Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως το ανακοινωσατε στον αντρουλη σας???


Αργυρω 27

Recommended Posts

Κοριτσακια,πως το ανακοινωσατε στον αντρουλη σας η πως ονειρευεστε να το ανακοινωσετε οταν ερθει η ωρα το θετικο αποτελεσμα???Θα χαρω πολυ να μαθω,ετσι παιρνω ιδεες και για οταν φτασει η δικη μου μοναδικη αυτη στιγμη!!!!!!!!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕ ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΙ.ΑΠΛΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ (Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕ) ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ,ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.

ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ, ΜΠΗΚΑ, ΚΑΤΟΥΡΗΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ....

ΤΗΝ ΕΚΠΛΗΞΗ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ.

ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΕ 2 ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΙΠΙΛΑ.

ΤΗΝ ΕΔΩΣΑ ΣΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΣΑΝ ΔΩΡΑΚΙ.

ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΣΒΟΛΩΘΕΙ!!!! ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΣΑΝ ΧΑΜΕΝΟΙ.....

ΑΧ, ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.......

ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΠΡΟΛΑΛΗΣΑΣΑ, ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΙ.

ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΘΟΡΜΗΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ήμουν σχεδόν σίγουρη ότι είμαι έγκυος... Είχα, βέβαια, κάνει ήδη ένα τεστ πολύ πριν την καθυστέρηση και φυσικά είχε βγει αρνητικό... Έτσι, όταν άρχισε να... αργεί, φοβόμουν να κάνω δεύτερο για να μην απογοητευτώ. Και όμως κάτι μέσα μου μου έλεγε πως είμαι!

Έτσι, λοιπόν, ένα απόγευμα, "έδιωξα" τον καλό μου από το σπίτι -τον έβαλα να μου φέρει αναψυκτικά :P- και κλείστηκα με την ησυχία μου στο μπάνιο. Όταν είδα τον σταυρό, άρχισα να τρέμω και να μετανιώνω την ώρα και τη στιγμή που τον έδιωξα!! Τον ήθελα κοντά μου!

Είπα να τον περιμένω, αλλά δεν άντεξα... Κλωθογύριζα στο σπίτι σαν θεριό ανήμερο. Τελικά τον πήρα τηλέφωνο και του το ανακοίνωσα με τρεμάμενη φωνή. Αυτός, αμήχανα, μου είπε "Σώπα ρε!", χεχεχε και έτρεξε να γυρίσει σπίτι.

Είναι φοβερές στιγμές αυτές! <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥΥΥ ΓΕΛΙΟΟΟΟ:laugh:

ΛΟΙΠΟΝ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΕΓΙΝΕ 25-12 ( ΜΕ 1 ΦΟΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ , ΚΑΘΩΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΚΟΠΟ ΓΙΑ ΑΜΕΣΑ , ΜΕ 1 ΜΗΝΑ ΜΟΛΙΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ...)

ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ 7-1 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ , ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΤΟΥ - ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΠΗΡΑ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ... αυτος με κοβει και μου λεει -ΜΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΛΕΜΕ ? ΠΗΖΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ , ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΔΩΡΑ ΡΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ

και του λεω

- ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ !

ακουσα ενα κλακ και εκλεισε το τηλεφωνο ! τεζα εγω !:silly:

ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ....:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τι θυμήθηκα τώρα!

Εγώ τον είχα σπίτι και τον έστειλα να δει το τεστ , στο μπάνιο!

Μετά καθόμασταν σαν τα χαζά και γελούσάμε!

Στους παπούδες δείξαμε την κουκίδα του υπερηχου , τους αγκαλιάσαμε και τους είπαμε οτι ήταν το εγγονάκι τους αυτό!Ακολούθησε συγκίνηση και σιγή!

όμορφες στιγμές.....

