Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καιρός για ανασύνταξη της παρέας! Συνάντηση Αθήνας


Crazy

Recommended Posts

:woohoo: ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΟΥΧΟΥ!!!!!!!!

ΜΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΚΑΠΑΚΙ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!!!

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΕΙΑ!!!!;)

ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΛΥΚΕΣ ΕΥΧΕΣ!

ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!!!

ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ,ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 276
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:P ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙΣ ΦΑΤΣΕΣ ΜΑΣ ΑΥΡΙΟ!!! ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ

ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΙΝΙ!!!

ΜΕ ΞΑΝΑΘΥΜΗΘΗΚΕ Η ΚΑΟΥΡΑ........:angry:

ΓΑΜΩΤΟ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ! :cheer: ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ... ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΟΝ ΑΜΑΖΕΥΤΟ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΠΙΤΙ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΑΥΡΙΟ. ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ. ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΨΙΛΟΕΧΑΣΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΝΤΙΝΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΕΙΠΑΜΕ ΑΡΚΕΤΑ... ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ΓΕΝΙΚΑ!!!!!!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.

ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.:)

line_m121_beg_41_time_1242964800_text_cf20c9dcf3efede1f220ece1f220e5dfede1e9.gif

line_line_typew1_beg_d_typew6_time_1004068800_text_c1e3e3e5ebe9eade2026616d703b20c3e9fef1e3eff2202d20c5dfece1f3f4e520ece1e6df.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου απο το σουφλε θα ειναι χαχαχαχαχ :P:D

αγγελικη μου εισαι φοβερη να μου φιλησεις τον παιδαρο χαχαχχα

καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE έγραψε:

DSC00302.JPG

κοριτσια βαζω αυτήν για να δείτε ποοοοοοοοοοοσες πολλές είμασταν ...

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΘΑ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΣΑΝ ΠΑΝΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ,ΕΕΕ??? :woohoo: :woohoo:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ,ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!

ΚΑΗΚΕ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ!!!! :laugh: :laugh:

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι λοιπον παλι δεν καταφερα να ερθω...αλλα δουλευω κοριτσακια μεχρι τις 2 και μετα ημουν κομματια...τι να πω...27 τελειωνω με τη δουλεια....θα κανονισετε κατι;;;;;;;;;;;;:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από τις φώτος διακρίνω πως μάλλον πρέπει να περάσατε καταπληκτικά! Μπράβο κούκλες μου! Και στην επόμενη συνάντηση! Κάποια στιγμή..... θα έρθω κι εγώ.... τρομάρα μου!!!! Σας φιλώ όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περασαμε σουπερ, τελεια, φανταστικα...:laugh: μιλησαμε, γελασαμε, φαγαμε σοκολατοπιτα, τραβηξαμε φωτογραφιες...;) που ειναι οι φωτογραφιες οεο; :blink: την πηρε ο υπνος την παπαρατσι της παρεας...;;;:P

Χαρηκα πολυ που ξαναειδα τα κοριτσια και που γνωρισα και καινουριες κοπελες, που ουτως η αλλως μιλαμε και στο fb αλλα δεν γνωριζομασταν...

Ειρινακι, Σισσακι, αντε και σε ανεπισημη τωρα... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Από τις φώτος διακρίνω πως μάλλον πρέπει να περάσατε καταπληκτικά! Μπράβο κούκλες μου! Και στην επόμενη συνάντηση! Κάποια στιγμή..... θα έρθω κι εγώ.... τρομάρα μου!!!! Σας φιλώ όλες!!!!

Πού είσαι εσύ;;;;; Γιατί δεν ήρθες;;; Ήθελα να'ξερα τι φοβάσαι;;!;!

