Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καιρός για ανασύνταξη της παρέας! Συνάντηση Αθήνας


Crazy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 276
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλωσορίζουμε λοιπόν τα κορίτσια μας που ήρθαν για πρώτη φορά και στέλνουμε τους χαιρετισμούς μας σε εκείνες που δεν κατάφεραν να έρθουν! Σας φιλώ γλυκά! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ .............

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΜΕ ΑΔΙΚΟΥΝ :P:P:P ΧΑΧΑΧΧΑΑ

ΨΕΜΑΤΑ ΛΕΩ??????????????

Δ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΦΟΥΣΚΑ ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ :blink::blush::angry: :silly:

:laugh: :laugh: :laugh:

ΠΕΙΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :P:P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΒΡΕ ΓΙΩΡΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΩΡΕΕΕΕΕΕ

ΤΙ ΚΑΛΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Κ ΤΙ ΕΥΓΕΝΙΚΗ

ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ

Δ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΜΕ ΑΔΙΚΟΥΝ???????

ΙΣΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΤΣΑΚΩΜΕΝΗ ΜΕ ΑΥΤΕΣ Κ Δ ΒΓΑΖΩ (ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΑΧΥΝΑ)

ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΠΑΝΤΩΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

ΥΓ Η ΑΛHΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΜΕ ΑΔΙΚΟΥΝ :P:D ΤΟ ΛΕΕΙ Κ

Η ΓΙΩΡΓΙΤΣΑ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!! Μόλις γύρισα από τη Θεσσαλονίκη, όπου πέρασα σούπερ!! :woohoo:

Δημητρούλα μου!!!! Πάνω στην ώρα γύρισα, για να δω φωτογραφίες!!!Κούκλες όλες, όπως πάντα!! :) Μπράβο παπαράτσι μου!!! :P Και μπράβο και στα υπόλοιπα κορίτσια που έβαλαν φωτογραφίες! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλακι μου σήμερα συνδέθηκα στο δίκτυο! Πήρες κανέναν και τον απείλησες! :laugh: :P :laugh: :P Το ξερω οτι περασες καλα!Ειδα τις φωτο!Σου εγραψα στο θεμα! :laugh: :P

Πωλινακι μου καλε μια χαρα κοριτσαρος εισαι! Μη με τσιτώνεις και βάλω κι αλλη φωτο σου! :P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά δεν το πιστεύω .... που το έχω το μυαλό μου !!!!!!

νόμιζα ότι ήταν αυτή την Κυριακή και μάλιστα κανόνισα να κρατησει την μικρή η μάνα μου ....

είμαι έλεος !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΡΑΤΣΙ !!!!!!

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΔΩ...

ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ :kiss:

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ Η ΜΟΥΡΗ ΜΟΥ!!!ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΜΕ ΓΝΩΡΙΖΩ :huh:

ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΣΤΗ ΤΕΡΙΝΑ!!!!!!ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Ρουλακι μου σήμερα συνδέθηκα στο δίκτυο! Πήρες κανέναν και τον απείλησες! :laugh: :P :laugh: :P Το ξερω οτι περασες καλα!Ειδα τις φωτο!Σου εγραψα στο θεμα! :laugh: :P

Πωλινακι μου καλε μια χαρα κοριτσαρος εισαι! Μη με τσιτώνεις και βάλω κι αλλη φωτο σου! :P :laugh: :P :laugh:

οοοοοοοοοοοοοοοοοοοχχχχχχχχχχχχχιιιιιιιιιιιιιιιιιι

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΧΙ ΑΛΛΗ :laugh: :laugh: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Ρουλακι μου σήμερα συνδέθηκα στο δίκτυο! Πήρες κανέναν και τον απείλησες! :laugh: :P :laugh: :P Το ξερω οτι περασες καλα!Ειδα τις φωτο!Σου εγραψα στο θεμα! :laugh: :P

Πωλινακι μου καλε μια χαρα κοριτσαρος εισαι! Μη με τσιτώνεις και βάλω κι αλλη φωτο σου! :P :laugh: :P :laugh:

οοοοοοοοοοοοοοοοοοοχχχχχχχχχχχχχιιιιιιιιιιιιιιιιιι

ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΧΙ ΑΛΛΗ :laugh: :laugh: :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΠΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

ΕΦΑΓΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ :blush: ΚΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΤΣΑΚΙΣΑΜΕ ΤΑ ΠΑΝΣΕΤΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ :blush: ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ....ΞΕΡΕΤΕ...ΤΟΝ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ ΤΟ ΘΕΟ :cheer: :silly: :P !!!

ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ................ΟΧΙ ΜΑΡΚΕΤ :laugh: :laugh: :laugh: !!!

Crazy (Ρούλα) ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!! ;)

Βανια ΤΟΝ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΘΕΟ!!!! ΤΕΛΕΙΟΣ B) !!!

Dallia (Έλενα) ΦΡΕΣΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΙ ΕΣΥ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

IRENEKANTE (Ειρήνη) ΠΟΛΥ ΣΥΜΠΑΘΗΣ ΚΑΙ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΑΛΑΣ!!!

Mpougatsoula24 (Πωλίνα) ΒΡΕ ΑΔΕΛΦΗ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΛΟΥ ΨΥΧΗΗΗ!!!! :laugh: ΚΑΤΣΑΜΕ ΜΑΚΡΥΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ!!!

Κασση ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΥ ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΜΠΑΘΗΣ!!! B)

Σισσιω ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ....ΚΟΥΚΛΑ!!!

