Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εχω 1 δυσάρεστο και 1 !ευχάριστο !!!!


zaxarenia

Recommended Posts

Το δυσάρεστο είναι ότι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!! (να μην ξεφεύγω και απο το κονσεπτ της ιστοσελιδας, χεχε)

και

το ευχάριστο είναι οτι ΣΗΜΕΡΑ αρχίζουν τα καινούρια επεισόδια του GREY'S ANATOMY που λατρεύυυυυυυυωωωωω!!!!!!!!!!!

Αχ Ντερεκ Ντερεκ Ντερεκ..... :laugh: :laugh: :P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zaxarenia μου!!!! Μην σκας!!! Καποια στιγμή θα μινεις...που θα παει. Απλά το καλυτερο μωρο που θα μπορουσες να κάνεις δεν εχει δημιουργηθει ακόμα!!! Υπομονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ και παλι και ξανα μανα ΑΧ!!! Το θεμα ειναι οτι εχουμε μια τηλεοραση στο σπιτι και θα πεφτει μαχη για την κατοχη της 23:00-24:00 καθε μερα!!!!!!!

τι κανεις κουκου? Πως περασατε ? Πηγες στον Μπακεα για ποικιλία??? (έτσι δεν το λένε το μαγαζι στην Καλαματα???)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα είπα να ελαφρύνω λίγο το κλίμα της ιστοσελίδας!!!! Το παρα ελάφρυνα μου φαίνεται!!!!

Κανει τελεια μερα έξω (πρωτότυπο για την ελλάδα!!!!) γιατι να είμαι σε ένα γραφειο και να μην είμαι έξω για καφεεεεε να βλεπω την παραλιιιιαααα???? Γιατι γιατι αδικη ζωή!!!!

Cecilia παρα τις δυσκολίες παραδόξως ειμαι πολύ καλα! Δοξα το Θεο!!! Σκεφτομαι οτι οταν απλα ειχα σχεση και ειχα παραξενη καθυστερηση παρακαλουσα τον Θεο να μην ειμαι εγκυος..και τωρα ήθελα αμεσως να κανω παιδι????

Λιγο άδικο μου φαινεται αυτο που εκανα και δικιο εχει που με ταλαιπωρει και καλα μου κανει!!! Ας γίνει το θέλημα ΤΟΥ...αυτο λέω πια μονο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΠΗΓΑ ΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΣΟΙ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ. ΑΝΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΤΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΣΠΙΤΙ ΤΩΡΑ ΜΕΝΩ ΣΕ 2ΑΡΙ 40Τ.Μ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχχχχχ ..τα νεα επεισοδια σημερα ξεκινουν? στο νοβα εε?

αχ αυτος ο μπακεας..τι ποικιλες ειναι αυτες!!!!πωπω τωρα λυσσαξα με βλεπω να τρεχω τον αντρουλη μου Καλαματα για ποικολιαααααα!!!

καλημερααααααααααααα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα καλοοοοο...ετοιμολογη!!!Μπραβο μπραβο!! Μη μασας! Εδω εμενα με ρωτουν και φιλες ρε συ αν εχουμε ξεκινησει, ποτε θα ξεκινησουμε και κατι τετοια!!! Ρε δεν μας αφηνουν ησυχες! Κουμαντο στα πουλια τους!!! χαχαχα!

Εγω τους λεω οτι ειμαι κοριτσι καριερας και για παιδια θα δουμε! Απο πισω θα λενε παλι διαφορα αλλα χεθτηκαμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

matakiaefh φοβερες ποικιλιες...τελικα όποια πετρα και αν σηκωσεις Καλαματιανο θα βρεις απο κατω!!!!