Αλλα δεν τα είχαμε προγραμματίσει , το καναμε οπως μας ήρθε , πχ μετά το γιατρό με τον υπέρηχο στο χέρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ...κοριτσακια μου εγω οταν εκανα το τεστ η αγαπουλα μου δεν ηταν εδω..ελειπε σε ταξιδι αλλα το μεσημερι θα γυριζε...οταν βγηκε θετικο...δε ξερω πως κρατηθηκα και δεν του το ειπα απο το τηλεφωνο....αφου γυρισε φαγαμε και μετα ξαπλωσαμε στο κρεβατακι μας...και κατι συζηταγαμε...και εκει που σταματησαμε...γυρναω και του λεω...αγαπη μου εκανα το τεστ....γυρναει με κοιταει....(σιωπη)...χι χι..και μου λεει "και τι εγινε??"και του λεω θετικο.....με πηε αγκαλια...και κλαιγαμε και οι δυο....απιστευτη στιγμη...συγκινηθηκα...παλι.....αχχχχχχχχχ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη ημουν σιγουρη οτι ημουν εγκυος,πηρα το τεστ,πηγα στο μπανιο και πριν το βρεξω καλα καλα,αυτο ειχε αρχισει κι εδειχνε θετικο..τον φωναζω που καθοταν εξω απο την πορτα και κραταγε εκεινος το τεστ,γιατι εμενα μου ειχαν κοπει τα ποδια απο την συγκινηση!

μετα καταλαβαινεις!! "φιλιουνται,αγκαλιαζονται!!!!!" το γιορτασα με το τελευταιο μου τσιγαρο πριν την χοριακη την επομενη ημερα...

ειναι ομορφο να ειστε κι οι δυο μαζι εκεινη την στιγμη...ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήταν μεσημέρι Τετάρτης θυμάμαι και η 6η μέρα καθυστέρισης.

μιλούσα εδώ μέσα στο μάμμυ και όλες οι φίλες μας, μου λέγανε πήγαινε για χοριακή την επόμενη...

και το είχα απόφασίσει να πάω για χοριακή, αλλά λέω στον άντρα μου,

δε πάμε για περπάτημα και στο γυρισμό να πάρω κι ένα τεστ?

η αλήθεια ήταν ότι ψιλοφοβόμουν μη βγει αρνητικό και απογοητευτώ.

Να μη τα πολυλογώ, πήγαμε βολτούλα, και πήραμε το τεστ,

γύρισα σπίτι και ... αμέσως στη τουαλέττα...

αφού το έκανα και έκλεισα το καπάκι, γύρισα στο δωμάτιό μας, κάθησα στο πσ, το τεστ το είχα μπροστά μου αλλά γυρισμένο για να μη βλέπω αν είναι θετικό ή αρνητικό...

και συνέχιζα να παίζω το παίχνίδι που άφησα στη μέση.

ο άντρας μου στο σαλόνι να βλέπει τβ.

σε μια φάση, αφού είχε περάσει κανένα 10λεπτο, λέω... για να δω...

ήμουν σίγουρη ότι ηταν θετικό...

όπως και ήταν όντως.

το πήρα στα χέρια μου και πήγα στο σαλόνι. Το έκανες? ρωτάει ο άντρας μου,

ναι του απαντάω... και??? με ρωτάει...

εσύ τι πιστεύεις του λέω?

θετικό μου λέει.

ναι, θετικό είναι και του το έδωσα να το δει.

Μπράβο, μου λέει...

Κάθησα δίπλα του και βλέπαμε τβ... ησυχία... καμιά αντίδραση, σα να μην είχε συμβεί τίποτα.

Σε μια φάση τον ρωτάω... μήπως είμαστε λίγο αναίσθητοι???

και αρχίσαμε να γελάμε σα χαζά.

Οι ώρες πέρασαν, δεν είπαμε σε κανέναν απ τους δικούς μας τίποτα...

Το βραδάκι μου λέει, έχω κατεβάσει το Marley and me ταινία, να τη δούμε?

ναι λεω.

γελάγαμε με τη ταινία, χτυπιώμασταν με τις βλακείες του Marley(σκύλος)

Στο τελείωμα της ταινίας (ήταν τόσο συγκινητικό)... εκεί μας έβγαλε όλη τη συγκίνηση απ το τεστ και κλαίγαμε σα τα μωρά...

