Μετάβαση σε περιεχόμενο

9 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ !!!! ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΟΧΙ ?????


fox

Recommended Posts

Kalispera !!

eixa teleutaia periodo 7 augoustou.....

ksekinisame me ton antra moy prospathies gia mwraki...

extes( 5 mera kathisterisis) ekana test kai bgike pali arnitiko , eixa kanei k b xoriaki prin 3 meres k bgike 1,6 .... tipota diladi

exw ponous periodou ( stin koilia kai stin mesi ) alla tipota...

ti na kanw?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 59
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

fox μου καλησπερα σου...εγω θα σου προτεινα καλυτερα να πας να σε δει ο γιατρος σου και αυτος θα σου πει σιγουρα γιατι συμβαινει αυτο...μακαρι ομως να εχει συμβει το πολυποθητο και απλα να μην εχει ανιχνευτει...φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se euxaristw poli gia tina apantisi!!

tha paw ston giatro anagastika den exw alli epilogi an k fovamai tin apantisi tou

ti na simbainei arage???

einai nwris gia na deiksei kati?

iparxei periptwsi na min erxetai i periodos edw k 7 meres apo to agxos ??

exw mperdeuti

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mhn αγχωνεσαι δεν θα ειναι τιποτα θα το δεις..και μπορει να μην σου ερχεται λογω αγχους...εμενα σε καποια φαση περυσι μου εκανε κυκλο 47 μερες λογω αγχους...η μπορει να συμβαινει κατι αλλο πολυ πιο ευχαριστο και να μην δειχνει ακομα...θα σου πει ο γιατρος....αλλα μη ανησυχεις...φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διστιχωσ δεν μπορεσα να παω στον γιατρο λογο δουλειασ ,,ελπιζω αυριο 8 μερα καθηστερισησ να μπορεσω να παω να με δει αλλιωσ δεν ξερω τι να κανω θα σκασω απο την αγωνια μου.

ισωσ παω κατευθιαν για 2η χοριακη να δω τι γινεται αν και εχς χασει ολεσ τισ ελπιδεσ μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλα! Τί γίνεσαι? Έκανες τίποτε? Έμαθες κάτι? Θα μας πεις, ναι? Τα φιλιά μου και σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις σποράκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα fox

Εύχομαι να μάθεις γρήγορα για το πολυπόθητο γεγονός. Πάντως στα θέματα της εγκυμοσύνης τίποτε δεν είναι χειρότερο από το ήξης αφίης. Όλα τα συμπτώματα έχουν δύο ερμηνείες αυτή που ονειρευόμαστε και την ακριβώς αντίθετη. Δεν ξέρω γιατί τα πράγματα είναι φτιαγμένα έτσι για κάτι που όλες θα θέλαμε να το ζήσουμε μέσα στα ροδοπέταλα με όλη μας την ψυχή. Κάνε μια δεύτερη χοριακή, πολλές φορές η εμφύτευση αργεί να γίνει και επομένως η χοριακή αργεί να δείξει αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalispera, molis pira tin apantisi apo epanaliptiki xoriaki..... TIPOTA pali idia timi 1,5 ....apogoiteutika poli pira apofasi oti den eimai !!!!

mallon tha mou pei o giatros na paw kai gia iperixo alla pleon den elpizw ....na paw gia na mou pei oti den eimai ...afiste koritsia tha skasw apo tin stenaxwria mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καταλαβαινω απολυτα.

και εμεις τωρα ξεκινησαμε για μωρακι.απο το αγχος μου ειχα 13 μερες καθυστερηση.εκανα δυο χοριακες για να το χωνεψω.ατιμο πραγμα το αγχος.ευχομαι ο επομενος μηνας να ειναι καρπερος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

milisa me ton giatro kai mou eipeoti den einai egkimosini alla na paw na kanw enan yperixo gia na dei giati den exei erthei periodos akoma..ti na pw? tosi megali kathisterisi?????

liontaraki mou elpizw kai se sena ta kalitera sintoma

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ, χαλάρωσε!!! Να δεις που απ' το άγχος δε σου έρχεται! Ο υπέρηχος θα δείξει ό,τι κι αν είναι! Κι εγώ έχω 3 μέρες καθυστέρηση. Ψυχραιμία. Άμα δεν είναι αυτόν τον μήνα θα είναι τον επόμενο!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αχ, εμένα το λες... Κι εγώ δεν ήθελα να βγει σήμερα αρνητικό το τεστ που έκανα. Κλαψ, δυστυχώς δεν έρχονται τα πράγματα όπως τα θέλουμε... :(

Πόσο καιρό προσπαθείτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax koritsia ,

i kathisterisi synexizetai kanonika (12 meres|) ,,,,oxi tipota allo exw kai toys ponoys periodou!!!

