Μετάβαση σε περιεχόμενο

9 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ !!!! ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ ?????


fox

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλή μου πήγαινε στο γιατρό σου. Για να δει τι συμβαίνει. Μήπως πάς για αποβολή ή παλλίνδρομη και το γλιτώσεις.

Γνώμη μου είναι να μην το καθυστερείς απο φόβο.

Το ίδιο λάθος εκανα και γω και έχασα το μωρούλι μου... και μπήκα και στο χειρουργείο την τρίτη.

Ευχομαι σε σένα να πάνε όλα πολύ πολύ πολύ πολύ καλά και να γίνεις πολύ πολύ πολύ ευτυχισμένη!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miss_Yakinthos είσαι λίγο εκτός μάλλον!!! Η fox αδιαθέτησε τελικά, και τώρα το πρόβλημα είναι να υπολογίσουμε τις γόνιμες μέρες της!

Κι εγώ κάπου χάθηκα είναι η αλήθεια, και διάβασα τις προηγούμενες σελίδες!!!!! Με τόσα κορίτσια, άρχισα να μπερδεύομαι.

:dry: Μήπως είναι αρχές αλτζχάιμερ; Χε χε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia na doume kai auton ton mina ti tha ginei , oso plisiazoun oi meres san na agxwnomai ligaki.prpei na arxisw na asxoloue me kati wste na min to skeftomai. kserw oti prpei na eimai xalari ekeines tis meres kai an einai na ginei to thauma as ginei. extes ida tin kolliti mou pou einai 4 minwn k trelathika apo tin xara mou. afiste pou exw kai tin pethera mou pou kathe fora pou me blepei olo rwtaei pote tha kanoume mwraki, fysika den tis exoume pei oti ksekinisame prospathies giati katalabenete ti tha ginei :blink: tha rwtai kathe mera ti kaname kai poios tis eksigei twra :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Fox ό,τι χειρότερο οι πεθερές! Και γενικά όλοι οι καλοθελητές που ρωτάνε συνεχώς! Να πεις στον άντρα σου να της το κόψει!

Μην αγχώνεσαι, άμα είναι να γίνει θα γίνει. Δουλεύεις; Εγώ από τότε που έπιασα δουλειά έχω αλλού το μυαλό μου, και δεν αγχώνομαι καθόλου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουπςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!

Μπα "θελω να γίνω μαμα" δεν είναι Altzheimer είναι μπέρδεμα...

Αλλά για τις γόνιμες μέρες υπάρχουν τα τεστ ωορηξίας!

Εμένα πάντως στο μαιευτήριο αυτό που μου είπε ο γιατρός μου και οι μαίες είναι ότι να είμαι πολύ πολύ χαλαρή, ούτε προγραμματισμός και θα μείνω έγκυος.

Ο προγραμματισμός που λέω αναφέρεται σε επαφές και μέρες.

Γιατί από εξετάσεις είναι άλλο καπέλο!!! :silly:

Εύχομαι στη ΦΟΞ να πάνε όλα καλά και να είναι τελείως ήρεμη και να μη δίνει σημασία σε όποιον την αγχώνει!!!!! Να αγαπάς πολύ τον άντρα σου και να συζητάτε μαζί και θα δεις που όλα θα πάνε υπέροχα και κάποια στιγμή θα μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!! :woohoo:

Μην ακούω ηττοπάθειες!!!!!!!!!! :silly: :woohoo: :laugh: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια, δεν έχω πολύ χρόνο να διαβάσω ολες τις σελίδες, αλλά είδα κάτι για πεθερά :angry: και είπα να πάρω θέση!!!χιχι

Πολύ καλα κάνετε κ δεν λέτε τίποτα σε κανέναν, οταν θέλετε θα κάνετε παιδί...αααα... όλοι χώνονται πιά!!!

Αυτά . Δεν βγήκα πολύ εκτός θέματος σήμερα :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miss_Yakinthos το αλτζχάιμερ για μένα το έγραψα οχι για σένα!!!!!

;) Συμφωνώ κι εγώ για τον προγραμματισμό, δε θέλω ούτε μέρες να μετράω, και κυρίως ούτε τεστ ωορρηξίας.

Gioulaki, εγώ το είπα μόνο στη μάνα μου ότι σταμάτησα τα αντισυλληπτικά, και δε ρωτάει καθόλου. Ο άντρας μου πήγε και το είπε και στη δική του μάνα, παρ' όλο που δεν ήθελα, αλλά ευτυχώς ούτε κι αυτή ρωτάει! Ίσως τον ρωτάει αυτόν, εμένα πάντως ποτέ (α, ίσως και να φταίει που μιλάμε σπανιότατα!!!! :P;) ). Γενικά, και να μην τους λες ότι άρχισες προσπάθειες, αυτοί που είναι να ρωτήσουν θα ρωτήσουν, δεν τους σταματάει τίποτα και κανένας... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den to leme se kanenan ;)

mono emeis to kseroume , tha to mathoun ptan tha erthei i wra diladi otan sigoureutw oti eimai

to kseroun oti den prokeitai na tous poume tipota tous ta exoume kopsei edw k kairo. oti exei sxesi me gamo kai paidia komena. oti allo theloun as rwtisoun :laugh: . kanena provlima.

tha arxisw ligo yoga gia na xalarwnw mesa stin mera k gia na arxisw na skeftomai kati allo.

tha ksekinisoume prospatheies asxeta k me tis gonimes meres k oti ginei egine.....etsi k alliws to sex kanei kalo ;) apla tha einai eleuthero

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...