τον πήρα αγκαλίτσα και μ αγκάλιασε κι εκείνος και προσπαθούσα να τον κάνω να σταματήσει το κλάμα... τώρα θα χεις δυο μωρά να νταντεύεις μου είπε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, θυμάμαι ότι έκανα το τεστ 31.03.09 στις 11 το βράδυ (3η μέρα καθυστέρησης). Βασικά δεν περίμενα να βγει θετικό γιατί είχαμε κάνει ελευθερα μόνο 2 φορές εκείνο τον μήνα (κ δεν ειχα κοιτάξει καν για γονιμες μέρες). Ήταν ο 4ος μήνας προσπαθειών κ απλά έκανα ότι κ τους προηγούμενους, ένα τεστ, το οποίο θα έβγαινε αρνητικό, θα χαλάρωνα και θα ερχόταν κ η ακατανόμαστη, όπως κ τους προηγούμενους 3 μήνες. Μόλις ειδα το (+) νόμιζα ότι ήταν λάθος... "Που είναι ο (-), οεο?" σκέφτηκα... Περάσαμε μερικά δευτερόλεπτα μέχρι να καταλάβω τι έβλεπα... Αμέσως φώναξα τον αντρούλη μου και ανέβηκε πάνω (ήταν κάτω στο σαλόνι). Δεν το πιστεύαμε...

Το αστείο είναι ότι την επόμενη, νωρίς το πρωί (01.04.09 - προσέξτε ημερομηνία) πήγα για χοριακή κ καθώς ανέβαινα στη δουλειά με το αυτοκίνητο πήρα την μαμά μου. Της είπα ότι είμαι έγκυος και με σκυλόβρισε.... νόμιζε ότι της έκανα πλάκα λόγω πρωταπριλιάς!!!

:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕleNitSa, μαζί είμαστε! B)

Είχε παντως πολύ πλάκα....... Έπρεπε να ηχογραφούσα την συνομιλια με την μαμά μου! Ακόμα μου το "χτυπάει".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕleNitSa έγραψε:

ήταν μεσημέρι Τετάρτης θυμάμαι και η 6η μέρα καθυστέρισης.

μιλούσα εδώ μέσα στο μάμμυ και όλες οι φίλες μας, μου λέγανε πήγαινε για χοριακή την επόμενη...

και το είχα απόφασίσει να πάω για χοριακή, αλλά λέω στον άντρα μου,

δε πάμε για περπάτημα και στο γυρισμό να πάρω κι ένα τεστ?

η αλήθεια ήταν ότι ψιλοφοβόμουν μη βγει αρνητικό και απογοητευτώ.

Να μη τα πολυλογώ, πήγαμε βολτούλα, και πήραμε το τεστ,

γύρισα σπίτι και ... αμέσως στη τουαλέττα...

αφού το έκανα και έκλεισα το καπάκι, γύρισα στο δωμάτιό μας, κάθησα στο πσ, το τεστ το είχα μπροστά μου αλλά γυρισμένο για να μη βλέπω αν είναι θετικό ή αρνητικό...

και συνέχιζα να παίζω το παίχνίδι που άφησα στη μέση.

ο άντρας μου στο σαλόνι να βλέπει τβ.

σε μια φάση, αφού είχε περάσει κανένα 10λεπτο, λέω... για να δω...

ήμουν σίγουρη ότι ηταν θετικό...

όπως και ήταν όντως.

το πήρα στα χέρια μου και πήγα στο σαλόνι. Το έκανες? ρωτάει ο άντρας μου,

ναι του απαντάω... και??? με ρωτάει...

εσύ τι πιστεύεις του λέω?

θετικό μου λέει.

ναι, θετικό είναι και του το έδωσα να το δει.

Μπράβο, μου λέει...

Κάθησα δίπλα του και βλέπαμε τβ... ησυχία... καμιά αντίδραση, σα να μην είχε συμβεί τίποτα.

Σε μια φάση τον ρωτάω... μήπως είμαστε λίγο αναίσθητοι???

και αρχίσαμε να γελάμε σα χαζά.

