Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ


Recommended Posts

Επειδη ο τιτλος μπορει να τρομαξει να σας πω οτι τελικα η ιστορια εξελιχτηκε καλα .

Χτες Σαββατο κατεβηκε ο αντρας μου κατω στο γκαραζ με εναν συγκατοικο να μετρησουν κατι , μου ζητησε και ομικρος να παει μαζι με τον πατερα του μετα απο λιγο ανεβηκε επανω καιμου ζητησε λεφτα να παει στο μαγαζι εμ τα ψιλικα που σχεδον διπλα στο σπιτι μας να παρει κατι να φαει , οντως του εδωσα λεφτα καιμετα απο λιγο ηρθε επανω μου εδωσε τα ρεστα καιμου ειπε να κατεβει εδω μπροστα να παιξει με εναν φιλο του , επειδη ειχε το αυτακι του του ειπα να μην τρεξει κανα μην φυγεια πο εδω μπροστα .Οντως ατεβηκε επαιζε τον εβλεπα , καποια στιγμη μιλαγα στοτηλεφωνο με τη πεθερα μου και ειδα οτι εξω ψιχαλιζε λεω κατσε να τον φωναξωνα ανεβει επανω κλεινω το τηλεφωνο και κατεβηκα κατω να τον ανεβασω επανω .Αρχιζα και φωναζα :Σταυρο..Σταυρο ....απαντηση καμια κατεβαινω στο γκαραζ χωρος που καθετε αρκετες φορες με τον αντρα μου αλλα ψυχη εκει , αρχιζω να χτυπαω τις πορτες στους γειτονες μεσα στ πολυκατικοια η απαντηση ηταν ηιδια :δεν ειναι εδω .Δεν εβρισκα ουτε τον αντρα μου υποθεσα μηπως ειναι μαζι του επιαρνα τηλ. στο κινητο αλαλ το ειχε αφησει σπιτι το ιδιο και ο γειτονας που ηταν μαζι με τον αντρα μου .Ψαχναμε παντου φωναζαμε ειχαν βεγι με τα αυτοκινητα καποιοι με τα ποδοα και ολα τα παιδακια της γειτονιας με τα ποδηλατα .Το μυαλομου ειχε σταματησει ο χρονος ειχε κολλησει στο πρωι που τον εντεινα μεσα σ ελιγα λεπτα η ζωη μου δενε ιχε νοημα πηγαμε σε ενα χρωματοπολειο με μιακοπελα μηπως ηταν εκει ο αντρας μου η απαντση αρνητικη δεν αντεχα δεν ηξερα πηγαινα περα δωθε και φωναζα Σταυρο καποια στιγμη καθομαιι σε ενα παγκακι στη πολυκατικια και ου λενε :να ερχεται ο αντρα ςσου ανι εχει το παιδι !ο χρονος γαμενα ειχε σταμστηει ημουν σε κατασταση σοκ ετρεμα δεν πιστευα οτι μου ελεγαν αληθεια ετρεμα με ειχε πιασει υστερια καποια στιγμη μου εφεραν το παιδι μπροστα μου και τοτε ειδα να κλαιει με εβλεπε ετσι , ο νατρας μου δνε ηξερε οτι ο μικρος δνε μου το ειχε πει οτι θα ειναιμαζι ...

τα επομενα λεπτα καταρευσα μου εδωσαν ηρμηστικο και κοιμομουν αλλα ο υπνος μου ηταν τοσο ταραγμενος καθε τοσο φωναζα .Τη νυχτα κοιμηθηκα μαζι με το παιδι .Αυτη ηταν η χειροτερη ,μερα της ζωης μου τωρα μπορω να καταλαβω πως ενιωθε η νατελλα και η καθε μεανα που εχει χασει το μωρο της .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη μου ακομη και τωρα που γραφεις εισαι ταραγμενη!

