Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καιρός για ανασύνταξη της παρέας! Συνάντηση Αθήνας


Crazy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 276
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νίκη μου, δεν υπάρχει περιορισμός. Ό,τι θέλετε!

Πω πω.. χαμός θα γίνει στο Τερίνα!! Ξαφνικά, θα μπουκάρει από το πουθενά ένα τσούρμο γυναίκες και πιτσιρίκια!! Θα πάθουν την πλάκα τους στην Πλάκα!! :laugh: :silly: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε περιπτωση βροχης αλλαζει το σημειο συναντησης? να το κανουμε μεσα στα σκαλια του μετρο εκει που εχει τις φορεσιες του θεατρου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη, μπήκα νωρίτερα και κοίταξα την πρόγνωση του καιρού για αύριο και δείχνει απλώς λίγη συννεφιά. Πάντως καλή η ιδέα σου. Αν βρέχει, τότε συνάντηση στη βιτρίνα με τις φορεσιές! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ζηλευωωωωωωω!!!!!!!!

Επειδη αρκετες αυγουστομανουλες δεν εχουμε ακομα σαραντισει σας υποσχομαι απο τωρα οτι στην επομενη συναντηση θα κανω την πρωτη μου εμφανιση με την κορουλα μου

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΡΟΥΛΑΚΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ????

Ρούμπη μου, αν είμαι Νέα Σμύρνη, τότε πάμε παρέα!

Αλλά παίζει να'χω πάει για φαγητό προς κέντρο μεριά, οπότε μάλλον θα'ρθω κατευθείαν στο ραντεβού μας στο Σύνταγμα.

Οπότε, μιλάμε αύριο και κανονίζουμε!! :)

Αννούλα μου, σας περιμένουμε όλες τις αυγουστομανούλες με τα μωράκια σας σε επόμενη συνάντηση οπωσδήποτε!! :) :) :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θυσιαζομαι στο βωμο της αεκ :angry:

θα ειναι σαν να ειμαι εκει απο τον μπεμπουλη ...

να περασετε τελεια και πολλες φωτο να βγαλετε φιλια..

υ.γ.ρουλα θα την κανω την επισκεψη και εγω καποια στιγμη που θα παει :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evhdal έγραψε:

εγω θυσιαζομαι στο βωμο της αεκ :angry:

:silly:

Γιατι θα πας στα Γιάννενα?!? Αφου παίζουμε εκτός αυτη την Κυριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη μου αντε εσυ θα παρηγορεις τον αντρουλη σου γιατι αν χασουν και αυριο χμμμμμ τον κοβω μες τα νευρα

φιλακιααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παει καφετερια να το δει με φιλους ελεγα να ερχομουν μονη μου χωρις την μικρη γιατι με το μετρο και μωρο το αποφευγω....

τουλαχιστον να μην χασουνε:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ κορίτσια θέλω και εγώ μιάς και είμαι μόνο με τον γιό μου αλλά θα προλάβω να είμαι πίσω στις 7και 25 που έχω ένα ανοιλοιμένο ραντεβού????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα ερθω αλλα μονη ο μικρος εχει λιγοτο αυτακι του και χτες εκανε δεκατα δεν θελω να τον βγαλω εξω μετα απο αυτο που περασα χτες χρειαζομαι ηρεμια και να μιλησω με μαμαδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου, που πρέπει να'σαι στις 7.25; Σε βολεύει το μετρό;;

Αν προλαβαίνεις να'ρθεις έστω και για μια ώρα, έλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλάκι , δημητρα. σισσιώ οποια τεσπα στειλτε μου ενα κινητο ...τα εχω χασει!!!!!!!!!!!!

5.30 θα ειμαι εκει αλλα κατσε να εχω και ενα τηλ!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα ελα βρε εστω και για λιγο!!!

βανια μου περαστικα στον μικρο σου αχου τωρα θα αρχισουν και οι ιωσεις πως τις φοβαμαι!!!! εχουμε 3 εμβολια να κανουμε αυτον τον μηνα απαπαπα και εγω μονη θα ερθω επειδη πρεπει να φυγω νωρις και εκεινη την ωρα κοιμαται το μαναρακι μου να μην τον ξεσηκωνω και εξαλου τωρα μεγαλωσε και δεν καθεται σε καροτσι και δεν εχω καμια ορεξη να σκουπισει ολο το μαγαζι θα θελει να μπουσουλισει δεν θα τον αφησω και θα κλαιει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, να θυμίσω ότι το ραντεβού μας είναι για τις 5.30 στο συντριβάνι της πλατείας Συντάγματος. Θα είμαι εκεί μέχρι 5.50 και μετά θα κατευθυνθούμε στην Πλάκα, στην οδό Καπνικαρέας, στο μαγαζί Τερίνα.

Δείτε εδώ χάρτη: http://www.terina.gr/index.php?option=c ... &Itemid=32

Όσες δεν μας προλάβουν στο Σύνταγμα, ας έρθουν κατευθείαν στο Τερίνα.

Το κινητό μου το έχετε, οπότε θα'μαστε σε επικοινωνία αν χρειαστεί.

Φιλάκια πολλά και τα λέμε το απόγευμα! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ πολυ χαιρομαι κοριτσια που θα σας ξαναδώ...

Ο καιρός βεβαια δεν ειναι κ ο καλυτερος αλλα δεν πειραζει...

φιλακια πολλα....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΜΟΥ, ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΣΤΙΣ 5:30 μ.μ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΘΑ ΦΕΡΩ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΝΕΑ ΓΡΙΠΗ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΚΡΩΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΜΕΡΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΛΑΚΑ :blush: ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΕΡΘΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ :(:) .

ΤΕΣΠΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΑΜΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΑΠΟΣΥΝΔΕΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ, ΡΟΥΛΑΚΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΕ ΜΕ ΕΝΑ ΤΗΛ. ή ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ!!!;)

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες μου δεν ηρθα γιατι το πρωι αδιαθετησα κ πονουσα αφου η περιοδος μου παντα ειναι χαλια...την επομενη φορα ελπιζω να τα καταφερω..ανυπομονω να μαθω νεα σας κ να δω πως περασατε.. φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axxxxx vre asteria.krima tha gnorizomastan.den pirazi tin epomeni.

lipon san kalo(koritsi)piga proti.perasa para poli orea den ithela na figo.ala den ginotan alios.

tis leptomeries tha tis afiso na sas tis poun i ales kopeles.ta lene kalitera.lipame pou den milisa me ola ta koritsia omos imastan poles 20

kai den ixa poli xrono.

roula elpizo kapia stigmi na mas dothi i efkeria na ta poume pio isixa.

isouna poli glikia simera.dimitra se efxaristo gia tin agalia sou molis me ides.kai ego xarika pragmatika.sisiomou den milisame katholou.thathela na po se oles kati omos den thelo na makrigoro iste oles katapliktikes i kathe mia me ton tropotis.

axxxxx de mporo na min po gia tin frapedia???????ola ta lefta.kai i mpoygatsoula????????distixos tin efage kai meta irthe.na idate parasirthika........koritsia efxaristo?????????perasa poli omorfa.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...