπησει και την δικη σας πορτούλα…….ΣΥΝΤΟΜΑ…Και με το καλο στις εγκυμονουσες μας!

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑ τον κραταωωωωω ΟΜΗΡΟ και τώρα σας τον κάνω πάσα τον παλιοπελαργο……και μην φοβάστε τα άκουσε για τα καλά!!!!!!!χα χαχα …..εύχομαι να έρθει σε όλες γρήγορα και να χαιρόμαστε παρέα!!!!!

Διάβαζα συνεχεία πως το είπατε στον άντρα σας….και θα ήθελα να το διαβάσει από σας αλλα ηταν τετοια το σοκ που δεν ηταν δυνατον να μην το πω Επικρατησε τρελα στο σπιτι θα σας το περιγραψω μετα!Θα ηθελα όμως να του πειτε κι εκεινου για την ευλογια που συμβαινει!τον λένε Άρη!

Να και το τεστακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν προλαβα να το βουτηξω εγινε ++++++++

post-1670-13873934738025_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 148
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανιψούδι μου όμορφο… ξέρεις με τι λαχτάρα το περίμενα αυτό το post;!;!; :) :)

Κλαίω από χαρά… σαν να’ταν το δικό μου θετικό τεστ, ειλικρινά!!! :blush:

Σ’ αγαπώ πολύ κοριτσάκι μου! Θα γίνεις μια τέλεια μανούλα!! Να’σαι σίγουρη! ;)

Να προσέχεις πολύ πολύ από δω και πέρα! Κι όλα θα πάνε καλά!! :)

Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σας αγκαλίτσα!! Με το καλοοοοοοοοοοοοοο!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι υπέροχα νέα είναι αυτά Κων/να μου;!;!;!;!;! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Συγχαρητήρια,συγχαρητήρια,συγχαρητήριαααα!!! :laugh:

Είδες που έγινε το θαύμα;! :laugh:

Να έχεις μια καταπληκτική εγκυμοσύνη και σε 9 μήνες ένα υγιές μωράκι!!!

Πολλά φιλάκια :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αλλη μια ευχαριστη...'Η μαλλον απο τις πιο ευχαριστες ανακοινωσεις εγκυμοσυνης!

Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!Με το καλο βρε κοριτσακι!!!

Ανατριχιασα με τα λεγομενα σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια !!!!

Μπραβο σου!!!!!

Τοσους μηνες στελνεις τις ευχες σου σε ολες τις κοπελες που εμειναν εγκυουλες και να που ηρθε επιτελους και η δικη σου σειρα..

Ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη :cheer::):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλακι τα ειπαμε κιολας!!!Αλλα σ ευχαριστω παρα πολυ!!!!Αμοιβαια τα αισθηματαααα θειακι μου!!!!!!Ευχομαι ο Θεος να βοηθησει και να πανε ολα καλα!!!!!!Μακαρι!!!Πω πω εχει πεσει η θερμοκρασια μου!Τρεμω δεν το πιστευω νιωθω οτι ζω ενα ονειρο!!!!!!!!!!!!Παντως να πω οτι ειχα ερθει Αθηνα και οι γονιμες θα περναγανε κοριτσια αλλα πλεον δεν με ενοιαζε να γυρισω σπιτι πιο γρηγορα....γιατι το ειχα παρει αποφαση οτι δεν θα το καταφερνα συντομα το θαυμα....οποτε πανω στις γονιμες ακριβως ερχεται ο αντρας μου εκπληξη στην Αθηνα και καναμε!!!Χωρις αγχχος και τιποτααααααα!!!Το χα βγαλει τελειως απο το μυαλο μου!!!!!!Και πιαστηκε εκει!!!!!!!!!!!!!!Ειμαι τοσο ευτυχισμενηηηηηη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kωνσταντινα μου!!!!!!!!!!!!!!!!Γλυκο μου κοριτσακι τι υπεροχα νεα!!!

Συγχαρητηρια κ στους δυο σας!!!

Ερχεται το αγγελουδι σας!!!!!

Μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!(κ για τους 2!!!!!!!!!! αφου ειμαι σιγουρη πως θα την ζησετε σαν 1)

Μπραβο κουκλα μου!!!Μας εφτιαξες το απογευμα!!!!!!