Παει... περασε ομως!:) Ηρεμησε και παιξε μαζι με το

παιδι! Θα κανει καλο κ στους 2 σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατατρόμαξα ρε κοπελά μου....:ohmy: Φαντάζομαι σε τί κατάσταση ήσουν...το έχω ζήσει με την ανηψιά μου και ξέρω...ευτυχώς όμως τέλος καλό όλα καλά.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΒΑΝΙΑ, ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ!!!! ΤΡΕΜΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ!!! ΠΟΥ ΗΤΑΝΕ? ΣΟΥ ΕΙΠΕ? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ! ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ. ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΑΚΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ ΠΑΩ ΣΧΟΛΕΙΟ. ΝΟΜΙΖΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΝΩ ΤΑ ΕΛΕΓΕ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΑΚΙ. ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ!!! ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΧΟΛΕΙΟ! ΕΥΤΗΧΩΣ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΒΕ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ! ΤΙ ΝΑ ΠΩ! ΘΑ ΠΑΘΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΗΔΗΣΗ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Βάνια μου...

Τέλος καλό, όλα καλά!

Φατάζομαι τι πέρασες κοπέλα μου...

(Θα συμφωνήσω με τη Ρούλα... μέχρι να ανοίξει το θέμα μου κόπηκαν τα πόδια)

Ηρέμησε και όλα καλά!!!

Φιλάκιαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με όλα αυτα που γινονται και ακουγονται ηταν λογικο να ανησυχησεις!!!

συζητησε του το πόσο λαχταρησες για να μην απομακρυνεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου βρε κοριτσι μου λαχταρα που πηρες παναγιτσα μου τι ενιωσες!!!

κατσε και πες του ομως βανια μου ποσο τρομαξε η μανουλα που δεν ηξερε που ηταν η οτι ηταν με τον μπαμπα για να μην το ξανακανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Θεούλη μου, κατατρόμαξα!!! Ρε κορίτσια, μη βάζετε τέτοιους δραματικούς τίτλους! Κι εγώ ανησυχώ πάρα μα πάρα πολύ εύκολα, σε καταλαβαίνω που πέρασες τέτοια λαχτάρα, και φαντάσου εγώ δεν έχω παιδιά, και ανησυχώ για ξαδέλφια, ανήψια και παιδιά φίλων.

Εντάξει, πέρασε τώρα! Εξήγησέ του ότι πρέπει πάντα να σου λέει πού είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο που περασα καμια αν μη το ζησει ειναι ο χειροτερος εφιαλτης τη μια στιγμη να το εχεις αγκαλια κατην αλλη να ανρωτιεσε τι εχει γινει ; να κανεις υποθεσεις αλλα να μη βγαινει τιποτα .Ενα απολυτο κενο μονο αυτο τιποτα περισσοτερο.Τη μια στιγμη να το εχεια αγκαλιτσα και την αλλη να μην υπαρχει εκει καταλαβαινεις οτι ανι δνε υαρχει λογος να ζεις δεν υπαρχει λογος υπαρξης .Για μενα μονο ο Σταυρος μου μου δινει αξια στη ζωη τιποτα άλλο .Τη νυχτα κοιμηθηκαμε μαζι εστειλλα τον αντρα μου στο καναπε καποια στιγμη ξυπνησα απο συνηθεια και πηγα να δω αν ειναι στο κρεβατι του τοτε συνηδειτοποιησα οτι ηταν διπλα μου . Αφηστε κοριτσια δεν βλεπω να το ξεπερναω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνια μου, έχεις δίκιο.. η αγωνία και το σοκ που πέρασες ήταν μεγάλο. Αλλά προσπάθησε να μείνεις στο γεγονός ότι "τέλος καλό, όλα καλά". Μην αφήνεις τον πανικό να σε καταβάλλει, γιατί ούτε εσύ θα'σαι ήρεμη, ούτε το παιδί.

