Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καιρός για ανασύνταξη της παρέας! Συνάντηση Αθήνας


Crazy

Recommended Posts

Ένα θα πω.... Κανονίστε γρήγορα την επόμενη συνάντηση!!!!

Πέρασα Υ Π Ε Ρ Ο Χ Α ! ! ! ! !

Purple... Ντία... Γλυκές μου εγκυούλες... ααχχχ μου 'λειψε η κοιλίτσα μου σήμερα έτσι όπως τις έβλεπα!!! :laugh: Κουκλάρες κι οι δυό σας!!

Φραπεδιά... εκτός από πολύ γλυκειά ... και όμορφη εγκυούλα... είσαι θησαυρός!!!

Μπουγατσούλα... πανέμορφη... και πολύ νόστιμη!!!! Δώρα μου... και Αναστασία μου.. ( μπεμπούλης) μιλήσαμε λιγάκι αλλά ... επιφυλάσσομαι για την επόμενη φορά!! Σισσιώ μου ... κάθε φορά όλο και πιο όμορφη!! Αχ ήμασταν τόσες πολλές... που θέλαμε να μιλήσουμε κι ο άτιμος ο χρόνος δεν μας άφηνε!! Δεν ήθελα να φύγω όπως κάθε φορά άλλωστε!! Κι όχι και τίποτα άλλο... είχα και το μπομπιράκι μου που με περίμενε το καημενούλη!! Ήθελε να μυρίσει την μανούλα του.. ;)

Δημητρούλα... φώτο οπωσδήποτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 276
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

NTAΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;;;;;ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ........ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΛΕΣ ΗΣΑΣΤΑΝ [ΥΠΕΡΟΧΕΣ]......ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για ακομη μια φορα η συναντηση μας ηταν ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!! οι 2 εγκυουλες μας ειναι κουκλες!!! πραγματικα, η μπουγατσουλα γλυκιτατη σαν το ονομα της,η αγγελικη με τα υπεροχα ματια!!!! η φραπεδια και αυτη εγκυουλα χιχιχιχι αντε εχουμε μωρακια να βλεπουμε σε λιγο καιρο!!!

κοριτσαρες μου ολες ειστε γλυκουλεςςςςςς σπασαμε και ρεκορ συμμετοχων σημερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxxaxa βρε giorgina μου απο τις 4 ημουν εκει πως να μην την ετρωγα μωρεεεεεεεεεεεεεεεε χαχαχχαχα:laugh: :laugh:

κοριτσια ενα θα σας πω τα μαγουλα μου ακομα πονανε απο τα γελια

εκλαιγα απο το γελιο σας λεω η αληθεια ειναι πως ναι ημασταν πολλες

κ δ προλαβα να μιλησω με ολες ελπιζω την επομενη φορα

ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:woohoo: :woohoo:

σας ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ησασταν ολες η μια καλυτερη απο την αλλη καλα ελενα κ μαρια !!!κορυφηηηηηηηηηηηηηη:laugh: :laugh: :P

πεθανα... αρχοντουλα φατσα απιστευτη αγγελικουλα θεααααα

ρουλιτσα εισαι απιστευτη σισσιω κουκλαρα μπεμπουλης κ σκραπ φοβερεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες γιοργινα αφασια χαχχαχα αν κ μας αφησες γρηγορα...:(

βανια μου γλυκιτατη κ πανεμορφη

happy mammy καταπληκτικηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

οι δυο κοπελες που καθοντουσαν αριστερα μου (συγνωμηηηηηηηηηηη δ θυμαμαι τα ονοματα σας)απιθανεςςςςςςςςςςςςςςςςς (καλη επιτυχια κ απο εδω σου ευχομαι για αυριο)ελπιζω την επομενη φορα να μιλησουμε κ με τα αλλα κοριτσια

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ την φωτογραφοοοοοοοοοοοοο μας ΑΠΙΣΤΕΥΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

κανονισε να βαλεις τις καλες ετσι χαχαχχαχα:P :P :laugh:

θα περιμενω την επομενη συνατηση μας... κ να γινει γρηγορα παρακαλωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

χαχαχαχα

την επομενη δ θα φαω την μπουγατσουλα αληθεια χαχαχαχχαχαχα:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NTAΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;;;;;ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ........ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΛΕΣ ΗΣΑΣΤΑΝ [ΥΠΕΡΟΧΕΣ]......ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΚΡΑΠ έγραψε:

NTAΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;;;;;ΠΕΡΑΣΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ........ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΛΕΣ ΗΣΑΣΤΑΝ [ΥΠΕΡΟΧΕΣ]......ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

Χιχιχι!! Εδώ είμαι!! Είχα πάει για μαμ!!! Και μετά έπρεπε να κάνει και το νινάκι μαμ!! Τώρα τον έβαλα στο λικνάκι αλλά τον ακούω τον μούργο!! Θα κοιμηθεί.. ομως!!Ευελπιστώ.. να κοιμηθεί κι η φουκαριάρα η μάνα του και λίγο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πλέξω και γω με τη σειρά μου το εγκώμιο μας!

Κορίτσια είμαστε καταπληκτικές! Περάσαμε τέλεια! Είχαμε ρεκόρ συμμετοχών!!

Τα κορίτσια όλα μες την καλή χαρά!

Ρούλα, Μαρίνα, Ειρήνη, φανούλα, Κάσση, Δημητρούλα είστε Θεές!!!

Καθώς επίσης και τα άλλα κορίτσια που δεν είχα την ευκαιρία να μιλήσω πολύ!

Τζορτζινάκι μου δε μιλήσαμε καθόλου, αλλά χάρηκα τόοοοοσο πολύ που σε είδα!Ρουμπίνη και Ντάλια κούκλες! Αλλά και τα κορίτσια που συναντήσαμε πρώτη φορά σήμερα όλα τους ένα και ένα! Ειδικά οι εγκυούλες για ευνόητους λόγους!! χιχιχι! Μαρία είσαι όργιο!! Με την καλή έννοια αγάπη μου!! Μπουγατσούλα ακόμα και χωρίς μπουγάτσα, γλυκιτάτη!!

Ντόρα Μαρία, Αναστασία και Βάνια βετεράνες!! Βάνια ψηφίζω "Στέφανο Καρτάλη" ΔΑΓΚΩΤΟ!!!! χαχαχαχα

Να το επαναλάβουμε!!

Καλό βράδυ κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια να πω κ εγω με την σειρα μου οτι περασα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ....

Το ειχα πολύ αναγκη όλο αυτο κ γελασα απιστευτα...:woohoo: :woohoo:

χαρηκα πολύ που μαζευτήκαμε πολλες αλλα δυστυχώς δεν μπορεσα να μιλήσω με ολα τα κοριτσια...:( την επομενη φορά ομως επιφυλλάσομαι...

;)

Καλη λευτεριά στις πανέμορφες πραγματικά εγκυούλες μας ΄που ήταν γλυκύτατες κ γενικώς όλο το κλίμα ήταν άψογο...

φωτο εχω αλλα θα τις βα΄λω αυριο μετα την εισαγωγή της ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ που τα καταφέρνει σε αυτά....;)

κοριτσια ανυπομονώ ήδη για την επόμενη συνάντηση....

:S:lol:ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΕΙΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ ?

ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΛΕΨΟΥΜΕ !!!

ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω λοιπόν να πω οτι πέρασα καταπληκτικά αν και δε σας είδα όλες !μιας και το τραπέζι ήταν μεγάλο και ήμασταν πολλές!!!!!!!

Δε ξεκουνηθηκα κιολας η γουρουνα να ερθω και απο εκεί!!!!!!να γνωρισα τα νεα κοριτσια...

Χωρις τον αγγελάκο σας χάρηκα!!!!

Ελπίζω να μη σας ζαλισα.!!!!!!!!όσες ήσασταν κοντά μου γιατι είχα παρει φόρα!!!

Ειρηνακι μαρινάκι σισιώ μου (το ειδες το μου ε?:side: ) δημητρούλα ρουλάκι αναστασία μαρία ρουμπι χαρηκα πολύυυυυυυυυυυυυ που σας ξαναειδα!

φραπεδιά χάρηκα πολύ που σε γνωρισα!με σενα τουλαχιστον τα είπαμε 2 λεπτά χιχιχχιχι !!!!!!:woohoo:

εγγυούλες με το καλό!!!!!!!!!!!!!!

αχ πολυ ωραια ηταν να τα ξαναπούμε!

ΑΧ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΞΕΧΑΣΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΗ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΤΕ...Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!

