Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα τρελαθω!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!YEEEEESSSS!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 183
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

alkostaki μου πραγματικα χαρηκα παρα παρα παρα παρα πολυ πολυ...ειλικρινα....ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα......αντε φιλακια και περιμενουμε αυριο να μας πεις νεα απο τον ιατρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλκοστακιιιιιιιιι μουυυυυυ τι τελεια νεα ειναι αυτα;;;;; :P :woohoo: σου μιλαω ειλικρινα οτι διαβαζοντας το μηνυματακι σου με αυτα τα απιστευτα νεα με πηραν τα ζουμια!!!!!!πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!!ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη κι ενα υγειεστατο τρισχαριτωμενο μωρακι!!!!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να μπορούσα να περιγράψω τη χαρά μου!! Πόσο χαίρομαι για σένα!!! :woohoo:

Σου εύχομαι να το χαρείς όσο μπορείς και να περάσει γρήγορα ο καιρός να αγκαλιάσεις το μωρό σου!!!

Τα καλύτερα κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ? ;)

ΤΟ ΧΩ ΠΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ

ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ

ΑΓΩΝΙΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ...ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ!!! ;)

ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ... ΚΑΙ

ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ...

ΗΡΘΕ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΑΓΑΠΗ ... ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!! :);)

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alcost μου υπέροχα τα νεα σου, συγχαρητήρια ειλικρινά σου εύχομαι απο τα βάθη της καρδιας μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη.

Αντε να πέρνουμε και οι υπόλοιπες σειρά !!

Πολλά φιλάκια και πάλι συγχαρήτηρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααααααααααααα κοπελα μου!!!!Τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα??Μπραβο χαρηκα παρα πολυ και για σενα!!!!Ειδες που ειχες απογοητευτει?Ηρθε ο πελλαργος!!!

Να εχεις μια τελειααααααααα εγκυμοσυνη με ενα μωρακι γερο και δυνατο!!!!η και δυο μωρακια!!!!!!!

Φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!Μπραβο κοριτσακι μου!Φοβερο!Ουτε καταλαβα πως περασε ο καιρος απο την στιγμη που ειπες σταματαω τις προσπαθειες!Ευχομαι ολοψυχα ολα να σου πανε τελεια και με το καλο να κρατησεις το υγιεστατο με την βοηθεια του Θεου παιδακι σου!!Περιμενουμε νεοτερα!!!Να σαι καλα και απολαυσε την πραγματικα μεγαλυτερη ευτυχια μαζι με τον αντρουλη σου!!Να ειστε γεροι και παντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xarika para polu!!!para para polu!!!!!!

sugxaritiria!!!!!!ti na po....!!!!!polu xarika tora!!!!!!!ante me to kalo koritsaki mu!!!!kai se ola ta koritsia pu prospathoun suntoma na mas poun ta euxarista!!xalara tora e???na xekourazesai!na min agxonesai katholou!kai na deis pu ola tha pane kala!!!xekina grigora filicine kai pine polla ygra!!!!

na pane ola teleiaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

se filo gluka...filakia sto koilaki su!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΧΑΡΗΚΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριααααααααα!!! Να σου πάνε όλα καλά κοριτσάκι μου!!!!!!!!! Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και σε 9 μήνες να κρατάς το θαυματάκι σας!!! Να χαμογελάς!!!

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!! :laugh:

ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ??????

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΕΕΕΕΕΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΣΟΥΠΕΡ

ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΕΝΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ

ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.... :angry:

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα μου.. τι υπέροχα νέα είναι αυτά!! Πολύ χάρηκα!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Εύχομαι να έχεις μια καλή κι ήρεμη εγκυμοσύνη και με το καλό να πιάσει ένα γερό μωράκι στην αγκαλίτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! ΥΠΕΡΟΧΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΑΧ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!

Εύχομαι να κρατήσεις με το καλό ένα υγιές και κουκλίστικο μωράκι!!!!!!!

Προσοχή από δω και πέρα, ηρεμία και .... καλή απόλαυση!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΙΜΑΔΟΑΓΧΟΣ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...