Οι ώρες πέρασαν, δεν είπαμε σε κανέναν απ τους δικούς μας τίποτα...

Το βραδάκι μου λέει, έχω κατεβάσει το Marley and me ταινία, να τη δούμε?

ναι λεω.

γελάγαμε με τη ταινία, χτυπιώμασταν με τις βλακείες του Marley(σκύλος)

Στο τελείωμα της ταινίας (ήταν τόσο συγκινητικό)... εκεί μας έβγαλε όλη τη συγκίνηση απ το τεστ και κλαίγαμε σα τα μωρά...

τον πήρα αγκαλίτσα και μ αγκάλιασε κι εκείνος και προσπαθούσα να τον κάνω να σταματήσει το κλάμα... τώρα θα χεις δυο μωρά να νταντεύεις μου είπε...

χχχχχχχχχχχχχχαχαχαχχαχααααααααααααααααααααααααααααχχχχαχαχχα

με πεθανες ελενιτσα μου :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

μιλαμε οτι ειστε πολυ τρελοκομεια εεεεεεεεεεεεε????????????/

χχχχχχχχχαχαχαχαααααααααααααχαχαχαχχα

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ!!!!!!δ εχω λογια :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΤΑΝ Η ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ... ΗΤΑΝ 26/4 ΕΙΧΑ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ 8 ΜΗΝΕΣ, ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ Κ ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΠΗΡΑΜΕ, ΠΑΜΕ ΣΠΙΤΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ... ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΑΩ Κ ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΓΡΑΦΕ¨<ΟΠΟΙΟ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΒΓΕΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΓΩ ΣΑΓΑΠΑΩ ΠΟΛΥ....> ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ Κ ΒΓΗΚΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΚΟΙΤΟΥΣΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ.. ΞΥΠΝΗΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΑΜΕΣΩΣ Κ ΚΛΑΙΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑΜΕ... ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΣΥΓΝΩΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΞΑΝΑΓΥΡΙΖΟΥΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝΕ.......

:) ΑΧΧΧΧΧΧΧ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΑΤΕ....

ΒΑΣΙΚΑ ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΟΝ 2ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ;) ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΑ

ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ ΤΟΥ ΔΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ!!!!

ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ ΕΝΤΟΝΑ ΤΗΝ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟΝ ΞΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΤΟΥΣ 2ΜΗΝΩΝ,ΑΦΗΣΤΕ ΕΠΑΘΑ ΕΡΩΤΑ:blink:

ΕΙΠΑ ΘΕΛΩ ΜΩΡΑΚΙ ΤΩΡΑ!

3ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ....8.30 ΒΡΑΔΥ 30ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΣΧΟΛΑΣΩ

ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΑΩ,ΑΓΟΡΑΖΩ 2ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΤΟ

ΤΕΣΤ....ΘΕΤΙΚΟ ..ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΗΣ ΤΖΟΚΟΝΤΑ!

ΠΑΙΡΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΗΛ.ΤΟΥ ΛΕΩ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΠΑΤΕΡΑΣ

ΜΟΥΓΓΑ....ΑΛΗΘΕΙΑ???ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ..ΝΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ...ΟΚ!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ.

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ COOL ΤΟ ΠΗΡΕ..ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ,ΧΤΥΠΑΕΙ

ΤΟ ΤΗΛ....ΜΑΡΑΚΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!???

:silly: ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝΕ ΓΙΝΕΙ 2ΤΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΤΗΣ ΤΖΟΚΟΝΤΑ!!!!!

ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ,ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια,τι ομορφες στιγμες:::υπεροχες,μοναδικες....

Ελπιζω να μην αργησει η μερα που θα τα ζησω κι εγω...αλλωστε ειμαι στη 3η μερα καθυστερησης....:woohoo:

ΜΑΚΑΡΙ....

Ευχομαι σε ολες σας υγεια και πολυ αγαπη στις ομορφες οικογενειες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με πιάσανε τα ζουμιά πάλι πρωί-πρωί με τις ιστορίες σας..