Κανόνισε την πορεία σου γιατί στο τέλος θα μείνεις από απουσίες!! :P

Είπαμε, μαλώνει η θεία crazy!! :laugh: :silly: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου καλημέρα, τώρα μπήκα και τρελάθηκα… τι οργάνωση είναι αυτή??? από χτες έχουν μπει φωτό??? ήθελα να σας πω ότι πέρασα φανταστικααααααααααααααααααά και γέλασα πολύ, και η μπέμπα μου το ίδιο, που ένιωσε χθες πολλά πολλά χαδάκια και γλυκές κουβεντούλες. (το βράδυ βέβαια με πέθανε…όλο βόλτες έκανε στην κοιλιά μου, της άρεσε πολύ η παρέα σας και η βόλτα και ήθελε κ άλλο). ήσασταν όλες υπέροχες. ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και για τα καλά σας λόγια, και περιμένω με ανυπομονησία την επόμενη συνάντηση. φιλάκια πολλά και καλημέρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο σας ωραια περασατε παλι αντε ελπιζω στην επομενη να καταφερω να ερθω, ΔΗΜΗΤΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ MSN μετα λες οτι με ψαχνεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! ΚΑΛΕ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΤΕ ΟΛΕΣ ? ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΟΛΕΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ!!!!Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΚΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ Η ΠΑΡΕΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ!!:P :P ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΣΕ ΗΤΑΝ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ:( .ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ,ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ ΑΚΟΜΗ,(ΓΚΥΚΗΤΑΤΕΣ,ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ) .ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΡΟΥΛΑ,ΔΗΜΗΤΡΑ,ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ,ΚΑΣΣΗ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,ΕΙΡΗΝΗ,ΜΑΡΙΝΑ ΣΙΣΣΙΩ,ΑΓΓΕΛΙΚΗ,PINK,SKRAP,HAPPYMAMMY,NIKH,DALIA,ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΕΣΤΑΤΗ ΠΩΛΙΝΑ, ΚΑ ΤΗΝ ΒΑΝΙΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ :( ,ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ. ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΜΟΥ ΣΚΕΨΗ ΣΤΗ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΟΥΜΠΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!:) :) ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! (ΑΑ!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ,Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ NTERNET ΟΠΟΤΕ ΟΙ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΠΟΥΝΕ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΥΧΕΙΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια οντως σαν γκρουπακι απο σχολικη εκδρομη!!!:laugh: :laugh:

Ελπιζω να ειχατε κλεισει τραπεζι!(μη πω μαγαζι ολοκληρο!:woohoo: )

Τελικα ολο το μαμμυ περασε σουπερ εχθες!!!!:woohoo: :laugh:

Κουκλιτσες μπραβο σας!!!;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους μπηκα!!!

λοιπον ολα ηταν πολυ ωραια, αν και δυστυχως δεν μπορεσα να κατσω πολυ

βεβαια εμεις που μαστε μεγαλυτερες στην ηλικα θα μας διευκολυνε περισσοτερο αν φορουσαμε ταμπελακι με τα ονοματα μας , γιατι οφειλω να ομολογησω οτι δεν θυμαμαι το ονομα σχεδον καμιας απο τα κοριτσια (ναι ντρεπομαι αλλα ειμαι και μιας καποιας ηλικιας ας μη ξεχνιομαστε!!!!)

ελπιζω να ξαναγινει συντομα για να μπορεσω να μιλησω και με τις υπολοιπες τις παρεας!!!!!! φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους έχω ιντερνέτ! :P :laugh: :P :laugh: Ελπίζω να αποκαταστάθηκε η βλάβη και να μην κρατήσει λίγο η χαρά μου! :lol:

Τώρα στα δικά μας! :P Η συνάντηση μας για άλλη μια φορά ήταν souper! Χάρηκα πάρα πολύ που είδα καινούργια πρόσωπα και απ ότι κατάλαβα άρεσε και στις ίδιες όλο αυτό που ζούμε εδω στο mammyland! Να σημειώσω ότι ήταν συνάντηση ρεκόρ καθώς ήμασταν 20 κορίτσαροι! :P :laugh: :P :laugh:

Ήμασταν οι εξής:

Crazy (Ρούλα)

Μπεμπουλης (Αναστασία)

Sweetmammy (Μαρίνα)

Βανια

PURPLE (Μαρία)

RUBELA (Ρουμπι)

Dallia (Έλενα)

Aggeliki30

DORA1 (Μαρία)

IRENEKANTE (Ειρήνη)

Mpougatsoula24 (Πωλίνα)

Frapedia72 (Νίκη)

Ntia (Αχοντούλα)

Gorgina

ΣΚΡΑΠ (Δώρα)

Κασση

Happy mammy (Βάσια)

Pink (Φανή)

Σισσιω

Dimitroula29

Ευχαριστούμε όλα τα κορίτσια που στηρίζουν τις συναντήσεις μας. Πραγματικά σε κάθε συνάντηση ζούμε μεγάλες στιγμές! Καλή αντάμωση να έχουμε! Ακολουθεί φωτογραφικό υλικό! Ξέρω το περιμένετε πως και πως! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...