Κατά τη γνώμη μου, έχει μερίδιο ευθύνης για όλο αυτό ο άντρας σου, έπρεπε να σου πει "Βάνια, πεταγόμαστε μέχρι εκεί και παίρνω και το παιδί μαζί", δε βασιζόμαστε στα παιδιά για να μας ενημερώνουν σ'αυτήν την ηλικία. Και στο κάτω κάτω, τι τα έχουμε βρε παιδιά τα κινητά, αν είναι να τα αφήνουμε στο σπίτι;;;;

Βάλ'τους κάτω και τους δύο και πες τους δυο λογάκια. Μάλωσέ τους!! Και τους δύο! Γιατί ας μην ξεχνάμε, άντρες είναι! Δεν συμμερίζονται τον τρόπο σκέψης των γυναικών και κυρίως των μαμάδων, που ο νους τους πάει κατευθείαν στο κακό!

Και θύμισέ μου να στα ψάλλω το απόγευμα!! Μου'κοψες δέκα χρόνια από τη ζωή μου σήμερα φιλενάδα!!! Ουφ!!!! [Δόξα τω Θεώ που όλα είναι καλά και χαλάλι... ]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με την crazy, πρέπει να μιλήσεις και στον άντρα σου, να ενημερώνει.......όμως γενικά θέλει πολύ προσοχή, εδώ γίνονται πολλές εξαφανίσεις παιδιών με πολύ τραγικό αποτέλεσμα: βιασμός και μετά θάνατος!!! και μιλάμε όχι μόνο για μικρής ηλικίας αλλά ακόμη και για 15χρονα!!!

Ευτυχώς όλα έλειξαν καλώς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ κατατρόμαξα από αυτά που διάβασα...:( τόσα γίνονται και τώρα τα πράγματα έχουν γίνει πολύ πιο επικίνδυνα. μια στιγμή αρκεί για να γίνει το κακό αλλά και οι μαμάδες άνθρωποι είναι δε μπορούν να ελέγχουν κάθε κίνηση...:ohmy: Η αλήθεια είναι ότι από αυτά τα θέματα είμαι τόσο φοβισμένη, που θα ήθελα να έχω χάρισμα για να αποτρέπω κάθε κίνδυνο, αλλά όπως καταλαβαίνετε αυτό μπορεί να καταλήξει σε μόνιμη φοβια. και αυτο πάλι δεν είναι καλό γιατί έτσι δε χαλαρώνεις ποτέ και πάει πάντα ο νους σου στο κακο...Τι να κάνουμε οι έποχές που ζούμε είναι χαλια ως προς αυτό το θέμα...φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Βάνια μου πήγε η ψυχή μου στην Κούλουρη με τον τίτλο του θέματος :blink: Έμεινα!!!

Ευτυχώς βρήκατε τον μικρούλη και τέλος καλό,όλα καλά ;) Φαντάζομαι την αγωνία σου,όπως και την αγωνία της κάθε μάνας που χάνει το παιδί της για ώρες/μέρες/μήνες :(

Μακάρι να μην ξαναεξαφανιστεί κανένα παιδάκι :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

trelauhka moliw eida to thema goyrlosan ta matia moy k konteya na pnigw

bania moy telow kalo ola kala

mporw na se katalabw ti perasesk pws eniwthes mias k egw to perasei 3 fores me ton mikro moy aderfo se hlikia 3 etwn

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι καλα ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ...ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ ΦΟΥΚΑΡΙΑΡΙΑ ΜΟΥ...ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΥΤΕ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ...ΜΕ ΒΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ ΘΑΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ...

ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΟΝ ΑΓΙΑΣΜΟ ΕΚΕΙ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΔΙΟΤΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΘΗΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΜΑΣ ΣΥΝΕΒΕΙ ΑΥΤΟ¨<<ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΗΤΑΝ 9 ΕΤΩΝ.ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ....ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΣΤΟΝ 3 ΟΡΟΦΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑΑΝΕΒΩ ΤΙ ΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΧΑΛΑΣΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ???ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΕΕΙ ΝΑΙ ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΦΕΥΓΕΙ...ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑΛΕΓΑ ΝΑΙ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΤΕΣΠΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΑΤΕΒΗΚΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΣΕ ΞΕΝΕΣ....ΟΣΟ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΡΩΤΑΕΙ Η ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΚΑΙ ΤΙ ΛΕΕΙ...ΤΟ ΜΟΚΡΟ ΛΕΕΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΩ ΜΕΤΑ...ΤΟ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΒΛΕΠΕΙ......ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΝΑ ΝΕΦΡΟ.....ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΔΕΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΘΑ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ???ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΟΝ ΕΥΟΣΜΟ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΔΕΚΑΤΕΣΣΕΡΑ ΠΑΝΤΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΤΟ ΝΟΥΣΑΣ ΣΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΤΟ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula έγραψε:

ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΓΙΟ ΤΗΣ ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΟΝ ΑΓΙΑΣΜΟ ΕΚΕΙ ΕΙΠΑΝ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΔΙΟΤΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΘΗΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΜΑΣ ΣΥΝΕΒΕΙ ΑΥΤΟ¨<<ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΗΤΑΝ 9 ΕΤΩΝ.ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ....ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΣΤΟΝ 3 ΟΡΟΦΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑΑΝΕΒΩ ΤΙ ΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΧΑΛΑΣΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ???ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΛΕΕΙ ΝΑΙ ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΦΕΥΓΕΙ...ΒΑΣΙΚΑ ΚΑΙ ΓΩ ΘΑΛΕΓΑ ΝΑΙ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΤΕΣΠΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΑΤΕΒΗΚΑ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΣΕ ΞΕΝΕΣ....ΟΣΟ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΡΩΤΑΕΙ Η ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΕ ΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΚΑΙ ΤΙ ΛΕΕΙ...ΤΟ ΜΟΚΡΟ ΛΕΕΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΩ ΜΕΤΑ...ΤΟ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΒΛΕΠΕΙ......ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΝΑ ΝΕΦΡΟ.....ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΔΕΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΘΑ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΕΑΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ???ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΤΟΝ ΕΥΟΣΜΟ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΔΕΚΑΤΕΣΣΕΡΑ ΠΑΝΤΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΤΟ ΝΟΥΣΑΣ ΣΤΑ ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ ΤΟ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ

:huh::huh::huh:

:blink::blink::blink:

Θεέ μου....Τυχερό ήταν!:ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρούλα, δεν είμαι σίγουρη αν κατάλαβα και πολλά πράγματα. Πάντως, συνήθως οι ιστορίες που περιέχουν ένα ή και περισσότερα νεφρά είναι αστικοί μύθοι!!!!!! Όπως και το παιδάκι που χάθηκε στο Mediterranean Cosmos, στο Zara της Λάρνακας και στο Jumbo της Λευκωσίας και φαντάζομαι και σε πολλά άλλα πολυσύχναστα μέρη, ειδοποίησε η μάνα του την ασφάλεια κλείσανε τις πόρτες, και το βρήκανε με άλλα ρούχα και κουρεμένα!!!!!!! :P

Χωρίς πλάκα πάντως, είναι όντως πολύ αγχωτικό! Το Μάιο είχαμε πάει με τον άντρα μου, μια φίλη της και τα 2 παιδιά της στα Ανθεστήρια (παρέλαση με άρματα στολισμένα με λουλούδια). Σε κάποια φάση το μωρό της φίλης μου άρχισε να γκρινιάζει και το πήγε μια βόλτα με το καροτσάκι και μας άφησε τη μικρή (3.5 χρονών) να την προσέχουμε. Σε κάποια φάση η μικρή προχώρησε λίγο παραπέρα, γιατί της άρεσε ένα άρμα και ήθελε να το ξαναδεί. Την έχασα απ' τα μάτια μου και πανικοβλήθηκα. Ευτυχώς την είδα σχεδόν αμέσως που στεκόταν λίγο παραπέρα και πήγε η καρδιά μου στη θέση της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...