aurio tha parw tilefwno ton giatro na mou kleisei rantevou gia iperixo gia na dei ti ginetai:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανες τεστ; Κι έγώ είμαι στην 8η μέρα και ακόμη περιμένω με 2 τεστ αρνητικά. Αν συνεχιστεί θα κάνω ακόμη ένα γιατι μπορέι η σύλληψη να έγινε αργότερα και να άλλαξε ο κύκλος. Κάνε άλλο ένα κι εσύ...μπορεί να είσαι τελικά!! Το πιο πιθανό δηλαδή είναι να είσαι έγκυος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο τεστ εκανα μπολικα στην αρχη . Μετά την 2η χοριακη επαναληπτκη ποθ εκανα πριν 2 μερεσ και βγηκε παλι αρνητικη τι να ξανακανω τεστ?( τωρα θα παρω αυριο τηλ τον γιατρο να μου κλεισει ραντεβου για υπερηχο και θα δουμε:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να είσαι έγκυος!Μπορεί όμως να ειναι και διαταραχη του κύκλου απο αγχος.Εγλω τον πρωτο μήνα προσπαθειών καθυστέρησα την περιοδο μου 9 ολοκληρες μέρες αν και έχω σταθερο κύκλο.

Εσύ όμως εύχομαι να εχεις ενα μπεμπάκι στην κοιλίτσα σου και απλα να καθυστερησε η συλληψη κι ετσι να βγαινει το τεστ αρνητικο.Οσο για τον γιατρο μήπως πανικοβάλεσαι αδικα;;περίμενε 3 μερόυλες ακόμα και μετά επικοινωνείς εκτος κι αν δεν μπορείς άλλο να περιμενείς.

τα καλυτερα αποτελέσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια κι εγω τα ιδια...ειχα 3 μερες καθυστερηση και ειπα ας κανω το τεστ σημερα μπας και αλλα....δεν μου εκανε τη χαρη...βγηκε αρνητικο!!!και μετα απο κανα 4ωρο ηρθε και η παλιοπεριοδος...

η πλακα ειναι πως εκανα σεξ μαλλον σε λαθος μερες διοτι νομιζα πως ο κυκλος μου ειναι 28 ημερων αλλα ειναι 31...οποτε μεταφερεται και η γονιμη ημερα πιο μετα...κι εγω το εκανα μεχρι την 17η μερα του κυκλου μου...οποτε οπως καταλαβαινετε τζιφος η δουλεια...

Επισης ξεχαστε τα περι θερμοκρασιας...ειχα εδω και παρα πολλες μερες 37 -37,5 ακομα και σημερα που μου ηρθε η ακατανομαστη...

Τωρα βουρ για τον επομενο μηνα διχως αγχος και οτι γινει...

ευχομαι εσεις να εχετε θετικοτερα νεα απτα δικα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ, κι εμένα μου ήρθε σήμερα δυστυχώς... Δε στεναχωρέθηκα και πάρα πολύ, γιατί αυτό το μήνα ο άντρας μου έλειπε, οπότε, το κάναμε σε άσχετες μέρες. Απλά είχα την καθυστέρηση και είπα, μήπως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kali mas epitixia!emena me exoun pethanei ta tsimpimata sto stithos edw kai paaara polles meres!1:(

episis tis teleutaies 3 exw ponous stin mesi entonous!!!

exw parei depon kai panadool alla TIPOTA!!!!!!giati???????

alles fores otan htan ponoi periodou me to PANADOL EXTRA pernousan!!!:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Αργυρώ, κι εμένα μου ήρθε σήμερα δυστυχώς... Δε στεναχωρέθηκα και πάρα πολύ, γιατί αυτό το μήνα ο άντρας μου έλειπε, οπότε, το κάναμε σε άσχετες μέρες. Απλά είχα την καθυστέρηση και είπα, μήπως...
εμενα κοριτσακι μου,ηταν ο πρωτος μηνας προσπαθειων αλλα απογοητευτηκα...:(

Δεν ξερω καν τι κυκλο εχω για να υπολογισω γονιμες μερες...φαντασου...μια ειναι 28 ημερων και μια 31...αυτο το μηνα 31 αρα εγω εκανα σε ασχετες μερες διοτι οι γονιμες ηταν τελικα αργοτερα...

αχ...θα τρελαθω...

δεν πειραζει ομως...καλη μας επιτυχια για αυτο το μηνα ...εσυ ποτε περιμενεις τωρα????εγω δεν ξερω τι να βαλω...ποτε περιμενω???:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρινιω έγραψε:

koritsia kali mas epitixia!emena me exoun pethanei ta tsimpimata sto stithos edw kai paaara polles meres!1:(

episis tis teleutaies 3 exw ponous stin mesi entonous!!!

exw parei depon kai panadool alla TIPOTA!!!!!!giati???????

alles fores otan htan ponoi periodou me to PANADOL EXTRA pernousan!!!:(

Μαρινιω μου εισαι πολυ αγχωμενη,πρεπει να κουλαρεις λιγο...μαλλον ειναι ολα απο το αγχος σου!ειμαι σιγουρη πως αμα χαλαρωσεις θα γινεις αμεσως μανουλα!!!!

α...και μην παιρνεις χαπια γιατι μπορει και ηδη να εισαι!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...