ΕΦΤΑΣΕΕΕΕΕΕΕΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια αν ειστε καλα με κανατε καιξεχαστηκα σημερα . Το ηξερα οτι ολες θελατα να δειτε τον Μανο αλλα θα σας απογοητευσω ειναι δικος μου ! Το μαναρι μου ειναι σκληρος καλα να παθει το χρειαζετε ολο αυτο .Οοσο για το Στεφανο Καρταλη επειδη Σισιω μου δεν θελω να στο χαλασω παρτον .Καλα εχασα 20 λεπτα αλλα αξιζε το κοπο . Αντε ποτε η επομενη Συναντηση ; Happy mammy χαρηκα που τα ειπαμε εστω και λιγο μεσα στο τρενο να εισια σιγουρη θα τα ξαναπουμε .

Μαρινακι αν υποπτευθω οτι ο Πετρογιαννης με ειχε νηστικη τσαμπα θα τουαλλαξω τα φωτα . Ειρηνακι ολα καλα με το μικρο .Δημητρουλα βαλε φωτω Ρουλακι μου τι ναπω παντα θα εισια η ψυχη της παρεα .Χαρηκα Σκραπ και επισης μπεμπουλη να εισια παντα ετσι φωτεινη . Ελενα μου μια χαρα λεχωνα εισια .κια οσο για τις εγκυουλες αντε με το καλο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ,ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ!!

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! :)

ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟΟΟ..ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟΟΟ..!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ δεν σε ξενερώνω απλά κολλαει κ επισης εχω μονο την παρεα μας...τις υπολοιπες τις εχει η δημητρα...τελοσπάντων ΟΕΟΟΟΟ θα βαλω καποιες...

απο αριστερά η ρουλίτσα μας (crazy), η μαρίνα (sweetmummy), η γλυκιά μας Σισσυ (Σισσιώ) κ η Κάσσυ μας (Κάσσυ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ρουλα , εγω (η ξανθιά), η Βασω μας (happy mammy) , η Σίσσυ κ η Κάσσυ μας...

Αχ Σισσυ μου κ εδω τελεια βγήκες...(σε γλείφω λίγο..χαχα) αλλα εισαι όντως ΦΟΒΕΡΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Δεν ξενερώ- δεν ξενερώνουμε ποτέ!!!!

Ειρηνάκι καλό βράδυ και όνειρα γλυκά!!!!

φιλάκια φιλεναδίτσα ..........αντε κ στο κορυδάλλο (ξέρεις εσύ)...:lol: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααχχχχχχχχχχ τι ωραια που περασαμε .....

θελω κ αλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τι να πω;;; Τα είπαν όλα τα κορίτσια και τα είδατε στις φωτογραφίες!! :P

Κατάρχήν δεν ξέρω αν το είπε καμία νωρίτερα, αλλά σήμερα σπάσαμε ρεκόρ!!! :woohoo: Ήμασταν 20 κορίτσια!! Περάσαμε καταπληκτικά - όλα τα κορίτσια είναι υπέροχα! Ελπίζω οι "καινούριες" να μας ξανάρθουν για να γνωριστούμε καλύτερα!!! :)

Στις εγκυούλες να ευχηθώ με το καλό να κρατήσουν τα ζουζούνια τους αγκαλιά!

Στη Ρούμπη και στην Τζωρτζίνα στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια για καλή επιτυχία! Και σύντομα να δούμε "θετικές" ανακοινώσεις στο φόρουμ!

Και σε όλες τις υπόλοιπες, ό,τι επιθυμεί η καρδούλα σας!!

Κορίτσια σας αγαπώ πολύ όλες - είμαι πολύ χαρούμενη κι ευτυχισμένη που είμαι στην υπέροχη παρέα του mammyland!!! Κι είμαι πολύ τυχερή, γιατί σε δυο μέρες θα'μαι στη συνάντηση της Θεσσαλονίκης για να δω και την εκεί παρέα!!!!! :woohoo: :woohoo:

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο και σε σας κοριτσια μου!Παντα ετσι τελεια να περνατε κουκλες μου!

Η Ρουλα αρχιζει τις περιοδιες μου φαινεται...:P Μεθαυριο εδω στην Σαλονικη ..Ρουλακιιιι..σε αναμενουμε....:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...