Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?


vaso29

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.Θα ήθελα την γνώμη σας!Αν και μανούλα ήδη 2 παιδιών,έχω προβληματιστεί.Είχα τελευταία περίοδο 12-9-09 με κύκλο 30-32ημέρες και είχαμε ένα "ατύχημα" 19-9-09.Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης?Εγώ νομίζω πως όχι αλλά έχω αγχωθεί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου!

Καταρχήν καταλαβαίνω πολύ καλά το άγχος σου και λογικά λόγω του μεγάλου σου κύκλου οι γόνιμες σου μέρες ήταν μετά τις 25 του μήνα.

Λογικά , γιατί σε αυτά η προσωπική μου άποψη είναι οτι όλα μπορεί να συμβούν.... :)

Παρολα αυτά ευχομαι να κυλήσουν όλα όπως τα επιθυμείς και μην ξεχνάμε ποτε οτι είναι ευλογία το οτι μας έχει χαρίσει ο θεός παιδάκια...

Το λέω γιατί - ακόμα και αν δεν το είχατε στο πρόγραμμα και έρθει - ευτυχία θα φέρει! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ για την απαντησή σου γλυκεια μου.Και εγώ την ίδια σκέψη έχω οτι όλα μπορούν να συμβούν!!!Αν και δεν υπολόγιζα σε ένα τρίτο παιδάκι τώρα τόσο σύντομα,αν έρθει φυσικά και θα είναι καλοδεχούμενο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα είναι πιθανά Vaso...!

Σύλληψη (θεωρητικά) μπορεί να υπάρξει

κ λίγο πριν ή μετά την ωορηξία, που υπολογίζεις...

Εγώ σου εύχομαι αυτό που επιθυμείς...!

Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου γλυκιά μου! Πολλές κοπέλες κάνουνε και 2η ωορρηξία μέσα στον ίδιο κύκλο χωρίς να το καταλαβαίνουνε και μπορούνε να πιάσουνε παιδί εκτός της..... αναμενόμενης ωορρηξίας!!! Με το καλό να έχεις όμορφα αποτελέσματα, αν το θέλεις! Σε φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό θα το ξέρεις σίγουρα σε λίγες μέρες. Είναι όλα θέμα τύχης. Μια φίλη μου έμεινε έγκυος την 6η μέρα της περιόδου. Εγώ έκανα ελευθερα την 8η και τη γλύτωσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaso kalimera!!!!nomizo oti yparxei pithanotita..min akous pou lene meta apo 14 meres tis teleutaias periodou..polles fores allazei auto..tipota den einai sigouro..!

meta tin periodo genika einai arketa pithanon na kaneis moraki!!makari na eisai!!!3 paidakia...makari na me axiosei o theos!!

se filo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...