Οπως παω θα γινω μια γουρουνα-ουνα-ουνα-ουνα~~!!@!@@##$@4

:P :laugh:

Αχ να ειμασταν τωρα στους Προποδες του Ταυγετου στην καφετερια πως την λενε ρε παιδια ??? ΠΟυ ειναι σαν καστρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωπα! ποικιλια μπακεα ακουω! Μια ποικιλια θα την κατεβαζα και γω τωρα! :P Αντε διασημο τον καναμε και στην υπολοιποη ελλαδα τωρα! Πρεπει να μας κοβει ποσοστα! :laugh: Ποιεσ ειστε απο καλαματα? Zaxarenia το καστρακι ή το μετεωρο λεσ ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

orugaki το ΜΕΤΕΩΡΟ λεω!!!Τι φοβερο μαγαζι!!! Δεν ειμαι απο Καλαματα αλλα την λαρευω...εχω παει διακοπες στην Καλαματα, Καρδαμυλη κλπ και έχει παντρευτει ο αδελφος μου Καλαματιανη και εχει κανει δύο Καλαματιανακια οποτε είμαστε συχνα εκει!!!! !!! χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ βρε matakiaefh τι ζώοον που ειμαι!!!Εισαι έγκυος και εγω γραφω για ποικιλιες και λοιπα!!! Ουπς...συγνωωωωμηηηη!!! Με το καλο ενα γερο μωρο παρεπιπτοντως!!! :-)

Εννοειται πως ξέρω την Κυπαρισσια!!! Την Ελλάδα πάνω απο το ''αυλάκι'' δεν ξέρω!!!χεχε

:laugh :) :

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zaxarenia ε τοτε δικια μας εισαι και συ! :P

matakiaefh σε θυμαμαι ειχαμε μιλησει στο chat μια φορα πολυ παλια!

Αντε να μαζευτουμε να παμε να χτυπησουμε εκεινες τις ποικιλιες που λεγαμε! χαχα! Αφου δουμε πρωτα το καινουριο επεισοδιο Greys anatomy! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα τελεια photo jeda! μην στεναχωριεσαι κ η πατρα εχει τα καλα της(εκει σπουδαζα) Μηπως να αλλαξουμε τιτλο στο post κ να το κανουμε "καλαματιανοι united"? xaxaxa :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΟΣΤ...ΠΕΙΝΑΑΑΑΑΩΩΩΩΩ :-)

ΚΑΛΑ ΟΙ ΦΩΤΟ ΠΑ ΝΕ ΜΟΡ ΦΦΦΦΦΦΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΝΤΟΥΒΑΡΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΧΕΧΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις δικιο...για οικογενεια δεν ενδεικνεται ετσι οπως εχει γινει....μια μικρογραφια της αθηνας! Αλλα τουλαχιστον εχει πολλα μαγαζια και πολλες επιλογες για διασκεδαση κτλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

Το δυσάρεστο είναι ότι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!! (να μην ξεφεύγω και απο το κονσεπτ της ιστοσελιδας, χεχε)

και

το ευχάριστο είναι οτι ΣΗΜΕΡΑ αρχίζουν τα καινούρια επεισόδια του GREY'S ANATOMY που λατρεύυυυυυυυωωωωω!!!!!!!!!!!

Αχ Ντερεκ Ντερεκ Ντερεκ..... :laugh: :laugh: :P :laugh: :laugh:

Zaxarenia μου θα έρθει κι εσένα η σειρά σου!! Μόνο μην αγχώνεσαι.

Όοσν για τα καινούρια επεισόδια του Grey's Anatomy είναι ΣΥΓΛΟΝΙΣΤΗΚΑ!!

Ένας φίλος τα κατέβασε πέρυσι από το internet και είχα φάει γερό κόλλημα όλο το καλοκαίρι. Πιστέψτε με όμως, τέτοιο κύκλο δεν έχετε ξαναδεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

Το δυσάρεστο είναι ότι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!! (να μην ξεφεύγω και απο το κονσεπτ της ιστοσελιδας, χεχε)

και

το ευχάριστο είναι οτι ΣΗΜΕΡΑ αρχίζουν τα καινούρια επεισόδια του GREY'S ANATOMY που λατρεύυυυυυυυωωωωω!!!!!!!!!!!

Αχ Ντερεκ Ντερεκ Ντερεκ..... :laugh: :laugh: :P :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

πολυ ωραια το εθεσες...

με εκανεσ κ γελασα :P

ευχομαι το νοεβριο αν μας πει εχω 2 ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...