Λοιπόν, προσπαθούσαμε τρεις μήνες..Είμαι στην τρίτη μέρα καθυστέρησης, η ώρα είναι 3 μ.μ. και δεν μπορώ να κοιμηθώ.. Σκέφτομαι: "Δεν κάνω ένα τεστ να δω ότι δεν είμαι έγκυος για να ηρεμήσω και να μου έρθει περίοδος;"

Δεν προλαβαίνω να κλείσω το στικάκι και έχει βγει ο σταυρός!:laugh:

Δεν το πίστευα!! Αφήνω το τεστ πάνω στο τραπέζι και πέφτω για ύπνο.

Το πρωί ακούω τον άνδρα μου που ξυπνάει και πηγαίνει να φτιάξει καφέ.

Περνάει ένα τέταρτο και δεν αντιδράει.. Του λέω: Καλά δεν θα μου πεις κάτι; και μου λέει τί να σου πω δηλαδή; Του λέω το τεστ το είδες; Ναι, μου λέει, είναι αρνητικό! Πας καλά; του λέω, θετικό είναι!!

Σιωπή για λίγο και μετά μου λέει με ύφος παιδιού: Μα αφού έχει ένα - στην άκρη!! Αυτό, του λέω, δείχνει ότι το τεστ έγινε σωστά! Το + δεν το είδες! Με πήρε αγκαλιά και σκάσαμε στα γέλια!!

TEOCOOL, την ίδια έκπληξη κάναμε στις γιαγιάδες!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω τι μου θυμησατε τωρα.με 2 μερες καθυστερηση και με σταθερο κυκλο παντα πονηρευτικα.λεω θα παρω ενα τεστ να κανω.2 μηνων προσπαθειες μου φαινοταν κοματακι δυσκολο να μεινω εγκυος τοσο γρηγορα.κανω το τεστ και δεν περιμενα ουτε λεπτο και εδειξε το αποτελεσμα.κλαμα σαν την χαζη.ηρθε ο αντρας μου απο την δουλεια-τρωμε-και μου ελεγε καποια χαζομαρα που αφορουσε την μηχανη του.το μονο που του ειπα ηταν"θα πρεπει να προσεχεις περισσοτρο τωρα που θα γινεις πατερας"κοκκαλο εντελως,το μονο που ψελλισε ηταν"θα γινω πατερας?"καταπληκτικη στιγμη.απο την χαρα του μου επλεινε και τα πιατα για να μην κουραζομαι!!!:P μου λεει ομως να μην το ανακοινωσουμε ακομα προς τα εξω παρα μονο στους δικους μας,ξερετε προληπτικα.οποιον εβλεπε το πρωτο πραγμα που ελεγε ηταν"θα γινω πατερας".μεσα σε 2 μερες το ειχαν μαθει ολοι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BEBISNIK έγραψε:

μου λεει ομως να μην το ανακοινωσουμε ακομα προς τα εξω παρα μονο στους δικους μας,ξερετε προληπτικα.οποιον εβλεπε το πρωτο πραγμα που ελεγε ηταν"θα γινω πατερας".μεσα σε 2 μερες το ειχαν μαθει ολοι!!!!!

:laugh: :laugh: αυτό το έκανε η μάνα μου!!!!

Της λέμε ότι μέχρι να ακούσουμε καρδούλα, να το μάθει μόνο η οικογένεια!

Όποιο γνωστό της συναντούσα μου έλεγε συγχαρητήρια!!:laugh: :laugh:

Μετά που ακούσαμε καρδούλα της έριξα πολύ δούλεμα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πραγματικα πολυ συγκινητικα ολα οσα μας γραφετε!Το περιμενω καιρο και ειλικρινα θα ηθελα να κανω κατι πολυ ομορφο αν και η λαχταρα και η χαρα ειναι τοσο μεγαλη που το μονο που δεν προλαβαινεις να κανεις ειναι να σκεφτεις!

Το μονο σιγουρο ειναι οτι για αρχη εχω κατι πολυ καλο στο μυαλο μου....

Να χαιρεστε τις οικογενειες σας και να κλαιτε παντα μονο απο χαρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...