Τα φιλια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια για τα χαρμοσυνα νεα!!!ευχομαι η ευτηχια που ζειτε

τωρα να κρατησει για παντα και με το καλο να υποδεκτειτε το μωρακι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου λατρεμενες σας ευχαριστω μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου!!!!!!!Κοριτσια μου δεν το πιστευω αληθεια οτι γραφω....νομιζω οτι δινω συγχαρητηρια σε καποια κοπελα!!!!Εκανα το τεστ και ουρλιαζα μεσα στον πανικο στον αντρα μου και του ελεγα πες μου τι λεει το χαρτι τι γραφει δεν βλεπω!!!Εχασα το φως μου!!!Αυτος γελαγε εγω εκλαιγα και φωναζα!!!Τριγυρνουσα συγνωμη στο σπιτι ξεβρακωτη!!!!!!Χαμος!!!!Μετα με πηρε την πιο τρυφερη αγκαλια της ζωης μας!!!!!Απιστευτα συναισθηματα και στιγμες δεν εχω λογιαααα!!!!Σας ευχαριστω!!!Ευχομαι Παναγια μου να κρατησω ενα υγιες μωρακι!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ψυχουλα μου τι ομορφα νεα ειναι αυτα?ευχομαι οοοοοολα να πανε τελεια και σε 9 μηνες να κρατας ενα υπεροχο υγιεστατο μωρακι!!!!!φανταζομαι τι κουκλι θα βγει!!!!!!!!!!!!!

συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ ολο τετοια μαθαινουμε αυτες τις μερες!!!!!!!!!!!μπραβο μπραβο μπραβο μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγια μουυυυυυυυυυυυυυυ!!

Τελειααααααααααααααα!!

Με το καλοοοοοοοο μια ομορφη εγκυμοσυνη!!

Φιλακια και περιμενουμε νεα!!!!!!!!!!! :):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντίνα συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τί ωραία που μας τα περιγράφεις!!!! Άρα λοιπόν "τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις..." όπως λέει και το γνωστό άσμα.. :laugh: Πολλά πολλά συγχαρητήρια λοιπόν και στείλε τον πελαργό τώρα και απο τα μέρη μας... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκό μου πλάσμα! Συγχαρητήρια ψυχη μου! Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα! Είδες που η συνάντηση μας στην Αθήνα σου έφερε γουρι! :P :laugh:

Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντίνα μου γλυκιά ακόμα κλαίω...

Με το καλό καρδούλα μου!!!

Χάρηκα απίστευτα πολύ...!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!!

Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!

Η Παναγιά μαζί σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Γλυκό μου πλάσμα! Συγχαρητήρια ψυχη μου! Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα! Είδες που η συνάντηση μας στην Αθήνα σου έφερε γουρι! :P :laugh:

Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι!

Α καλα.. εμείς παιδί μου επικοινωνούμε σ'άλλο επίπεδο!!! ;) :laugh:

Κι εγώ το ίδιο σκέφτηκα!!! ;):P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδιτσες μου ειμαι που ειμαι κλαιω κι απο χαρα που σας εχω!!!!!!!!!!!Σας ευχαριστω σας ευχαριστω την καθεμια ξεχωριστα!!!!Δημητρουλα μου!!!!!Πραγματικα μου εφερε!!!Αφου με γεμισατε χαρα!!!!!VASOMITS Μου με συγκινεις απιστευτα!!!!K.T.K. να σαι καλα και ολες σας!!!Μακαρι να ξεχυλιζουμε παντα απο χαρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριστίνα κορίτσι μου μπράβοοοοοοοοο!!!:) Συγχαρητήρια!!:) Τι γίνεται βρε κορίτσια;; Πολλές κοπέλες που το παλευουν καιρό έμειναν έγκυες..μήπως ο Θεούλης μπήκε κι εκείνος στο μάμμυ και είδε ποσες πολλές μανουλες κάθε μέρα προσεύχονται για ένα μικρο ζουζούνι;;; μακάρι να είναι..μακάρι να αυξηθούν οι εγκυες εδώ στο μάμμυ και όχι μόνο και να σας πάνε όλα ρολόι!!:)

Αριστίνα σου εύχομαι μια υπέροχη εκγυμοσύνη με όλη μου την καρδιά...:) Μην χάνεις ποτέ την πίστη σου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina μου πολλάααααα συγχαρητήριααααα!!!!Με το καλό κοριτσάκι μου να έρθει στον κόσμο το μωρουδέλι σας!!!!Χάρηκα πάρα πολύ!!!Είμαι κάθε μέρα στο mammy, αλλα δεν συμμετεχω πάντα ενεργά, αλλά μόλις είδα το post σου δεν μπορούσα να μην σου ευχηθώ!!!Take care!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: ΑΧ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑΑΑΑ :woohoo: ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΘΗΚΑ ΚΙΟΛΑΣ.ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΕΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΘΕΣΗ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΤΟΣΟ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ :kiss:

ΕΧΩ ΣΥΓΚΙΝΗΘΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΕΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΚΑ ΦΤΑΣΑΝΕ ΣΤΟΝ ΣΤΟΧΟ.ΕΤΣΙ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΝΑΜΗ ΟΤΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΒΡΕΘΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΑΣ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...