Μετάβαση σε περιεχόμενο

24 ΩΡΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕΝΟΥΝ....ΕΙΜΑΙ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ!!!!!!!!


RUBELA

Recommended Posts

αχχ Ρουμπελιτσα μου!! τον ενθουσιασμο σου το νιωσαμε ολες...δονειται το σαιτ.... :)

ευχομαι να ταρακουνηθουμε ολες..οταν με το καλο μας πεις τα δευτερα δυνατα νεα!!!

να γινουμε εγκυμονοπληκτες!!!!!

με το καλο,η Παναγιτσα μαζι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:woohoo: :woohoo: :woohoo: μπραβο ρουμπελα μου!!!με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!ο θεος κοντα σου σε σενα κ στα υπεροχα μωρακια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Roybella mou,ευχομαι καθε ευτυχια ,με το καλο να γινουν ολα οπως εσυ επιθυμεις!!!περιμενουμε και την επιβεβαιωση της εγκυμσυνης σου,,,,,,, αν και για μενα εισαι ηδη εγκυουλα ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ++++++++++++++++++++++++++++++

ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΓΕΜΑΤΗ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΜΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ++++++++++++++++++++++++++++++

ΠΑΝΤΩΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΓΕΜΑΤΗ ΣΠΟΡΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΙ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΕΓΡΑΨΑ....

ΜΩΡΑΚΙΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΓΛΥΚΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΟΥΛΑ...... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουαου αυριο θα εχεις μια κοιλιτσα γεματη μωρακια!!!!!!!!!!!!!!!!! δεν ειναι απιστευτα υπεροχο συναισθημα????

να ξεκουραζεσαι και να τα προσεχεις τα ζουζουνακια γιατι αν θυμωσουν θα σε κλωτσανε ολα μαζι χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΙΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΠΥΡΑΚΟ ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!! ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΟΥ...........ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι σε θελω χαρουμενη σαν κι εμενα χιιιιιιιιιχιιιιιιιιιι

πωπωπωπωπω ποοοοοοοσααααααααααααα ουαουαουα εχουμε να ακουμε μαρεσει αντε αντε

αλλα ακου και μια συμβουλη απο αυριο θα χαιδευεις την κοιλιτσα σου και ας μην ειναι ακομη μεγαλη σε στυλ τραπεζακι του καφε και θα τους μιλας να σε νιωθουν να νιωθουν την μανουλιτσα και να παιρνουν δυναμη να μεγαλωσουν

πολλα πολλα φιλακια και καληηηηηηηηηηηηηηηηηηη επιτυχια που την εχεις σιγουρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ καλή επιτυχία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιμένουμε νέα σου!!!!

Σου εύχομαι ολα να πάνε καλά και αύριο να μας πεις τα υπόλοιπα!!!!!!!

Φιλιά πολλά!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ τωρα το είδα!

Καλή επιτυχία και στην Γλύκα... δεν ξέρω αν το γράφει άλλο ποστ :blush: (δεν σας προλάβένω βρε κορίτσια :woohoo: )

Με το καλό και σε εκείνη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούμπη μου,τώρα είδα το πόστ :blush:

Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και να μας ανακοινώσεις γρήγορα τα ευχάριστα!!! :woohoo:

Με τις καλύτερες ευχές μου!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπελα μου ευχομαι το καλυτερο και στην επομενη συναντηση(ελπιζω να ερθω) :blush: να χαιδευουμαι τις κοιλιτσες μας :):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπιιιιιιιιιιι μουυυ!!!!!!!!!!

Κ Α Λ Η Ε Π Ι Τ Υ Χ Ι Α !!!!!!!!!!!!

ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΓΛΥΚΟ ΡΟΥΜΠΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!! ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ, Η ΠΑΝΝΑΓΙΑ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ..... ΚΛΕΙΣΕ ΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΚΕΨΟΥ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΡΟΥΜΠΑΚΙ !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...