Μετάβαση σε περιεχόμενο

Eίναι + ;;;;; Είναι;;;;


Recommended Posts

Το βλέπω και το ξαναβλέπω κι αναρωτιέμαι αν κάνω λάθος..ένα ελαφρό γαλάζιο + ....

Στην αρχή σοκαρίστικα. Πήρα τηλέφωνο τον άντρα μου κι έκλαιγα!! Τι συμβαίνει;;; Είμαι έγκυος;;; Δεν μπορώ να το χωνέψω..

Φοβάμαι...φοβάμαι όλα αυτά που μπορεί να ακολουθήσουν!! Αυχενική..υπερηχους..πιθανές αμνιοπαρακεντήσεις..κλάματα..ταχω χαμένα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοπελα μου καλημέρα!!!!

ευχομαι να εισαι εγκυος!! δεν ειναι αυτο που ηθελες??

ειναι μεγαλη η συγκινηση,λογικο να τα εχεις χαμενα,αλλα εισαι εμπειρη..

ολα καλα να πανε,να εισαι 1000% εγκυος και να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκεια μου το μονο που πρεπει να κανεις ειναι απλα να χαιρεσαι!!!!ειναι θετικο το τεστακι κι εσυ τα εχεις χασει;; μονο αν ειναι απο την χαρα σου δικαιολογεισαι!οχι ομως να αγχωνεσαι θα σε μαλωσω γιατι το μπεμπακι σου το καταλαβαινει.ευχομαι ολα να πανε τελεια και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!τη δευτερα φυσικα τρεχεις και για χωριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανουλα τι ειναι αυτα βρε;;;;μη σκεφτεσαι αρνητικα...ολα θα πανε καλα!! στη πρωτη ολα καλα δε πηγαν; γιατι οχι και τωρα;;) επειδη ειχες μια αποτυχια δε σημαινει τιποτα!!!:)

Μπραβο παντως εγω χαρηκα!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαίνεται καθαρά το +! Είναι +! Στο clearblue..

2 αρνητικά και ενα θετικό τεστ..απλώς με άγχωσε το γεγονός ότι μόλις είχα ξεκινήσει μπαλέτο και πήγαινα στο σχολείο , μόλις δηλαδή βγήκα απο τη ρουτίνα του καθισιου στο σπίτι και ξανά τα ίδια..Χαίρομαι! Χαίρομαι που θα γίνω μαμα ξανά!!! Το θέλω πολύ και το λαχταρω..απλώς ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει!!!Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια..κι απο τα δικά σας!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια σε ευχαριστώ!!!:) Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου σε αυτην την εγκυμοσύνη να χαρώ το μωράκι μου από την αρχή μέχρι το τέλος!! Δε θέλω τίποτα να μου το χαλάσει!!!Τίποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου φαίνεται αχνο...να χαρώ ή να μη χαρώ;; Μήπως δικαιολογείται καθώς πριν 3 μέρες είχε βγει τελείως αχνο;; Πείτε μου...αγχώνομαιιιι!!!!

Βουλα ευχαριστώ!! Μακάρι!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανουλα νομιζω ειχες λιγο καθυστεριση πριν λιγο καιρο και αναρωτιωσουν αν ησουν εγκυος?????

τελικα εισαι!!!!!!!!!!!!!! μπραβο σου με το καλο σε παρακαλω ομως κοπελα μου ενα πραγμα!!

μην σκευτεσαι τι περασες στην προηγουμενη εγκυμοσυνη αυτη ειναι μια νεα αρχη κοπελα μου και ολα θα πανε καλα σκεψου θετικα και χαρουμενα ολα θα γινουν(αυχενικες τκλ)και θα ερθει ενα υγιεστατο νινακι

χαλαρωσε και απολαυσε την σαν να μην εχεις περασει ποτε τιποτε δυσαρεστο στην ζωουλα σου και τοτε να δεις ποσο χαρουμενο που θα ειναι και το σπορακι σου

φιλακια πολλα πολλα να προσεχεις τωρα ε??? και με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όλα θα πάνε καλά και θα χαρίσεις ένα αδελφάκι στο υπέροχο παιδάκι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ!!!!ειπαμε το αρνητικο μπορει να ειναι λαθος,το θετικο ΟΧΙ!:laugh: Και μην ανησυχεις μπαλαρινουλα ο χορος ειναι εκει και θα σε περιμενει!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σε ευχαριστώ Τόνια μου που με εμψυχώνεις!! ΑΚόμη και αχνό αχνο να είναι , είναι καλό ε; Κάνω λες και δεν τα έχω ξαναδιαβάσει εδώ μέσα!!

Χρύσα σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!Κι εσύ με το καλό να το υποδεχτείς!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Φανουλα !!:) Πολυ χαρηκα ..:cheer: Θα χαρισεις ενα αδερφακι στο γιο σου.

Ευχομαι να πανε ολα καλα ..

Γιατι δεν πας να κανεις μια χωριακη για να σου φυγει και το αγχος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΝΙΑ....

ΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ....

ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ(ΕΣΤΩ Κ ΤΟ ΑΧΝΟ)ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι Σάββατο οπότε θα ξανακάνω τεστ τη Δευτέρα κι αν βγει και τότε αχνο θα πάω για χοριακή. Να σας πω πειράζει που δεν έχω κάνει τεστ Παπ εδώ και δυο χρόνια;; Χαζομάρα το ξέρω αλλά το αμέλησα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΠ ειχα να κανω απο τα 21 και ξαναεκανα στην εγκυμοσυνη..:blush: εεε δε τα παω καλα με τους γυναικολογους....:S

ΟΧΙ να μη κανεις 2ο!!:laugh: βαλθηκες να πλουτισεις την εταιρια;;;;:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!Τι ομορφα νεα!!!Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου και μια πολυ καλη χοριακη και σε λιγους μηνες να κρατας στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο παιδακι!!!Να εχετε μονο χαρες στην ζωη σας!Ολα να πανε καλα να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει!!Θα περιμένω μέχρι αυριο!!! Ευχομαι να το δω πιο έντονο, αν και είμαι αισιοδοξη μιας και μέχρι προχθές έβγαινε αρνητικό. Αχ...τι καλά!!! ΜΟυ αρέσει που άφησα το γιο μου στη μαμά μου για να κάνω δουλειές κι εγώ χαζολογάω στο ίντερνετ από τη χαρά μου!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ? :woohoo:

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΝΑ ΥΓΕΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ! ;):)

ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ! :dry:

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...