Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΕΠΕΤΕΙΟΣ ΜΑΣ


ninina

Recommended Posts

Ναι καλημερα σας οπως το διαβαζετε σημερα κλεινουμε 10 χρονια γαμου κ εχουμε αγκαλια το πιο ομορφο δωρο που μας χαρισε η ιδια η ζωη..:) το μπεμπακο μας...:P η πιο πολλες ισως να γνωριζετε την ιστορια μου μετα απο πολλες προσπαθιες κλαματα,απογοητευσεις κ ολα τα σχετικα που δυστηχως τα περνανε πολλα κοριτσια απ'οτι διαβαζω καθημερινα εδω μεσα, τελικα τα καταφεραμε............

θα ηθελα να ευχαριστω πολυ τους γιατρους που με βοηθησανε για να γινει τ'ονειρο πραγματικοτητα κ ολες εσας που ολο αυτο τον καιρο ησασταν κ ειστε διπλα μου κ με βοηθατε ολες σας παρα πολυ:)

επισης στα κοριτσια που προσπαθουν να μη το βαζουν κατω κ πως ο Θεος εχει για ολες μας.........;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina μου χρόνια σας πολλά!!!εύχομαι να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!!!να χαίρεστε και το μπέμπη σας!!!!τελικά όσο και να ζοριζόμαστε πάντα η ζωή μας αναμοίβει!!!τα καλύτερα σας εύχομαι!!!!

(πωπω 10 χρόνια εεε;;;έγω σε λίγο κλείνω τον πρώτο χρόνο και μου φαίνεται τέλειο!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΑΣ.ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νινινα να ζησετε και να ειστε παντα ευτυχισμενοι και να χαιρεστε το μωρακι σας...!!!:) Χρονια σας πολλα και καλα...!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νινινα μου χρονια σας πολλα και ευτυχισμενα αντε φετος το γιορταζετε 3 και οχι 2 ε??? δεν ειναι υπεροχο???

εισαι παρα πολυ καλο κοριτσι και σου αξιζει καθε ευτυχια στην ζωη να ζησετε γλυκια μου και να καμαρωνετε το αντρακι σας φιλακια στα μαγουλακια του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γλυκα σας ευχαριστω ολες σας παρα πολυ για τις ευχουλες σας....:)

Θελω να γινω μαμα αν δεν κανω λαθος εισται κ εσεις με το συντροφο σου 10 χρονια κ κατι μαζι, ευχομαι κ σε σενα η επομενη επετειος σας να σας βρει 3 κ οχι 2 οπως συνεβη κ σε εμας..;)

rose μου ναι θελουμε κ δευτερο ενοειτε αλλα ας περμενουμε λιγακι λογω καισαρικης, κ αυτο μας δινει την ευκαιρια να χαρουμε λιγακι τον μπομπιρακο σαν μικρουλη....:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ninina μου...... να ζήσετε κοπελάρα μου!!!!! Να ευτυχίσετε!!!!! Άλλα 100 χρόνια μαζί!!!!! Να χαίρεστε και τον ζουζουνάκο σας!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!Πολλα ακομη ομορφα χρονια!!Κ εμεις πριν λιγο καιρο ειχαμε τον πρωτο χρονο κ ηταν υπεροχα με εκπληξεις κτλ. ελπιζω οταν φτασουμε τα δεκα ναμαστε τοσο ευτυχισμενοι οσο εσεις κ ναχουμε κ εμιες το η τα μωρακια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησετε αγαπημενοι και ερωτευμενοι ως τα βαθια σας γεραματα.

Ευχομαι ο θεος να σας χαρισει πολλα παιδια και να σας κανουν ακομη

πιο ευτυχισμενους.

Φιλια..! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε και σύντομα αν κι εφόσον το επιθυμείτε να μεγαλώσετε κι άλλο την οικογένεια σας!!!! Υγεία πάνω απ'όλα ..κι όλα τ'άλλα έρχονται!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...