Dimitroula29 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕ ΜΟΥ ΕΣΚΙΣΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ!!! ΣΕ ΘΕΛΩ ΣΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΕΕ :lol::lol::lol: !!!ΠΟΣΟ ΧΡΕΩΝΕΙΣ;;; :laugh: :P

PURPLE (Μαρία) & Ntia (Αχοντούλα) ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ :cheer: ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΟ ΠΟΝΟ!!! ;)

Gorgina & RUBELA (Ρουμπι) ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ!!!

Μπεμπουλης (Αναστασία), ΣΚΡΑΠ (Δώρα), Sweetmammy (Μαρίνα), Aggeliki30,

DORA1 (Μαρία), Pink (Φανή), Frapedia72 (Νίκη) ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΕΙΔΗΝ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΓΙΑ ΔΟΥΛΙΕΣ ΜΕ ΤΗ HARA P ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΤΗΣ ΤΑ ΕΙΠΑ ΤΑ ΚΑΘΕΚΑΣΤΑ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχαχα ναι βασια μου δ προλαβαμε να πουμε πολλα

αλλα εδω ειμαστε ...........

κ ευχομαι να σε δω κ στην επομενη συνατηση μας

σε φιλω γλυκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι μονο τον ειδα τον ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ αλλα καρφωθηκα και μπροστα στην τηλεοραση .Ακουστε πλακα :ειχα πει στο Σταυρο οτι παω για δουλεια (ξερετε ειμαι κομμωτρια χτενιζω στα σπιτια) καικαποια στιγμη οταν γυριζα και βρισκομουν στη κηφισια περιμενπντας το λεωφορειο πηρα τηλ . καιμιλαγαμε καιμου λεει :Μαμα που εισαι ; -ερχομαι αγαπη μου του λεω παιρνω το λεωφορειο και ερχομαι

Μαμα μου λεε ξεχασες τ βαλιτσα σου ! εννουσε τα πραγματα της δουλειας ε του λεω ειχε η κοπελα πιστολακι να μην κουβαλαω εγω και μουλεει και τι ειχε και βουρτσες και λακ ; και οτα γυρισα κοριτσια μου επιασε τη μυτη καιμου λεει σοβαρος -σοβαρος : μαμα σαν μεγαλωσε ψεματα μου λες !τι να πω κοριτσια του εια την αλλη φορα θα σε παρω και Δημητρουλα ξερεις τι μου ειπε να παμε να παιξουμε με εκινες τις μπαλλες το μποουλιγκ εννοει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DORA1 έγραψε:

,ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΕΙΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΕΣΤΑΤΗ ΠΩΛΙΝΑ, quote]

:laugh: :laugh: μαρακι σε ευχαριστω πολυ για τα ομορφα λογακια σου

να εισαι καλα

κ ζητω συγνωμη που δ απαντησα πιο πριν αλλα σερνετε το internet αυτες τις μερες κ δ μπορουσα να γυρισω σελιδες κ σε ειχα στο νου μου :laugh: :woohoo: :woohoo: :silly:

εισαι γλυκιτατη κουκλιτσα μου ελπιζω την επομενη να τα πουμε πιο πολυ

σε φιλω :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

οχι μονο τον ειδα τον ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗ αλλα καρφωθηκα και μπροστα στην τηλεοραση .Ακουστε πλακα :ειχα πει στο Σταυρο οτι παω για δουλεια (ξερετε ειμαι κομμωτρια χτενιζω στα σπιτια) καικαποια στιγμη οταν γυριζα και βρισκομουν στη κηφισια περιμενπντας το λεωφορειο πηρα τηλ . καιμιλαγαμε καιμου λεει :Μαμα που εισαι ; -ερχομαι αγαπη μου του λεω παιρνω το λεωφορειο και ερχομαι

Μαμα μου λεε ξεχασες τ βαλιτσα σου ! εννουσε τα πραγματα της δουλειας ε του λεω ειχε η κοπελα πιστολακι να μην κουβαλαω εγω και μουλεει και τι ειχε και βουρτσες και λακ ; και οτα γυρισα κοριτσια μου επιασε τη μυτη καιμου λεει σοβαρος -σοβαρος : μαμα σαν μεγαλωσε ψεματα μου λες !τι να πω κοριτσια του εια την αλλη φορα θα σε παρω και Δημητρουλα ξερεις τι μου ειπε να παμε να παιξουμε με εκινες τις μπαλλες το μποουλιγκ εννοει!

:laugh: :laugh: :laugh: ΠΙΝΟΚΙΟ ΜΟΥ ΕΣΥ!!! ΑΜ ΠΩΣ!!!! ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ!!! :)

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΡΜ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ :dry: ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ;;;

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mammy μου μαζι με τη Ρουλα μου βγάζαμε φωτο! Οποτε μαλλον θα ερθουμε μαζι στη βαπτιση! :P :laugh: :P :laugh: Αφιλοκερδώς εννοείται! :lol:

Βανια μου ετσι σου ειπε το μανάρι μου! Πρέπει να κανονίσουμε boowlling δηλαδη! :laugh:

Σισσιω αυτο λεω και εγω! Αμαν με τον Μπουγιουρη! :P:lol::P:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα τελειες οι φωτογραφιες......... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :cheer::cheer::cheer::cheer:

Για αλλη μια φορα περασαμε τελειαααααα!!!!!!!!!

ευχομαι να μην ξαναερθω για το επομενο διμηνο....ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΑΣΗ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ..... :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...